Skocz do zawartości

[Zabawa] Dialog z Luną


Arjen

Recommended Posts

Arjen, ty byś się zajął Big Sistah, bo tam coś cisza :v 

 

A co do dialogu - geez, jak ja dawno nie dawałem. Let's try. 

 

Lemon Hearts (LH): Hmmm, jabłka. Big Mac!* Schrupałabym.

Princess Luna (PL): Och, ja też.

PL: Chwila. Nie dam ci tknąć brata AJ.

 

*Big Mac - Big Macintosh, rodzaj jabłek. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lemon Hearts: "Dobra, czas na jabłuszko... Kto to? ach, to ty, Luno. już myślałam że to Nightmare Moon."

Luna: "A skąd wiesz że nie jestem zaczarowaną Nightmare moon? hihihi..."

Luna: "dobra... a wiesz co NM powiedziała przed przemienieniem? "I'll be back."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

LH:Księżniczko Luno Słyszałam że zostałaś skompromitowana i zesłana przez Celestię na księżyc

L:Tak, było tam nawet całkiem fajnie

.....

......

L:Ale jak jeszcze raz o tym wspomnisz to trafisz do lochów!

 

Niestety moje zdolności artystyczne ograniczały się tylko do dialogu bez comicsu :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witajcie po dłuższej przerwie, mam dla was nowy Dialog z Luną. Poprzedni zdecydowanie (w naszej opinii) wygrała Cuddly Doggy!

 

Cuddly:

45zXu.jpg

 

Oczywiście czas na nowy dialog. Tym razem z nową opcją - ostatni dymek nie tylko będzie opcjonalny, alę będzie można także wybrać kto wypowiada słowa. Prosiłbym więc o zaznaczenie, która strona wypowiada się na ostatnim obrazku (można np. napisać "Luna: XXX" albo pokolorować właściwą strzałkę zmierzającą do odpowiedniej postaci, albo w jakikolwiek inny sposób dać znać czytającym). Tym razem Księżniczka Luna przekaże Pinkie Pie książkę... tylko jaką? Co ona zawierała? Nie przejmujcie się, że trochę zmieniła kolor... to tylko inne oświetlenie. Czekam na wasze interpretacje!

 

05R5Z4r.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żałosne

:facehoof:

Luna: A więc proszę, Różowy Szalony Kudłaczu. Księga o którą prosiłaś.

Pinkie Pie: COO?! Moi prawdziwi rodzice żyją?!

Pinkie Pie: Idę ich znaleźć - powiedz Celestii żeby zostawiła mi litr sorbetu i kilometr ciasta czekoladowego, zaraz wracam!

Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L: YYY, pinkie? Słyszałam,ż lubisz czytać literaturę obcą, więc przy-


niosłam ci książkę, która wypadła ze zwierciadła, Pięćdziesiąt twarzy Greya, czy jakoś tak.
PP: Że co pan Grey zrobił?!
PP: Muszę spotkać tego całego Greya.Już do ciebie biegnę, szykuj łóżko!

Edytowano przez Gorgon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Luna:Ech, obietnica to obietnica. Nawet jeśli jest składana po pijaku. Przeczytaj i zobacz co ona tak na prawdę o tobie myśli. Jak coś to Rarity wie o wszystkim i uciekła do innego wymiaru.

Pinkie: Rarity! Mogłaś to mi powiedzieć w twarz, a nie pisać takie rzeczy w pamiętniku! Tak się nie robi!

Pinkie:Nigdzie nie ukryjesz się przed przeznaczeniem, a to przeznaczenie zwie się Pinkamena Diana Pie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Huzzah, warto reaktywować tą zabawę, jedną z moich ulubionych zresztą. Lune także cieszą nadsyłane przez was obrazki, można się naprawdę pośmiać czasami :D Tym razem chciałem wyróżnić Wielkiego Kasztelana Mirmiła oraz Cuddly Doggy. Przeżyjmy to jeszcze raz :rainderp:

 

Mirmił:

9pg70UX.png

Cuddly:

56UF8.png

 

No to czas na następny obrazek! Tym razem Księżniczka Nocy aka Pani Której Łagodne Bicie Skrzydeł Sprowadza Sen zaszokuje większą publikę. Jakie macie pomysły?

 

iEoD4Gp.jpg

 

Pomijamy to, że raz jest dzień raz noc. Przecież Luna może to zmienić w moment :drurrp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...