Skocz do zawartości

Pytania do Celestii


Tarreth

Recommended Posts

Droga księżniczko Celestio.

 

Jak się czułaś tuż po wysłaniu Swej siostry na 1000 lat na księżyc?

Czy jako ta która ma najwięcej do powiedzenia z księżniczek czujesz,że jest ich trochę za dużo?

Czy dobrze się stało,że Twoja najwierniejsza uczennica jest teraz prawie Ciebie równa?

Czy wiedziałaś o tym,że Twilight zostanie księżniczką?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 259
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Witaj o największa. Przybyłem z krótką listą pytań, wprost do ciebie.

 

1. Czy zamierzasz przeznaczyć środki pieniężne w rozwój elektroniki?

2. Czy zamierzasz przeznaczyć środki pieniężne na rozwój transportu publicznego?

3. Czy planujesz rozbudować technologicznie powietrzną? (chodzi o samoloty itp.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witaj przepiękna księżniczko:celgiggle: Jakiż to wielki zaszczyt móc z tobą rozmawiać :)

1.Jak Ci się podobało w Zamku Królewskim, na Starym Mieście w Warszawie? Widziałem zdjęcie, na którym Ty Celestio razem z Twilight Sparkle i siostrą Luną zwiedzacie ten piękny zakątek :)

2.Czy słyszała Wasza Wysokość o czymś takim, jak człowiek?

3.Od razu powiem, że z księżniczek Pani jest zdecydowanie najlepsza i najpiękniejsza:rd6:Ale rozumiem, że z takim Discordem, to nie mam szans, bo nie mam tej charyzmy i magii chaosu, choć miałem okazję go poznać osobiście :P

4.Czy wśród Pani uczniów są również ogiery, bo jak na razie widziałem tylko klacze?

5.Czy mogę liczyć na pozwolenie na miesięczne wakacje w Equestrii, pozostając jednak w postaci człowieka?

6.Mogę przytulić Waszą Wysokość? (oczywiście zanim strażnicy nie zdążą mnie posiekać :D)

7.Czy jest jakiś kucyk, którego Pani zwyczajnie nie lubi? Nie licząc w to wrogów stanowiących realne zagrożenie.

8.Czyli alicorny zaliczają się do kucyków? Bo u nas na ziemi są stworzenia zwane końmi, które są większe i smuklejsze od kucyków, Pani bardziej konia przypomina :P

9.Czy któryś strażnik jest Pani ulubionym?

10.Jak podoba się Pani sobie z głosem Elżbiety Jędrzejewskiej?

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Jak by tu zacząć...

Wielka i miłościwie panującą księżniczko Celestio! 

Czy czysto teoretycznie pegaz lub kuc ziemski też mógł by stać się alicornem?(To marzenie Big Macintosha:bigmacintosh:) Czy może nie było by to możliwe że względu na jakieś braki w magii( wiadomo skrzydła są obsługiwane jak inne kończyny a róg...)?

Ile czasu panujesz nad Equestrią?

Czy miałabyś ochotę na długie wakacje bez tego ''wasza wysokość'' i całego szumu jaki kucyki robią gdy gdzieś przebywasz?i

Kiedy byłaś mała to tobą i Luną  zajmowały się piastunki bądź nianie? 

Czy gdybyś miała możliwość zostać zwykłym kucykiem, (twoje miejsce zajął by sobowtór rządzący równie dobrze jak ty)to skorzystała byś z okazji?:celestia:

Edytowano przez Christina
Zapomniałam dodać emotki :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Mam kilka pytań:

1.czy oglądałaś jurassic world's? Bo jeśli tak to czy sądzisz że indominus rex mogła by się zmienić dzięki magi przyjaźni?

2.skąd do jasnej siasnej rainbow dash wie o czołgach ?

3. Po co hodujecie prosiaki skoro nie jecie mięsa?

4.Czy przed kucykami były jakieś inne stworzenia ,bo u ludzi były dinozaury ,a u transformerów predakony ?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...