Skocz do zawartości

Pytania do Rainbow Dash


Cahir

Recommended Posts

Hej RD , zastanawiałaś się kiedyś , dlaczego nasza kultura tak bardzo różni się od waszej? Tzn. Dlaczego większość ludzi w każdym zdaniu używa co słowo przerywników k*..a itp.

Myślę że gdyby ludzie brali przykład z was , wszyscy ludzie żyli by w harmonii ze sobą , nie to co teraz...

Drugie pytanie...

LUBISZ SHAKE BANANOWY?

Jeżeli nie to jaki wolisz :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, RD

1. Nie chciałabyś mieć jakiejś psiapsiółki do latania? (mój OC jest chętny w 100%)

2. Jesteś awesome(i wiesz o tym) i czy będę miała zaszczyt dostać huga od cb?

3. potrafisz nauczyć Sonic Rainboom(Czy do wykonania Sonic Rainboom jest potrzebna twoja wspaniałość i niezwykłość?)^^

:rd6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rainbow Dash mam dla ciebie 2 pytanka :)

1:)Wyobraź sobie że odpoczywasz przy stawie i nagle z wody wyskakuje złota rybka która spełni twoje jedno życzenie jeżeli wrzucisz ją do wody.Jakie będzie twoje życzenie:D? (poza bycia członkiniom WB bo to oczywiste że chciała byś takie życzonko :D)

2:)Ścigniemy się moja maszynka jest gotowa trasa wgrana do komputera pokładowego.(11200 km/h):D

X-43A

http://www.aircraftinformation.info/Images/x43_01.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj RD

cytat"2:)Ścigniemy się moja maszynka jest gotowa trasa wgrana do komputera pokładowego.(11200 km/h):D

X-43A. Twoja odp. Ty naprawdę chcesz się zemną ścigać czymś tak brzydkim?.."

Sugeruje po tej odp że cię strach obleciał:fluttercry: i nie nie możesz wypić miksturki od twi :P wiesz po tej co zrobiłaś double rainboom :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Co byś zrobiła, żeby wrócić do Cahira? Czy może wolisz, Twoich teraźniejszych opiekunów?

Czy w waszym świecie(kucykowym), jest coś takiego jak Rainbow Juice?

Poświęcasz czasem czas dla Twych kochanych fanów?

Jak Ci idzie w Akademii jako nowa prowadząca? Myślę, że dajesz sobie radę, łap moje poparcie!

Nie zastanawiałaś się, żeby zawrzeć znajomość z Fleetfoot, albo z innym członkiem WB? O wiele lepiej się lata jeśli się ma u boku znajomego (zwłaszcza członka Wonderbolts!), z którym możesz trenować i dzielić się razem swoimi sztuczkami :)

Jakiś hug dla fana, tak na koniec? :octcry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...