Skocz do zawartości

Pytania do Rainbow Dash


Cahir

Recommended Posts

Dashie... czy nadal pamiętasz swojego "tate"? jezeli tak to odwiedz go kiedys bardzo tęskni za toba :rd5: 1 - http://www.youtube.com/watch?v=ei5Jfd0ieXY 2 - http://www.youtube.com/watch?v=KUPHetTDF4g&feature=fvwrel 3 - http://www.youtube.com/watch?v=xrK_yHYdEVs&feature=relmfu


Hej Rainbow Dash Co o Tym sadzisz fajna przerobka?Fajny podklad muzyczny:pinkie2:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1.RainbowDash czy zdradzisz nam co będzie w kolejnym odcinku 3 sezonu MLP? 2. Masz już jakiegoś chłopaka na oku ? 3.Ile Tank ma lat? 4.Ile książek masz w swoim domu?(kucharskie się nie liczą ani encylopedie) 5.I czemu ludzie ciągle się ciebie pytają ''Ile Masz Lat'' nobo przecież dziewczyn niewypada pytać o wiek ??? 6.Czemu jesteś tylko 20% COOLER a nie np 100%coooooooler?? 7.wiedziałaś że masz konto na you tubie? https://www.youtube.com/user/Dash09471?feature=mhee 8.zobacz sobie ten filmik i powiedz mi swoją opinie o nim

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czołem Rainbow Dash :salut:

Mam do ciebie pytanko...

W piosence "At the gala" w śpiewałaś:

"Znów śniłam krótką chwilkę

Że jestem gwiazdą CYRKU

I Wonderbolts w tym pięknym śnie

Szybowali obok mnie

Na figle pod chmurami

Szansę mi wielką dali

I wierzę w to, że, zjawią się na wielkiej Gali!"

Przecież Wonderbolts to nie jacyś tam cyrkowi akrobaci, tylko bardziej hmm... lotnicy, piloci wojskowi (isn't it?) :rarity5:

Tak więc, What's going on??? Chyba jako wielka, jak nie największa fanka Wonderbolts nie powinnaś porównywać ich do jakiegoś tam CYRKU, to tak jakby na Orkiestrę Symfoniczną powiedzieć Kapela Garażowa (oczywiście nie mam nic do Kapel Garażowych, chodzi mi tylko skale :flutterblush:)

Miłośnik pokazów lotniczych- Minor Sax :crazy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Hejka Rainbow Dash :rd8: Mam znowu kilka pytań: 1. Grasz w gry komputerowe, czy to może nie jest dla Ciebie? 2. Lubisz słodycze? :rainderp: 3. Preferujesz noc czy może wolisz dzień?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Rainbow,to znowu ja ;)

1.Podoba ci się strój z Akademii Wonderbolts'ów?

2.Co dostałaś na święta? (oczywiście jeśli mogę zapytać)

3.Co sądzisz o tej "super formie"?

4.Czytałaś ostatnio jakąś nową część "Daring Do"?

5.Lubisz swój kryształowy wygląd? (Sezon 3.Odc.2)

6.Grałaś kiedyś w serię "Sonic" i jeśli grałaś to co o nim sądzisz? (przepraszam,ale jak zwykle mam fazę... :P)

To chyba tyle.A tak!Bym zapomniała...zrobiłam dla Ciebie cydr :cydr:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dear Rainbow...

1. Wiesz co to paralaksa?

2. Próbowałaś kiedyś zbudować hipersześcian?

3. Czy możliwe jest, że nie ,,stoimy" w kosmosie tylko nieustannie jesteśmy przyciągani przez jakieś ciało i za jakiś gimbazylion lat w nie uderzymy (oczywiście jeżeli wcześniej nie ,,zje" nas słońce)? (moja teoria ,,końca świata" :discord:)

4. ɔzʎ ʇoqıǝ ʇǝż zpɐɹzɐ sıę dısɐć po ƃóɹʎ uoƃɐɯı¿ Bo mnie nie.

5. Czy wielkość ma jakąś granicę? W sensie, czy coś może być nieskończenie małe, lub nieskończenie duże?

6. Co się stanie, gdy spalimy siarkę w CO2?

8. Jeżeli fale dźwiękowe lepiej rozchodzą się w cieczy niż w powietrzu, to dlaczego pod wodą słabiej słyszymy?

9. Wybierz poprawną odpowiedź:

  • a) Półprosta ma tylko jedną oś symetrii.
  • b) Rozwinięcie dziesiętne liczby π do 15 cyfr po przecinku to: 3,131592653589793.
  • c) Złoty podział oznaczamy literką Y
10. Co się stało z pkt. 7?!

11. Jak ci minął sylwester? Bo ja nie pamiętam (z tą herbatą od początku było coś nie tak :twilight3:)

12. Przybijesz kopytko? /)

Myślę, że na razie to wszystko. See ya!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...