Skocz do zawartości

Pytania do Celestii


Tarreth

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 259
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Droga Celestyno czy widziałaś co się stało Tarrethowi? Chyba ktoś go zepsuł bo fest się zmienił i wygląda jak japońska podróbka Hulka. No i nieważne co ci będą chcieli wmówić, to nie moja wina. Ja go nigdy nie denerwowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Droga Księżniczko! W w Equestrii również istnieje coś na rodzaj ludzkiej Biblii? Jeśli tak, kto ją spisał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Droga Księżniczko Celestio! Czy jak już przyjdzie co do czego, to mogę z Tarretha ten relikwiarz zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź pochwalona wspaniała władczyni Equestrii! Ostatnio nurtuje mnie jedno zagadnienie: Czy lubisz przechadzać się nocą po ogrodzie w świetle księżyca? Masz słabość do takich (bądź co bądź) romantycznych rzeczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj szlachetna pani . Chcę ci zadać pare pytań i mam nadzieje że mi na nie odpowiesz. -Czy stworzyłaś coś w rodzaju indeksu zaklęć zakazanych ? Jakoś nie wyobrażam sobie nekromantów w Equestri..... -Czy znałaś Discorda..czy coś was łączyło ? tak czysto teoretycznie. -Czy Equestria miała kiedyś króla oraz czy macie jakichś sąsiadów ? -Znów o Discordzie.On jest jedyny w swoim rodzaju czy są jeszcze jakieś inne...hmmm...demony? na koniec: Czemu musisz przestawiać słońce ? Planeta wam się nie kręci ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie interesowało, czy księżniczka Molestia to twoje alter-ego, czy też postać, która dochodzi do głosu w wyniku zaburzeń dysocjacyjnych osobowości, czy po prostu od czasu do czasu masz dosyć bycia tą zawsze prawą, dobrą i pruderyjną księżniczką?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałaś sie, że w odległej przyszłości do zła pokonania znów elementy harmonii będą potrzebne. Problem w tym, że elementy "stracą moc" po prostu się wypalą. Chyba, że "podarujesz" lub "przeklniesz" jak zwał tak zwał, obecnym nosicielem elementów nieśmiertelność zamykając ich w kamieniu podobnie jak Discorda. Czy będziesz gotowa poświęcić życie sześć kucyków, które znasz czy wybierzesz śmierć setek anonimowych istnień? Acha, innej opcji nie ma, są tylko te dwie. Mam nadzieję, że nie spodziewałaś się samych łatwych pytań. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Księżniczko Celestio! Zapewne słyszałaś o fenomenie jaki wywołał serial w którym opowiadane są historie z życia Twojego Księżniczko i Equestrii. Jak zareagowałaś na wieść o powstaniu fandomu i licznej grupy fanów zwanych tutaj Bronies? Student magii przyjaźni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

czy nie zastanawiałaś się nad rozpowszechnieniem waszej technologi w całej equestrii technologi ponieważ kucyki ziemne i jednorożce są daleko w tyle za pegazami które wiozą meble ciężarówkami a ziemne i jednorożce nadal używają transport konny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...