Skocz do zawartości

Powrót ludzkości [NZ][TCB][Przygoda]


Recommended Posts

Posealor..."Przecież wam nie chce się czekać" Gdyby nie chciało mi się czekać nie czytał bym każdego kolejnego rozdziału z zapartym tchem, nie komentował bym i nie cieszył się jak głupi gdy pojawia się nowy rozdział. "Może ktoś by się zapytał "Jak się czujesz?" albo "Jak mogę ci pomóc?" Chcesz pogadać? proszę bardzo, jeśli chcesz podam ci swojego skypa, zadzwonisz napiszesz wygadasz się żaden problem. "Świat się skończy, armaggedon, apokalipsa, zagłada, ale pose ma pisać dalej." no bo się skończy 21 XII nie wiedziałeś? XD Napij się cydru:cydr: na koszt firmy Discord & Nightmare moon: Whiskey company.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie...ciekawe...ale można to rozważać na płaszczyźnie TCB i "Powrotu Ludzkości" no ale to nie jest temat o końcu świata. Odnośnie 18 rozdziału...czyżby pojawiła nam się trzecia siła? bądź luna ich dopadła? niezależnie od tego...i tak epickość wylewa się z ekranu. Aha i jeszcze jedna kwestia której wcześniej nie poruszyłem: "Wystarczy... Po co piszę takie bezsensowne narzekanie, skoro i tak wszyscy mają mnie gdzieś?" Tak? takiś pewny?...jestem na 100% pewny że niczego nie można być pewnym na 100% i ten tego...Come on everypony smile, smile, smile Nyja...gdyby facet pomylił się o 4 lata to nie było by źleXD on się pomylił o plus minus 11 lat :D albo 14...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra i zła wiadomość... Zacznę od złej... Zwalniają mnie z pracy... (Smutne, ale zdarza się.) A dobra... Będę miał więcej czasu na pisanie fica. (Pewnie teraz wszyscy skaczą pod sufit...) Ps. Co do części kolejnej... Jak mi się uda ładnie wpasować, to będzie coś nieoczekiwanego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie do pisania, tylko szukać pracy idź. Jak nie będzie kasy nie będzie internetu, więc jak wrzucisz? Dalej jak nie będzie kasy nie będzie prądu, więc po staremu kartka-długopis pisać będziesz musiał... Więc smutam, że z roboty cię wywalili, ale jak nie umieją cię docenić, to idź tam gdzie cię będą doceniać... I NIE SMUTAJ :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra i zła wiadomość... Zacznę od złej...

Zwalniają mnie z pracy... (Smutne, ale zdarza się.)

Życzę ci byś uporządkował swoje sprawy, znalazł o 20% fajniejszą pracę i robił to co lubisz robić...dont worry be happy.

A dobra... Będę miał więcej czasu na pisanie fica. (Pewnie teraz wszyscy skaczą pod sufit...)

Niepotrzebny sarkazm...niech moc będzie z tobą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

przeczytane, i... hmm... trudno mi ocenić tego fica. fabuła jest wprost genialna, akcja zaskakująca i nietypowa, ale skąpe dialogi i zatrważajaco niska ilość opisów niszczy to dzieło. myślę jednak, że jest to fic godny polecenia. 6,8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...