Skocz do zawartości

Zapytaj Rarity


Neiter

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 284
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Witaj, Panno Rarity. 1. Czy chciałabyś mieć jednego z Psów na Diamenty w domu (zakładając, że nie pogryzłby się z Opal)? 2. Jak ci się podobają buciki mojego awatara? Sam je zrobiłem. :fluttershy5: 3. I tak jak mój poprzednik zapytam cię, co sądzisz o mądrościach w mojej sygnaturze? Życzę ci dużo radości z pracy (więcej niż teraz :fluttershy4:) i wielu klientów. Tak bez okazji.:pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co byś zrobiła gdybyś wiedziała że dzisiejszy dzień jest twoim ostatnim? 2. Co twoim zdaniem jest piękniejsze? Wschód czy zachód słońca? 3. Czym karmisz Opal? 4. Czy miałaś kiedyś taki moment w życiu że czułaś się całkowicie wolna? P.S Przepraszam że niektóre pytania są dziwne ale ostatnio odzywa się we mnie myśliciel i filozof

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Rarciu, parę pytań ode mnie : Kto Ci czesze grzywę, jest świetna. Zdarzyło Ci się kiedyś "odbić" jakiejś klaczy ogiera? Z Twoim urokiem nie powinnaś mieć z tym najmniejszego problemu. Skąd masz Opal, dlaczego ją tak nazwałaś i czemu akurat kot ? Co robisz, że jesteś taka śliczna ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz o przyjaciółkach Sweetie Belle?

2. Twoim zdaniem kim bardziej jesteś? Słuchaczką, obserwatorką czy osobą do gadania?

3. Zdarza ci się gadać do samej siebie?

4. Czy czasami jak ktoś mówi naprawdę wielkie głupoty i nie można mu przerwać masz ochotę zrobić http://www.youtube.com/watch?v=skrSRvUlPAk?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ponownie mam do ciebie pytanie panno Rarity 1.Czy zgadzasz sie z moimi dwoma innymi "mądrościami"? Nr.1 Jeśli bycie dobrym jest zbrodnią to skażcie mnie na dożywocie Nr.2 Czy jak żyje na uboczu i w cieniu to można mnie brać za złą osobę? 2. Możesz mi pokazać swój słodki wyraz twarzy? Uwielbiam go

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Rarity, wybacz, że jeszcze zadam pytanie w sprawie sztucznych rzęs, ale jest jedna rzecz, która mnie nurtuje. Jak to jest, że leciałaś z zawrotną prędkością podczas zawodów w Cloudsdale, siedziałaś przez chwilę całkowicie w błocie w czasie zawodów Sisterhooves Social i twoje rzęsy mocno trzymały się na miejscu, a bez problemu spadły, gdy się uderzyłaś w ścianę w pociągu. Jak mocno się uderzyłaś wtedy?? D: A i jeszcze jedno. Czy i ja mogę liczyć na huga? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...