Skocz do zawartości

Tapety Fragina


Fragin

Recommended Posts

Pochwalam, zdecydowanie pochwalam stworzenie tapety ze Sweetie :lunaderp: Zachwycam jednak się tapetą z Discordem, jest świetna. Właściwie to żadnej nic nie brakuje, może ja bym je zrobił jaśniejsze, bo czasami szczegóły są dosyć mało widoczne, np. tapetka z Call of Cutie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe ukrywał, że ta tapetka jest wzorowana na ekranie głównym CoD czwóreczki klik, dlatego jest taka jaka jest. Discord jest świetny, wiem o tym i doceniam twoja pochwałę. Co do jasniejszych. Jasność Sweetie jest odpowiednia? Czy może Lyry? A może jeszcze bardziej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasność tapet ze Sweetie i Lyrą jest jak najbardziej w porządku.

tapetka jest wzorowana na ekranie głównym CoD czwóreczki klik' date=' dlatego jest taka jaka jest.[/quote']

Domyśliłem się, ale ekran główny i tak jest jednak jaśniejszy niż tapetka. Tak samo jest z tapetą z Chrysią. Jest klimatyczna, ale trzeba się wpatrywać dosyć dokładnie, żeby zobaczyć, co na niej jest - tego changelinga po prawej dostrzegłem dopiero za trzecim razem :rainderp:

W sumie narzekam, a to pewnie moja wina, bo jestem ślepy czy coś, a tapety są bardzo ładne i nie są przekombinowane, co się chwali :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyśliłem się' date=' ale ekran główny i tak jest jednak jaśniejszy niż tapetka. Tak samo jest z tapetą z Chrysią. Jest klimatyczna, ale trzeba się wpatrywać dosyć dokładnie, żeby zobaczyć, co na niej jest - tego changelinga po prawej dostrzegłem dopiero za trzecim razem[/quote']

za trzecim razem? Może ja mam coś z ustawieniami jasności na monitorze... hmm... Sprawdzę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...