Skocz do zawartości

W poszukiwaniu Dawnej Chwały [NZ][Adventure][Violence][Shipping]


Recommended Posts

Z niewielkim, znajdującym się w granicach błędu statystycznego poślizgiem czasowym, wrzucam nowy rozdział Chwały. Ostrzegam pokornie, że nie widział jeszcze korekty, dlatego mogło zostać w nim sporo błędów, które zostaną na bieżąco poprawione. W razie czego zostawiam włączone komentarze. Zapraszam wszystkich do czytania i dziękuję za stałe zainteresowanie!

 

Rozdział VI

 

Pozdrawiam swoich czytelników i kłaniam się nisko!

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie mamy święto. Nowy rozdział nadszedł! Moje zdanie Alberichu znasz na temat tego fanfica (co do Zegarów mam takie same zdanie) więc nie będę się za bardzo rozpisywał. Wspaniałe i kropka! Jak zwykle lubisz dodawać kolejne pytania co do fabuły, np. "Kim jest ta klacz?", "Co za Władcy?", "Czy Zegarek się kiedyś przegrzeje?". "Na te i na inne pytania odpowiedź czeka w dalszych częściach lektury". Najprawdopodobniej o takiej tematyce odpowiedź bym otrzymał więc będę dalej knół we własnym zakresie o dalszych częściach historii.

A Tobie powodzenia w pisaniu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wreszcie przeczytałem kolejny rozdział. Radość z jaką czytałem szóstą część przysłoniła mi wszystkie minusy. Co mi przeszkadzało to błędy, ale ich nie da się uniknąć w trakcie pisania oraz ci z tyłka wyjęci "władcy lodu". Mam szczerą nadzieję, że zostaną dobrze rozrysowani w dalszych rozdziałach, bo na razie mnie ten motyw nie przekonuje.

 

Ciekawe ile teraz będziemy czytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

To już moja czwarta styczność z twórczością Albericha. I jego pierwszy fik, który w 100% mi się spodobał.
Mamy tajemnicę, mamy mroczy klimat, mamy wspaniale skonstruowany świat i stworzonych bohaterów. To porządna dawka fantasy w najlepszym wydaniu.

Zacznę od fabuły, która wciąga niesamowicie i nie pozwala się oderwać. Lodowa klątwa? Władcy zimy? Tajemnica? Klimaty postapo w wydaniu pseudośredniowiecznym? Kupuję to!

Bohaterowie to kolejna mocna strona tego fika. Są charakterystyczni, doskonale wykreowani i tajemniczy. Stanowią kolejną zagadkę.

Opisy? Mogą być.

 

Całość jest genialna. Dobrze napisana, pasjonująca historia fantasy, z dużą dawką przygód i niezłym poczuciem humoru.

Napisałabym coś więcej, ale tego tekstu jest mało. Alberich mógłby włączyć komentarze, bo błędy mu się zdarzają.
POLECAM! CZYTAĆ!

 

Łap głos na EPIC.

A! ALBE! Dawaj kolejny rozdział!

Edytowano przez Cahan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Nareszcie przeczytałem choć to dopiero 2 moja styczność z dziełem Albericha to to już wiem że resztę też przeczytam.A teraz do rzeczy. Fabuła poprowadzona jest po mistrzowsku nie za szybko nie za wolno, a że osobiście lubię tematy postapokaliptyczne więc nie mogło mi się nie spodobać. Bohaterowie są różnorodni choć na początku były problemy z równowagą pomiędzy postaciami dalej zostało to wyrównane. Podsumowując czekam na więcej.

P.S. Zapomniałem podziękować użytkowniczce o Niku Cahan za polecenie więc teraz DZIĘ-KU-JĘ.

@Edit teraz chyba lepiej wybacz mistrzem odmiany to ja nie jestem więc zapisałem to tak

Edytowano przez plbronies
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...