Skocz do zawartości

Zapytaj Cloudchaser


Cloudchaser

Recommended Posts

Witam wszystkich. Po temacie chyba już wiecie z czym do was przybywam. Jestem Cloudchaser, pegazica z odcinka "Hurricane Fluttershy". Z miłą chęcią odpowiem na wasze pytania. Pytajcie o co chcecie, o życie w Cloudsdale, o Ponyville, o moich przyjaciół, wszystko. Czekam na was! :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest twoim specjalnym talentem?

Jestem pegazem od gwiazd. Mój talent to układanie ich na Nocnym Niebie. Układam różne gwiazdy, lecz moją specjalnością są spadające gwiazdy.


Jaki rodzaj muzyki lubisz?

Chyba rock, jakoś najbardziej odnajduję się w tym rodzaju muzyki.

Ale oczywiście lubię piosenki, które po prostu wpadną mi w ucho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kilka pytań ode mnie: 1. Kim są twoi rodzice? 2. Cy lubisz swoją pracę? 3. Cy w Equestrii występują subkultury? A teraz sugestia dla Cloudchaser: może warto by było zmienić nazwę tematu na Zapytaj Cloudchaser & Flitter. Jeśli chciałabyś, mogłabym zająć się odpowiedziami od Flitter. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kilka pytań ode mnie:

1. Kim są twoi rodzice?

2. Cy lubisz swoją pracę?

3. Cy w Equestrii występują subkultury?

A teraz sugestia dla Cloudchaser: może warto by było zmienić nazwę tematu na Zapytaj Cloudchaser & Flitter. Jeśli chciałabyś, mogłabym zająć się odpowiedziami od Flitter. :P

Moimi rodzicami są dwa pegazy. Aktualnie żyją sobie spokojnie w Cloudsdale i pracują przy pogodzie. Oczywiście, że lubię swoja pracę, gwiazdy to moje powołanie i kocham je. Co do ostatniego pytania... w Equestrii pojawiają się subkultury, ale żadna z nich nie jest związana ze smutkiem. Gdy cos się pojawi musi nieść za sobą przyjaźń i harmonię.

Niee, chyba zrezygnuję z propozycji, zostanie Cloudchaser.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Witaj,jeśli to nie problem to i ja przyłączę się do pytań :yay: 1.Jak Ci się żyje w Equestrii ? 2.Jakiego kucyka najbardziej lubisz i dlaczego? 3.Co sądzisz o takiej ciężkiej muzyce,czyli np metal,punk,rock itp? 4.Masz jakieś ulubione dania? 5.Twoje ulubione zajęcia w wolnych chwilach to... 6.Dasz huga? ^^ Pozdrawiam i wybacz że tak dużo pytań :P:hug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Oto moje pytanka :3

1. Jaki masz Cutie mark? W odcinku Hurricane Fluttershy miałaś dwa rodzaje cutie marków, może to jakiś błąd ale pierwszy był taki

a drugi taki, teraz nie wiem, który prawdziwy, czekam na odpowiedź, nie trzymaj mnie długo w niepewności :fluttershy3:

Baju baju :flihug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,jeśli to nie problem to i ja przyłączę się do pytań :yay:

1.Jak Ci się żyje w Equestrii ?

2.Jakiego kucyka najbardziej lubisz i dlaczego?

3.Co sądzisz o takiej ciężkiej muzyce,czyli np metal,punk,rock itp?

4.Masz jakieś ulubione dania?

5.Twoje ulubione zajęcia w wolnych chwilach to...

6.Dasz huga? ^^

Pozdrawiam i wybacz że tak dużo pytań :P:hug:

Witaj :flihug:

1. W Equestrii żyje mi się naprawdę dobrze i miło. Wszystkie kucyki żyją w Harmonii.

2. Najbardziej lubię moją siostrę Flitter. Jest kucykiem, który doskonale mnie zna i wie czego potrzebuję. Jesteśmy strasznie zżyte.

3. Uwielbiam te rodzaje :yay:

4. Latanie. Uwielbiam latać oraz spacerować nocą.

5. Jasne :flihug:


Oto moje pytanka :3

1. Jaki masz Cutie mark? W odcinku Hurricane Fluttershy miałaś dwa rodzaje cutie marków, może to jakiś błąd ale pierwszy był taki

a drugi taki, teraz nie wiem, który prawdziwy, czekam na odpowiedź, nie trzymaj mnie długo w niepewności :fluttershy3:

Baju baju :flihug:

Moim CM jest spadająca gwiazda. Słoneczko przysłonięte chmurką to Uroczy Znaczek mojej koleżanki CLoud Kicker.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyłaś swój znaczek.?

Czy naprawdę "Masz chłopaka.?

Lubisz ciastka czy czekoladę.? Uzasadnij swój wybór.

1. Znaczek zdobyłam będąc małą klaczką. Latałam wraz z siostrą po nocnym niebie. Wygłupiałyśmy się, śmiałyśmy i po prostu milo spędzałyśmy czas. Na chwilę odpoczęłyśmy. Usiadłyśmy na chmurze i rozmawiałyśmy. Spojrzałam wtedy w gwiazdy. Były przepiękne. Pierwszy raz ujrzałam ich piękno. Chciałam podlecieć bliżej jednej z nich. Tak też zrobiłam. Zostawiłam siostrę na chmurze i zaciekawiona gwiazdką, leciałam w jej kierunku. Nie minęła chwila, a zawadziłam noskiem o jedną z nich. Tylko ją trąciłam... Spadła po chwili. A wraz nią inne. Zapoczątkowałam mały deszczyk gwiazd. Było to niesamowite. Wtedy otrzymałam swój Uroczy Znaczek. Myślałyśmy, że każdy pegaz może poruszać gwiazdy, więc kolejnej nocy podleciałam wraz z Flitter najbliżej gwiazd. Gdy je dotykała, nic się nie działo. Pilnie strzegła swojego miejsca. Gdy jednak ja ruszyłam ją kopytkiem, posłusznie wędrowała. Moim talentem okazały się gwiazdy.

2. Nie, niestety nie mam.

3. Ciastka. Czekolada w dużych ilościach przestaje mi smakować. Ale ciacha mogę jeść cały czas :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Lubisz grzywki , ale czy naprawdę ?

2.Lubisz śnieg ?

3.Lubisz pomidory?

4.Masz jakieś figurki z mlp

1. Naprawdę. Uwielbiam grzywki. Sama w rl ją mam i wkurzam już coniektórych, gdy ją ciągle poprawiam xD

2. Uwielbiam, ale ciągle go brak.

3. Surowe. Gotowanych nigdy nie tknę D:

4. Mam 6 - TS, RD, R, PP, AJ i Rainbow Island, którą nazwałam Zjarana Marysia :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Witaj Tu peros81, twój fan.

1. Co lubisz robić?

2. Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia (Nie musisz odpowiadać jeśli nie chcesz)

Bardzo mi miło, że jesteś moim fanem. :fluttershy5:

1. Lubię po prostu usiąść i patrzeć na wieczorne niebo.

2. Nie, nie wierzę. Trzeba kogoś poznać, aby go pokochać.

Jak zdobyłaś CM? :rd7:

Gdzieś wcześniej o tym pisałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...