Skocz do zawartości

Pytania do Rainbow Dash


Cahir

Recommended Posts

HEEELLLOOOOO Rainbow Dash:)

1. Przeczytałaś już wszystkie rozdziały przygód Daring Do? Weźmiesz się za jakąś inną książkę?

2. Czy zaskoczysz nas jakimś nowym, zajedwabistym, more then 20% cooler, undeniably, unquestionably awesomly amazing wyczynem w S3?

3. Interesujesz się polityką? (I can't believe i just wrote this)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania do... *do siebie* przecież wie kim jest... Pytania do cb od fana 1. jak mocno według ciebie jesteś cool? (według mnie jesteś ponad cool :) ) 2. Discord i celestia? To prawda? 3.COD4 MWM Grałaś? jeśli tak to podoba ci sie? 4. Co zrobisz jeśli jakiś człowiek powie że sie w tobie podkochuje ( ;) ) 5. Najlepsze triki (oprócz tzw. po polsku tęczowego bum) 6. co byś zrobiła gdybym powiedział że jesteś wredna. (Wcale tak nie sądzę moja mistrzynio) 7. Ulubiony serial? (oczywiście twój) mój ulubiony to MLP: FIM 8. Ty i pinkie to tylko plotka nie? 9. Fluttershy jest smoczym dziecięciem? Uff... MOJE PALCE! naprawdę... miało być jedno pytanie a wyszło 9! No nic... aha i jeszcze jedno :D jjayjoker to dobry bronies? Chciałbym zadać więcej pytań ale Discord wlazł mi do pokoju i robi czekoladowy deszcz :dodgy: Twój największy fan Dashie666

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo Rainbow. Bez pierdółek przechodzę do rzeczy: 1. Jaką masz opinię o powstającym filmie na podstawie FF "My Little Dashie"? 2. Znasz (może grałaś w) grę Dead Space 2? ( jeśli nie to mówię, że można tam latać:D) 3. Ulubione picie? 4. Umiesz gotować? (tak tak głupie pytanie) 5. Czy budujesz sobie opinię o danych ludziach po tym gdy widzisz ich pytania? 7. Zauważyłaś, że nie ma numeru 6?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Czemu wasz kucykowy kontrwywiad ciongle mieszka komputerowi namiary tak ze zamiast namiarow Equestrii dostaje namiary miasta na moim servie minecraft :grumptwi: ?I potem mi to wszystko leci w miasto!!!Zondam wyjasnien i odszkodowania :P 2.Chcesz babeczke wypieku wlasnego?(podaje tace pelnom babeczek i sam zjada jedna[no co glodny bylem])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nazwanie mnie misiaczkiem to cie o głowe skróce (spróbuj tylko :P)

a w związku z tymi namiarami mam troche informacji i szpiegów jedyny problem to włączenie portalu bo ktoś ukradł baterie ;/

ok tera czas na pytania

1.czemu poprostu nie dasz m spuścić bomby biologicznej na canterlot? to nie takie złe xD

2.zdałaś w szkole?

KOMUNIKAT:znaleziono baterie

wreszcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dash słuchałaś może fanfic'a o sobie ??? Albo słuchasz posenek takich jak 20 precent cooler ? :D Jeżeli chodzi o FF to nie proponije ci słuchać Rainbow Factory i Cupcakes :-/ . A tak wogule jakie są twoje Hobby ? I czy ktoś by sie chciał przytulić ( naprzykład dwunastolatek :yay: ) to przytuliła byś się ? Pozdrów swoje koleżanki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam parę pytań: 1: czy nie wkurza cię to że ludzie w tym necie wypuszczają tyle plotek na twój temat? oto kilka przykładów: - kochałaś się z pinkie - kochałaś i masz dziecko z fluttershy - masakrujesz pegazy i przearabiasz je na farby do tęcz - zostałaś przerobiona na babeczyki i sprzedana na rynku - masz dziecko z applejack - itp ile w tym jest prawdy 2. grałaś kiedyś w amnesia: the dark descent? jeśli tak to jaka była twoja reakcja (i nie gadaj że się ani razu niewystraszyłaś) 3. ile wyborowej potrafisz wypić jednej nocy? 4. kto jest szybszy - ty czy spitfire ( odpowiedz z głową bo jak ją obrazisz to nici z wstąpienia do wonderbolts). 5. co powiesz na 2099 obrazków z tobą i przyjaciółkami na takiej stronie o tajemniczej nazwie Rule34?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Rainbow Dash. Na powitanie mam dla ciebie prezent. Kufel cydru:

Dołączona grafika

Sam robiłem (uwaga mocny75%)

A teraz parę pytań:

1. Jak smakował prezent ode mnie?

// AJ też dałem

2. Co powiesz o tym zdjęciu?

https://encrypted-tbn0.google.com/images?q=tbn:ANd9GcRsbe7Si6YULvX9u8SCUZcfNutC1uGzHsTWcvB5jVrnf97sfSci

// AJ tez dostała to pytanie.

No to by było na tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dh'oine to znowu ja i seria pytań od mych braci Aen Seidhe :yay: 1. Czy nakur ehmmm grasz w skyrima? 2. Jak wyjdzie Dead Space 3 to zagramy w Co-op'a? :lolface: 3. Słyszałaś może o Slendermanie? 4. Lubisz Spike'a czy bardziej się z niego nabijasz? ( a może coś innego :wink: ) 6. Nie ma numeru pięć ale pewnie już się nie dałaś nabrać :/ To tyle. Va fail.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dashie! :NjdaT: (mogę się do Ciebie tak zwracać?) 1. Jak sądzisz, czemu właśnie to ty jesteś celem takiej ilości plotek w pewnych wiadomych klimatach? 2. Gdy już uda Ci się dołączyć do Wonderbolts to czy zamierzasz zrobić coś z tym śladem tęczy który zostawiasz za sobą? Jakoś nie specjalnie pasuje do reszty grupy (a na początku na pewno nie zostaniesz liderką). 3. Czy czytasz jeszcze jakieś książki poza przygodami Daring Do? 4. Czy gdybyś musiała wybierać (tylko teoretycznie) między lojalnością wobec Celestii i wobec twoich przyjaciółek to co byś wybrała? 5. Nie uważasz, że presadzasz ze swoim wybujałym ego? Trochę skromności na pewno by nie zaszkodziło. :rwink: Ale i tak Cię lubię. P.S. Z góry przepraszam jeśli któreś pytanie się powtórzyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety bombia biologiczna nie doleciała ale za to atomówka spadła na canterlot :D a pro po ten myśliwiec jest zwiadowczy nie bojowy 1.możesz mi nie dawaćdziwnym przezwisk?! 2.czy wasz magiczny kontrywywiad jest żałosny czy mi sie zdaje?bo im coś nie idzie mieszania w moich planach?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jesteś niebieska?

Czy to efekt pobytu w Czarnobylu?

Może Fukushima?

Jak coś to Bonbon też woli klacze więc masz u niej szansę. :bonbon2:


Jaka szansa że prześcigniesz SR-71 bo według mnie malutka a szczerze mówiąc zerowa a tu zdjęcie

http://i46.tinypic.com/vfi55g.jpg

osiąga prędkość mach 3 i pułap 24-28 nawet ponaddźwiękowe bum ci nie pomoże z tym potworem dasz rade?

Z palcem w... nosie :rd5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.o Wpadło mi do łba takie pytanie ! Czy jak masz te swoje gogle to tak naprawdę one po założeniu wypalają znaki w zbożu na księżycu a potem leje się Woda bo lubi jabłka z stodoły baneru ? Pamiętaj, że piszę szyfrem . A teraz drugie pytanie : Czy potrafiła byś zrobić podwójną tęcze ? Wiesz tak po długim i ciężkim treningu ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...