Skocz do zawartości

Coś ode mnie,Estherenn.


Estherenn.

Recommended Posts

No to tak. Lubię sobie porysować i chciałam się moimi rysunkami tutaj podzielić. Na pierwszy ogień idzie Księżniczka Luna w stroju na Wielką Galę Grandgalopu,którą narysowałam dzisiaj.

Dołączona grafika

Póki co nie moge podłączyć skanera,więc wstawiam zdjęcie nienajlepszej jakości. :flutterblush: Czekam na jakieś opinie i uwagi.

Amen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proporcje, proporcje i jeszcze raz proporcje! Jeżeli malujesz z pamięci, to najpierw kilka pierwszych rysunków zrób patrząc na to, co chcesz narysować. Wszystko nieco za bardzo wyciągnięte i skrzydła źle przylegają... ale mimo mojej szerokiej krytyki, to jest naprawdę dobrze. Masz potencjał, tylko kilka rzeczy dopracować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zacznę od Luny,tym razem zeskanowanej,co jest równoznaczne z lepszą jakością

Dołączona grafika

Kolej na Hellsinga,rysowany ponad rok temu:

Dołączona grafika

Kuroshitsuji,też narysowany rok temu

Dołączona grafika

Blossomforth,żeby nie było,że mało kuców

Dołączona grafika

Twilight Sparkle

Dołączona grafika

Rainbow Dash

Dołączona grafika

Książę Blueblood najwidoczniej przejrzał na oczy

Dołączona grafika

San

Dołączona grafika

Książę Arren

Dołączona grafika

Chcę tylko dodać,że te 'przebarwienia' nie są moją winą,tylko mojego starego skanera :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anime- jest świetne. Naprawdę look good. Za to kucyki. Po pierwsze: Nie rysuj im kopyt. One mają jednolite nogi. Po drugie: Skróć nogi, tułów, głowę. Po trzecie: głowy zaokrąglaj. Po czwarte: taka RD ma zdecydowanie krótsze skrzydła. Ale ogólnie spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to kucyki. Po pierwsze: Nie rysuj im kopyt. One mają jednolite nogi. Po drugie: Skróć nogi' date=' tułów, głowę. Po trzecie: głowy zaokrąglaj. [/quote']

To miały być kucyki w wersji typowo końskiej :facehoof: stąd te kopyta. A co do punktu trzeciego,to czy widziałeś kiedykolwiek KONIA z głową idealnie okrągłą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie kredki nie nadają się do kolorowania w stylu anime (cell shading),jedyna praca która mi się tak mega podobała, to ta ruda typka (2ga od dołu w ostatnim poście, w sumie nie zdziwił bym się jakby mi ktoś zaraz powiedział że to jest typek, znając anime.. :D ) No i takie duperele typu to że Raito ma zeza rozbieżnego itp :> (ogólnie, to szczegóły, ale takie szczegóły często przyciągają uwagę i psują cały efekt) PS.: Jak tak patrzę po pierwszej stronie, to fajnie też wyszedł ten chłopak z Kuroshitsuji, San i Blossomforth :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie kredki nie nadają się do kolorowania w stylu anime (cell shading),jedyna praca która mi się tak mega podobała, to ta ruda typka (2ga od dołu w ostatnim poście, w sumie nie zdziwił bym się jakby mi ktoś zaraz powiedział że to jest typek, znając anime.. :D ) No i takie duperele typu to że Raito ma zeza rozbieżnego itp :> (ogólnie, to szczegóły, ale takie szczegóły często przyciągają uwagę i psują cały efekt)

PS.: Jak tak patrzę po pierwszej stronie, to fajnie też wyszedł ten chłopak z Kuroshitsuji, San i Blossomforth :)

Wszystko co koloruje nadaje się do kolorowania xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...