Skocz do zawartości

Coś ode mnie,Estherenn.


Estherenn.

Recommended Posts

Ja nie widzę takich błędów i sądząc po komentarzach inni też nie.  Już się Metka czepiasz bez powodu. Przecież każdy ma swój styl i rysuję po swojemu, tak żeby rysunki podobały się przede wszystkim jemu. A z tym krytykowaniem rysunków z przed roku to już pojechałaś :ming: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wykonawcy wystarczy, że jego prace sa "jako tako" to szkoda  ;) Robiąc coś należy się rozwijać. Przeglądając opinie w większości niestety są to osoby nie posiadające zbytnio dopracowanych i profesjonalnych prac. Ja rozumiem, że średnią wieku forum mamy 12 lat, które z z tej racji po postu nie są w stanie wykonać czegoś poprawnie, ale na Boga, jak ktoś daje rady jak się poprawić i rozwijać to bierzmy to pod uwagę, a nie równacie do dołu "bo ktoś robi gorzej". Zawsze ktoś robi np gorszy obiad, ale to znaczy, że mamy jeść samo niedobre bo inni nie potrafią? Autorko - szukaj możliwości rozwoju i ciesz się, że wiesz co poprawić. Mierz wysoko, bo to nie żadna sztuka zrobić coś tak jak inni, sztuka jest dać z siebie wszystko.

Edytowano przez Metka04
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już edytowane literówki. 
Słuchaj, nie przyjmujesz do siebie żadnej krytyki, cokolwiek by Ci napisać to atakujesz, że "już nie robię takich błędów, przestań się czepiać, wszystko jest dobrze". Jeśli takie jest maksimum Twoich oczekiwań, no to niskie aspiracje. Ja Ci napisałam co jest do poprawy, Ty usilnie to wypierasz. Rady jak już wspomniałam są aktualne również na obecnym etapie twórczości, ponieważ wybrałam te, które powtarzają się - anatomicznie, draperyjnie itp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narysowane na szybko pucyki, ponieważ chciałam coś sobie maźnąć kredkami.

fluttershy_and_rainbow_dash_by_estherenn

Halołinowo. Mimo, że art nie ma ani odrobiny halołinowego klimatu, no cóż. Tak bywa. Cmentarz, drzewo, nietoperz, mój kotek, sowa, dynie, noc pomieszana z dniem i w centrum moja ponysonka w moim ulubionym krzyżu na szyi i w moich wymarzonych skarpetach o3o

this_is_halloween_by_estherenn-d6sgufj.j

Edytowano przez Estherenn.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ale masz fioła na punkcie Alicji, chociaż trzeba przyznać, że przynajmniej daje ci to natchnienie. Mi osobiście najbardziej spodobał się rysunek kota, ten kot zdaje się mówić: "Gdy mnie spotkasz w nocy lepiej żebyś miał przy sobie miotacz ognia"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...