Skocz do zawartości

[Zabawa] Dialog z Luną


Arjen

Recommended Posts

Księżniczka jest zachwycona dużą ilością zabawnych odpowiedzi!

Nagrodziła aż 7 userów! Są to: Nikern, Talar, Siara, Scotaller, Avanidius. Fragin, Tric.

Ch: Wiecie gdzie można spędzić kosmicznie dobre wakacje?

Ch: Na Księżycu!

Hej Luna, coś taka nieogarnięta?

Chyba z księżyca spadłaś.

Ch: O czym powinni pamiętać nauczyciele wychowania seksualnego?

Ch: Aby nie zadawać prac domowych.

beztytuuhlz.png

VhqjUIK.png

WzmIVso.png

rejent.png

Tym razem zaczepimy o gorący ostatnio temat - finał trzynastego sezonu! Nie dajcie się zwieść, żaden z obrazków na komiksie nie jest przypadkowy ani mylnie wstawiony... czekamy!

Nowy obrazek:

z7JlgW5.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugged Twilicorn: Wreszcie wydropiłam rare tiarę +1 do skrzydeł instant aura 20ar 30fcr 120%ed 2sox!!:yay: będę OP na duelach.

Luna:Ale z Ciebie noob Twilight było włożyć runę lub gema, inaczej Blizzard usunie ten item bo jest unpermed.

Tak też się stało.....

Twilight:Loociałam cały dzień na Pindlach dla tego dropu...Blizzard czemu?!:

Druga wersja:

Trochę niewyraźne ale da się odczytać:ming:

XufGal4.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS: popatrz co wykombinowałam! zawsze chciałam sobie polatać po niebie!

Luna: eee ... za podtrzywanie się za alikorna grozi 40000 dolarów mandatu oraz wydalenie ze szkoły w canterlocie... hmmm chyba że... jak dasz prezent jakiemuś bliskiemu znajomemu celestii, to... być może ten ktoś... ci pomoże...

TS: tylko nie wydalić ze szkoły! błagam!!! 100000 $? 150000 w złocie? JA NIE CHCE UMIERAĆ!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Finał 13 sezonu" :rainderp:

T: Luna, zobacz, wypełniło się moje przeznaczenie i jestem księżniczką, czy to nie wspaniałe?

L: Bronies nie są z tego zadowoleni, zabieramy ci skrzydła i tytuł.

T: Ale... Przeznaczenie... Why?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twi: A najlepsza na koronacji była mina mojego brata! Pierwszy raz w życiu widziałam płynną dumę!

Luna: Och Twilight, jaka Ty jesteś naiwna. Coś takiego jak płynna duma nie istnieje. Mówił Ci ktoś, że z płynną dumę jest tak samo jak ze skrzydłami, łyżką z Matrixa czy ciastem z Portalu? To wszystko wymysł naszej wyobraźni!

Twi: A właśnie, że płynna duma istnieje! Zaraz Ci pokażę! Mój brat by mnie nigdy nie okłamał!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight:Jej!Jestem kisężniczką!

Luna:Wybacz Twili,pomylono cię z kucem od czyszczenia rowów.

Twilight:Ale...przecież jest w więzieniu za publiczne okazywanie uczuć i podszywanie się pod członka rodziny Apple...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się spisaliście! A zwłaszcza trójka userów, KochamChemie (druga wersja), Fragin i Ever3Tree. Dziękujemy za zabawne propozycje

:luna:

XufGal4.jpg

gH15g8H.png

ivfjbl.jpg

Czas na nowy obrazek, na którym Luna już chciała rozprawić się z Fluttershy, ale jej odpowiedź chyba dała jej do myślenia

:luna:

kJmYhiU.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...