Skocz do zawartości

Czas i Harmonia [Epic][NZ][Adventure][Comedy][Romance][Violence][Dark]


Nieznany7x7

Jak oceniasz ten fanfic?  

127 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz ten fanfic?



Recommended Posts

mam dwie sprawy

1:jak to możliwe że istnieją już działka laserowe a nie wynaleziono jeszcze prochu?(teraz pije do portala)

2:wczoraj w nocy przyszła do mnie pewna myśl a mianowicie, jak sparkle w 18 rozdziale rozmawiała sama ze sobą(rozsądek - uczucia)

to se pomyślałem że to mogła być jej druga jaźń, bo w końcu jakąś moc posiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bardzo przyjemny i fajny fic. Jestem ciekaw jak potoczy się ship.

Również jestem tego bardziej ciekawy ._.

Z czasem się dowiemy :P

 

Opowiadanie bombowe

 

osama-med.jpg

Kiedy można się spodziewać następnego rozdziału?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam ponownie ostatni rozdzial i doszłam do wniosku że ten fic zasługuje na [Epic] bo:

 

-Idealne nawiązania 

-Momenty w których chce się płakać i śmiać naraz

-Random pełną gębą!

-Związłość akcji

-Oryginalny pomysł i ciekawe przedstawienie przeszłości

 

Nie wiem czy można dać ten tag dla fica który nie jest jeszcze ukończony, ale według mnie już na to zasługuje.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się z tym zgodzę! Ten fic zasługuje na tag EPIC, i o ile dobrze mi wiadomo to można dodać ten do nieukończonego jeszcze fica, oraz może (chyba) to dodać tylko moderator działu. 

 

                                                                                                             [EPIC]                                                                                                                

 

Przysługuje jedynie znanym i uznanym opowiadaniom, a na dodatek będzie przyznawany (przeze mnie) wyłącznie najlepszym tekstom na prośbę czytelników (prośba powinna zawierać poważne uzasadnienie).Ilość głosów z odpowiednim uzasadnieniem konieczna do uzyskania tego tagu to 10. Jeżeli autor zagłosuje na siebie, będę odejmował pięć punktów  :crazytwi:. Liczba głosów będzie podana w pierwszym poście.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie i ja głosuję na EPIC. "Czas i Harmonia" to mój ulubiony fanfick, o nieliniowej, oryginalnej fabule, napisany świetnym stylem, jednocześnie smutny i przezabawny. To pierwszy kucykowy fick, który mnie jakoś ujął, istne arcydzieło gatunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, tag [Epic] może dostać również niekompletne opowiadanie - jedynie przy [Legendary] jest wprowadzone ograniczenie. Zaliczam dwa głosy z czterech - Nessie i Trivus nie przedstawili odpowiedniego uzasadnienia. Jeżeli to naprawią, to oczywiście ich głosy zostaną dodane do puli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czemu ja miałbym milczeć podczas głosowania na podarowanie tagu [Epic] jeden z moich ulubionych opowiadań?

Fic zasługuje na ten tag ze względu na bardzo interesującą historie księcia, multum nawiązań, random taki, jaki powinien być oraz świetnie odwzorowane emocje i charaktery postaci. Gołym okiem widać że autor przykłada serce do tego opowiadania i stara się by było jak najlepsze. Nie jestem jakimś znawcą, tak naprawdę to ledwo mieszczę się w średniej, ale według mnie jest to jedno z tych lepszych opowiadań, których niewykorzystana możliwość przeczytania jest grzechem.

Tyle ode mnie jeżeli chodzi o to opowiadanie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że ten fanfic powinien otrzymać tag [EPIC] ponieważ:

- Przeszłość Equestri jest bardzo ciekawie przedstawiona

- Jest dużo nawiązań do innych uniwersum 

- Bardzo rozbudowana fabuła 

- Dużo śmiesznych i smutnych momentów

- I ogólnie jest wspaniały ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem i ja się wypowiem.

 

"Czas i Harmonia" jest fanfikiem świetnym. Pełna humoru i zwrotów akcji fabuła biegnie odpowiednio szybko, kreacje bohaterów są świetne, zaś liczba nawiązań sprawia, że aż chce się czytać. Serio, robię się zazdrosny...

 

Tylko czy opowiadanie zasługuje na tag [epic]? Moim zdaniem ten tag powinien przysługiwać jedynie najlepszym opowiadaniom, jakie stworzył nasz fandom, opowiadaniom, które szturmem zdobywają listy przebojów, napisanych idealnym stylem i z wyjątkową fabułą. Takie, o jakich pamiętać będziemy nawet rok po ostatnim rozdziale. Czy zatem "Czas i Harmonia" na pewno ma te zalety? Czy Nieznany7x7 zasłużył na to wyróżnienie?

 

Moja odpowiedź brzmi...

...

<Pauza dla budowania napięcia...>

...

...

<Sponsorem relacji jest firma xyz z Łękodołów>

...

...

TAK, "Czas i Harmonia" wymagania te spełnia. Proszę doliczyć mój głos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ten ff zasługuje na tag Epic? Ponieważ jest to opowiadanie, pisiadające znamienitą fabułę, której wątki idealnie współpracują ze sobą twożąc, sytuacje doprowadzające, czytelnika, do płaczu, bądź śmiechu, wtedy gdy sie tego najbardziej nie spodziewamy, potęgują to także świetnie wykreowane, oraz wyśmieniće wprowadzone,postacie. Historia Equestrii przedstawiona jest tu w bardzo ciekawy sposób, i odpowiada na wiele często zadawanych pytań. Nawiązania nie są włączone na siłę, i także dodają smaku czytaniu tego dzieła

Edytowano przez Nessie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tag EPIC? I owszem, zasługuje.

 

Opowiadanie, moim zdaniem, genialnie łączy komedię z akcją, dzięki czemu atmosfera bywa gęsta jak smoła, a jednocześnie tak lekka, dzięki dobrze zastosowanym żartom i nawiązaniom do różnych rzeczy, głównie Skyrima. Przedstawiony tutaj romans jest fajnie zbudowany, nie jest nachalny, itp..

A i jeszcze pod względem mieszanki Comedy z Sadem, przypomina mi nieco Winningverse (wiem, Dolar się nie zgodzi :P), który uwielbiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie wiedziałem, że jest taki fajny system tagów! Ale z pewnością "Czas i Harmonia" zasługuje na niego.

 

Ciekawa fabuła - przedstawienie historii Equestrii i młodych księżniczek, duużo nawiązań (za sam instytut steampunkowy powinien być [epic], lol), różnorodni bohaterowie... Przeczytałem pierwszy tom z 3 razy i nadal mi się nie znudziło :l

Długie - dla mnie to plus, rozdziałów już jest w cholere, a tu dopiero 2 tom sie zaczyna!

Tempus - Najlepsza. Postać. Ever. Jak dla mnie mało jest tak fajnych postaci w innych opowiadaniach jak on.

 

Może jak już dostaniesz [epic] to wrzucisz nowy rozdział, co, nieznany? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale przypada kolej na "Daedry...".

Może nie jestem zaskoczony, że tyle osób popiera dodanie tagu, ale bez wątpienia spowodowało to pojawienie się na mojej twarzy wielkiego banana. :pinkiehappy:

Cieszę się bardzo, że macie o tym ficu i moich zdolnościach pisarskich takie dobre zdanie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabuła jest świetnie poprowadzona, czyta się naprawdę dobrze, bohaterowie porządnie przedstawieni i nie ma tu, niestety popularnego, przedstawienia kogoś jako "po prostu złego". Bohater ma wątpliwości, jego czyny mają głębokie podłoże.

No i oczywiście wspominane chyba przez każdego wyżej nawiązania, które zostały świetnie wkomponowane.

Oraz przyzwoita długość, co też jest wielkim plusem

 

Popieram ten tag całym swoim pingwinim sercem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...