Skocz do zawartości

Zapytaj Rarity


Neiter

Recommended Posts

Gość Exterminatore

Porcja pytań ode mnie: 1)Co spowodowało, że postanowiłaś zostać damą? 2)Czy nie sądzisz, że Pinkie Pie jest czasami zbyt mocno nakręcona na imprezy? 3)Lubisz cappucino?Jeśli tak, to jaki smak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 284
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Panzerschreck

Servus Rarity, po raz kolejny chciałbym zadać kilka pytań. 1. Czy w Twoim świecie istnieją jacyś rasiści? 2. Jakiego koloru chciałabyś mieć sierść, gdybyś miała wybór? 3. Znasz niemiecki albo francuski? Który z tych języków bardziej Ci się podoba? (domyślam się, że francuski :P) 4. Jakie państwo chciałabyś poznać, gdyby było kucykiem?:wat: Grüßen, Frau Rarity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rarity xD 1. Czy lubisz śpiewać? 2. Jak myślisz, czym powinna się zająć Twoja siostra: szyciem ubrań, czarami, śpiewaniem, czy może jeszcze czymś innym? 3. Jak myślisz, czy RD ukończy pozytywnie kurs Wonderbolts? 4. Czy Twoje czary, umożliwiają Ci latanie? ( bo przecież, potrafisz lewitować przedmioty, to samą siebie chyba też). 5. Czy Twoje czary są ograniczone i czy tak samo męczą jak praca fizyczna? Dziękuję i pozdrawiam BRONIESiPEGASIS xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Rarity, 1. Często wyrażasz się w sposób, który można odebrać jako wyszukany. Czy to efekt starannego doboru słów, czy może wręcz przeciwnie - masz to we krwi i takie słowa same cisną Ci się na usta? 2. Czy chciałabyś odwiedzić jakiś kraj w ludzkim świecie? Przyznaję, że nieodparcie kojarzysz mi się z Włochami... 3. Jaka jest Twoja ulubiona pora roku? 4. Jaki był Twój ulubiony, a jaki najbardziej znienawidzony przedmiot szkolny, kiedy byłaś małą klaczką? 5. O czym najbardziej lubisz czytać? 6. Co sądzisz o koncepcji, że życie to teatr, w którym tylko odgrywamy pewne role? 7. Czy lubisz perfumy? Życzę Ci wesołych świąt i samych sukcesów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rarity. Nadal będę Cię męczyć moimi pytaniami. ^_^

1. Czy jak chodziłaś do szkoły byłaś dobrą uczennicą?

2. Czego Ci najbardziej w życiu brakuje?

3. O co byś poprosiła, gdyby mogły się spełnić Twoje 3 życzenia?

4. Jak Ci idzie z ubieraniem choinki? :P

Pozdrawiam serdecznie moją Rarcię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Moje pytania na dzień(wieczór)dzisiejszy: 1)Mówisz, że damą trzeba się urodzić. Ale czy nie sądzisz, że można się tego nauczyć lub zostać odpowiednio wychowaną w tym kierunku? 2)Czy gdyby ktoś porwał twoją siostrzyczkę i jako okupu żądał całego twojego zapasu klejnotów szlachetnych, to byś się zgodziła? 3)Jak ty to robisz, że zawsze masz taki zniewalający uśmiech(a wręcz paraliżujący w pozytywnym tego słowa znaczeniu)? Pozdrawiam :twihug: PS. Próbowałaś kiedyś ułożyć sobie taką fryzurę, jaką ma Twilight? Wyglądałbyś w niej co najmniej słodko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kochana Rarity. Jako, że jesteś znawczynią to chciałbym wiedzieć co myślisz o takim stroju: http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20090824182224/starwars/images/thumb/b/b8/GalenStalkerArmor-TFUUSE.jpg/911px-GalenStalkerArmor-TFUUSE.jpg Co byś zrobiła jakbys spotkała takiego osobnika? i co myślisz o Star Wars jeśli je znasz. Czy podobają Ci się szaty Jedi? Pytam bom ogromny faaan SW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Witaj Rarity i dziękuję za poprzednie odpowiedzi. Kolejna porcja pytań ode mnie: 1)Co bardziej stawiasz na pierwszym miejscu w szyciu ubrań - wygodę ich noszenia, czy to, jak się prezentują? 2)Wolisz warzywa, owoce czy wypieki Applejack? 3)Jak to jest możliwe, że ty i Fluttershy uchodzicie za najbardziej urocze(i piękne)klacze? Macie jakieś swoje sekrety tak idealnego wyglądu, czy po prostu natura was tak hojnie obdarzyła urodą? 4)Nie masz nic przeciwko temu, żebym dalej zadawał pytania? 5)Dasz się kiedyś zaprosić na kolację przy świecach(o ile znajdę przejście do Equestrii)? Pozdrawiam :twihug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Panzerschreck

Witam po raz kolejny, gospođo Rarity, dziękuję za odpowiedzi na pytania, ale przyszedł czas na nowe! :yay: 1. Czy myślisz, że mogłabyś zrobić karierę w polityce, obojętnie w jakiej roli? 2. Czy w Equestrii istnieje komunizm? 3. Z tego co widzę, to interesują Cię wszelkiego rodzaju rycerze lub inna burżuazja. A co gdybyś zakochała się w jakimś proletariuszu? :rd8: 4. Wiesz, że z prostymi włosami wyglądasz całkiem jak Pinkamena? :fluttershy4: Pozdrav

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

To znowu ja i jeszcze raz dziękuje za odpowiedzi. A skoro mogę zadawać dalej pytania, to kolejna porcja: 1)Chciałabyś dostać kiedyś na urodziny pelerynę wyszywaną rubinami i szmaragdami? 2)Jaki typ muzyki preferujesz? 3)Skąd taka zacna klacz ma tyle uroku osobistego, iż nawet królowa na kolana padać przed nią powinna? Serdeczny uścisk ode mnie :twihug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rarity :) Mam, już kolejne pytanka xD 1. Czy lubisz zimę? 2. Czy szykujesz się na święta? 3. Jak obchodzisz święta, w domu z rodziną, czy z koleżankami? 4. Co byś chciała pod choinkę? 5. Jakie są u Ciebie świąteczne potrawy? 6. Dzielisz się też opłatkiem? 7. Lubisz śpiewać kolędy? 8. Jaka jest Twoja ulubiona kolęda? 9. Uprawiasz jakieś sporty zimowe? 10. Czy bawisz się ze swoją siostrą na śniegu? Dziękuję i pozdrawiam BiP :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Bienvenido Rarity :twihug: Moja porcyjka pytań: 1)Czy nie uważasz, że Fluttershy jest trochę za mocno nieśmiała? 2)Lubisz tort śmietankowy z polewą karmelową? 3)Próbowałaś kiedyś podpowiedzieć siostrze, jaki jest jej talent? 4)Czy u was w tej chwili leży śnieg, czy też taka bez zimowa zima trwa? 5)Czy nie sądzisz, że przy swojej sporej dawce uroku mogłabyś zdobyć każdego ogiera lub nawet księcia(pewnie Twilight rzuciła na ciebie jakiś czar ^^)? 6)Czy Sweetie Belle pomaga ci w przygotowaniach do świąt? 7)Przy kolacji wolałabyś zwykłe świece, czy aromatyczne? Pozdrawiam :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Witaj Rarity i dziękuję za poprzednie odpowiedzi. Wracam z kolejną porcją pytań, które wpadają mi do głowy bez udziału mojej woli: 1)Próbowałaś kiedyś jazdy na nartach wodnych? 2)Co sądzisz o zawodach w jeździe na łyżwach? 3)Jakie jest twoje popisowe danie? 4)Doradziłabyś mi w wyborze sygnetu?Zastanawiam się nad wyborem jednego z tych:

http://allegro.talik.pl/foto/black2.jpg http://www.nela-styl.pl/firma/DSC02725.JPG http://allegro.pl/sygnet-pierscien-zloty-obraczka-rozmiar-20-8mm-hit-i2836855339.html http://allegro.pl/pierscien-wladcy-posrebrzany-sygnet-obraczka-ar303-i2869964526.html http://allegro.pl/pierscien-atlantow-pozlacany-sygnet-i-amulet-ar2-i2841286891.html

5)Lubisz lepić bałwana? 6)Jesteś zadowolona z prezentów, których na pewno dostałaś sporo? 7)Jak tam samopoczucie po wigilii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Witam ponownie z podziękowaniami za odpowiedzi :-) tym razem 2 krótkie pytania: 1)Czy uważasz, że negatywna postać mogłaby stać się pod wpływem pewnych zdarzeń postacią pozytywną? 2)Co sądzisz o dodawaniu do cappucino mleka? Pozdrawiam ze schronu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Hejka Rarity. Mam kilka pytań: 1. Co sądzisz o tym całym końcu świata? 2. Jakie masz wartości w swoim życiu? 3. Jak tam minęły święta? ^^ I to na razie tyle, pozdrawiam :hug: ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Bonjour Rarity, wracam z kolejną porcją pytań: 1)Jaki kamień szlachetny według ciebie najbardziej pasuje do zielonych oczu? 2)Czy cydr rodziny Apple może uzależnić? 3)Chciałabyś mieć jeszcze jedną siostrę(starszą lub młodszą)? 4)Czy twoim zdaniem dżentelmeni to w dzisiejszych czasach gatunek wymarły, lub istniejący w niewielkich ilościach? 5)Podczas pożegnania zimy zrobiłaś piękne gniazdo dla ptaków. Czy potrafiłabyś zrobić więcej takich arcydzieł(nie tylko gniazd)? 6)Czy chodzenie w zimie bez czapki i szalika to głupota w twoim domniemaniu? 7)Pozdrowisz ode mnie Sweetie Belle? 8)Lubisz kanapki z ogórkiem, sałatą, pomidorem i serem żółtym? To na chwilę obecną tyle, pozdrawiam i życzę wesołego Sylwestra :pinkiehug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Schónheit... znaczy Towarzyszko :salut: Moje pytanie na dziś... Co lepiej wygląda (na muzyku) z instrumentem (patrz saksofon)? Muszka, krawat typu śledź, krawat normalny, czy może sznurowadłowy (bolo)? :shrug: Hmmm, a może żadnego "zwisu" na szyi tylko np okulary przeciwsłoneczne? Muzykant oczekujący na poradę od profesjonalistki alias Minor Sax :crazy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...