Skocz do zawartości

Powrót ludzkości [NZ][TCB][Przygoda]


Recommended Posts

Czyta się fajnie, jednak chaptery są za krótkie. Możesz też poruszyć kilka pobocznych wątków takich jak wydarzenia w pałacu czy (teraz coś co może urozmaicić całą historię... a niektórzy uznają to za herezję) shipping szymlestia :rainderp:


:drurrp: jestem zbyt leniwy na usuwanie podpisu tapatalka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży plusik za całokształt, nieżle przemyślane. Choc można by się trochę natrudzić by rozwinąc rozdziały.

Za przeproszeniem... WTF?! :wat:

Tak bezmyślnie piszę, a tu widzę tekst "nieźle przemyślane"?!

A rozdziały są krótkie, bo jestem leniwy. Nie chce mi się dużo pisać, poza tym... Odcinki MLP też są za krótkie. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że tak szybko wrzucasz kolejne części?

shipping szymlestia :rainderp:

Chyba już dawałem taki pomysł, ale nie użyłem określenia shipping, a tym bardziej szymlestia, poza tym wolałbym to zobaczyć trochę później żeby za szybko nie popsuło to innych rzeczy. Tak czy siak popieram ten pomysł. :rainderp:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon=człowiek skur***l. "Chcecie mi pomóc? Nie? To was zmuszę i będzie spoko." Zdesperowany, chwyta się metaforycznej brzytwy... SUPER!!! Czego chcemy? Więcej rozdziałów! Kiedy chcemy? Jak pose napisze! Kiedy ma napisać? Jak będzie chciał, ale do 30.11.2012 chcemy kolejną część!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz widze te pociski z eliksirem ladowane do np. Snajperki, juz widze te mozdzierze z gazem humanizujacym. Juz widze ludzi tryumfujacych z okazji zdobycia Canterlotu w 1945r. po wynalezieniu eliksiru... Taaa chyba lekko wybieglem na przod, i na takie fice pora nadejdzie.

Przesadzasz... Skąd on weźmie snajperki i moździerze? Niemniej, taki łuk ze strzałami z eliksirem to niezły pomysł, tak samo gaz... Dzięki za pomysły, może nawet to wykorzystam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pose, Matalos płaci nam za posty! - Więc czemu nie pojawiliście się? Bo nie zapłacił! - A czemu teraz jesteście? Bo zapłacił! - Więc czego chcecie? - Czego chcecie? Eeee... kolejnych cześci? To chyba oczywiste, czemu mamy się powtarzać. W sumie to twoja kasa, więc... Pose, dawaj kolejne części szybciej, to Matalos nam więcej zapłaci!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...