Skocz do zawartości

Pokemon


Spoiler Cat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

ehh Pokemony, chyba pierwsze anime jakie w życiu oglądałem. A robiłem to namiętnie ;D

Najbardziej uwielbiałem Johto za filmy i pokemony a więc to mój ulubiony sezon.

Grałem w każdą Game Boy'ową część, jedne chciało mi się przechodzić inne nie.

Nie przeszedłem żadnej części 1 generacji. Przeszedłem Silver, Fire Red, Leaf Green, Ruby, Emerald i kilka spin offów (mystery dungeon czy cuś takiego). Niewątpliwie moim pokemonem jest i będzie Quilava!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

<3

Dołączona grafika

Moje startery:

Kanto:Dołączona grafika

Johto:<3Dołączona grafika

Hoen:Dołączona grafika

W dalsze części już mi się nie chciało grać.

Prawdopodobnie zakupie kiedyś SoulSilver.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zauważmy, że każda generacja posiada legendarnego "reprezentującego" słodziaka ;).

Co do gier.. grałam w prawie wszystkie wersje pomijając IV generacje ..ponieważ mój komputer jest na tyle słaby ,że nie odpali emulatora DSa.

Na szczęście moja siostra ze Szkocji się zlitowała i na osiemnastkę sprezentowała mi... moje największe marzenie z dzieciństwa konsole :D i do tego dwie gry "Soulsilver" oraz "White". Najnowsza wersja jest nieziemska przez rozwiniętą fabułę oraz pewien stopień trudności. Chciałam nadrobić jedną gene... jednak gdy usłyszałam o pokemon Black\White 2 ...narobiło mi takiego smaka ,że wole te 60zł przeznaczyć do skarbonki "na dwójkę" niż kupić... Platyne z której może nie byłabym zadowolona

Co do moich ulubionych pokemonów.. to na pewno są:

AMBIPOM

Dołączona grafika

SIMIPOUR

Dołączona grafika

CHIKORITA

Dołączona grafika

AMPHAROS

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Haha... a ja właśnie trzymam na kolanach mego DSa z Pokemon Pearl odpalonym. Świeżutko po zdobyciu Palkii~

Obecne poki to:

Dołączona grafika Lvl. 36

Dołączona grafika Lvl. 34

Dołączona grafika Lvl. 49

Dołączona grafika Lvl. 50

Dołączona grafika Lvl. 41

Dołączona grafika Lvl. 34

Z czego Lucario, Luxray i Rapidash zamiatają wszystkich jak leci! :yay:

A co do starterów...

FireRed: Charmander (kochany Charizard...~)

Pearl: Pierwszy raz to Chimchar, za drugim (teraz) Piplup.

Black: Oshawott (słabość do wyder T.T)

Ulubiony typ jednak to będzie Elektryczny i Smok.

Z legend uwielbiam: Zapdosa, Suicune, Dialgę, Reshirama i Shaymina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

Dawno się nikt tu nie wypowiadał...No to ja to zrobię :fluttershy4:. Jeśli nikt nie ma nic przeciwko...:flutterblush:

Pokemony...Serial lubiłem, jednak to wszystko co właściwie mogę o nim powiedzieć. Jednak było coś co mnie wciągnęło bardziej, gry pokemon.

Generalnie, w pierwszą swoją grę zagrałem mając 8,9 lat, chyba. Był to pokemon gold. Do dziś jeszcze grywam w tę wersję gry. W każdym razie, grałem we wszystkie gry, jakie chyba wyszły. Jednak mówię tu tylko o takich, gdzie wiece, profesor daje poka, trawa, liga, itp. Od siebie dodam, że moją ulubioną grą Pokemon jest Silver (Silver to podobna wersja Golda ze zmienionymi lokacjami stworków i zmianą grafiki niektórych poków oraz zmianą pokemona "na okładce").

I tutaj napiszę coś o rozgrywce gier wspomnianych wyżej (nie, nie mam na myśli tylko Golda i Silvera, a całej serii gier od Reda do Black2). To kieruje głównie do osób, które jeszcze grywają w te gry, a poziom rozgrywki...cóż, pozostawia wiele do życzenia. Więc, jeśli jest ktoś taki, kto czyta i chciałby znów oddać się rozgrywce (w co raczej wątpię :P) to niech czyta dalej...A właściwie niech kliknie tu:

W tym linku jest wszystko pięknie wyjaśnione (chyba, że somepony doesn't know english...) Powiem, że grając tak jak jest tam napisane, rozgrywka staje się bardzo ciekawa i co więcej trudna. Tak, tak, trudne pokemony, hehehe. Ale ok, myślę że to by było na tyle.

A tak btw. podobno mają wyjść nowe odsłony gier, jeśli dobrze się orientuję X i Y. Co myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszą swoją grę zagrałem mając 8' date='9 lat, chyba. Był to pokemon gold.[/quote']

Same here. Jedyne moje Pokemony, z którymi spędziłem więcej czasu. Nawet miałem lśniącego Gyaradosa :lunaderp:

Z Pokemonami jest taki problem, że zagrać w jedną odsłonę, to (prawie) tak, jakby zagrać we wszystkie. Następne części wnoszą mało innowacji, niestety.

Nowe części, Pokemon X i Y (głupie nazwy IMO) coś tam, jak widzę, próbują ze światem w 3D, ale i tak schemat jest ten sam - jeden z trzech kiepskich starterów do wyboru (standardowo roślinny, ognisty lub wodny... :twilight9:) i walki w Gymach, i zdobywanie odznak, i słodka Luno, jakie to jest nudne.

A ten cały Nuzlocke Challenge brzmi głupio moim zdaniem. Levelowanie jakiejś Rattaty czy innego Weeble'a tylko dlatego, że on pierwszy wyskoczył z krzaków, bo to czyni grę "wyzwaniem"... meh, to nie dla mnie.

Puenty nie będzie, ale za to patrzcie, jaki słodziak :fabulous:

169px-219Magcargo.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Całkiem fajny, najbardziej mnie jednak ciekawi jakiego będzie typu. Marzyłby mi się ziemny aby w karciance w końcu deck na eeveelucjach mógł kontrować elektrykę, ale po tych screenach na ziemny typ jakoś się nie zapowiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mertun, Pokecheck jak i/lub kupno japońskiej kopii B2/W2 stoi otworem |D

Co do typu to ja obstawiam Flying/Fighting/Dragon/Normal (no a czemu by nie Normal? też typ).

Ogólnie Sylveon ma bardzo fajny design, co może udowodnić ilość artów z jego udziałem na deviantARTcie (nawet ja sie pokusiłam o jeden ^ ^). Lecz mimo wszystko Vaporeon pozostaje miom ulubieńcem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hah, właśnie dziś skończyłam drugi raz Leaf Green'a na emulatorze. Skład po lidze:

Zapdos lvl 52

Articuno lvl 53

Moltres lvl 51

Mew lvl 63 (trade z Emeraldów- nie bijcie za kody ale nie można było się inaczej dostać do Faraway Island bez konsoli i eventów Q-Q)

Vaporeon lvl60 (wole Espeon'a ale w LG nie ma cyklu dnia i nocy)

i Sandshrew lvl37 na HM.

Krótkie info:

Ulubiona legenda- Mew

Ulubiona pseudo-legenda: Salamance

Ulubiony pokemon- Arcanine.

Najpiękniejszy pokemon- SHINY NINETALES. JAKBY 9 OGONÓW I WYGLĄD KITSUNE (i już Okami się przypomina) NIE WYSTARCZYŁY TO JESZCZE TE KOLORY!

Ulubiony typ: 1. Psychiczne 2. Ogniste

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...