Skocz do zawartości

[Zabawa] Dialog z Luną


Arjen

Recommended Posts

Celestia: Luna, Wiesz co się stalo z moją mrówczą farmą? Luna: A, widzialam, jak stado królików Discorda po niej przebieglo. Celestia: Nieeeeeeeeeee!!! Luna: Hihihi, żart. I jeszcze jeden pomysl C: Dlaczego ja się tak pocę!? L: Może dlatego, że jesz za dużo bananów? Powinnaś przestać je jeść. C: Ale one są mi potrzebne do życia! (ześlizguje się od potu) L: A może, dlatego bo nasmarowalam cię kremem ogrzewającym/wodą jak spalaś? Ps: Widziaam ten komiks! Oryginalna wersja jest naprawdę dobra! Wręcz super!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem postanowiono, że wyróżnieni zostają... Wiej007 i Celestor. Ich interpretacje najbardziej nas rozbawiły:

Wiej:

C: Co się stało wczoraj?

L: Przesadziłaś z cydrem. Wypiłaś ze 2 beczki

C: Uch... ale mam kaca

L: Pora użyć tradycyjnego głosu

Celestor:

Dołączona grafika

A teraz czas na jeden z moich ulubionych komiksów, który ukazał się swego czasu w Brohoofie (przetłumaczyłem) a autorem jest bardzo pomysłowy jegomość. Podziękowania także dla grafika Cartoon Tiger.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna: Applejack, potrzebuję 400 jabłek na imprezę jutro! Applejack: 400? czekaj. Applejack: jedno drzewo ma dwadzieścia jabłek. to muszę pozbierać jabłka z jednego... dwóch... trzech... Applejack: ...siedmiu... nie chwila. jabłonie miały po trzydzieści jabłek. ech. jeden... dwa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna: Applejack przygotowałaś próbki cydru na dzisiejszą degustację? Applejack: Oczywiście, że tak. Tylko, że... Applejack: Przed chwilą przyszedł Hippis by sprawdzić czy na pewno cydr jest odpowiednio dobry dla waszej wysokości. Applejack: No i wypił wszystko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luna: Ahoy, randomowy, backgroundowy kucyku. Twa wspanialsza z księżniczek postanowiła wpaść i skonfiskować cały twój zapas whisky! Randomowy, backgroundowy kucyk: Z whisky może być problem... Randomowy, backgroundowy kucyk: Wpadł do mnie jakiś syrenek i wypił wszystko. Randomowy, backgroundowy kucyk: Przedstawił się jako oficjalny degustator księżniczki Luny, Arjon, czy jakoś tak...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wspaniały komiks, a mam wrażenie, że poziom odpowiedzi spadł. Tym razem wskażę tylko Moonlight, no i Rrrainbow Dash xD też się wyróżniła.

Moonlight:

Luna: Applejack przygotowałaś próbki cydru na dzisiejszą degustację?

Applejack: Oczywiście, że tak. Tylko, że...

Applejack: Przed chwilą przyszedł Hippis by sprawdzić czy na pewno cydr jest odpowiednio dobry dla waszej wysokości.

Applejack: No i wypił wszystko...

Rrrainbow Dash xD:

L: Applejack, mamy problem.

AJ: Co? Jaki problem?

Aj: Mam nadzieję że nie chodzi o jabłka...

AJ: Bo jeśli tak, to stłukę je na kwaśne jabłko.

Tym razem dialog Luny z Derpy!

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derpy: Muffiny! One są w szafce, prawda, prawda? Luna: Nie! O poza tym, są MOJE! Derpy: Bo chyba, tak jakby... Zjadłam z 2, albo 20... Albo 2... Derpy: Hej! Pobawimy się w znajdź miffinke? Ta, co leży na ławce? Luna: Ona jest moja, i nikt nie będzie się nią bawić. Derpy: Mam nadzieję że nie chodzi ci o zjadanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł 1 : Derpy: Hej! Pobawmy się w "zgadnij kim jestem"! Luna: Jesteś kucykiem. Darpy: A ja zawsze myślałam że muffinką. :-( Pomysł 2 : Derpy:Luna! Widzisz jak te kucyki się bawia? Dlaczego my się tak nie bawimy?! Luna: Nie będę się z Tobą bawić zezowaty kucyku. Derpy: Muffiny nie byłyby z Ciebie dumne!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz wyróżnienie zgarnia niezawodny Fragin, dodatkowo ciekawy dialog zaprezentował Poniaczek01.

Fragin:

http://i.imgur.com/GzVve.jpg

Poniaczek01:

L: Derpy! Gdzie twoja córka?

D: Poszła do Pinkie robić babeczki, myśle, że dobrze się bawią...

D: ... Ale dziwne jest to, że Dinkie nie wraca od trzech dni...

Tym razem czerpiemy z trzeciego sezonu i rozmowy Luny ze Scootaloo.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...