Skocz do zawartości

War of Equestria [NZ][Violence][Crossover]


PumpkinWave

Recommended Posts

A oto i moja kolejna próba napisania fanfikcji. Napiszcie co o tym sądzicie, czy może mam pisać dalej, czy jedna ponownie odejśc w cień na pewien czas. A żeby nie przedłużać...

Equestria od czasu wypędzenia Nightamare Moon była względnie spokojna, nie było żadnych wojen. Aż do teraz, dwa tysiące lat po tym wydarzeniu, i tysiąc lat od czasów Powierniczek. Gryfionia zaczęla się upominać o swoje. Czy słusznie? Czy mają o co obwiniać kucyki i zebry? Czy jest ziarnko prawdy w ich propagandzie? Czy może jest nawet kilka?

Prolog/Rozdział I

Rozdział II

Jak napisałem, ale napiszę jeszcze raz żebyście nie zapomnieli: Oceniajcie! Pochwały mile widziane, natomiast konstruktywna krytyka na wagę złota!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż dziękuję, ale mam dosyć smutne wiadomości - prawdopodobnie od jutra tracę laptopa na czas bliżej nieokreślony... szczegółów niestety nie podam :P Ale na zachętę powiem jedynie - postaram się aby następny rozdział był co najmniej 2x dłuższy (postaram się...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż dziękuję' date=' ale mam dosyć smutne wiadomości - prawdopodobnie od jutra tracę laptopa na czas bliżej nieokreślony... szczegółów niestety nie podam :P [/quote']

... zła ocena? znam to. na szczęście mam smartphona.

pierwszy rozdział był krutki, dlatego cięszko ocenić, ale nic kiepskiego nie zauważyłem. za to zaczyna się obiecująco. subskrybuję wątek.

mam nadzieję że ciąg dalszy niedługo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dolar, rozdział 3 jest aktualnie zawieszony z powodu wyższych priorytetowo dwóch sporych oneshotów. Gdy skończę choć pierwszy z nich, wtedy dokończę 3 rozdział, następnie zajmę się już moim ostatnim rozpoczętym sporym projektem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
×
×
  • Utwórz nowe...