Skocz do zawartości

Nasze ulubione sporty


Teq

Recommended Posts

Ja zacząłem trenować w wieku 6 lat hokej na trawie. Mój tata mnie w to wciągną i miałem "potencjał" jak mówił mój trener. Trenowałem tak przez 3 lata, a potem podjąłem najgłupszą decyzję w życiu i odszedłem z hokeja na rzecz piłki nożnej. Byłem na tyle kiepskim zawodnikiem (wpierw obrońcą, a później nieco lepszym bramkarz), że sam po pół roku rzuciłem nogę i wróciłem na hokej, ale nie potrafiłem już trzymać poziomu z przed nazwijmy to "przerwy". Później pływałem przez 3 lata. Gdy zamknęli moją sekcję pływacką spróbowałem curlingu. Trenuję go do dziś i mam zamiar w tym roku skończyć uprawiać ten sport. Przez 4 lata tylko raz udało się mojej drużynie nie zająć ostatniego miejsca w zawodach. Jakimś cudem udało się też nam zdobyć wtedy srebrny medal. Hobbistycznie uczęszczam w mojej szkole na strzelectwo, by sobie postrzelać do tarczy.

 

Co do sportów, które lubię to przede wszystkim żużel. Moim takich cichym marzeniem jest by przełamać swój strach przed upadkiem z motoru i samodzielne spróbowanie swoich sił. Kibicuję wszystkim zespołom z Polski i zagranicy oraz każdemu żużlowcowi indywidualnie. Moje ulubione kluby to: Falubaz Zielona Góra, Unia Leszno i ŻKS ROW Rybnik; a ulubieni zawodnicy to: Andreas "Adrenalina" "AJ" Jonsson, Jarosław Hampel, Andrij Karpow, Joonas Kylmaekorpi, Matej Žagar oraz dwaj świętej pamięci: Edward Jancarz i Łukasz Romanek.

Co do innych sportów uwielbiam też skoki narciarskie, a zwłaszcza loty. Najbardziej lubię (po za naszą kadrą) Słoweńców, którzy właśnie na lotach narciarskich udowadniają, że nie są skoczkami, a najlepszymi lotnikami na świecie. Kocham także Formułę 1. Ale od momentu, gdy Kubica miał wypadek śledzę ją już trochę mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubię jazdę konną, a konkretnie skoki. Skaczę raczej niskie przeszkody [parkury też] i uwielbiam to. Najchętniej jednak spróbowałabym walki na kopie oraz łucznictwa konnego. Lubię też walkę na miecze larpowe- fajna rzecz, badmingtona, piłkę nożną, unihokeja, palanta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Lubię żeglować na morzu, ale mogę to robić praktycznie tylko wtedy, gdy jest na to pogoda. Zimą, ptaszyska się cieszą, jak jezioro ładnie zamarznie! Lubię również jeździć na łyżwach i grać w hokeja. Gdy jest okazja, to jeżdżę bojerem http://pl.wikipedia.org/wiki/Bojer
Od jakiegoś czasu mocno się interesuję ASG, lubię zagrać w koszykówkę i siatkówkę!
W telewizji oglądam zawody WRC!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Ulubiony sport eee... E-Sport! Jestem uczulony na świerze powietrze :v

A z tych co trzeba wyjść na dwór to.. latanie bieganie, jzda na rowerze. Wszystko gdzie jest jakaś większa prędkość niż chodzenie po jakimś boisku.

Edytowano przez BlackBird
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Dwa lata temu zacząłem się bawić w strzelectwo, a rok temu ogarnąłem własne pozwolenie na broń - jeszcze nigdy do tej pory tak nie wsiąknąłem w jakiś sport :v Na zawody nie jeżdżę, robię to bardziej rekreacyjnie, ale satysfakcja z trafiania, grzebania w śrubkach i zamkach jest niesamowita. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lordek napisał:

Dwa lata temu zacząłem się bawić w strzelectwo, a rok temu ogarnąłem własne pozwolenie na broń - jeszcze nigdy do tej pory tak nie wsiąknąłem w jakiś sport :v Na zawody nie jeżdżę, robię to bardziej rekreacyjnie, ale satysfakcja z trafiania, grzebania w śrubkach i zamkach jest niesamowita. 

Ty żyjesz! :D

 

Jakiś czas temu byłem na strzelnicy w Świnoujściu - dobre wspomnienia, fajna zabawa. Tylko czemu żaden film ani gra nie przygotowała mnie na ten cholernie głośny huk xD

Zawsze wiedziałem że tłumiki w grach i filmach to bujda, ale nie wiedziałem że aż tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...