Skocz do zawartości

Nasze ulubione sporty


Teq

Recommended Posts

Witam wszystkich! Zastanawia mnie jakie sporty są najbardziej lubiane przez fanów MLP. Chciałbym abyście napisali co uprawiacie, uprawailiście albo co byście chcieli uprawaić. Można napisać także jaki lubicie ogłądać w telewizji. Ogólnie wszystko na jego temat. Ja obecnie najbardziej lubię rower. Jest to dla mnie ogromna frajda nawet jeśli jest to tylko zwykła jazda po mieście. Chciałbym spróbować jazdy bardziej wyczynowej jakiś lekki downhill ale niestety nie ma pieniędzy na taki rower (koszt takiego to kilka tysięcy złotych). W przeszłości trenowałem także na siłowni. Był to najlepszy sport jaki w życiu uprawiałem niestety nie mogę go kontynuować ponieważ mam bardzo wysoką wadę wzroku i okulista mi zabronił. W telewizji oglądam F1, piłkę nożną oraz skoki narciarskie. Czekam na wasze odpowiedzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie nie liczy się jako sport, ale... Gram w szachy. :fluttershy5:

I trochę jeżdżę na rowerze.

Szachy oficjalnie są dyscypliną sportową, więc się liczą.

Jako wielki entuzjasta sportu lubię wszystkie dyscypliny. Jednak tymi najbardziej mnie interesującymi są piłka nożna, koszykówka, siatkówka, hokej na lodzie oraz piłka ręczna. To są te główne.

W telewizji lub internecie oglądam T-Mobile Ekstraklasę, Ligę Mistrzów UEFA, Ligę Europejską, występy reprezentacji Polski w wyżej wymienionych dyscyplinach, a także olimpiady - zarówno letnią jak i zimową.

Nigdy nie uprawiałem wyczynowo sportu. Jedynie grałem dużo w piłkę nożną na podwórku. Wf-u nie liczę. Oprócz tego ćwiczyłem hantlami, jeździłem na rowerze, biegałem i pływałem na basenie. Obecnie, z braku czasu, chęci i pieniędzy, ograniczam się jedynie do zdrowego i racjonalnego odżywiania się.

Plus za temat +

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Noo w końcu ktoś stworzył taki temat,dziękuję za to ^^. Odnośnie sportu,pomimo że jestem uzależniony od pc to moim ulubionym sportem jest koszykówka.Lubię czasem ruszyć swe cztery litery i pograć w koszykówkę,nawet pływanie w miarę lubię ale wielkim fanem nie jestem.Jednakże jako że mam lekkie skrzywienie kręgosłupa[mam metr 188] a jak na ten wiek to dużo,a pływanie pomaga na plecy to czasem się przejdę na basen.Hmm no i kiedyś jeszcze biegałem,ale teraz już nie. Chciałbym jeszcze uprawiać kiedyś parkour ale to raczej nie dla mnie jest,bo prędzej bym się połamał niż coś by mi się udało.Aha i może to dziwne ale nie lubię piłki nożnej :>.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już obecnie praktycznie tylko pc używam do sportu , lecz jako gimnazjalista , byłem najszybszym biegaczem w klasie i na każdej sztafecie , biły się o mnie obydwie drużyna zawsze . W tamtych czasach , lubiłem też grać w piłkę nożną , koszykówkę , skoki w dal , bieganie , jazdę na rowerze . Obecnie , to tylko i wyłącznie chodzę na basen raz na jakiś czas i naprawdę kuuuupa chodzenia , codziennie po kilkanaście kilometrów robię , tak na oko , w pracy , gdyż jestem ochroniarzem i przez 12 lub 16 godzin chodzenia non stop , to zapewne wychodzi się te kilometry :) Dlatego , mam naprawdę dużą formę jeśli mówimy o chodzeniu i potrafię iść naprawdę długo , daleko i szybko , ( w sam raz na rajd jakiś) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cóż,jeśli chodzi o sporty to ja lubię pływanie i bieganie. Pływanie-Na wakacjach,na plaży nauczyłam się w tydzień metodą "żabo-psa" (Z przodu pływam żabką,z tyłu pieskiem.Czasem tak zwyczajnie ,tym albo tym)...a ostatnio zapisałam się na basen (był jakiś projekt w szkole). Bieganie-Czy chcę czy nie i tak muszę biegać (rano,do autobusu albo na WF)...no i w taki sposób to polubiłam :rainderp: no i ewentualnie rower,piłka nożna lub hokej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Fajnie i to bardzo że sporo osób z tego forum lubi pływać :soawesome: Odnośnie pływania ja nie mam ulubionego stylu,pływam zazwyczaj normalnie.W sumie u nas basen nie jest jakiś tragiczny,ale mogło być lepiej ._. Wracając do innych sportów jak mówiłem uwielbiam koszykówkę,w dawnych latach oglądałem także wrestling i w sumie lubię go do dziś.Nie wiem co dopisać :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, to raczej uciekam od sportu. Nigdy nie byłem sprawny i chętny i zwyczajnie tego nie lubiłem. Ale ostatnio strasznie ręczną polubiłem i odkryłem, że nadawałbym się. Wcale taki wolny nie jestem, a ręce mam bardzo silne i celne. W telewizji nie oglądam niczego oprócz piłki nożnej i ewentualnie jakichś sukcesów Polaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie przepadam za sportem specjalnie, ale jak już coś robię to jeżdżę na rowerze (w towarzystwie i bez) oraz pływam. Basen zalecił mi lekarz na problemy z postawą, więc zacząłem chodzić i trochę polubiłem. Teraz na studiach mam basen na WF-ie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja swoje środowisko sportowe ograniczam głównie do wody. Trenuję pływanie, nurkowanie z butlą i bez (freediving) oraz najważniejsze hokej podwodny :3. Czasem pojeżdżę na rowerze i regularnie trenuję hantlami. W TV nie oglądam żadnych zawodów sportowych, meczy ani olimpiad... tak właściwie to ją wogóle nie oglądam TV :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawiać to nic nie uprawiam, ale interesuję się kolarstwem i piłką nożną. Z drużyn kolarskich moimi ulubionymi są AG2R La Mondiale, Movistar i nasze Polskie CCC Polkowice, znane również pod fanowską nazwą "Polkowickie Cycki" (taka ciekawostka). Jeśli zaś chodzi o piłkę, to Lech, Lech i tylko Lech... A, no i jeszcze Lech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Przez sesję ostatnio to zaniedbałam, ale przez wakacje zamierzam na nowo podjąć codzienny wysiłek fizyczny... Proste ćwiczenia w domu, gimnastyka, takie tam...
Zawsze miałam ochotę spróbować z tenisem ziemnym, ale jak dotąd nie było jeszcze okazji... :sab: Zazwyczaj kończy się na tym, że nie mam z kim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

10 lat jazdy na nartach, niedawno zacząłem się uczyć jazdy na snowboardzie

Poza tym 3,5 roku tenisa ziemnego, ostatnio zrobiłem sobie przerwę po skręceniu kostek (tak, obu kostek) i jakoś nie mogę znaleźć w sobie chęci żeby dalej trenować

@Kyoko

Jeżeli kiedyś się spotkamy zagram z najwyższą przyjemnością :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...