Skocz do zawartości

Pytania do Celestii


Tarreth

Recommended Posts

Oto moja skrzynka odbiorcza. Posiadam dwie: jawna, gdzie możecie pytać, a zarazem chcecie, by wszyscy inni wiedzieli, ze to wasze pytania, oraz skrzynka prywatna, z której pytania będą oznaczone, jako anonimowe.

Codziennie będę wybierała najciekawsze pytania, które uzyskają odpowiedź.

Zapraszam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 259
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hiya Tia, mam do ciebie kilka pytań: Czy miałaś ochotę kiedyś siać terror? (nie chce mi się rozpisywać, napisałem tak ogólnie) Co jest twoim ulubionym jedzeniem? Pijesz alkohol? Lubisz się obijać? Planujesz wprowadzenie Inkwizycji? Jak wygląda obecnie technologia zbrojeniowa w Equestrii? Używacie ołówków? Istnieje coś poza Equestrią? Czy planujesz to podbić? Znasz jakąś inną magię oprócz magii przyjaźni? Cóż...na dzisiaj to tyle, nie przyłożyłem się wystarczająco. Ciężko jest nołlajfić na forum, wstawać do szkoły i utrzymywać stałe 300% normy w obijaniu się. Bai Tia, na pewno ktoś jeszcze do ciebie przyjdzie :D (huehuehue, chyba zacznę częściej tak pisać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Księżniczko Celestio!

Ostatnio dotarłam do starożytnych ksiąg, których tytułu nie potrafię ani napisać, ani wypowiedzieć, w których typuje się, że najpotężniejszą magią nie jest magia przyjaźni, tylko magia miłości...

Czy to prawda...?

Twoja Wierna Uczennica,

Twilight Sparkle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać ,że fascynujesz mnie droga księżniczko.Jestem ciekaw czy gdyby powiedzmy smok zagrażał twoim poddanym byłabyś w stanie ich obronić?Twój spokój mi imponuje czy istnieje coś co jest w stanie regularnie wyprowadzać cię z równowagi? Oraz czy istnej coś czego nie byłabyś w stanie wybaczyć poddanemu kucykowi? W sensie nałożyć na niego za jakąś zbrodnie banicje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nudzi ci się codzienna rutyna jaka cię spotyka? Prawdopodobnie w dzień w dzień musisz wznosić słońce, wypełniać formalności, uczęszczać na uroczystości itp. Czy kiedykolwiek brałaś jakiś dzień wolny od tego wszystkiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytania dla wielkiej Księżniczki Celestii... ekhem... 1.Czy gdyby ludzie znaleźli sposób przedostania się do Equestrii, pozwoliłabyś im zamieszkać w swojej krainie? 2.Czy tylko Twilight Sparkle otrzymała jajo smoka jako test? Czy może każdy jednorożec uczący się magii otrzymuje własne jajo smoka? Trixie nie posiadała chyba takiego? 3.Czy gobliny mogą uczyć się kucykowej magii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Księżniczko Celestio, Sama pisałaś, że obserwujesz Nasze forum. Jak mogłaś więc dopuścić, aby logiem forum było sześć kucyków które delikatnie mówiąc, nadużyły alkoholu? Mogłabyśodpowiadaćmówiącbezodstępów.ZajęłobytoCimniejczasuainamczytałobysiętoszybciej. Serdeczne pozdrowienia, Oddany Brony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...