Skocz do zawartości

[Zabawa] Dialog z Luną


Arjen

Recommended Posts

  • 5 months later...

Witam serdecznie po bardzo długiej przerwie. Mam dla was absolutnie nowy dialog z Luną. Poprzedni zdecydowanie wygrał ( w mojej opinii) Solonez

Solonez:

W52jWAD.jpg

Dzisiaj Luna ma do omówienia ze Spitfire pewną kwestię. Tylko jaką? Tak to trzeba wyjaśnić. Nie przejmujcie się innymi porami dnia, przecież Luna w każdej chwili może to zmienić

raRBVyA.png

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie. Ostatni dialog z Luną wygrała bezapelacyjnie Dog in the Fog.

Dog in the Fog:

N8aSYTG.png

Dziś nasza księżniczka udała się na pogawędkę z Bareburnem i powiedziała coś, co mocno go zszokowało. Cóż to takiego było? No cóż trzeba to ustalić. Nie przejmujcie się postaciami na ostatnim obrazku. Po prostu wcześniej wyszły po za kadr.

ptuqgzv.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak więc najbardziej Epicki wydaje mi się dialog napisany przeznaszą moderatorkę globalną Dog in The Fog

Dog in the Fog:

jAjx30C.png

Tak więc dzisiaj Luna postanowiła odwiedzić kucyka ziemskiego o imieniu Cheese Sandwich i wyraźnie ją ta rozmowa ucieszyła. Dlaczego? Otóż to trzeba ustalić.

VUuRkMW.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Proste, że nowy dialog moi drodzy!

 

Formę sprzed dawna potwierdził Soli (TwójStary, nie chciałem tego pisać bezpośrednio), który znalazł się przed Aresem. Gratulację, Księżniczce na pewno nie zabraknie słów. Zerknijmy:

 

Soli:

mx8zFU9.jpg

Ares:

cdw6QVp.jpg

Przenosimy się do siedziby Królewskich Sióstr, które przypadkowo odkryły schowany kiedyś zabawkowy namiot sporych rozmiarów. Chwilę odpoczynku przerwał im jeden z zamkowych wartowników, jednak Luna wiedziała co powiedzieć. Kto nam to ukaże...?

 

hc5V2qV.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Nadszedł czas na długo wyczekiwany przez was werdykt który, zadecydował o zwycięzcy. 

Najlepszą odsłoną okazał się dialog Dog in the Fog.

GJc1Lys.png

Na drugim miejscu zaś dialog pochodzący od Smoleńszczuka (aka Soli'ego).

KUUOha3.png

Oznacza to że, przyszedł czas na kolejny dialog i jest to już dwudziesty piąty z kolei . Tym samym świętujemy mini jubileusz. A zatem ten dialog będzie wyjątkowy gdyż, osoba która najlepiej go wykona zdobędzie nagrodę niespodziankę. Tego, czym owa nagroda będzie dowiecie się przy ogłoszeniu wyników. Tak więc zachęcamy wszystkich do próbowania swoich sił, zaskoczcie nas swoją kreatywnością a na pewno nie pożałujecie.

Tym razem nasze kochane Księżniczki wybrały się razem na Wielką Galę Grandgalopu. Wynikła z tego raczej nieoczekiwana sytuacja. Jaka? To należy już do waszej dyspozycji.

l31p1Mh.jpg

 
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ciężko było coś do tego wymyślić, wiecie? :v

 

http://puu.sh/iU9Si/4eaa1191f6.jpg

 

 

 

Soli, a czy ktoś mówił, że na 25 odcinek ma być łatwo? :v ~ Sosen

 

http://puu.sh/iUaV0/60a7ddb55e.png

Hah :D no cóż troszkę się przeliczyliśmy ~Ares

Edytowano przez Sosna
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Niestety zdjęcia nie chcą się wczytać więc piszę:

Obrazek pierwszy - Celestia: Luna podobno nauczyłaś się nowego zaklęcia rozśmieszającego. pokarzesz? Luna: *jej róg świeci* No jasne. Patrz.

Obrazek trzeci - Celestia: Jak widzę jesteś w tym coraz lepsza. Ha ha ha... Luna: Jeszcze się policzymy, siostro...

Obrazek czwarty - Luna: Zobaczymy jak wysoko skacze Celestia...

Obrazek piąty - Celestia: NAWET SIĘ NIE WAŻ... BO INACZEJ WYŚLĘ CIĘ NA KSIĘŻYC NA KOLEJNE 10000 LAT.

Obrazek szósty - Luna: Ale ja nic nie robię ... Tylko nie wysyłaj mnie na księżyc... Tam nie ma lodów!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...