Skocz do zawartości

Coś ode mnie,Estherenn.


Estherenn.

Recommended Posts

Miałam nie komentować (robię generalny przegląd tematów w dziale z artami, nie zatrzymuję się wszędzie), ale... To na ręce jest epickie *.*

Co w tym jest epickiego? DX

Krzywe jakieś i w ogóle XDDD

 

Ou, przypomniałam sobie o czymś, czego tu nie wstawiałam

 

dark_side_of_the_moon_by_estherenn-d70yc

Pink Floyd <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...
Napisano (edytowany)

Na zdjęciach z zentangle przeważnie są jakieś długopisy/pióra/cienkopisy, bo ludzie często myślą, że to po prostu tekstury ponakładane na zdjecie, a ten pisak jest tam jako narzędzie zbrodni, byze każda oglądająca to osoba miała świadomość, że ślęczałam nad tymi wzorkami i szczegółami, a nie pobawiłam się chwilę w gimpie/fotoszopce

Może jak zainwestuję w zestaw kolorowych cienkopisów/kolorowe tusze do piórka to z nudy zrobię coś z kucami. Ale raczej wolę najpierw pokończyć zaczęte obrazki wśród których jest jeden stylem zentangle, ale w trochę innym wydaniu niż te dwa.

Edytowano przez Estherenn.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał Umbreon i znak Yin Yang są po prostu genialne. Podoba mi się i odcień czerni i to, że są wykonane z wzorków.

Czasem rysuje coś takiego na lekcjach z tym, że w moim przypadku jest to obrysowywanie kratek i rysowanie wzorków tylko po to, żeby wyszedł z tego jeden chaotyczny wzór 

Może następnym razem uda ci się zrobić Glaceona, albo na czerń to bardziej Darkraia 

Edytowano przez BlackHawk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...