Skocz do zawartości

Zapytaj Rarity


Neiter

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 284
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Droga Rarciu Gdzie nauczyłaś się korzystać ze swoich zaklęć? Odkryłaś wszystkie sama, czy może ktoś Cię ich nauczył? Gdyby się okazało, że za 24h będzie koniec świata... Na co byś ten czas przeznaczyła? Lepszy dla mnie garnitur czarny czy szary? Czy swoje ubrania zawsze szyjesz? Czy zdarza Ci się je kupować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Chyba pora odkurzyć nieco temat. A zatem droga Rarciu... 1.Czy potrafiła byś uszyć np. mundur bez zbędnych ozdób, taki bardzo praktyczny ? I w dodatku w czarnym kolorze ? Przydałby mi się nowy do pracy. 2. Nadal masz ten ognisty rubin od Spike'a ? Czy wkładasz go na jakieś specjalne okazje ? 3. Czemu twoja kotka Opal tak nie lubi jak Ty próbujesz ją czesać ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Rarity, Najpierw chciałbym ci pogratulować całokształtu pracy i osiągnięć. (A co!) Następnie chciałbym zadać nurtujące mnie małe pytanie: Czy śpiewu uczyłaś się sama od siebie, czy brałaś w młodości lekcje. Oraz czy Sweetie Belle, również pobierała takowe. Oraz mała prośba - śpiewaj częściej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Rarity! Pozwól, że zajmę Ci kilka minut. Co sądzisz o aligatorze Pinkie? :D Dlaczego nie lubisz koloru zielonego? Przecież symbolizuję on nadzieję, wiosnę i radość! Jak myślisz? Czy Gummy czułby się urażony, gdy dowiedział się, że nie podoba Ci się jego barwa? Lubisz sery pleśniowe? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja droga Madame Rarity. Od dłuższego czasu podziwiam twe jakże zacne projekty wszystkich Twych kreacji i jestem wręcz zachwycony ich pomysłowością jak i "kipiącą" wręcz elegancją. I tu rodzi się me pytanie, czy byłabyś tak uprzejma i zaszczyciła mnie, przygotowując dla mnie kilka kreacji: sukni jak i smokingów na tegorocznego sylwestra? Byłbym wniebowzięty gdybyś zdecydowała się poświęcić mi odrobinę swojego jakże cennego czasu. Z góry dziękuję. Z poważaniem, Sir Wilson.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Witaj Rarity Przeglądając ostatnio kilka odcinków z twoim udziałem, nie mogłem się nadziwić jak potrafisz sobie radzić jeśli dochodzi do walki. Kurcze, bez wahania zaatakowałaś mantykorę, sprzedawałaś niezłe ciosy sierpowe Changelingom, i kopiesz niczym zawodniczka MMA. Jestem pod wrażeniem. Rozumiem że dama, jak ty umie o siebie zadbać, ale to ? Czy chodziłaś na jakieś kursy samoobrony, czy raczej masz to że tak powiem we krwi ? Tak czy inaczej - masz mój szacunek. II - Jaki będzie twój strój na następną Nightmare Night Festival ? BTW, czemu wtedy gdy Luna pojawiła się w Ponyville, ciebie nie było widać ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...