Skocz do zawartości

Ogólna rozmowa


Xyz

Recommended Posts

1. Chodzi o Dotę 1, czyli mapę do Warcrafta III 2. Linki do Warcrafta III - znajdziesz na warezach, itp. Mapa Dota + AI (czyli możemy również grać z komputerem) http://www.filesonic.pl/file/2985493053 +Małe info/poradnik dla nowych: Na tym Warcrafcie możemy grać tylko w sieci lokalnej, lub na jednego gracza. Co robimy po zainstalowaniu gry? Mapę wrzucamy do folderu Maps w folderze z grą, uruchamiamy grę, włączamy Battle.Net, czekamy aż się gra zaktualizuje, a potem po ponownym włączeniu Warcrafta klikamy albo sieć lokalna albo dla jednego gracza. Jak coś będzie niejasne - pisać! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak tak pomyśle to w następnym tygodniu nie mam co robić.

W piątek zapewne ściągnę.

PS:W warcraft`a grałem tylko u kolegi więc liczę na waszą pomoc w obeznaniu się

Spoko, w weekend możemy sobie zagrać rundkę, od razu wytłumaczę Ci co i jak. :)

A właśnie zapomniałbym, do gry będzie potrzebne Hamachi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co było pierwsze dota czy hon bo gry są100% podobne ale gra jest zarąbista coś jak lola .

Dota jest grubo starsza - powstała w 2004 roku, a HoN w 2010.

btw. Xyz, slaby filmik dales ^^

Dałem po prostu pierwszy lepszy, by pokazać, że tu też może być rzeźnia jak w Lolu ;p
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziś nie ma co robić... Ludzie co grałem z nimi wczoraj mc poleźli gdzieś więc zaczynam pobierać i w tym czasie będę popylał w Civilization V. Pytanie jak pobiorę to o której godzinie dostałbym tutorialek ? Edit: DA FUQ !? Tylko 220kb/s ??? 1:20h 1 part...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Trzeba zebrać listę 6 osób by założyć dział o Docie, a tym samym o turnieju. A więc do dzieła! Zgłaszać się :)

1.Xyz72

2.

3.

4.

5.

6.

Gdyby powstał dział, mógłbym pomóc nowym w święta w obeznaniu się w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy już 3 osoby. Tylko Ziomisz powiedz swojemu koledze żeby się tu zarejestrował (o ile tego już nie zrobił), bo tu będzie wszelkie umawianie się na gry itp.

1.Xyz72

2.Ziomisz12

3.Miszczu12

4.

5.

6.

Jeszcze 3 osoby. Let's do it! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy już pełny skład :) Zaraz dam zgłoszenie o powstanie działu..

1.Xyz72

2.Ziomisz12

3.Miszczu12

4.Kenshin (kenshinkiba)

5.Siewca13

6.kubagaw2

Dziś pobieram drugi part. Zamawiam miejsce.

Jednak jak mnie dopisujecie to mnie musicie nauczyć grać bo w takie typy gier nie grałem jeszcze. Tylko @up nie oferuj mi tego co oferujesz mi na skype...

Jak tylko Kenshin (ew. ktoś inny) napisze jak grać na Garenie, to wtedy sobie zagramy i wszystko Ci wyjaśnię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...