Skocz do zawartości

Odpowiedzi Rainbow Dash


Cahir

Recommended Posts

Hej, Rainbow! A co by było, gdybyś nagle straciła skrzydła? Hęęęęęęęęęęęęę?

Stracić skrzydła? Discord już raz tego spróbował. I co? Ja mam skrzydła, a Discord skamieniał. Więc nie radzę nikomu tego próbować!

Czy lubisz swojego avatara bo według mnie jest bardzo wkurzający i chce poznać twoją opinie na jego temat :/

Cahir? Ogólne spoko koleś. Świetne teksty i pranki. Pewnie wzorowane na moich. Tylko czasami nie wie kiedy przestać.

Ale w moim przypadku wystarczy palnąć go w łeb i się uspokaja.

No, ale Ty nie jesteś jego idolem więc może być ciężej.

A jego uwielbienie lenistwa przebija nawet moje... Przegrać w takiej błahostce z byle Cahirem... Co za wstyd.

W skrócie:

Avatar dobry do podgrzewania atmosfery, nie polecany dla osób o słabych nerwach (chyba że mają szufladę pełną środków uspakajających) Pracy lepiej mu nie zlecać, bo albo oleje, albo zrobi na odwal się.

Hej Dashie co trzeba zrobić, żeby być fajniejszy? Myślę, że przynajmniej tak...o 20 % może? Masz jakąś radę?

Po pierwsze musiałbyś być kucem... A to raczej nie jest łatwe. Ale w takich sprawach do to Twilight.

Jedyne co możesz w tej chwili zrobić to być najlepszym. Zawsze na wszędzie. A jeśli nie możesz to bądź najlepszy w próbowaniu bycia najlepszym.

Hej, czy Twoi rodzice wiedzą, że wolisz klacze?

A czy twoi rodzice wiedzą że włóczysz się po forach o kucykach i zadajesz pytania o ich orientacje? ^^

@topic

Hej rainbow, dlaczego założyłaś drugi temat? :D

Hm... Wolałbym porządek, by się nie mieszały tego typu sprawy. Poza tym jakby był jeden temat, a ludzie zadawali pytania publiczne, jako np jeden z kuców to mając x pytań naraz pod sobą... Dwa tematy do tego byłyby potrzebne, a to by się już gubiło.

Na początku Cahir chciał olać Tarretha jak zwykle, ale to jednak byłby za duży syf. Więc stwierdziliśmy że zrobimy drugi temat. Oczywiście w drugim temacie też będę odpowiadać. Mojej wspaniałości starczy na dwa tematy i jeszcze dużo jej zostanie!


Moich rodziców już nic nie zdziwi, za dużo moich akcji widzieli :P Ale nie to nie ;P

No to tak: Dlaczego nie zamieszkałaś w Cloudstale? Nie sądzisz, że to miejsce było Ci przeznaczone? ; >

Po co mieszkać w zwykłym, nudnym chmurzastym blokowcu, kiedy możesz mieć wspaniały, wielopiętrowy, zamkopodobny dom? Z fontanną! Z tęczy!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Skąd bierze się tęcza za tobą po sonic rainboom?

Hah! Typowe pytanie od żółtodzioba! Lecąc z prędkością dźwięku przemieszczam się tak szybko że oczy nie nadążają. A co za tym idzie mój ogon i grzywa po prostu powiewają za mną tworząc ,,tęczę"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dash, wyciął ci ktoś kiedyś numer i przefarbował twoją tęczową grzywę na inny kolor? :) A jeśli nie, to gdyby taka sytuacja wystąpiła... jakbyś się zachowała?

Było gorzej...

Dołączona grafika

Na szczęście, Zecora miała miksturę na szybki porost włosów. A jeśli ktoś by mnie przefarbował... Oko za oko, żart za żart!

Po prostu ,,przypadkowo" do jego napoju/ciasta/babeczki wpadłoby parę kropel stężonej tęczy.

A efekt będzie mniej więcej taki

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój ulubiony członek Wonderbolts ?

Spitfire! To od niej dostałam autograf w młodości!

Czy znasz jakiegoś członka Woderbolts z czasów kiedy byłaś małą klaczką i uczęszczałaś na obozy lotnicze?

Niee... Za to na zakończenie każdego obozu mieliśmy ich występ! Wtedy udało mi się dorwać ten autograf, a rok później pluszaki Soarina i Spitfire
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty i Soarin to prawda?

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=vMCoMJVPgB8

Farbujesz włosy, czy to twój naturalny kolor?

Naturalny! Przecież to od razu widać. Ale wspaniale wyglądają, no nie?

Czym kierujesz się w życiu ? Jakie cele, marzenia, plany (ofc.prócz Wonderbolts).

Cele? Nigdy się nie poddawać, ani nie przegrywać. Bo kto by chciał przegrywać?

Marzenie? Prócz dostania się do Wonderbolts, nie mam chyba jakiegoś dokładnie określonego marzenia. A co do planów, zamierzam dalej trenować, brać udział we wszystkich możliwych turniejach (I wygrywać je oczywiście!) i dalej kumplować się z Twilight i spółką

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jesteś pegazem.. ale nie chciałabyś czasami być jednorożcem? Albo ziemnym kucykiem?

2. Twój ulubiony sport?

1.I pozbawić się możliwości latania?! I mieszkania w czadowym domku na niebie? Chyba zwariowałeś!

2. Sport? No chyba jasne, że zawodowe lotnictwo! Wyścigi, akrobacje itd. A jeśli chodzi o sporty niewymagające skrzydeł - biegi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chciała byś należeć do gwardii equestrii ?

Czy ja wiem... Z jednej strony byłoby czadowo nosić taką zbroję. Z drugiej ci nudziarze stoją jak kamienne posągi a i tak nikt nie odważy się ich zaatakować. To byłoby dla mnie raczej zbyt nudne.

Czemu nie piszesz już przygód ? Zgubiłaś długopis ?

Ja i pisanie?

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=0urb6lU-FkI

Cahir od czasu do czasu coś tam napisze, ale mi jakoś nie chce się tym zajmować.

Czy chciałabyś mieć większe skrzydła?

Po co? Te wyglądają świetnie, a poza tym i tak nikt mnie nie prześcignie.

1. Ulubiona drużyna piłkarska? O ile taką posiadasz.

2. Ulubiony kolor? Nie licząc tęczowego ofc.

1.Drużyna piłkarska... Aaa! Chodzi ci o ten Wasz sport w którym 24 ludzi ugania się za jedną białą kulą po małym, trawiastym prostokącie? Nie, dziękuję takie coś mnie nie interesuje. Piłka powietrzna, to by było coś!

2.Niebieski. A jeśli idziesz w konkrety to cyjankowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Czy posiadasz jakiś pc/konsole ? Jeśli tak to jaka jest twoja ulubiona gra ?

No jasne, że mam! Ulubiona gra? Dołączona grafika

Dashie, idziemy na piwko korzenne?

Dołączona grafika

Korzenne? KORZENNE?!

Następne pytanie, proszę

Twój ulubiony smak lodów? Ulubiona akrobacja? Ulubiony zwierzak? :)

Ulubiony smak lodów? Hmm... Sorbet pomarańczowy. Zdecydowanie. Kwaśny i orzeźwiający!

A zwierzak?

Dołączona grafika

Rainbow.Ja nie jestem zwolennikiem dzieci 4chana.Wiec się zapytam co sądzisz o tym serwisie?

4chan... Tylko raz zdarzyło mi się tam wejść... I nie mam ochoty tego powtarzać

Rainbow, czy umiałabyś nauczyć inne pegazy tak świetnie latać jak ty to robisz?

No, nie wiem. Z takim talentem trzeba się urodzić. Jednak totalne fajtłapy w lataniu mogę poduczyć tak, żeby nie spadały nagle na ziemię. No, przynajmniej z Fluttershy mi się udało
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy podczas silnego wiatru twój dom się nie zniszczy lub przeniesie?

Brony, please! Jestem pegazem, umiem kontrolować pogodę. A akurat ochrona przed wiatrem nie jest trudniejsza, niż zamontowanie piorunochronu w Waszych domach.

Czy to prawda ze nie lubiłaś się ścigać jak byłaś mała(przed dostaniem znaczka)

CO?! Kto tak powiedział? Dawaj mi go tu,a zrobię z niego *tę część wypowiedzi Avatar RD ocenzurował ze względu na młodszych czytelników*!!!

Czy popierasz ,,cojapaczaizm'' ? Po za tym,wygodnie jest tak zdrzemnąć się na chmurce ?

cojapaczaizm? Jedno słowo;

Dołączona grafika

A chumry?

Sam spróbuj.

A, nie, czekaj... Nie jesteś pegazem!

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=x6qRccpFVAw

Na pocieszenie powiem Ci, że to najwygodniejsze miejsce, na którym można spać

Wiadomo, ze mieszkasz w zamku z chmur (to jest zamek, czy się mylę?) ale w zasadzie, to jak duży on jest?

Trzypiętrowa wieża, podparta kolumnami, zakończona kopułą, o wymiarach L=80π m, H= 50m, na której znajduje się małe źródełko tęczy, wystarczające, by zasilić fontannę koło domu. Dom otoczony jest 30 m2 chmur, stanowiących podwórko. A wszystkie te obliczenia wykonałam zupełnie sama!

Dołączona grafika

Jak sobie wyobrażasz siebie w trzecim sezonie? Będziesz wraz z przyjaciółmi dużo starsza? znajdziesz prace? Poznasz kogoś nowego? Ktoś się od ciebie odwróci? Tank się będzie rozmnażał? Scootaloo nauczy się od ciebie latać?

Czy ja wyglądam jak prorok? =.=

Zacznijmy od tego,czy w ogóle wystartuję, bo skenry nie chcą podnieść stawki do 2 beczek cydru za godzinę.

A tak poza tym; będę tak wspaniała, jak zawsze, starsza raczej nie, bo kto by chciał oglądać przygody 6 granny smith? Praca? Wystarczy, że dbam o pogodę z innymi pegazami. Kogoś nowego poznam na pewno, Ponyville to magnes na dziwaków. A niech tylko ktoś się spróbuję ode mnie odwrócić to przekonam go ,,delikatnie", że był to błąd. O to, to już się pytaj Tanka, ja tam dalej nie wiem jak odróżnić żółwia od żółwicy.

A Scoot powinna sama dać sobie radę, przecież skoro chce latać choć w połowie tak dobrze jak ja, powinna sama się tego nauczyć

Chcesz cydru? a może applejack daniels?

Oba!! Ale ty stawiasz. No i dla ciebie, tylko Twoje sławne piwo korzenne.

Trolujesz czasem strony?

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=IiRuG0Ci7Io

Cahir mnie tym zaraził...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

droga Rainbow czy czytals cos potem? kolejne opowiesci przygodowe?

No jasne! Nawiedzam bibliotekę prawie codziennie. Dużo tych książek, ale niektóre to prawdziwe perełki.

Na przykład:

Dołączona grafikaDołączona grafika

Ok to teraz jako wojskowy zadam pytanie:Czy potrafiła byś obsłużyć karabin maszynowy M4 oraz pistolet deagle

Pony please... Ja umiem wszystko. Co prawda nigdy nie miałam styczności z karabinami, ale skoro daję sobie radę z mieczem świetlnym

Dołączona grafika

to z tym czymś też sobie raczej poradzę.

Czytasz czasem grimdarki ??? Jeśli tak to czy przeczytałaś już "Rainbow Factory" lub "Cupcakes" ?? Co o nich sądzisz ??

Grimdarki, gore, creepy... To wszystko jest so awesome!

Dołączona grafika

Co do RF i Cupcakes, tak, czytałam. Moim zdaniem, sam pomysł fajny, ale jednostrzałowe fanficki są zazwyczaj słabe. Nie wspominając że według Cahira Capkejksy bardziej przypominały nudny monolog niż grimdark. Ja osobiście nie mam nic przeciwko krwawym jatkom, jednak akurat tutaj zgadzam się z moim Avatarem. Oba te ficki były najwyżej przeciętne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Poscigasz sie ze mna?

Zawsze i wszędzie legiuś. Tylko musisz sobie zapewnić jakąś zabawkę, byś miał choć iluzoryczne szanse :lol:.

Proponuję coś takiego:

Dołączona grafika

- F-22 Raptor. Awww Yeah!

- W rzeczy samej drogi Avanie. Przynajmniej tu się zgadzamy. Maszynka miodziuchna! Aż chce się fruwać :).

Jak tam twoje marchewki, Dashie? :P Już cię Avan przekabacił na nie, czy się jeszcze bronisz?

- To jest bardziej problematyczne. Chcemy uzyskać taki efekt:

Dołączona grafika

A zamiast tego mamy taki:

Dołączona grafika

Z tego też powodu ciężko jej chwilowo odpowiedzieć samodzielnie.

Powinienem poszukać mniejszych marchewek...

Chetnie takim cacuszkiem polatam jednak ja mialem na mysli sprint a nie latanie :P

Moge cie poglaskac? )^ɛ^(\

- Rozumiem, że chciałbyś, ale nie jestem po prostu zwie... Co ty robisz?

- Spoko Legion. Na nią są sposoby < naciąga linę > :D

- ZOSTAW MNIE! PUŚĆ KRETYNIE! FUUUUUUuuuuuuuu-

- I już jest cacusznie :D. Głaskaj i drap po brzuszku ile tylko chcesz.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chimmy Cherry czy Cherry Changa ?

Dołączona grafika

- Słodka Matko Celestii... Tylko nie to.

- Ja tam byłem, ja to odczułem na własnej skórze. Mnie też to przeraża Dashie... mnie też. D:

- Może lepiej szybko przejdźmy do następnego pytania Avuś. Tak będzie chyba najrozsądniej. :rainderp:

YAAY!!! *rub rub rub* :3 jaki fajny brzuszek :D

Umiesz spiewac?

Dołączona grafika

- ;_;

- Dziewczę się stara, ale póki co to najlepiej jej wychodzą Wojenne Pieśni Arabów :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabowie ? MÓJ ULUBIONY ZESPÓŁ! Też lubisz piosenkę Allah Akbar :D ?

Dołączona grafika

- Człowieku... Na "koncercie" miałam zarezerwowane najlepsze miejsce w pierwszym rzędzie. No i sorry, za marną jakość tła, ale bądźmy szczerzy: I tak to ja tu jestem najważniejsza ;)

- A ja z mojej strony dorzucę piosenką. Dużo wybuchów i fajnych maszyn :D. Tytuł "Bombs over Baghdad" sporo tłumaczy.

- Sama prawda. Dashie approves.

Aj sie przyznała, ze cie bardzo lubi... ;3 To znaczy, że chodzicie ze sobą ;3?

Dołączona grafika

- Myślę, że można to tak nazwać. :lol:

- No cóż. A ja chciałbym tylko przeprosić za powolne odpowiadanie ;). Kiedy są to memy, to wszystko można ogarnąć szybciej. Kiedy rysuję - no to nawet bez totalnego przykładania się, schodzi na to sporo czasu. Na pozostałe pytania postaram się odpowiedzieć z Dashie jak najszybciej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam sobie radzisz z kucami... wysokich sfer? Dajesz sobie z nimi radę, czy cię wpieniają?

Dołączona grafika

- Trochę z nich sztywniaki, ale myślę, że mnie lubią :D. Któż by mógł nie lubić takiego kucyka jak ja? :rd4:

Dasz zkosztowac teczy?

Dołączona grafika

- Odpowiedzi na to pytanie udzielą występujące dziś gościnnie Troskliwe Misie.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=xaBCw59DDVA

- Ewentualnie możesz spytać się tej pani, która wyraźnie chce być mną ;)

- O kurde Dashie... Sam bym się jej spytał.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witaj RD. Moje pytanie jest takie ile miałaś lat jak wykonałaś sonic rainboom?

Kiedy wykonałam swój pierwszy Sonic Rainbow miałam niecały rok,to było jeszcze w szkole latania ;)

Hej RD, odżywiasz się zdrowo? Wiesz, sportowcy muszą przestrzegać odpowiedniej diety żeby być w formie, a Ty?

Macie w Equestrii jakieś gry zespołowe czy tylko sporty indywidualne?

Jaka byłaby Twoja reakcja, gdyby Fluttershy dostała od Spitfire kostium Wonderbolts?

]http://img.ponibooru.org/images/a7/a77a3a1eab7e38eeb3143dcc499ea44b

Widzę, że masz już pewne kontakty z Wonderbolts (przy tworzeniu tornada była obecna Spitfire). Czy Twoje kontakty z nią kończą się na zwykłej znajomości czy jest między Wami coś więcej?

Dołączona grafika

Jasne,że odżywiam się zdrowo :D

Zawsze na śniadanie,obiad i kolację robię sobie kanapkę z kwiatkami lub inne pyszne rzeczy,ostatnio też pracujemy z Avanem nad marchewkami puki co na razie idzie dobrze,nawet zaczynam je lubić.

Co do gier zespołowych owszem jest ich dość sporo,trochę za dużo,aby je wszystkie wymienić tak samo i sporty indywidualne.

Hmm...coś wcześniej wspominałeś o tym,że jaka by była moja reakcja gdyby Flutteshy dostała kostium od Spitfire,cóż cieszyłabym się razem z moją przyjaciółką. ;)

A co do kontaktów ze Spitfire,to zwykła zanjomość(w końcu jak chcę się dostać do Wonderbolts to chyba muszę mieć jakiś kontakt z nimi, nie?).

Mierzył ci ktoś kiedyś maksymalną prędkość, jaką osiągasz "normalnym" lotem (tzn. wyłączając Sonic Rainboom i podobne)? Jak tak, to ile wynosiła?

Jakim kucem byłaś w młodości? U niektórych przekonanie o niezwykłości i powiązanych cechach wynika z traumy w młodym wieku. U ciebie z czego wyrasta?

No owszem kiedyś Twilight mierzyła moją prędkość,w czasie gdy wszystkie pegazy mieszkające w Ponywille musiały zrobić tornado,aby dostarczyć wodę do Cloudsdale,moja prędkość wynosiła 16.5 czy jakoś tak.

Jakim kucykiem byłam w młodości? Byłam taka jak teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dashie, pójdziesz ze mną na maturę?

- Ermmm...

- Dashie do matury nie dotrwała ;D

Dołączona grafika

SHOW ME YOUR WARFACE!

- Nie! Avan. Mu chodziło o mnie!

- Cicho Dashie! To sprawa między facetami... TARR! Po szkole, na boisku. Na gołe klaty!

- Na potęgę Posępnego Czerepu i miłość Troskliwych Misi. Natrę Ci włosy kebabem!

Dołączona grafika

- HUH?! PRZEGAPILIŚMY JAKIEŚ ODPOWIEDZI?! JAK MOGŁAŚ DASHIE! Trzeba będzie na nie wkrótce odpowiedzieć

- ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

- UCH UCH DASHIE. KHORNE DAŁ MI SIŁY MWAHAHAHA. CZAS NA ODPOWIEDZI.

- NIEEEEEEEE AVAN NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeee!

- ZMIENIAM CI KOLOR DZIEWCZYNO. TEN KIJOWO WIDAĆ.

- To moje zdanie się już nie liczy ;_;?

- NIE DZIŚ.



Mam parę pytań:
1.Czy zastanawiałaś się kiedyś co byś robiła gdybyś była ziemskim kucykiem?
2.Ścigałaś się kiedyś z kimś kto był szybszy od ciebie?
3.Jaka jest twoja ulubiona powietrzna sztuczka? (Nie licząc Sonic Rainboom oczywiście)

Ad.1
- Cóż. Szczerze mówiąc nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Zbyt kocham latanie i szybkość, ty móc sobie to wyobrazić.

Ad.2
- Szybszym? NIŻ JA? HAhahahahahah HAhahahahaha. :lol: Oczywiście zdaję sobie sprawę z faktu, że być może ktoś taki istnieje. Jednak na ten moment jeszcze takiej postaci nie spotkałam. Może to kwestia przyszłości. Zobaczymy.

Ad.3
- Ciężko mi powiedzieć. To chyba będzie beczka. Zawsze lubiłam zwrot: "Do a barrel roll" ;).

do-barrel-roll-2350852f41.jpg

 

Rainbow Dash. Jesteś ideałem czystej zajebistości!! Wiem, że nigdy nie będę taki jak ty. Ale proszę, powiedz mi. Co mógłbym zrobić, by być chociaż trochę tobą?

- Powinien...

- POWINIENEŚ ŻREĆ MARCHEWKI. DLA CHAOSU!





So, Dashie...

1. Rozumiem że chcesz się dostać do WB, kto by nie chciał. A co byś powiedziała na założenie własnej ekipy kaskaderów ? Z pewnością znalazło by się jeszcze kilkoro niezłych pegazów do ekipy, a z tobą jako kapitanem na bank odnieślibyście sukces.
2. Czemu taki śliczny pegaz, nie dba o swoją grzywę ? Mogłabyś od czasu do czau ją uczesać. Nie zrozum nie źle, ale wyglądała byś wtedy co najmniej o 60 % bardziej awsome.
3. Nie wiem czy takie pytanie było ale co tam - jakie były twoje odczucia podczas czytania My Little Dashie ? Osobiście to był najbardziej wzruszjacy FF MLP jaki czytałem.

Ad.1
- Nie chcę dostać się do WB, by być kaskaderem. Chcę się do nich dostać, bo są NAJLEPSI. Własną ekipę mogłabym wykręcić na bardzo wysoki poziom! Jestem tego pewna! Ale nie byliby tak dobrzy, jak moi idole.

Ad.2
- Nah. Za dużo problemów. Musiałabym ją czesać na tyle często, że tylko niepotrzebnie czas bym traciła. Poza tym... Dla mnie najważniejszy jest sport. Nie wygląd.

Ad.3
- Wiesz... Dziwnie się czyta o sobie samej. Tym bardziej w takich okolicznościach. Mam bardzo mieszane uczucia, bo ten fanfic był niepotrzebnie smutny.
 

Hey hey hey Rainbow Dash...

...to jak to w końcu było z Fluttershy, kiedy to pomagałaś jej wstawać tuż po tym, jak ocaliłaś ją przed Changelingami? Niektóre wywrotowe elementy sugerują, iż mogło tam dojść do malutkiego tête-à-tête, ba, nawet na ED coś o tym wspomnieli :).
Osobiście absolutnie nawet nie ważę się o tym myśleć, dlatego pytam u źródła. ;)

- CO?!

JrIOH.gif




Czy sama zbudowałaś swój dom,czy z pomocą kogoś?
Masz brata?

- Nieee. Mieszkanie w Cloudsdale jest wprawdzie moje, ale nie ja je zbudowałam :). Wiesz... Inżynieria Chmurkowa to poważne zajęcie. Trzeba przejść wiele lat ciężkiej nauki, by móc dostać odpowiednie zezwolenia na stawianie budowli w tej technologii. Co do drugiego pytania... Niestety nie. Choć chciałabym mieć! Z pewnością podzielałby mój entuzjazm do sportu i miałabym się z kim ścigać.





1.Rainbow! Powiedz mi jak się czujesz kiedy zapierniczasz po niebie z taką wielką prędkością czujesz w sobie że jesteś gwiazdą?

2.Co byś powiedziała na to jak Pinkie by przyczepiła sobie skrzydła (i by latała) i przyjęli ją do WonderBolts (chyba tak to się pisze)

Ad.1
- Heh. Kiedy się tak szybko *zapiernicza*, to jedyne co czujesz, to adrenalina i ekstaza. Nie masz czasu na myślenie. Liczysz się tylko Ty, cel i prędkość. Avan mi trochę opowiadał o waszym świecie. Jeśli chcesz przeżyć coś podobnego, to radzę zająć się jakimiś ekstremalnymi sportami, opierającymi się na duuuużej prędkości i spadaniu :D!

Ad.2
- Pogratulowałabym jej. Ale to przecież niemożliwe :lol:. Pinkie jest ziemnym kucykiem. Chociaż... Jakby się tak zastanowić...

 

Rainbow Dash mam tylko jedno pytanie:
Jak ty zarabiasz na życie?

- No przecież, że pracuję w Fabryce Pogody. Całkiem niezła kasa z tego leci. Starcza mi na życie i wszelkie zachcianki :D. A, że pracuję na pół etatu, to mam duuuuużo czasu dla siebie.

- SŁYSZAŁEM, ŻE TO TYLKO PRZEZ WASZE LOBBUJĄCE RZĄD ZWIĄZKI ZAWODOWE. PODZIAŁ PRACY I ZYSKÓW JEST NIERÓWNY WIĘC...

- ZAMKNIJ MORDĘ AVAN!

- :o





1. Czemu twoja grzywa i ogon są w kolorze tęczy? Jako jedyna w Eqestrii masz takie ubarwienie?
2. Czy obóz młodych lotników był pierwszym miejscem w którym zaczęłaś ćwiczyć latanie czy może ćwiczyłaś prywatnie w domu?
3. Jak tam Tank ;)?
4. Podczas dnia więcej ćwiczysz czy leniuchujesz?
5. Czy posiadasz jakąś konsolę?
6. Utrzymujesz kontakt z Gildą?
7. Gdzie mieszkają twoi rodzice?
8. Masz rodzeństwo/kuzyństwo?
Przepraszam, jeśli jakiekolwiek z moich pytań się powtórzyło wcześniej.

- ŁO MATKO PRZENAJKRWAWSZA. DOBRZE, ŻE KHORNE TEGO NIE WIDZI. ILE PYTAŃ...

Ad.1
- To rodzinne. Każdy w mojej niemałej familii (choć do rodziny Apple nam daleko :P) ma tęczową grzywę. Pewnie kwestia genów.

Ad.2
Zanim wysłano mnie na obóz, ja już świetnie umiałam latać! To z tego powodu uważano mnie za jedną z najwybitniejszych na roku. Praktycznie niewiele nowego mogli mnie nauczyć w pierwszych latach. Można więc chyba powiedzieć, że jestem totalnym samoukiem.

Ad.3
- Tank ma się dobrze, choć muszę go trzymać z dala od Avana... No i pilnować, by z chmurek nie spadł. Trzeba regularnie podawać mu do jedzenia trochę eliksiru, bądź trzymać w terrarium. Ale tego drugiego bardzo nie lubi, czemu ja się akurat nie dziwię. Nie ma to jak wolność :)

Ad.4
- Zdecydowanie więcej leniuchuję. :lol: Myślałam, że jest to oczywiste.

Ad.5
- No pewnie. PS1, PS2, PS3, Xbox 360... Kocham na nich grać, a czas spędzony na przechodzeniu kolejnych poziomów i zadań, zaliczam do słodkiego leniuchowania.

Ad.6
- Tak. Gilda zrozumiała swój błąd. Długo jej zajęło, zanim wróciła i przeprosiła, ale jak na nią, to i tak wspaniały wyczyn. Do teraz jednak wstydzi się pojawiać w Ponyville, więc widujemy się jednie w Cloudsdale. Chociażby, na pojedynku w Tekkena ;).

Ad.7
- Ho ho ho! A na co Ci taka wiedza :D? Znając życie będziesz chciał wysłać nam jakieś ulotki, propozycje podłączenia kablówki, czy zaproszenie na badanie nowych materacy... Choć to ostatnie zdaję się być kuszące, to jednak muszę odmówić podania takich danych :P. Rodzice nie byliby zadowoleni.

Ad.8
- Kuzynostwo - No pewnie! Bliższe, dalsze. Do wyboru, do koloru. Co do rodzeństwa, to niestety nie. Z jednej strony fajnie jest być jedynaczką. Zawsze masz wszystko, czego zachcesz :D. Z drugiej jednak... Czasem zazdroszczę AJ, czy Rarity. Z rodzeństwem jest masa problemów, ale jednak zawsze wszystko się jakoś układa. No a nikt tak bliskiej osoby nie zastąpi.

OCZYWIŚCIE MOJE RODZEŃSTWO byłoby jeszcze bardziej cool :P





Jaki masz stosunek do ludzi lub kucyków wypytujących ciebie o sprawy dotyczących tego jakiej jesteś orientacji ,bo mnie się wydaje że te pytania które tego dotyczą są trochę DZIWNE :D

- Mniej więcej taki:
PP8md.gif



- MWAHAHAHA. UDAŁO SIĘ... SPORO CAŁKIEM TEGO BYŁO. JESTEŚMY ZBYT LENIWI DASHIE. :<

Edytowano przez Wspaniały Mk. 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

- Kolejny tydzień i kolejne pytania! Aż sobie z tego powodu będę kolorkiem kręcił, bo stary... Na Celestię. W nocy oczy wypala jak supernowa te smutne karzełki z Dioscis Theta w Segmentum Tempestus.

- Aktualnie, mój ograniczony umysłowo przyjacielu, one zostały zjedzone przez Flotę Roju. Pozdro, poćwicz.

- Żryj kamienie...

Rainbow czy szanujesz swoich fanów? :smug:

- Humpf! Co to za pytanie? No jasne, że szanuję. Po prostu czasem moja wrodzona skromność nakazuje mi, bym była trochę bardziej powściągliwa w kontaktach, by nie onieśmielać fanów autentycznym blaskiem mej genialności!

Słuchaj no Rainbow. Mam problemy na wuefie. Masz jakieś rady jak zostać dobrym sportowcem? :>

- Hah Yay! Problemy na wuefie? Hmm... Najlepiej jest znaleźć jakiś sport, który uwielbiasz i zapisać się do odpowiedniego kółka. Być może po uzgodnieniu z nauczycielem/dyrektorką, dałoby się załatwić, byś chodziła na te zajęcia w ramach swych normalnych wuefów. Kilku znajomych Avana tak robiło. Pozapisywali się na siatkówki, koszykówki, pływalnię... Ponieważ uwielbiali te sporty, to chętnie chodzili na takie zajęcia i brali w nich aktywny udział.

Jeśli jednak nie lubisz żadnego sportu, to proponuję zacisnąć zęby i jakoś przetrawić te zajęcia. Są one przydatne, bo ruszać się trzeba. A obawiam się, że w dzisiejszych czasach coraz więcej osób siedzi przed kompem... Na forum o kucykach chociażby... Niż z kolegami i koleżankami na świeżym powietrzu.

- RD dobrze prawi Yay! Zapisz się na MMA. Na początek proponuję walkę z Najmanem. Dobra rozgrzewka. Masz jeszcze motywujący kawałek :P

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=tOXAsbuuocc

Jaki jest twój ideał chłopaka ? Bo nie wierzę w to co piszą, że niby wolisz klacze.

Czy ten ktoś, byłby do ciebie bardziej podobny czy stanowiłby całkowite przeciwieństwo jeśli chodzi o ogólne zainteresowania.

- Definitywnie, musiałby być zlewem.

Dołączona grafika

- Czekaj Avan... CO? :o

Ej Rainbow Dash myslisz że masz szanse ze mną moja maszynka jest mocna ^^ jak myślisz że tak to się załóżmy o twoją wypłate z pracy

Su-34

sam se zobacz zdjęcia

- Chciałbyś :P. Która to generacja myśliwców? Czwarta? Jak teraz się przesiadamy na piątą, a prace nad szóstą są już realizowane ;).

Oberwałbyś moim Boeingiem F/A-XX, choć dopiero jest w fazie testów. Co mi dasz, jak sam przegrasz :P? Swoją wypłatę?

Skoro masz na moim avku zbroję al'a spartan to czemu nie masz spartańskiej włóczni i tarczy?

- Tarcza i włócznia są bardzo nieporęczne podczas latania. Hełm zresztą też, ale liczy się stylówa :P. Większość sprzętu jest dostarczana na pole bitwy w taborach. Dopiero tam dozbrajamy się przed walką. Same zbroje też powinny być zakładane już na miejscu, chyba, że chcemy zaraz z marszu ruszyć do boju i nie mamy czasu na wdziewanie pancerza i upewnianie się, czy dobrze leży.

Czy Vinly to twoja przyjaciułka?

- No pewnie! Znam wszystkie zaje**ste wartościowe kuce w okolicy. :D

1. Czy Avan wciska Ci marchewki w inne miejsca niż w usta? :O W nos chyba :P

2. I tak jestem fajniejszy od ciebie :D

- BARTIS! Warmi dobrze prawi swym zielonym zieleńcem, gdyby nie fakt, że marchew w nos też nie wpycham ;D. Tylko w głębokie gardło. Na dwa i pół marchewki xD

- AVAN! Kiedyś cię zabiję! Będziesz cierpiał!

A co do drugiego pytania:

Dołączona grafika

- CHYBA kpisz ;D

Edytowano przez YarvinleCretin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

- Wstaję rano z zamiarem napisania odpowiedzi. Kij, że rano to dla mnie po 12:00 jest. Niemniej pierwsze o czym pomyślałem po zwleczeniu się z wyrka, to stary wierszyk:

Raz do rzeźni, rzeczki brzegiem

sześć prosiątek szło szeregiem.

Z drugiej strony szło dziewczęcie

i o dziwo też na rżnięcie.

Na deser dorzucam zdjęcie, które zagości tu tak długo, aż jaki mod je ściągnie a ja dostanę +20% :D:

Dołączona grafika

Czas na pytania!

Wooo, akurat Yay w MMA byłaby całkiem niezła xD

Rainbow, masz jakiś zestaw ćwiczeń? Możesz go zdradzić? :D

Gimnastykujesz się codziennie? Jeśli tak, to ile razy w ciągu dnia? :P

Czy kucyki umieją zrobić szpagat? O.o

- Zestaw ćwiczeń? Oczywiście, że mam! A co do jego zdradzenia... Właściwie mogłabym, ale po co :D? To są ćwiczenia typowo dla pegazów. Łącznie z rozciąganiem skrzydeł i wzmacnianiem kopytek. Prostą gimnastykę staram się odbywać codziennie rano, wieczorem i przed jakimiś większymi treningami. Nie ma co się niepotrzebnie forsować. Mięśnie też potrzebują czasu i spokoju na regenerację :P.

Czy kucyki umieją robić szpagat? Hmm... Nie zastanawiałam się nad tym. Szpagat męski, czy żeński? Tak na koński rozum :rainderp:, to chyba męski będzie łatwo. Nad żeńskim trzeba się zastanowić.

Rainbow...zawsze chciałem się spytać ile prawdy jest w pogłoskach,że wolisz klacze?

I dlaczego jesteś taka niesamowita?

- Standardowe pytanie :D. Pewnie za połową tych plotek stoi sam Discord

Dołączona grafika

- Dlaczego jestem taka niesamowita? Hmm... Mam tak od urodzenia ;). Może to ta osobowość, może wygląd, może zachowanie, a może odpowiednia ich kulminacja w jednym punkcie, będącym mną :D

Masz jakiś autorytet? Taki konkret. Nie, nie wonderbolts.

- Generał Patatatton. Jeden z najlepszych, jacy kiedykolwiek stąpali po equestriańskiej ziemi.

~ "Nie słuchaj swoich lęków. Żądaj tego, co niemożliwe."

czemu jesteś tęczowa?

- Pewnie chciałbyś usłyszeć historyjkę o magicznym kociołku czy czymś takim ;D. Nie. Jest to zwyczajnie kwestia genów odziedziczonych po przodkach. Wiesz... Szczerze mówiąc nie wiem kiedy to się zaczęło. Pewnie są jakieś rodzinne kroniki, ale nigdy nie chciało mi się w nich grzebać dla sprawdzenia takich rzeczy. Nuuuuuuuuudy. Wolałam szukać jakichś wybitnych jednostek :)

coś łatwego (ale za to poproszę odpowiedź w formie arta)

jaka będzie pogoda w tym tygodniu :D ?

- Ło Matko i Córko. Co ja mam z tobą zrobić? Nabazgrzę coś zaraz i dorzucę. xd

póki co masz obrazkiem:

Dołączona grafika

- Pogoda zapowiada się wręcz rewolucyjna rewelacyjna!

Czy oprócz Sonic Rainboom, i tego Tęczowego Wiru z 1 odc, masz jeszcze w zanadrzu inne, widowiskowe, tęczowe sztuczki ? Chyba oprócz normalnych treningów próbujesz tworzyć nowe widowiskowe akcje powietrze prawda ?

- Tęcza pojawia się w związku z osiągniętą przeze mnie prędkością. Więc jeśli uda mi się odpowiednio szybko polecieć, to dana sztuczka będzie bardziej... Widowiskowa ;). Cały czas próbuję tworzyć nowe powietrzne akrobacje, ale wymagają one wieeelu miesięcy ciężkiej pracy i udoskonalania. Nieprędko je zobaczycie.

Mam kolejne pytanie Rainbow

Co myślisz o utworze: Rainbow Factory?

- Bardzo fajny kawałek! Mym zdaniem, jeden z lepszych elektronicznych, jakie ten fandom utworzył. Wprawdzie jest trochę... No rozmija się sporo z prawdą cała historyjka, ale do samego kawałka pod względem muzycznym nic nie mam.

Gdzie poznałaś AJ,Rarity,Pinkie i Fluttershy?

W 1 odc wyglądało jakbyście sie juz znały.

- Szlajałam się już po Ponyville wtedy :D. Można powiedzieć, że byłyśmy znajomymi. Jeszcze nie przyjaciółki, ale już nie zupełnie sobie obce. Gdzie poznałam Fluttershy, to chyba oczywiste ;). AJ, Rarity i Pinkie już w Ponyville, kiedy zaczęłam pracować w fabryce pogody.

Hey Rainbow Dash!

Lubisz babeczki? :P

Dołączona grafika

Skąd znasz tak dobrze fabrykę tęczy?

- *Fabrykę Pogody*, gdzie między innymi produkujemy też tęczę. Przecież tam pracuję :rainderp:

Witaj Rainbow Dash - jakie jest twój ulubione ubranie? :rd:

- Jeśli już jakieś zakładam, to proste, sportowe ciuchy. Ważne, żeby były wygodne i nie przeszkadzały w treningu. Nie ma to jak zabić się o własne ubranie, próbując wykonać nową akrobację.

Hey Rainbow Dash! Masz jakiś sposób na lenistwo?

- Na to nie ma sposobu :rainderp:. Trzeba się zmusić do działania, a zapewne i tak wszystko zrobi się na hura, w ostatnim możliwym momencie. Będzie się przy tym klęło, rzucało stołami i obiecało, że od nowego semestru/miesiąca/roku wszystko będzie się robiło na czas... Taa... My już wiemy, jak to wyjdzie ;p

Gdybyś miała wybierać: stracić skrzydła albo przyjaciół, co byś wybrała?

- Och wow... Pytanie z serii: "wolisz stracić ojca czy matkę?". Powinnam powiedzieć, że wolałabym stracić skrzydła. Mam nadzieję, że tak bym odpowiedziała, jeśli już musiałabym dokonać takiego wyboru. Niemniej... Wy jesteście tylko ludźmi, a ja jestem tylko kucykiem. Wyobraźcie sobie w życiu coś, co potwornie kochacie. W czym szkolicie się od urodzenia. Co jest waszą pasją i jedyną nadzieją na przyszłość... Jakiego wyboru bym nie dokonała, to zginęłaby gdzieś tam w środku cząstka mnie i przestałabym być tym, kim jestem.

Mam nadzieję, że nigdy nie dojdzie do takiej sytuacji.

Uprzedzając pytania powiem jeszcze, że z Discordem była inna sytuacja. To była pewna gra. Zawody. Wiedziałam, że odzyskam skrzydła po jej ukończeniu.

Co tam słychać u Tanka ? Jak żółw radzi sobie z życiem w Cloudsdale ?

Czy bawisz się z nim, w jakieś określone zabawy ?

Jak inne pegazy zareagowały na taki wybór zwierzaka ?

Uff... ale dziś sypnąłem pytaniami.

- Hah! Cieszę się, że interesujesz się Tankiem. Radzi sobie świetnie. Oczywiście, jak już wcześniej mówiłam, muszę pilnować by otrzymywał swą dawkę eliksiru. Niestety z chmurek łatwo zlecieć, a maszynerii na jego pancerzyku w pełni nie ufam. Z zabaw to oczywiście wyścigi :P. Spodobała mu się duża prędkość, ale musi uważać, bo czas reakcji ma przynajmniej kilka razy dłuższy, niż przeciętny uczestnik ruchu xD

Jak inne pegazy zareagowały na wybór zwierzaka? Spoko :D. Zresztą... Spróbowałyby tylko mieć jakiś problem! Tank mnie uratował i należy mu się szacunek.

- No i znowu dobiliśmy do końca. Tyle na ten moment. Zabieram się za rysowanie czegokolwiek dla bobusia D:

Edytowano przez YarvinleCretin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

- Sesja się skończyła, pierwsza część praktyk za mną, można odpowiadać.

Według obliczeń poniżej osiągasz prędkość Mach 50 a każde ze skrzydeł może wytrzymać obciążenie ponad 2000 ton (chyba że źle zrozumiałem napisy). Wydaje się to mało możliwe, nawet dla ciebie, czy to prawda?

http://chzbronies.files.wordpress.com/2012/05/my-little-pony-friendship-is-magic-brony-sonic-rainexplosion.jpg

http://chzbronies.files.wordpress.com/2011/08/my-little-pony-friendship-is-magic-brony-physics-is-magic.jpg

- Szczerze mówiąc, to niemożliwe jest by jakikolwiek koń latał...

- KUCYK! JESTEM KUCYKIEM!

- Dobra... Kucyk. W każdym bądź razie, mlp rządzi się własnymi prawami. Pegazy pewnie same do końca nie wiedzą jak to działa... Czy to magia, czy liczba "pi" wynosząca równe 3. Nie mam zielonego pojęcia :P. Może lepiej byłoby zadać to pytanie Twilight. Ona zdaje się być oczytana.

Hmm .. chodzi w tym sensie że masz wrażenie jakbyś czytała o sobie plotkę o samej sobie, czy raczej coś o czym ci się lub komuś z twoich znajomych kiedyś zdarzyło, chociażby podobna sytuacja (w realu ,albo we śnie ) ? :rd4:

- Wiesz... Czytam książkę, w której ja sama jestem główną bohaterką! To już samo w sobie jest wystarczająco dziwne. Autor decyduje za mnie, jakbym się zachowała i co bym zrobiła :P. Traktuję to raczej jak taką formę plotek.

Rainbow! Jaką maksymalną prędkość potrafisz rozwinąć lecąc?

- Tak jak wcześniej napisał Avan: U nas to wszystko wygląda trochę inaczej. Spromultis podał ciekawe informacje sugerujące ile mogę wyciągnąć, ale my pegazy liczymy prędkość raczej za pomocą "siły skrzydeł", a nie odległości przelecianej w danym czasie.

1.Czy jesteś lepsza w matmie ode mnie (wątpie jestem komputerem ^^)

2.według moich obliczeń atmówka doleci do equestri w godzine

3.czy grasz w team fortress 2 ? bo ja tak :D

- Hohohho! Komputer!

Ad.1 Z pewnością... Nie. Raczej w szkole wolałam skupiać się na wuefach, niż na naukach ścisłych :rainderp:.

Ad.2 Według moich obliczeń, miałeś złe namiary ;p. Odpisałam po kilku tygodniach i nadal żyję.

Ad. 3 Nope, ale może kiedyś :D. Osobiście jednak wolę gry w stylu Combat Arms - mniej bajkowe.

RD a jak zareagujesz na to ze chętnie odciąłbym ci skrzydla, ogon i grzywe zeby zrobic z nich ozdoby na ekran komputera :P? :crazy: :crazy: :crazy:

- A któż by nie chciał mieć trochę Dashie dla siebie :rainderp:? Ale nie przejmuj się. Za krótki jesteś na to, więc rozmawiamy o czysto hipotetycznej możliwości, która nigdy nie będzie miała realnej szansy bytu.

Siema. Wiesz, ze podobasz się mojemu OC? (Tylko on boi się powiedzieć)

- Schlebia mi to, ale to żadna nowość dla mnie. Podobam się wielu osobnikom, wliczając w to Rycha Peję, Zielonego Wojownika z Power Rangers, Batmana i Airlicka.

Tak Airlick... Wiem, że mnie uwielbiasz, tylko się wstydzisz przyznać :x.

Lubisz Derpy? Czy, irytuje Cię trochę?

- Oczywiście, że ją lubię. Ale jedno z drugim się nie wyklucza. Kiedy derpy jest... "Zbyt dużo" w okolicy, to zaczyna być uciążliwa.

Mogła byś pożyczyć chmurkę na której śpisz?

- Dzień za dniem mija, a chmurki się zmieniają. Nie ma pożyczania :P. Musisz znaleźć sobie własną... A potem jeszcze jedną i jeszcze jedną...

Kochana Dashie! Kilka pytań od fana:

1. Co sądzisz o osobach zadających Tobie i Twoim przyjaciółkom głupie pytania? Tolerujesz ich?

2. Jakie jest Twoje nastawienie do fanfików? Lubisz je czytać? Jakie masz zdanie o opowiadaniach w których giniesz, lub jesteś przedstawiona jako 'ta zła'? Co myślisz o autorach tych opowiadań?

3. Jeszcze pytanie dotyczące My Little Dashie. Wiem że było, ale chciałem rozwinąć. Chciałabyś, aby ta historia się wydarzyła? A jeżeli wydarzyłaby się, wróciłabyś do swoich przyjaciółek których nie znałaś, czy zostałabyś z tym kochającym Cię człowiekiem?

Ad.1 Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi :rainderp:.

Ad.2 Czytam je rzadko, ale czytam. Po prostu jeśli już mam trochę czasu do poświęcenia na książki, to wolę go przeznaczyć na jakieś porządne, od znanych autorów. Opowiadania w którym ginę wybitnie mnie śmieszą :lol:. Są tak surrealistyczne! To samo tyczy się tych, w których przedstawiają mnie jako czarny charakter... Choć jeśli jestem badass czarnym charakterem, to właściwie... ;p

Natomiast autorów takich powieści staram się nie oceniać :P. Są różni i podłużni.

Ad.3 To jest zawsze ciężki wybór, ale wróciłabym. Nawet, jeśli nie dla samych przyjaciółek, to z poczucia obowiązku. Należę do innego świata i jemu służę. Życie bywa pełne trudnych pytań, a my musimy być przygotowani na jeszcze trudniejsze odpowiedzi.

Co do samej powieści... Cieszę się, że nie wydarzyła się w rzeczywistości. Byłoby mi ciężko podjąć odpowiednią decyzję. Zrobiłabym jak powinnam, ale jednak pewne wątpliwości i zwyczajna tęsknota, ciągnęłyby się za mną aż po kres moich dni.

Siemanko Dash! Do rzeczy: czy masz czas by trenować ze mną? Bo widzisz jestem dość kiepski w sporcie i potrzebuje trenera możesz? Z góry dzięki. Jeszcze jedno pytanie lubisz stronę internetową komixxy.pl?

- Ja tej strony nie odwiedzam, ale Avan tak. Co do treningów... Proponowałabym Ci jednak znalezienie trenera i ludzi na podobnym Tobie poziomie. Jeślibym miała ćwiczyć z Tobą, to traciłabym wiele na intensywności treningu.

To tak, jak powiedzmy... Z biegaczami. Jeśli jeden dopiero chce zacząć, a drugi biega już na 30 km, to nie ma sensu, by ćwiczyli razem. Słabszy będzie spowalniał silniejszego i powodował zanik jego formy, albo dużą stratę czasu. Brutalna prawda :/

Hi Dashie !

Jak nazwałaś ten trik z tęczową bombą atomową, który wykonałaś jak rozwalałaś starą stodołę AJ ?

To było so epic.

I mała sugestia - może nieco lepiej traktuj Scootaloo ? Sądzę że jesteście do siebie podobne (no poza tym że ona jeszcze nie potrafi tak dobrze latać). Dlaczego ? Bo jak ty podziwasz Wonderbolts, tak ona podziwia ciebie. A nie byłoby ci miło jakby Soarin czy Spitfire kazali ci np. wyrzucać śmieci. Trochę więcej cierpliwości i wyrozumiałości Dash.

I co sądzisz o moim nowym avatarze ?

- Tęczową bombą atomową xD.

Scootaloo... Rozumiem i staram się zachowywać fair w stosunku do niej. Bądź co bądź, jest to moja fanka nr.1! Problem jest w tym, że czasem staje się... Przerażająca. Jak szalone groupies na koncertach 30 Seconds To Mars.

Avka masz genialnego :x.

Siemka !

Mam parę pytań do ciebie :D

1. Czy z Hiszpanii było widać efekt ponad dźwiękowego Boom ?

2. Wolisz latać do góry nogami czy normalnie ?

3. Czy poza zakres fajności wychodzi ten kto jest 21% Cooler ?

4. Co się wydarzyło tego pamiętnego dnia w pierwszym odcinku na początku ? Przy spotkaniu z Twilight .

5. Co się stało tego bardziej pamiętnego dnia w Fabryce Pogody . W dniu egzaminów w szkole latania ?

To wszystko to ważne pytania . Otrzymałem ich listę od zielonych panów w garniturach pod McDonaldem .

Dzięki bardzo za odpowiedzenie na nie :D ^^

Ahaa! No i ostatnie . Jaka jest dla ciebie najlepsza Muzyka od Bronych na YT ?

Ad.1 - Nope, lol. To inny wymiar chyba.

Ad.2 - Zdecydowanie normalnie. Od ciągłego latania *na plecach* robi mi się niedobrze. Dodatkowo stwarza to problemy, bo skrzydła nie są przystosowane do lotu w takiej pozycji.

Ad.3 - Nie ma maksymalnego zakresu fajności. Jest minimalny. Zero absolutne, będące odzwierciedleniem ekstremalnego nudziarza i smutasa.

Ad.4/Ad.5 - Pamięć krótka i zawodna :rainderp:. Musiałabym sobie przypomnieć jakoś. Najlepiej przy trzecim kuflu cydru.

Najlepsza muzyka? Jako artystów, szczególnie lubię Mica i Wooden Toaster'a. Jako poszczególne kawałki, to ostatnio Luna's Ruse, Luna's Return Ft. MetaJoker - Taps i Pinkie's Punk - Piggie Dance.

Witaj Dash

Czy chmurki są wygodne ?

- Nawet nie wiesz jak bardzo :D

Kogo nie lubisz najbardziej co?I co lubisz najbardziej?

- Najbardziej lubię Wonderbolts :x. Najmniej lubię Avana!

- No co za niewdzięczne bydlę!

- :x :x :x

1.Czy jesteś w stanie zrobić z Sonic Rainboom czy jak to się nie nazywa Grzybka Atomowego?

2.Chwalisz Malala?

Ad.1 Sonic Rainboom to osobny efekt od Tęczowej Bomby Atomowej. Ale odpowiednio wykorzystana prędkość, osiągająca poziom potrzebny do wytworzenia wyżej wymienionej sztuczki, oraz przekazanie skumulowanej energii na konkretny punkt... No potrafi wytworzyć taki grzybuś xD.

Ad.2 Zdecydowanie nie :P.

Lubisz nyan cata? Bo mi się wydaję że trochę cię on kopiuje. Prsze o odpowiedź

- Naaaaaaah. Nyan to Nyan, a ja to ja. Żaden kocur nigdy nie będzie tak czadowy jak wasza tęczowogrzywa :rainderp:

Edytowano przez YarvinleCretin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Albo źle obliczyłem albo coś sie stało ciekawe

ok ok pytania

1.co wybierasz spuscić ci na chate nuka strzelić laserem orbitalnym w ponyville czy zrzucić na canterlot bombe biologiczną xD

KOMUNIKAT:niezidenfikowany obiekt latający leci z prędkością dźwięku w kierunku laseru orbitalnego!

sprawdze co to jak cie tam znajde to cie roztrzelam

- Hah! Haaaa aaah! Jeśli miałabym wybierać, to stawiałabym na broń biologiczną.

Ale bądźmy szczerzy, Misiaczku. Wpierw musiałbyś znaleźć te DOBRE namiary na Equestrię, a nasz magiczny kontrwywiad już się postara o to, byś ich nigdy nie uzyskał :x.

Z prędkością dźwięku? Coś za wolno jak na nasze rakiety ziemia-orbita ;).

1. Piłaś kiedyś tak zwaną skittelsówkę ?- taki "napój" o kolorach tęczy ?

2. Czy jesteś za wysłaniem próbki budyniu w kosmos aby sprawdzić co się stanie z jej materią :) ?

- Budyń w kosmosie?

Dołączona grafika

A co do skittesówki... Napiłabym się chętnie, ale nigdy nie chciało mi się jej robić ;p. Jeśli mi przyszykujesz, to z przyjemnością walnę ze dwie banie.

3 pytanka

1.Która maszynka lepsza?

Ta? http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c9/F-16_June_2008.jpg/300px-F-16_June_2008.jpg

Czy ta? http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQbnbjUVi_hR1F-bfPpnLiakRHw7Exs1M6X7mQrNmndcWYqzzNS

2.Czy jak robisz Ponaddź. Boom to pijesz wcześniej hydrometanol ze środkiem antykorozyjnym (WEP) żeby zwiększyć moc? :determined:

3.Do jakiej wysokości mogą latać pegazy bez maski tlenowej, chyba że mogą oddychać rozrzedzonym powietrzem...

Ad.1 Ło masz... Jak można odpowiedzieć na takie pytanie? Pierwsza to moc, druga to klasa. Obie są na swój sposób piękne, ale chyba wybrałabym Spitfire. Oczywiście nie ma to żadnego związku z moją próbą dostania się do Wonderbolts :lie:, ale tego typu maszyny... Tak jak i stare samochody... Mają to COŚ.

Ad.2

Dołączona grafika

Ad.3 A wiesz, że nie mam pojęcia :rainderp:? Zapewne nie różni się to zbytnio od waszego świata, ale my po prostu nie latamy TAK wysoko. Nie ma takiej potrzeby.

A co do rozrzedzonego powietrza, to jest akurat fakt, że mamy tutaj nieporównywalnie większą tolerancję na ten czynnik niż inne kucyki.

Rainbow Dash czy będziesz jeszcze szybsza i będziesz miała magie jak Twilight Czy nie bo jak byś miała to było by fajnie :rainbowglasses:

- Wiem, że byłoby fajnie. Ale jakbym miała jeszcze magię, to byłabym Alicornem. Coś sugerujesz? :wut:

Rainbow co byś robiła gdybyś była zwyczajnym ziemnym kucem

- Umarłabym z nudów :rainderp:

Rainbow dlaczego nie założysz własnej grupy lotniczej ??

- Bo to nie ma najmniejszego sensu. Wonderbolts są najlepsi. Musiałabym przebić się przez tysiące godzin papierkowej roboty, hordy urzędasów, kulawe prawo. Potem zebrać kuce, wyszkolić je i z dziesięć kolejnych lat walczyć o pozycję i uznanie. Nie chcę tyle czekać!

Czy tęczę można przerobić na coś dobrego do jedzenia? :3 Właśnie - co lubisz jeść najbardziej?

Dasz mi huga? Tak bardzo Cię lubię. ^^

- Tęcza nie jest znana ze swojego smaku. Aaaale można ją wykorzystywać jako całkiem dobrą przyprawę!

Co lubię jeść najbardziej? ... Marchewkę :rainderp:

A co do hugów:

Dołączona grafika

Masz uścisk :rdhug:

Co jadasz, że tak dobrze latasz? Czy bułka z bananem wystarczy?

- Nie. Nie wystarczy. Są jeszcze suple :derp2:

Dołączona grafika

A morze ty Raibow lubisz wojskową broń palną??

I teraz drugie pytanie lubisz odrzutowce??

"morze" :ming:

- Ale tak. Lubię! Uwielbiam nawet. Zarówno broń palną, jak i odrzutowce, jak i szybkie samochody (czy motory), sporty ekstremalne i wszystko inne, co może przynieść dreszczyk emocji :D

HEEELLLOOOOO Rainbow Dash:)

1. Przeczytałaś już wszystkie rozdziały przygód Daring Do? Weźmiesz się za jakąś inną książkę?

2. Czy zaskoczysz nas jakimś nowym, zajedwabistym, more then 20% c Ooler, undeniably, unquestionably awesomly amazing wyczynem w S3?

3. Interesujesz się polityką? (I can't believe i just wrote this)

Ad.1 Owszem, przeczytałam. Teraz planuję przeczytać je raz jeszcze. A potem? Nie wiem... Pewnie poproszę Twi o znalezienie mi czegoś podobnego klimatem.

Ad.2 Cierpliwości młody padawanie. Cierpliwości :).

Ad.3 Oczywiście. Jestem elementem lojalności i interesowanie się polityką Cloudsdale leży w obywatelskich obowiązkach każdego pegaza.

Pytania do... *do siebie* przecież wie kim jest... Pytania do cb od fana

1. jak mocno według ciebie jesteś cool? (według mnie jesteś ponad cool :) )

2. Discord i celestia? To prawda?

3.COD4 MWM Grałaś? jeśli tak to podoba ci sie?

4. Co zrobisz jeśli jakiś człowiek powie że sie w tobie podkochuje ( ;) )

5. Najlepsze triki (oprócz tzw. po polsku tęczowego bum)

6. co byś zrobiła gdybym powiedział że jesteś wredna. (Wcale tak nie sądzę moja mistrzynio)

7. Ulubiony serial? (oczywiście twój) mój ulubiony to MLP: FIM

8. Ty i pinkie to tylko plotka nie?

9. Fluttershy jest smoczym dziecięciem?

Uff... MOJE PALCE! naprawdę... miało być jedno pytanie a wyszło 9!

No nic... aha i jeszcze jedno :D jjayjoker to dobry bronies?

Chciałbym zadać więcej pytań ale Discord wlazł mi do pokoju i robi czekoladowy deszcz :dodgy:

Twój największy fan Dashie666

Ad.1 Hah!

Dołączona grafika

To chyba wystarczy za odpowiedź.

Ad.2 TAK! Discord to nie bajka, istniał naprawdę i walczył z Celestią!

Bo o to chyba pytałeś, prawda?

Ad.3 CHIAŁABYM zagrać, ale póki co, to nie miałam okazji ;_;

Może się uda w nieodległej przyszłości.

Ad.4

Dołączona grafika

Ad.5 W trakcie przygotowań. NIC O NICZYM NIE WIADOMO :x.

Ad.6

Dołączona grafika

Ad.7 Kompania Braci - So Epic!

Dołączona grafika

Ad.8 Chyba nie rozumiem pytania (czy raczej nie chcę zrozumieć). Jesteśmy przyjaciółkami i lubimy robić innym kawały :P.

Ad.9 Od czasu kiedy zaczęła ciupać w Skyrima - tak ;D

A co do ostatniego pytania nie-pytania, to nie wypowiadam się bezpośrednio o konkretnych bronies, których Avan słabo zna słabo znam :rainderp:

Discorda potraktuj miotłą. Nie wiem czemu, ale to działa.

Edytowano przez YarvinleCretin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...