Skocz do zawartości

Ogłoszenia od administracji


Tarreth

Recommended Posts

Witajcie!

Ze smutkiem musimy poinformować, że dnia wczorajszego doszło do
włamania na nasz serwer VPS. Po analizie doszliśmy, do wniosku, że hasło do serwera zostało wykradzione. Nie mamy pojęcia jak, ale zostało ono zmienione. Sprawdziliśmy również serwer pod kątem złośliwego oprogramowania - nic nie zostało znalezione. Administracja sprawdziła również swoje komputery.

Najprawdopodobniej doszło do wycieku bazy danych. Wszystkie hasła są odpowiednio hashowane, a IP.Board ma świetny algorytm od tego. Jednak dla spokoju ducha...

 

...PROSIMY BY NA WSZELKI WYPADEK KAŻDY ZMIENIŁ SWOJE HASŁO. ZWŁASZCZA CZŁONKOWIE EKIPY!


Cóż możemy powiedzieć. W końcu i nam się oberwało... najważniejsze jest wyciągnąć wnioski. Dlatego też zapewniamy, że polityka bezpieczeństwa forum została zaostrzona. Ze swojej strony możemy jedynie przeprosić za sytuację do jakiej doszło...

 

Administracja.

 

Dziwnie się czuje bez granatowego, lol.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Małe zmiany w dziale miętowej klaczy znanej jako Lyra. Po odejściu Solarisa przez chwilę dział stał pusty. Na szczęście zgłosił się ktoś nowy, świeży i z pomysłami - Lyr! Mamy nadzieję, że przywróci do życia dział "Ławka Lyry i Bon Bon" po długim okresie stagnacji.

 

Liczymy, że dobrze przyjmiecie nowego opiekuna działu!

 

Pozdrawiam, Arjen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dear Celestia...

Po długim gdybaniu nad podaniami do grona Inkwizycji dołączył... Lordek! Życzmy mu przyjemnej i owocnej współpracy z innymi użytkownikami forum i miejmy nadzieję, że sprawdzi się na tej nowej drodze życia forumowego.

Pozdrawiam - Xyz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Kreeole postanowiła odejść ze swojego stanowiska regenta Applejack. Szkoda, niestety uznała, że tak będzie najlepiej dla nas wszystkich.

Dziękujemy za wkład w życie działu tej postaci  i życzę powodzenia :D Podania można wysyłać do administracji.

 

Pozdrawiam, Arjen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jednak doszło do tego, że bronić swoich racji - racji regulminu nie mogę. Zablokowany przez... Sipera? Skysplita? Nie wiem kogo. Zablokowany, bym nie mógł mówić prawdy.

 

Luz... Luz powinien być, ale tez każdy powinien znać swoje miejsce w szeregu. Zawsze, wszędzie. Czemu tu tak nie jest? Bo daliśmy sobie wejść na głowę. I robiąc to dalej tylko pozwalamy, by gimbaza robiła swoje. (oj tak - wszyscy, do których kieruję słowo "gimbus" na pewno odczują jego dźwięk na plecach).

 

Czy piszę drama post? Może, chociaż nie chcę. Prawda jest... Że od dawna nie mam nic do gadania. Od miesięcy to Siper trzyma wszystko w garści i - jak się nie mylę - wszyscy już o tym wiecie. Mój czas dobiegł końca. Jestem zmęczony, wręcz wykończony. Uciekam? Być może. Jednak co mogę zrobić, gdy nie mogę nawet walczyć, przyduszony byle gestem Sipera? Nie obwiniam go. On też chce najlepszego dla forum. Szkoda, że mamy tak odmienne zdanie.

 

Kocham to forum i wszystkich jego użytkowników. Nawet, jak zajdzie mi ktoś za skórę, to życzę mu jak najlepiej poza obrębami tej strony. Jednak nie mogę ciągnąć czegoś, czego ciągnąć się nie da. Nie wiem, zy się nie nadaję, czy się wypaliłem... Wiem, ze jestem kulą u nogi, co mi dziś dobitnie udowodniono.

 

Ostatnim moim życzeniem jest, by to Myhell został Avatarem Celestii. Zarówno on, jak i Bellamina wspaniale opiekują się działem, ale z tego, co zaobserwowałem, to Myhell dysponuje większym zapleczem czasu.

 

Cóż, żegnajcie! Siła i Honor!

 

NO CHYBA KUR*A NIE ~ Arjen

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

W międzyczasie na forum pojawiła się dwójka nowych avatarów -  Aretra Dashu jako Avatar Spitfire, oraz Sosna564 jako Avatar Soarina.

 

Ta dwójka zajmie się działem Wonderbolts, pod okiem avatar Rainbow Dash - Cuddly Doggy.

 

Mam nadzieję, że przyjmiecie ich ciepło, blabla, życzmy im powodzenia :luna:

 

Pozdrawiam, Arjen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Trochę organizacji nie zaszkodzi. Myhell został mianowany Avatarem Celestii i jeśli wszystko pójdzie dobrze to dalej razem z Bellaminą będą prowadzili Regnum Solis.

 

Co do regenta Applejack - ze względu na małe zamieszanie techniczne muszę ponownie ogłosić rekrutację na to stanowisko - podania proszę wysyłać mi, a nie jak poprzednio - całej administracji.

 

W międzyczasie nowym administratorem technicznym został Asiekierka (obecnie Ks. Siekierka). Będzie pomagał Siperowi w paru projektach na forum.

 

To chyba wszystko. Pozdrawiam, Arjen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi kochani,

 

Jak wiecie, wróciłem... I zamierzam zacząć się czymś znów zajmować. Na dobry początek, pragn poinformowac, ze Arjena pogoniłem i najpóźniej jutro ogłosi on nowego Regenta AJ.

 

W międzyczasie chcę także ogłosić nabór na opiekuna działy Octavii i Vinyl Scratch! Zatem nie krępujcie się - jeśli uważacie, że to to któremuś z was najlepiej się powiedzie w tej roli, piszcie podania. Wyborem zajmę się ja osobiście.

 

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie pogoniłeś tylko ja się za to wziąłem :rainderp:

 

W ten oto sposób, nowym regentem Applejack i pomocnikiem Moonlight zostaje GreenWave! Powitajcie go ciepło, wierzymy w niego.

 

Co do dalszych zmian personalnych - forum opuszcza dwójka kolorowych. Pierwszym jest Smok Stachul, Avatar Fluttershy. Dziękujemy za wkład w dział żółtej klaczy, i zaraz gdzieś tu wrzucę jego pożegnalny post xd Jest: http://puu.sh/3IplP.png*

 

Drugą osobą jest Bellamina Quartcente, regentka Ks. Celestii. Także dzięki za pracę w Regnum Solis.

 

Automatycznie w ten sposób avatarem Fluttershy staje się Telewizor Zangetsu ( :rainderp:) którego przemianowałem z powrotem na Future Pony. Oczywiście szukamy mu regenta.

 

No i oczywiście stanowisko regenta Ks. Celestii jest teraz wolne. Wszystkie podania prosimy wysyłać do mnie lub Słonecznego.

 

No i ten, bawcie się :lunaderp:

 

*I tak to było jego prawo następstwa Stachul :derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz coś jeszcze ode mnie:

 

Jeden z kandydatów na opiekuna Kącika Muzycznego poprosił, bym przedłużył termin składania podań o 9 dni, bo wyjeżdża, a zależy mu na starcie w wyborach. Zgodziłem się.

 

Dlatego też macie mnóstwo czasu na sklejenie odpowieniego podania i aktualizację już wysłanych.

 

Wielki Avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie znowu.

 

Uznałem, ze najlepszą kandydaturę na regenta Fluttershy przedstawił... KochamChemie! Jestem pewien, ze dobrze zajmie się działem.

 

Powitajcie go, przyjmijcie dobrze i od jutra możecie wspierać go w pracy.

 

Przypominam, że rekrutacja na regenta Ks. Celestii wciąż jest otwarta.

 

Pozdrawiam, Arjen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki update do poprzedniego ogłoszenia:

 

W istocie... Regent Księżniczki Celestii też wybrany. Było mało chętnych, ale to dobrze. Nie szukam kogoś, kto wysyła podanie, gdzie popadnie i kiedy popadnie, tylko po to, by mieć (znów) kolorek. To też moja decyzja była prosta...

 

Nowym regentem Księżniczki Celestii, pomocnikiem Jej Avatara i Wielkiego Avatara jest: Mad Mike!

 

I tedy wszystkie chóry Imperium, wszelacy orkowie, trudzący się muzyką zagrali najbardziej chwalebne pieśni.

 

Gratuluję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Czas dobiegł końca i czas na ogłoszenie nowego opiekuna działu Octavii i Vinyl!

 

Zwyciężył Triste Cordis!

Gratuluję mu i życze udanej pracy!

 

Pozostałych kandydatów pragnę uspokoić. To był dość wyrównany nabór. Dziękuje wszystkim!

 

Wielki avatar Tarreth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witajcie.

 

Nie spodziewałem się, że dane mi to będzie kiedykolwiek napisać, lub to przeczytać. Otóż z dniem dzisiejszym z funkcją Inkwizytora pożegnał się nie kto inny jak Moe Warmen aka Warmi. Autor prawie tysiąca logów moderacyjnych na silniku IPB, i o ile się nie mylę, najdłużej działający Inkwizytor na forum.

 

:luna4:

 

Ubi du­bium ibi li­ber­tas

 

Administracja dziękuje mu za wszelki wkład w życie i poziom tego forum. Z biegiem czasu zapadnie decyzja co do ewentualnej rekrutacji na stanowisko.

 

Pozdrawiam, Arjen


Nie mylisz się ~War

:octcry:~Tisę
 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Niestety kolejna smutna informacja. Tym razem ekipę opuszcza Fragin, avatar Apple Bloom od 12 września 2012 roku i przy tym nieoficjalny lider składu CMC.

 

Dziękujemy za wszystko co zrobił dla forum, za jego wkład w życie działu, który pod jego "skrzydłami" urósł do jednego z najczęściej odwiedzanych na forum.

 

Co do rekrutacji na to stanowisko - wszystkie PMy proszę wysyłać do mnie.

 

Arjen aka Nocna Łuska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witajcie!

 

Kolejna smutna wiadomość, tym razem naszą ekipę opuszczają dwie osoby - Magenta, czyli avatar Rarity, oraz Emronn, czyli forumowy Inkwizytor.

 

Nowym Avatarem Rarity staje się Cartoon Tiger, gratuluję.

 

Potrzebni są ludzie, którzy będą w stanie ich zastąpić. To trudne zadanie, ale trzeba wziąć się w garść i zrobić co trzeba. Niniejszym rozpoczynam rekrutację, mamy wolne miejsce na stanowisku Regenta Rarity, oraz dwa wakaty w Equestriańskiej Inkwizycji. Prywatne wiadomości z konkretnymi podaniami proszę wysyłać do administracji. Powinny zawierać wszystkie powody dla których uważacie się za najlepszych kandydatów.

 

Pozdrawiam, Arjen aka Nocna Łuska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dzisiaj razem z współprowadzącym losowanie Xyzem...

- Witam witam, jestem Xyz i nie mam na imię Krzysztof.

...mamy dla was Wielką Kumulację moderatorów :rainderp:

 

A teraz na serio.

 

Witajcie moi drodzy :luna:

 

Zacznę może od sprawy z działem Rarity. Miło mi obwieścić, że nowym regentem fioletowogrzywej klaczy zostaje... Airlick! Ten sam, który tak długo był jej avatarem. Razem z Cartoon Tigerem będą współpracować, by dział prosperował jak najlepiej. Gratuluję.

 

Czas na avatara Apple Bloom. Wydawałoby się prosta i przyjemna funkcja, trzeba jednak pamiętać o konieczności współpracy z pozostałymi avatarami CMC. Ogłaszam niniejszym, że opiekunem młodej siostry Applejack zostaje... Phinbella Flynn! Gratuluję.

 

A teraz gwóźdź programu, czyli wybory do Inkwizycji, której skład ostatnio dramatycznie skurczył się. Na polu walki został sam Tisos. Reprezentant Mysłowic świetnie sobie poradził, a teraz nadszedł czas na wsparcie.

 

Niestety szeregi Inkwizycji opuścił Lordek. Niewiele zdążył zrobić, ale dziękujemy i za to.

 

Nowi Equestriańscy Inkwizytorzy to:

Dolar84 - Bardzo miło mi go powitać w zielonych szeregach, długo na to czekałem.

Decaded - Jestem pewny, że świetnie się sprawdzi, zwłaszcza na SB.

Zegarmistrz - Pomógł nam przy bardzo ważnym forumowym projekcie i nie tylko.

Cuddly Doggy - Wydaje się doskonała by trzymać paru niepokornych userów za pyszczek :rainderp:

 

Oraz na okres próbny: Mad Mike!

Dlaczego akurat on? Od dawna reprezentował odpowiedni poziom, jednak dopiero niedawno stał się kolorowym (Regent Celestii). Chcemy sprawdzić, czy podoła jednocześnie obu zadaniom bez znacznego wpływu na jakość działań.

 

Pozdrawiamy, Arjen i Xyz.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mamy dla was dwie złe wiadomości.

 

Pierwszą z nich jest odejście asiekierki z grupy adminów technicznych. Będzie nam jego brakowało ponieważ jego wiedza była naprawdę imponująca. Dziękujemy za wszelką pomoc.

 

Drugą jest również rezygnacja Daffy Cartman z bycia awatarem Cadance. Dziękujemy również za pomoc z rozbudowie forum. Oznacza to oczywiście również, że to miejsce jest wolne i czekamy na podania na awatara Cadance.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam wszystkich, których tak długo nie witałem... Oraz witam nowszych, którzy mogą mnie jeszcze nie znać.

 

Darując sobie przedstawiania się, przejdę do sedna... A sprawa jest dosyć niesympatyczna:

 

Z przykrością powiadamiam, że Wielki Avatar Arjen ma problemy ze sprzętem, przez co nie może się zalogować, a co za tym idzie - nie może przeprowadzić wyborów. Ponadto nie dał rady przedstawić podań kandydatów w miejscu, w którym - do jakiegoś czasu - razem decydowaliśmy o wyborach. Chyba wiecie, do czego zmierzam:

 

Prosiłbym o ponowne wysłanie podań tym razem do mnie i gwarantuję, że do piątku avatar zostanie wybrany.

 

Przepraszam za zaistniałą sytuację z całego serca.

 

Wielki Avatar Tarreth.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!
 
Pomimo drobnych kłopotów technicznych, udało nam się nareszcie wybrać nowego awatara Księżniczki Cadance.
 
Od dzisiaj obowiązek ten spoczywać będzie na barkach Syrenki Cava. Gratulujemy serdecznie i życzymy wiele zapału i pomysłów na prowadzenie działu.
 
Wielki Avatar Tarreth

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

GreenWave stracił przed chwilą funkcję regenta Applejack. Powody to lenistwo, brak wsparcia dla Avatara, problemy z komunikatywnością oraz ogólne zaniedbanie działu.

 

Naturalnie szukamy zastępcy, więc wszelkie podania proszę wysyłać do mnie lub reszty administratorów. Oprócz podania ocenimy także rzeczywiste zainteresowanie działem pomarańczowej farmerki w przeciągu ostatnich tygodni/miesięcy.

 

Pozdrawiam, Arjen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wybaczyć, ALE!

 

Każdy Avatar, jako opiekun i właściciel działu ma prawo rekomendować kogoś do swej pomocy - by im się dobrze współpracowało. Po uzyskaniu aprobaty Wielkiego Avatara, użytkownik ten zostaje Regentem. Mogłem pisać szybciej, lecz w tym wypadku muszę niestety zamknąć wybory, bowiem od jakiegoś czasu to KreeoLe pomaga Avatarowi Applejack i toteż za wstawiennictwem Avatara KreeoLe zostaje Regentem Applejack.

 

Zasada istnieje od dawna i była już kilka razy wykorzystywana. Za utrudnienia przepraszam.

 

Wielki Avatar Tarreth.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...