Skocz do zawartości

Spotkanie [Oneshot]


Bodzio

Recommended Posts

Ten "fik" to fragment mojej większej pracy, która może kiedyś nawet wyjdzie. https://docs.google.com/document/d/1c1Br7WzRtZ_czxmXpFyei3Ff8lvcvKLyU3A_fUtCKEw/edit Kilka uwag ode mnie: - Wiele rzeczy się zmieniło, całkowicie lub częściowo - Sama scena najpewniej znajdzie się w głównym fiku, w tej czy innnej formie - Dostosowałem większość rzeczy tak, aby dało się całość zrozumieć bez znajomości wcześniejszych (nienapisanych) wydarzeń Komentujcie, jak są jakieś pytania lub nieścisłości to z chęcią wszystko wytłumaczę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Przeczytane

 

Tak, zdecydowanie jest to fragment większej całości - przedstawionym wydarzeniom, a raczej rozmowie brakuje kontekstu. Tak naprawdę niewiele więcej można o tymże Spotkaniu napisać - nie wiemy kim są bohaterowie, nie znamy ich historii, tak naprawdę dostaliśmy jedynie skrawki. Jako część czegoś większego zapewne dobrze wpasowałony się w opisywane wydarzenia. Jako samoistny twór niestety się zupełnie nie sprawdza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...

Witam!

 

Ech, urywki większych prac. Wspaniale!

 

Jest to mniej więcej zrozumiałe bez kontekstu, chociaż nadal, wydaje mi się, że sens największy to będzie miało jako część całości, a nie osobne opowiadanie.

 

Technicznie jest dość znośnie. Brakuje myślników, są dwie kropki po spacji i czasem brakuje wcięć. Styl jest dość neutralny, nie zdołano też wykreować żadnego klimatu.

 

Sama fabuła byłaby nawet ciekawa, gdyby nie to, że tego typu motywy, wraz z głównym zaskoczeniem, już widzieliśmy parę razy. No cóż, jest jak jest. Nie jest to zła historia, ale przez brak rozbudowania niewiele z niej wynika.

 

Czy samo opowiadanie polecam? Niezbyt. Nie jest to złe opowiadanie, ale do dobrego brakuje jednej rzeczy – kontekstu. Niestety, rzadko takie urywki sobie dobrze radzą. Tu jest podobnie.

 

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...