Skocz do zawartości

Czas i Harmonia [Epic][NZ][Adventure][Comedy][Romance][Violence][Dark]


Nieznany7x7

Jak oceniasz ten fanfic?  

127 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz ten fanfic?



Recommended Posts

Akurat, gdy chciałem od początku przeczytać całość to dałeś nowy rozdział :P Przypadek? Nie sądze... Ale co do rozdziału. Zdecydowanie warto było czekać, bo wyszło zarąbiście. Dużo rzeczy sie wydarzyło, jestem wielce ciekawy co będzie dalej, dlatego mam nadzieję, że uda ci sie napisać następny rozdział szybciej niż ten :P Niech wena i banany będą z tobą!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwanie na kolejny rozdział trochę trwało, ale było warto. Zaskoczyła mnie scena w sypialni. Myślałem, że pocałunek jest prawdziwy, a tutaj ... taki numer. Zaskoczenie Twi i jej reakcja na zaproszenie Twinkie została świetnie opisana. Rozdział czytałem z wielką przyjemnością.

 

Ewentualne uwagi i znalezione błędy umieściłem w komentarzach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam obecnie taki system, że na przemian piszę CiH oraz "Daedry...", zatem teraz wypada kolej na Daedry. Mam nadzieję, że w miarę szybko się z tym uporam, choć wątpię, bym dał radę w przeciągu tygodnia, jestem już zasypany sprawdzianami i lekturami do przeczytania. Nie patrzcie tak na mnie, gdybym miał wybór, to wolałbym pisać fici, a nie wkuwać funkcje kwadratowe i elektrostatykę. :LZ1bP:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dobra postaram się streszczać. Czas i Harmonia to chyba jedyne dzieło które może konkurować z Crisis:Equestrią o pierwsze miejsce na liście moich ulubionych fanficków! Choć początek jest sztampowy, to fabuła szybko zaczyna zmierzać w dość nieoczekiwanym kierunku. Jednocześnie nie pędzi na złamanie karku do finału, ale powoli obrasta w poboczne wątki i postacie(Chcę powrotu Pani Kostki Towarzyszącej;Proszę XD). Nigdy też nie widziałem aby w opowiadaniu nie będącym randomowym bełkotem zawarte zostało tak wiele, tak odmiennych, uniwersów! Najlepszy jest tutaj fragment w mieście gryfów. Zupełnie jakbym czytał Pratchetta! Biję pokłony przed mistrzem.

Kolejnych rozdziałów wypatruję bardziej niż czwartego sezonu.

Tutaj są moje próby narysowania postaci z ficka

http://piterq12.deviantart.com/art/Czas-i-Harmonia-Tempus-404952054

http://piterq12.deviantart.com/art/Czas-i-Harmonia-Steam-Clock-410666106

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No to czas na mój komentarz. Fic zacny ,jeden z moich ulubionych. Pamiętam ,że to ja pierwszy oddałem głos w ankiecie. Czytam go od bodajże od początku opublikowania. Zatem zachęcam do pisania kolejnych rozdziałów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...