Skocz do zawartości

Kronika forum!


Lemuur

Recommended Posts

Jako adept historii na Uniwersytecie Wrocławskim, bezpośrednim następcy polskiego Uniwersytetu Lwowskiego, postuluję o zachowanie dla siebie dumy i uprzedzeń. Postuluję także by stworzyć kronikę obiektywną, czyli najrzetelniejszą, z której wynika najwięcej informacji, i nie narzuca czytelnikowi poglądu na dane sprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie potrafisz przyjąć do wiadomości, że Emoś był Avatarem Pinkie Pie to nie mój problem. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. No, może pierwsi Avatarzy/Regenci kiedy forum balansowało między lol.pl, a mlppolska.pl.

Gdybym miał jeszcze linka do tego, to wykazałbym ci błędy w tej liście. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już mogę wskazać, że ja avataruję od kwietnia. A więc błędy są! :rariderp:

OK, my bad, jesteś Avatarem od 23.04 czyli muszę Cię dać od maja, bo to nie jest połowa miesiąca (tylko gdy zmiana następuje w połowie miesiąca nachodzą na siebie Avatarowie / Regenci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solarku... A gdzie regent Luny? :rainderp: Przed Sliverem na pewno Emoś był regentem Pinkie... W grudniu na pewno był jej regentem (byłem wtedy jej avatarem, a emoś był moim regentem) Co do avatarów... Avatar Luny też się zmienił... Amol jest Avatarem tylko Vinyl, za Tavię odpowiada Dżemik :rainderp: Fajnie wiedzieć, że zanim przybyłem na forum, byłem Avatarem AJ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...