Skocz do zawartości

Pytania do Celestii


Tarreth

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 259
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Droga Celestio!

Czy nadal pogłębiasz w jakiś sposób swoją wiedzę z zakresu magii, tak, jak Twilight?

Jakie Equestria utrzymuje stosunki z innymi państwami, takimi jak Zebrica, Camelu czy Hosstralia? Czy ma tam swoich ambasadorów?

I jeszcze jedno pytanie - bardziej osobiste... Czy dałaś kiedyś ponieść się wiośnie - w sensie - zakochałaś się? Jeśli tak, to opowiesz nam nieco o swoim wybranku? :eyebrow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Księżniczko Celestio! Zwracam się do Ciebie dziś z kolejną listą pytań,a więc... Jest w Equestri marihuana ? Lub coś do niej podobnego? Jest u was coś takiego jak paintball ? Co myślisz o mnie (szczerze) jak byś miała mnie oceniać na podstawie zadawanych przeze mnie pytań ? To wszystko,pozdrawiam Twój NAJWIĘKSZY fan Wolf @edit: Awwwww . double post! Nie popaCZyłem się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiesz grac naa eee... nie nic... przypomnialo mi sie ze ty masz kopyta no nic... to inne pytanie. Poniewaz zkoro blueblood to twoj kuzyn o ile dobrze pamietam a luna byla 1000 lat na ksiezycu, czy to znaczy ze blueblood ma 1000 lat? i jezeli tak to niby z kim luna miala by to zrobic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżniczko, czy kiedykolwiek chciałaś... przestać być najważniejszą osobliwością w całej Equestrii, potężnym alikornem i władcą wszystkich, i po prostu wieść beztroskie życie zwykłego kucyka, bez żadnych trudnych problemów do rozwiązania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga księżniczko Celestio Odniosłem wrażenie, że często pojawiasz się we właściwym miejscu o właściwej porze... Przykłady: Gdy Spike miał wysłać list nagle się pojawiłaś i od razu odleciałaś, Gdy Twilight Sparkle rzuciła zaklęcie na pluszaka nagle się pojawiłaś, Gdy Twilight była w dziale z zaklęciami czasu też nagle przyszłaś. Czy to wszystko przypadek??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Kto jest lepszy w magii ty czy Wspaniała i Potężna Trixie? -Czy gdyby nie ty słońce naprawdę by nie wzeszło. A może jest tak, że wmówiłaś wszystkim, że bez ciebie słońce nie wzejdzie, a tak naprawdę to wasza planeta okrąża słońce i wszystko dzieje się tak jak u nas. -Jesteś Bogiem czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj księżniczko! Mam do ciebie kolejne nurtujące mnie pytania. 1. Na jakie oddziały dzielą się gwardziści? 2. Czy smoki mają z kucykami jakiś pakt? Czy po prostu się nimi nie interesują? Odnoszę wrażenie, że gdyby chciały to mogłyby podbić całą Equestrie. 3. Myślałaś kiedyś o stworzeniu sojuszu pomiędzy kucykami a goblinami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Księżniczko. Otóż w ostatnich dwóch odcinkach byłaś - w różnych okolicznościach - bardzo zajęta jedzeniem różnych ciast. Czy powodem tego jest to, że z powodu majestatu nie masz takich rzeczy na codzień, czy też po prostu je lubisz? I jakie jest twoje ulubione słodkie danie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witaj!

Mam pytanie(a):

Jak zareagowałabyś gdyby nagle otwarto portal między naszym światem, a Equestrią? Czy nie miałabyś nic przeciwko migracji i turystyce między Ziemią, a twoją ojczyzną? Czy pozwoliłabyś osiedlać się ludziom na swoich ziemiach i wyjeżdżać na stałe kucykom? Tępiłabyś mieszane związki? Jak ułożyłyby się twoje stosunki między władzami ziemskich państw?

Chyba jednak u nas kiedyś byłaś, czego dowodzi to zdjęcie:

Dołączona grafika

Jak się do niego odniesiesz?

Sory za combo, ale bardzo mnie te kwestie frapują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Księżniczko Celestio Po pierwsze - sorki za poprzednie pytanie, na temat twoich rodziców. Nie chciałem cię urazić. Po drugie - Czy gdybyś była zwykłym kucem, pegazem czy jednorożcem, to jak sądzisz czym byś mogła się zająć w tym innym życiu, jaki wykonywać zawód czy robić coś zupełnie innego ? Wiem że jesteś dobrą władczynią i doskonale władasz Equestrią, ale jakbyś była zwykłą klaczą - czym byś się zajęła w życiu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżniczko na moje ostatnie pytanie "

jak ukarałabyś człowieka za :

-Obrażanie cię

-okazanie braku szacunku (brak ukłonu)

Odpowiedziałaś:

Oj. Od tego typu spraw mam Zakon Straży Świtu. Na takie tematy rozmawiaj z Tarrethem, nie ze mną.

Co bardzo mnie dziwi. Twoja siostra Luna napisała iż zamieniła by go w kucyka i torturowała. Mam rozumieć iż z twojej strony nie muszę obawiać się żadnych kar?

Czyli hipotetycznie mówiąc gdybym powiedział, że jesteś najgorszą z księżniczek i to tobie należało się zesłanie na słońce nic byś mi nie zrobiła ?

Serio chcesz się przekonać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...