Skocz do zawartości

Powrót ludzkości [NZ][TCB][Przygoda]


Recommended Posts

DAWAJ CIĄG DALSZY!! kiedy pomyślę że chciałeś skończyć na pierwszej części... najlepiej żeby w krótkim czasie zostały zhumanizowane kilkaset kuców. wtedy... zacznie się jatka :-) no chyba że obejdzie się bez walk... Świetny pomysł, który można rozwinąć w wiele różnych sposobów .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woooooow - No, to wasze żądania zostały spełnione? Nie! Chcemy więcej! - No ale reszta będzie prosta... Nie! Bo niby kto mu pomoże? Potrzebuje armii... a ma grupę uśpionych pegazów. - To... kiedy ma być kolejna część? Jak najszybciej! Niech teraz siada do pisania! Jak ma produktywność!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu z mego poprzedniego posta. A co za problem broń wyprodukować? Nie mówię że ma ją mieć natychmiast ale za kilka lat kto wie. Chyba nie ma magicznej blokady na tworzenie broni a metal raczej nadal istnieje, tak samo jak składniki do materiałów wybuchowych.

EDIT Przejrzałem to jeszcze raz i aby uniknąć skandalu: Nie narzucam wprowadzenia broni tylko podaje argumenty na taką możliwość. Ludzie zawsze kojarzyli broń z walką więc na pewno ktoś starałby się ją odtworzyć w przypadku takiej rewolucji.

A co za problem wyprodukować broń? Znajdź trochę żelaza, odrobinkę prochu, ulepimy odpowiednie części kopytami, składamy wszystko do kupy i mamy kałacha... Jaaasne...

Może za kilka lat, jak już będą możliwości, to może tak, ale na razie nawet o tym nie myślę.

Ale, jak już pisałem, proste bronie jak łuki, proce, włócznie, to jak najbardziej... Poza tym, już mają broń (molotov cocktail rulez ^^).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do broni to najlepszą bronią na jednorożce jest ten eliksir humanizujący. A co do rozdziałów to: Gif me more, i need more.

Problem dotyczy tego, że jednorożec może uzyć magii aby taki eliksir zatrzymać. Trzebaby jakoś podejść takiego jednorożca lub liczyć na jego naiwność


:drurrp: jestem zbyt leniwy na usuwanie podpisu tapatalka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROCA!!! Jestem genialny. Ładujesz kamieniem, dezorientujesz jednorożca, szybkoładujesz eliksir i heja! Łuk i kusza odpadają, bo są za trudne do zrobienia (dla obecnej drużyny) i potrzeba nieco dłuższego szkolenia, aby się nią posługiwać (zwłaszczq łukiem). Co do broni do walki wręcz... to na myśl przychodzi mi tylko długi kij z eliksirem na końcu. Metaforyczny tłum musi być!!! - Czego chcecie? Zgadnij...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy, ze taki jednorożec nadal może używać na nas magii... Najlepszą opcją jest podstęp, jeśli jednorożec jest czujny to atak jest praktycznie niewykonalny. Magia jest potężnym orężem, którego przebicie wymaga wiedzy o niej samej. Tak jak już wspominałem wcześniej, albo podstęp, albo zakradanie się nocą.


:drurrp: jestem zbyt leniwy na usuwanie podpisu tapatalka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka z jednorożcami jest prosta. Jeden człowiek szarżuje na jednorożca, jednorożec łapie go magią, ten człowiek go rozprasza, drugi człowiek atakuje od tyłu i tyle. Albo sprzedawać to jako napój usprawniający umysł dla jednorożców, tak aby mogły lepiej czarować, ale tak na prawdę to będzie eliksir. :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka z jednorożcami jest prosta. Jeden człowiek szarżuje na jednorożca, jednorożec łapie go magią, ten człowiek go rozprasza, drugi człowiek atakuje od tyłu i tyle. Albo sprzedawać to jako napój usprawniający umysł dla jednorożców, tak aby mogły lepiej czarować, ale tak na prawdę to będzie eliksir. :crazytwi:

Pomysł pierwszy jest nienajgorszy, pod warunkiem, że to jest jeden jednorożec. Co jak będzie cały oddział? :twilight3:

A drugi pomysł... Mógłby się udać, gdyby natrafić na jednorożca kretyna... :twilight9:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Masz wypij. Po tym poczujesz się jak nowy. A co to? - Napój wzamcniający czary, daje mocnego kopa. A czy to na pewno działa? - Sprawdzcie. Jeśli po wypiciu eliksiru nie poczujecie się inaczej, to przyjmiemy waszą reklamację. Dobra, dawaj... PS. Głupi pomysł, bo Luna od razu wyczułaby, że ktoś zmienia jej poddanych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób wykorzystujesz kuczą naiwność. Po za tym jeżeli to człowiek by wręczał jakiś eliksir, to większość kucyków, za sprawą propagandy, unikałaby ludzi jak ognia. Jego współpracownicy też zostaliby wyalienowani. Szymon mógłby podejść do humanizacji w inny sposób. Jednak nad tym nie ma się co rozdrabniać, było, minęło.


:drurrp: jestem zbyt leniwy na usuwanie podpisu tapatalka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...