Skocz do zawartości

Odpowiedzi Rainbow Dash


Cahir

Recommended Posts

Yo Rainbow. Bez pierdółek przechodzę do rzeczy:

1. Jaką masz opinię o powstającym filmie na podstawie FF "My Little Dashie"?

2. Znasz (może grałaś w) grę Dead Space 2? ( jeśli nie to mówię, że można tam latać :D)

3. Ulubione picie?

4. Umiesz gotować? (tak tak głupie pytanie)

5. Czy budujesz sobie opinię o danych ludziach po tym gdy widzisz ich pytania?

7. Zauważyłaś, że nie ma numeru 6?

Uch... Z buta wjeżdżam.

Ad.1 To już filmy o mnie kręcą o_o? HAH! Jestem boska.

Ad.2 No ba! Miodna gra... A nie wiem czy wiesz, ale jest też całkiem fajny film (anime?) w tych klimatach. Dead Space: Downfall. Polecam!

Dołączona grafika

Ad.3 Hmmm... Lubię colę, energy drinki, zwykłą mineralną. Alkohole też przejdą, jeśli akurat sobie nimi nie rozwalę diety pod trening :rainderp:. Ale konkretnego ulubionego picia, to raczej nie mam.

Ad.4 LOLNOPE. Chyba, że przez gotowanie rozumiesz przyszykowanie koktajlu proteinowego po treningu, czy zrobienie kanapek :P.

Ad.5 Pony Please! Oczywiście, że w jakimś stopniu tak :rainderp:. W życiu codziennym trzeba być zajedwabistym. Tyczy się to również wypowiedzi pisemnych.

Ad.7 CELESTIO... Nie. Jestem ślepa ;_;

Trixie i Pinkie już dostały swoje baterie pytań, czas na ciebie, pryzmacie jeden!

~ Jak zareagowałaś po przeczytaniu Cupcakes?

~ Czy należysz do Bogów Czadowości?

~ Marchewki... co dalej? Kostki cukru? Siodło? Uzda?

~ Czy gdyby Equestrię coś najechało, zaciągnęłabyś się do wojska?

~ Czy istnieje w Equestrii jakikolwiek pojazd latający, którego używają pegazy?

~ Jakim cudem nie odkryłaś wcześniej, że Gilda jest takim draniem?

~ Jakim cudem twoja moc skrzydeł wynosi poniżej 9000?

~ Dlaczego jest cię wszędzie tak dużo? Lubię cię na tyle że kiedyś miałem z tobą ava, ale cały fandom jest tobą tak przesiąknięty, że dzisiaj na widok kolejnego obrazka ciebie w skórce jakiejś strony moje śniadanie odczuwa znów zew wolności.

~ Co sądzisz o broni obuchowej?

~ Dasz się pokroić? Zgraja kolegów po fachu chce spróbować babeczek. Jeśli odpowiedź na pytanie drugie brzmiała tak, to strata pojedynczego materialnego wcielenia nie powinna być problemem...

~ Budyń?

Ad.1 Śmiechnęłam Spromultise - ty mroczna bambaryło.

Ad.2 Proszę cię... Bogowie Czadowości jedzą mi z kopytek. Mój poziom SWAGu wynosi ponad 9000, więc jestem stanowczo zbyt zajedwabista - nawet jak dla nich. Deal with it!

Ad.3 MARCHEWKI TO ODPOWIEDŹ NA WSZYSTKO!

Edytowano przez YarvinleCretin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo Rainbow. Bez pierdółek przechodzę do rzeczy:

1. Jaką masz opinię o powstającym filmie na podstawie FF "My Little Dashie"?

2. Znasz (może grałaś w) grę Dead Space 2? ( jeśli nie to mówię, że można tam latać:D)

3. Ulubione picie?

4. Umiesz gotować? (tak tak głupie pytanie)

5. Czy budujesz sobie opinię o danych ludziach po tym gdy widzisz ich pytania?

7. Zauważyłaś, że nie ma numeru 6?

Uch... Z buta wjeżdżam.

Ad.1 To już filmy o mnie kręcą o_o? HAH! Jestem boska.

Ad.2 No ba! Miodna gra... A nie wiem czy wiesz, ale jest też całkiem fajny film (anime?) w tych klimatach. Dead Space: Downfall. Polecam!

Dołączona grafika

Ad.3 Hmmm... Lubię colę, energy drinki, zwykłą mineralną. Alkohole też przejdą, jeśli akurat sobie nimi nie rozwalę diety pod trening :rainderp:. Ale konkretnego ulubionego picia, to raczej nie mam.

Ad.4 LOLNOPE. Chyba, że przez gotowanie rozumiesz przyszykowanie koktajlu proteinowego po treningu, czy zrobienie kanapek :P.

Ad.5 Pony Please! Oczywiście, że w jakimś stopniu tak :rainderp:. W życiu codziennym trzeba być zajedwabistym. Tyczy się to również wypowiedzi pisemnych.

Ad.7 CELESTIO... Nie. Jestem ślepa ;_;

Trixie i Pinkie już dostały swoje baterie pytań, czas na ciebie, pryzmacie jeden!

~ Jak zareagowałaś po przeczytaniu Cupcakes?

~ Czy należysz do Bogów Czadowości?

~ Marchewki... co dalej? Kostki cukru? Siodło? Uzda?

~ Czy gdyby Equestrię coś najechało, zaciągnęłabyś się do wojska?

~ Czy istnieje w Equestrii jakikolwiek pojazd latający, którego używają pegazy?

~ Jakim cudem nie odkryłaś wcześniej, że Gilda jest takim draniem?

~ Jakim cudem twoja moc skrzydeł wynosi poniżej 9000?

~ Dlaczego jest cię wszędzie tak dużo? Lubię cię na tyle że kiedyś miałem z tobą ava, ale cały fandom jest tobą tak przesiąknięty, że dzisiaj na widok kolejnego obrazka ciebie w skórce jakiejś strony moje śniadanie odczuwa znów zew wolności.

~ Co sądzisz o broni obuchowej?

~ Dasz się pokroić? Zgraja kolegów po fachu chce spróbować babeczek. Jeśli odpowiedź na pytanie drugie brzmiała tak, to strata pojedynczego materialnego wcielenia nie powinna być problemem...

~ Budyń?

Ad.1 Śmiechnęłam Spromultise - ty mroczna bambaryło.

Ad.2 Proszę cię... Bogowie Czadowości jedzą mi z kopytek. Mój poziom SWAGu wynosi ponad 9000, więc jestem stanowczo zbyt zajedwabista - nawet jak dla nich. Deal with it!

Ad.3 MARCHEWKI TO ODPOWIEDŹ NA WSZYSTKO!

Dołączona grafika

Ad.4 Ziomek... Jestem elementem lojalności. Jeśli moje czadowe umiejętności nie mogłyby być lepiej wykorzystane, to oczywiście, że tak.

Ad.5 Jesteśmy szybkie, ale też się męczymy. Sterowce i inny szajs pomagają śmigać.

Ad.6 Gilda to nie drań, tylko dupek. Zasadnicza różnica. Była w porzo, dopóki naskakiwała na randomów a nie moich przyjaciół.

Ad.7 Jakim cudem jeszcze ci palce nie uschły od zadawania tylu pytań?

Ad.8 Zadaj sobie samemu to pytanie raz, a potem drugi. Czemu mnie tak dużo? Hmm? Może zwyczajnie z tego powodu, że jestem tak zajedwabista :P?

Ad.9 Broń obuchowa jest tępa. Next!

Ad.10 A czemu miałabym się dać pokroić? Po kie kopytko? Choć z drugiej strony... Babeczki ze mną byłyby podwójnie słodziutkie :rainderp:.

Ad.11 Kisiel całym sercem i umysłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo Rainbow. Bez pierdółek przechodzę do rzeczy:

1. Jaką masz opinię o powstającym filmie na podstawie FF "My Little Dashie"?

2. Znasz (może grałaś w) grę Dead Space 2? ( jeśli nie to mówię, że można tam latać:D)

3. Ulubione picie?

4. Umiesz gotować? (tak tak głupie pytanie)

5. Czy budujesz sobie opinię o danych ludziach po tym gdy widzisz ich pytania?

7. Zauważyłaś, że nie ma numeru 6?

Uch... Z buta wjeżdżam.

Ad.1 To już filmy o mnie kręcą o_o? HAH! Jestem boska.

Ad.2 No ba! Miodna gra... A nie wiem czy wiesz, ale jest też całkiem fajny film (anime?) w tych klimatach. Dead Space: Downfall. Polecam!

Dołączona grafika

Ad.3 Hmmm... Lubię colę, energy drinki, zwykłą mineralną. Alkohole też przejdą, jeśli akurat sobie nimi nie rozwalę diety pod trening :rainderp:. Ale konkretnego ulubionego picia, to raczej nie mam.

Ad.4 LOLNOPE. Chyba, że przez gotowanie rozumiesz przyszykowanie koktajlu proteinowego po treningu, czy zrobienie kanapek :P.

Ad.5 Pony Please! Oczywiście, że w jakimś stopniu tak :rainderp:. W życiu codziennym trzeba być zajedwabistym. Tyczy się to również wypowiedzi pisemnych.

Ad.7 CELESTIO... Nie. Jestem ślepa ;_;

Trixie i Pinkie już dostały swoje baterie pytań, czas na ciebie, pryzmacie jeden!

~ Jak zareagowałaś po przeczytaniu Cupcakes?

~ Czy należysz do Bogów Czadowości?

~ Marchewki... co dalej? Kostki cukru? Siodło? Uzda?

~ Czy gdyby Equestrię coś najechało, zaciągnęłabyś się do wojska?

~ Czy istnieje w Equestrii jakikolwiek pojazd latający, którego używają pegazy?

~ Jakim cudem nie odkryłaś wcześniej, że Gilda jest takim draniem?

~ Jakim cudem twoja moc skrzydeł wynosi poniżej 9000?

~ Dlaczego jest cię wszędzie tak dużo? Lubię cię na tyle że kiedyś miałem z tobą ava, ale cały fandom jest tobą tak przesiąknięty, że dzisiaj na widok kolejnego obrazka ciebie w skórce jakiejś strony moje śniadanie odczuwa znów zew wolności.

~ Co sądzisz o broni obuchowej?

~ Dasz się pokroić? Zgraja kolegów po fachu chce spróbować babeczek. Jeśli odpowiedź na pytanie drugie brzmiała tak, to strata pojedynczego materialnego wcielenia nie powinna być problemem...

~ Budyń?

Ad.1 Śmiechnęłam Spromultise - ty mroczna bambaryło.

Ad.2 Proszę cię... Bogowie Czadowości jedzą mi z kopytek. Mój poziom SWAGu wynosi ponad 9000, więc jestem stanowczo zbyt zajedwabista - nawet jak dla nich. Deal with it!

Ad.3 MARCHEWKI TO ODPOWIEDŹ NA WSZYSTKO!

Dołączona grafika

Ad.4 Ziomek... Jestem elementem lojalności. Jeśli moje czadowe umiejętności nie mogłyby być lepiej wykorzystane, to oczywiście, że tak.

Ad.5 Jesteśmy szybkie, ale też się męczymy. Sterowce i inny szajs pomagają śmigać.

Ad.6 Gilda to nie drań, tylko dupek. Zasadnicza różnica. Była w porzo, dopóki naskakiwała na randomów a nie moich przyjaciół.

Ad.7 Jakim cudem jeszcze ci palce nie uschły od zadawania tylu pytań?

Ad.8 Zadaj sobie samemu to pytanie raz, a potem drugi. Czemu mnie tak dużo? Hmm? Może zwyczajnie z tego powodu, że jestem tak zajedwabista :P?

Ad.9 Broń obuchowa jest tępa. Next!

Ad.10 A czemu miałabym się dać pokroić? Po kie kopytko? Choć z drugiej strony... Babeczki ze mną byłyby podwójnie słodziutkie :rainderp:.

Ad.11 Kisiel całym sercem i umysłem.

1.Czemu wasz kucykowy kontrwywiad ciongle mieszka komputerowi namiary tak ze zamiast namiarow Equestrii dostaje namiary miasta na moim servie minecraft :grumptwi: ?I potem mi to wszystko leci w miasto!!!Zondam wyjasnien i odszkodowania :P

2.Chcesz babeczke wypieku wlasnego?(podaje tace pelnom babeczek i sam zjada jedna[no co glodny bylem])

Ad.1 Wniosek powinien być złożony poprawnie: bez błędów ortograficznych, różowym długopisem, na zielonym papierze. Nie spełniasz wymogów, więc go odrzucamy.

Ad.2 OMNOMNOMNOM

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=SMWi7CLoZ2Q

Za nazwanie mnie misiaczkiem to cie o głowe skróce

a w związku z tymi namiarami mam troche informacji i szpiegów jedyny problem to włączenie portalu bo ktoś ukradł baterie ;/

ok tera czas na pytania

1.czemu poprostu nie dasz m spuścić bomby biologicznej na canterlot? to nie takie złe xD

2.zdałaś w szkole?

KOMUNIKAT:znaleziono baterie

wreszcie!

Będę więc nazywała pysiaczkiem, cukiereczku.

Ad.1 A potem cały ten syf spłynie do kanalizacji, a z kanalizacji do rzeki... I zaczną nas gonić jakieś latające, trzygłowe rekino-ważki. Nie, dziękuję.

Ad.2 Zależy w której :rainderp:

Co do baterii - sprawdź sobie jeszcze, czy zapewniają odpowiednie napięcie.

Misiaczku.

Dołączona grafika

Hej Dashie!

Jaki jest twój ulubiony owoc?

Limonka.

Dołączona grafika

Jeszcze mam parę pytań ...

1. Czy spotkałaś kiedyś kogoś z rodziny Scootaloo ? przecież tyle w Ponyville jesteś .

2. Dołączyła byś do WonderBolts jeżeli miałabyś opuścić przyjaciółki na przekład przez jakiś wyjazd/y ?

Ad.1 Pffffff... Nope. Może, gdyby przyszła po autograf razem ze starszymi. Tak, to nie mam pojęcia. Za dużo tych wszystkich fanów by ich spamiętać razem z rodzinami :rainderp:.

Ad.2 Hmm... Jeśliby mnie potrzebowały, to nie. Jeśli jednak nic by się nie działo, to skorzystałabym z okazji i wstąpiła do Wondersów. Przecież to nie byłby koniec naszej przyjaźni. Nadal byśmy się widywały... Tylko rzadziej.

RainbowDash jak szybko potrafisz latać :rainbowglasses: plisss odpisz bo jak

nie to pamiętaj... ''wiem gdzie mieszkasz'' XD

- Ulica Pegazia 3/14 Cloudsdale. Czwarte mieszkanie od lewej. Wpadnij, to się trochę pobijemy poprzytulamy.

Hej RD

Czy miałaś już okazję być na jednej z piżamowych imprezek Twilight ? Jeśli tak to co ci się najbardziej podobało ?

I czy sama zorganizowałabyś coś podobnego u siebie ?

Ad.1 Tak, byłam. Chlałyśmy wódkę, zamówiłyśmy taniec ze striptizem, wyszłyśmy na miasto i kradłyśmy tabliczki z nazwami ulic, dzwoniłyśmy domofonami o trzeciej w nocy, pobiłyśmy się z losowymi fagasami pod monopolowym, zostałyśmy spisane przez gwardię za wykrzykiwanie obraźliwych haseł, śpiewałyśmy szanty pod balkonem Celestyny, wkurzałyśmy mantykory i spaliłyśmy się jak wyposzczony rastaman w fabryce haszyszu. NIEEEEEE... Było wesoło, choć niestety Twi musi wszystko brać z książek... Sianowaty punkt po punkcie! Co mi się najbardziej podobało? Żebyś ty widział pijącą Twilight xD... Dla tego jednego punktu było warto.

Czy coś podobnego u mnie? Oczywiście! Patrz na przekreślony tekst Ale dokładnego opisu nie umieszczę. :rainderp:

Mam dla cb pare pytań :)

Jak tam ci się żyje z twoim żółwiem ?

chodzisz z nim na spacery?

Nie żałujesz tego wyboru?

Czy Derpy cię wkurza?

Kto jest twoim największym idolem?:yay:

Ad.1 Pytaj żółwia :D

Ad.2 Jak wyżej, ziomuś. Ale powiedzmy, że spacerami nazwać to można.

Ad.3 LOLNOPE! Nigdy, przenigdy. Zresztą kiedyś się żółwia usprawni nano-wszczepami i będę miała najlepszego we wszechświecie cyber-zwierzaka strzelającego laserami z oczu i rakietami ze stanowisk ogniowych na pancerzyku.

Ad.4 Czasem... Czasem mam ochotę komuś przywalić, ale tego nie robię, bo w gruncie rzeczy ta osoba nie zasługuje na takie traktowanie.

Ad.5 Jeśli liczymy idola jako grupę sportową, to Wonderbolts. HA-HAAHA. Tak oczywistej odpowiedzi się z pewnością nie spodziewałeś! :rainderp:

Hej Dash słuchałaś może fanfic'a o sobie ??? Albo słuchasz posenek takich jak 20 precent cooler ? :D Jeżeli chodzi o FF to nie proponije ci słuchać Rainbow Factory i Cupcakes :-/ . A tak wogule jakie są twoje Hobby ? I czy ktoś by sie chciał przytulić ( naprzykład dwunastolatek :yay: ) to przytuliła byś się ? Pozdrów swoje koleżanki :)

- Z piosenek to ostatnio chociażby to siadło (czy fanfic o tym fagasie jest, nie mam pojęcia. Jest piosenka tłumaczona przez forumowego PhosiQa i za to mu dziękujemy. PhosiQ - nie jesteś fagasem, bo fajnie tłumaczysz. +5 punktów szału prosto od RD)

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=D-96inCTo0w

- Piosenek słucham pełno. Aż nie chce mi się wszystkiego rozpisywać ;p. Co do dalszych pytań:

To o hobby to chyba żarcioch xD. Wydawało mi się to oczywiste.

To o tuleniu - masz huga :rdhug:

Koleżanki pozdrowię.

Czesc Dashie co u ciebie?

mam takie pytanko

Jak poznalas Derpy?

- U mnie wszystko płynie :lolface:

- Derpy? Kurczę... Nie pamiętam, ale wiem, że to z pewnością było bolesne. Albo czymś oberwałam, albo się z czymś zderzyłam. :ming: Z 5 złamań jak nic.

mam parę pytań:

1: czy nie wkurza cię to że ludzie w tym necie wypuszczają tyle plotek na twój temat? oto kilka przykładów:

- kochałaś się z pinkie

- kochałaś i masz dziecko z fluttershy

- masakrujesz pegazy i przearabiasz je na farby do tęcz

- zostałaś przerobiona na babeczyki i sprzedana na rynku

- masz dziecko z applejack

- itp

ile w tym jest prawdy

2. grałaś kiedyś w amnesia: the dark descent? jeśli tak to jaka była twoja reakcja (i nie gadaj że się ani razu niewystraszyłaś)

3. ile wyborowej potrafisz wypić jednej nocy?

4. kto jest szybszy - ty czy spitfire ( odpowiedz z głową bo jak ją obrazisz to nici z wstąpienia do wonderbolts).

5. co powiesz na 2099 obrazków z tobą i przyjaciółkami na takiej stronie o tajemniczej nazwie Rule34?

Ad.1 CZAS NA WIECZÓR PRZY SZAFOCIE... Z AUTORAMI PLOTEK W ROLI GŁÓWNEJ!

Dołączona grafika

Ad.2 Reakcja? ;_;

Dołączona grafika

Ad.3 OVER 9000!!111!1!

Ad.4 Cholera... Zadawaj mi więcej takich pytań-pułapek, to się z pewnością polubimy.

Powiedzmy tak: Spitfire ma kolosalne doświadczenie, ale ja lepiej rokuję długoterminowo.

Ad.5 2099? Żal. To już pewnie Obama x Putin mają więcej.

No ale koniec z żarciochami. Co ty byś powiedział, gdyby gdzieś na necie było ponad 2k rysunków o wiadomej treści z tobą i twoimi najlepszymi przyjaciółmi?

witaj Rainbow Dash. Na powitanie mam dla ciebie prezent. Kufel cydru:

http://www.picshot.pl/files/14116_myyza/cydr.jpg

Sam robiłem (uwaga mocny75%)

A teraz parę pytań:

1. Jak smakował prezent ode mnie?

// AJ też dałem

2. Co powiesz o tym zdjęciu?

https://encrypted-tbn0.google.com/images?q=tbn:ANd9GcRsbe7Si6YULvX9u8SCUZcfNutC1uGzHsTWcvB5jVrnf97sfSci

// AJ tez dostała to pytanie.

No to by było na tyle.

Za cydr dziękuję. Powiem ci jak smakował, kiedy dotrze Pocztą Polską. Pewnikiem trochę poczekam.

Ad.2

Dołączona grafika

- Komisarz Dashie zmienia swój zwyczajowy strój i z radością oczekuje na rozstrzelanie pewnego osobnika. Podaj namiary, towarzyszu.

Jaka szansa że prześcigniesz SR-71 bo według mnie malutka a szczerze mówiąc zerowa a tu zdjęcie

http://i46.tinypic.com/vfi55g.jpg

osiąga prędkość mach 3 i pułap 24-28 nawet ponaddźwiękowe bum ci nie pomoże z tym potworem dasz rade?

- A po co mam się ścigać? Siądę za sterami drugiego podobnego, odstrzelę konkurentowi zadek rakietami i znów będę "fastest ponah eva".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witaj Dh'oine to znowu ja i seria pytań od mych braci Aen Seidhe :yay:

1. Czy nakur ehmmm grasz w skyrima?

2. Jak wyjdzie Dead Space 3 to zagramy w Co-op'a? :lolface:

3. Słyszałaś może o Slendermanie?

4. Lubisz Spike'a czy bardziej się z niego nabijasz? ( a może coś innego :wink: )

6. Nie ma numeru pięć ale pewnie już się nie dałaś nabrać :/

To tyle. Va fail.

- Aż wbiłam w neta posprawdzać. "Dh'oine" oznacza "człowiek". Masz więc pytania do Avana, panie elfie :lol:?

Ad. 1 HAHA! Tak... Znaczy się, nie. Średnio mi idzie na moim kompie ;_;, a wkurza mnie ścinanie się ciągłe w trakcie walki z użyciem większej ilości magii.

Ad. 2 :lolface: Jak wymienię kompa i nie będę musiał płacić dodatkowych milionów dolarów za to, by mieć pełnowartościową grę z wszystkimi dodatkami... Nienawidzę tej nowej polityki wydawców.

Ad. 3

- "słyszałaś" ;_;. Wyraźnie pytanie nie do mnie. Czuję się pominięty.

- Ehm... Tak. Wracając do pytania: no jasne! Jest to postać buszująca po internecie już od dłuższego czasu, ale dopiero niedawno stała się taka sławna. Sama nie wiem dlaczego. Może Ty mi to powiesz, Mortruś?

Ad. 4 Spike :rainderp:, to chodząca skrzynka pocztowa. Do tego dzieciak, ale sympatyczny. Oczywiście, że się z niego nabijam! Jak z każdego zresztą... W granicach dobrego smaku... Chyba. W każdym razie jeszcze się nie załamał nigdy z mojego powodu.

Ad. 5 - Wybujałe Ego? Avan!

- STFU, STFU, STFU! ;_;. Dashie jest wrażliwa w środku, tylko tego nie widać bo zadaje się z kanadyjskimi drwalami i wpieprza ziemniaki.

niestety bombia biologiczna nie doleciała ale za to atomówka spadła na canterlot :D

a pro po ten myśliwiec jest zwiadowczy nie bojowy

1.możesz mi nie dawaćdziwnym przezwisk?!

2.czy wasz magiczny kontrywywiad jest żałosny czy mi sie zdaje?bo im coś nie idzie mieszania w moich planach?!

- Bombą biologiczną to były twoje narodziny. Nic dziwnego, że tego typu uzbrojenie jest zakazane wraz z magią ofensywną, bronią chemiczną i bronią atomową, przez Konwencję Equestriańską z 374 roku po Grande Shitstormée.

Myśliwiec jak myśliwiec... I tak Cię dopadnę :rainderp:, liczydełko ty moje zaawansowane.

No a kontrwywiad... Działa powoli, ale skutecznie. Canterlot jakoś nadal stoi. Nie wiem kto Ci sprzedaje namiary, ale chyba eksterminujesz nie tą planetę co miałeś zamiar :P.

Lubisz pierogi?

:lunaderp:, :fabulous:, :lyrahappy:

Wszyscy uwielbiają?

:dunno:

Dobrze się na nich robi masę :P

Dlaczego jesteś niebieska?

Czy to efekt pobytu w Czarnobylu?

Może Fukushima?

Jak coś to Bonbon też woli klacze więc masz u niej szansę. :bonbon2:

Dołączona grafika

Zanim cokolwiek powiem: Poniższe pierdoły są winą Avanidiusa i to jego masz brać za psychola, nie mnie.

podoba Ci się ta piosenka?

Byłabyś w stanie tak przy kimś być?

Avan, nie wcinaj się w to pytanie =.=

Hmm... Tarr. Jestem elementem lojalności. Oczywiście, że byłabym w stanie. Można mnie nie lubić za charakter, można mnie uważać za zdzirę, ale kiedy przyjdzie podjąć poważne decyzje, to pewnych zasad się trzymam.

Piosenka bardzo ładna. Powiem nawet, że trochę wzruszająca. Szczególnie końcówka...

Masz tu coś podobnego:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=MgxHogjD8HM

I autora, jeśli zdecydowałbyś się polubić ten filmik... http://swomswom.deviantart.com/gallery/#/d4tv2oe

Mam kilka pytań ale najpierw. Piona!

1.Czy masz stały kontakt z Wonderbolts?

2.Jak bardzo avanidius jest podły?:aj:

3.Pracujesz nad jakimś "Trikiem" ?:twilight5:

No to kopytko! /)

Ad. 1 Chciałabym mieć, ale niestety... Póki co, to jestem jedynie fanką, a oni gwiazdami.

Ad. 2 AVANIDIUS TO ZŁO WCIELONE! CHODZĄCY BASTION BLUŹNIERSTWA, PODŁY LEŃ, DUPEK, RASISTA I... I...

Tak bardzo go nienawidzę ;_;

- HUE HUE HUE! Avanidius es numero uno :lolface:!

Ad. 3 Tak :rainderp:

Hej Dashie jak leci?

Czy w "Shipping Goggles" jest chocby ziarno prawdy? No wiesz TE sprawy...

Jak zareagowalabys jakby w Ponyvylle zamieszkal dorosly pegaz bez swojego Cutie Marku?

Czy lubisz Derpy?

Siema, siema!

Shippi... NIE! NIE! NIE!

A co do drugiego pytania... Hmm. No właśnie. Powiem szczerze, że nie mam pojęcia. Przecież coś takiego się nie zdarza :ming:. Musiałby chyba przyjechać z cyrkiem!

:lol:

Pytanie o Derpy się już przewijało kilka razy :P. Bywa irytująca, ale tak: lubię ją.

Na serio lubisz marchewki czy Avan skombinował jakiś bajer do kontroli umysłu?

- Tak naprawdę, to... (Hgnnn!)

- CIIIIiiii Dashie! Spokojnie, to knebel nie będzie Ci tak przeszkadzał :rainderp:...

ONA UWIELBIA MARCHEWKI SPROM. UWIELBIA!

O.o Wpadło mi do łba takie pytanie !

Czy jak masz te swoje gogle to tak naprawdę one po założeniu wypalają znaki w zbożu na księżycu a potem leje się Woda bo lubi jabłka z stodoły baneru ? Pamiętaj, że piszę szyfrem .

A teraz drugie pytanie : Czy potrafiła byś zrobić podwójną tęcze ? Wiesz tak po długim i ciężkim treningu ^^

Dołączona grafika

mam do Ciebie (jako Twoj wierny fan) tylko jedno pytanie, ile wlasciwie masz lat? (ja wiem ze to sie liczy chyba troszke inaczej niz w ziemskich ale.... co mi tam :cGfSS: )

No wiesz... Tak... Prawdziwą damę się o wiek pytać? :lol:

Ile byś mi dał :P?

Oh, Rainbow Dash, how nice to see you, darling!

Mam kilka pytań do Ciebie, jednak nie są one zbyt łatwe. Ek ehm... zaczynajmy więc:

1.Co łączy Ciebie i Spitfire?

2.Czy możesz coś opowiedzieć o swoich rodzicach?

3.Czy cydr sprzedawany na Sweet Apple Acres jest "uszlachetniany"? (If you know what I mean...:rwink:)i czy próbowałaś już walczyć z tym uzależnieniem?

Ad. 1 :facehoof:

Ad. 2 A co konkretniej chciałabyś wiedzieć, złotko? Mam opowiadać całą historię?

Zresztą... Po co rozmawiać o nich, skoro można rozmawiać o mnie :rainderp:!

Ad. 3 Uszlachetniany! BUCK NO! To byłaby zbrodnia...

Chyba...

Chyba, że...

Muszę pogadać z AJ.

AAAA.... No i jakie uzależnienie? Wyjadanie cydru z piachu to przecież jeszcze nie jest żaden symptom uzależnienia ;_;

dobra powiem jedno to jest wyzwanie, Rainbow Dash chcę się z tobą ścigać jutro w samo południe centrum ponyvile jeśli ja wygram zjesz marchewkę (całą) a jeśli wygrasz... sama wymyśl to co wchodzisz w to ? czy może się boisz?:rd8:

JA SIĘ BOJĘ!? AHAHA HAHAH AHAHHA! Stawaj waść, nie piernicz!

Jeśli wygram, to pójdziesz do Matjasa do jego domu i zrobisz z nim przed lustrem zdjęcie dzióbka, a potem walniesz na swoim FB z podpiskiem: "Ja i Matjas ~ <3"

Do tego postawisz mu porządny kubek gorącej czekolady za fatygę :P.

Witaj, wielka, wspaniała, so awesome :soawesome: Rainbow Dash.

Mam do ciebie kilka pytań:

1. Co sądzisz o głupich pytaniach?

2. Co sądzisz o ludziach zadających głupie pytania?

3. Czy sądzisz, że moje pytania są głupie? :qKFPC:

A tak trochę poważniej,

4. Myślałaś kiedyś o drugim zwierzaku?

5. Jak się nazywa gra, którą Twilight i Fluttershy przyniosły do szpitala, gdy złamałaś skrzydło?

Do następnego razu, wielka, wspaniała, so awesome :soawesome: Rainbow Dash.

PS.

Mam nadzieję, że nie pogniewasz się za te pierwsze 3 pytania.

I jeśli można, prosiłbym jakiś obrazek w odpowiedzi.

- Wielka... Wspaniała... To chyba nie o tobie Dashie, co xD?

- Zawrzyj ryj Avan! Ja nadal mam fanów o-o

Ad. 1 Głupie pytania są ok, choć zadający je mogą się spodziewać głupich odpowiedzi :rd8:.

Ad. 2 Ludzie zadający głupie pytania, sami wcale nie muszą być głupi. Kto pyta, nie błądzi!

Ad. 3 Zdecydowanie nie.

Ad. 4 Myślałam... Tank jest spoko, ale jednak trochę mało aktywny. Nadal zastanawiam się nad jakimś zwierzakiem, z którym mogłabym wspólnie coś ćwiczyć. Który (powiedzmy), motywowałby mnie jeszcze bardziej.

Ad. 5 :rdderp: ... O kurcze. Przecież jedna z moich ulubionych, a zupełnie nie mogę sobie teraz przypomnieć jej nazwy. Totalna pustka.

Masz jakiegoś kuca na oku?

Moje kopyto, twoje dupsko, teraz, na gołe klaty... :lkBLv:

Cześć, Dashie! Kilka pytań ode mnie.

1.Kiedy zobaczymy Tanka?! :rapidash:

2.Co byś zrobiła, gdyby Fluttershy dostała się do Wonderbolts?

3.Pinkie kazała mi przekazać, że robi babeczki i chce, żebyś jej pomogła. Wpadniesz? :ajawesome:

4.Daj huga :>

Ad. 1 Na co Ci tank, skoro masz mnie? :rainderp:

Ad. 2 Pogratulowałabym jej, jako dowódca. Bo nie ma przecież opcji, żeby ona się tam dostała a ja nie :lol:.

Ad. 3 No jasne :D. Poślę Avana... Hue hue hue.

Ad. 4 :rdhug:

Hej Dashie jak sie masz?

Na powitanie lap :muffin: & :cydr:

Czy zdradzisz sekret jak wykonac Sonic Rainboom?

Moj podopieczny :derp2: chcialby wykonac ta akrobacje

Sekret? A więc tak, drogi D-Evilku:

1) bądź genialny

2) bądź zajedwabisty

3) bądź najszybszym pegazem pod słońcem

4) ???

5) PROFIT

Smakował cydr od braci Flim Flam? Przepraszam... ziemia z cydrem

BYŁ BEZNADZIEJNY! Ale jednak nadal był to cydr ;_;

Czy byś mnie przytuliła ?

(3 metry za długie ręce i nie mam twarzy)

No pewnie :D:rdhug:

Siemka Dashie, mam kilka pytań:

1.Otóż, co myślisz o tym:

http://www.youtube.com/watch?v=qsqiiLv2wu8?

2.Jakiego rodzaju muzyki słuchasz? Bo w tych 20% cooler okularach (że tak je nazwię ;)) wyglądasz trochę jak hip-hopowiec, a patrząc na Twój charakter powiedział bym, że słuchasz power albo trash metalu (każdy szybki metal ;D)

Pozdrawiam ;]

Ad. 1 Sabaton + PMV = ujdzie, ujdzie :P

Ad. 2 Można powiedzieć, że każdej. Generalnie to jest zależne od sytuacji. Inną muzykę mam na odstresowanie się, inną do ćwiczeń a jeszcze inną do motywacji. Ciężko więc jest mnie przypisać do jednego gatunku :rd8:.

Hej,Dashie

1.Jakich zwierzat nie lubisz?

2.W odcinku huracine Fluttershy myslalas o tym ze Fluttershy uda sie zrobic huragan?

3.Jaki jest twoj najlepszy przyjaciel?

4Celestia czy Luna?

Ad. 1 Nie przepadam za wszelkim jadowitym plugastwem. Nie to, żebym się ich bała, ale z pewnością nie czuję się przy czymś takim komfortowo.

Ad. 2 Nie wątpię mych przyjaciół i umiem ich dobrze ocenić. Wiedziałam na co stać FS... Musiała tylko się do tego zmotywować.

Ad. 3 Na ten moment mam piątkę najlepszych przyjaciółek, jakie tylko mogłam sobie wymarzyć :D

A one oczywiście mają niebywały zaszczyt być MOIMI przyjaciółkami :lol:

Ad. 4 Och... Ty łobuzie. Takie polityczne pytania? :rainderp:

jaki jest twój najlepszy przyjaciel i jeszcze jedno jaki jest twój największy wróg

przyjaciółek mam pięć...

A wróg? To chyba zakwasy po treningu i Ministerstwo Gospodarki i Prawie Wolnego Handlu, podnoszące podatek na supple z 5% do 9,5% :rainderp:

Czy tarcie spowodowanie oporem powietrza przy przekraczaniu prędkości dźwięku nie niszczy Twojej grzywy? :)

Niszczy jak cholera :<

Już używam specjalnego szamponu polecanego przez Rarcię, by mi się jako-tako włosy regenerowały. Nie chcę być łysa, ale prędkość strasznie uzależnia!

idz i znajdz se prace.

JUŻ MAM, BEZUŻYTECZNY ŻULU! Idź sobie, albo dostaniesz z bani! :lolface:

Czy gdybyś miała wybór zamieniłabyś swój element harmonii na inny?

NEVAH! Jestem lojalna wobec elementu lojalności :rainderp:

Chociaż... Gdyby był element zajedwabistości, to może...

Cześć Rainbow.

1.Mogę zadać ci pytanie?

2.Co się stało z twoimi rodzicami? Pomarli czy co?

3.Kim są/byli?

4.Lubisz lizaki? Ja tak.

No hej...

Ad. 1 Nie, nie możesz. Ten temat służy do podziwiania mnie, nie do zadawania pytań. Teraz wyjdź i wróć z powrotem, kiedy przemyślisz swój błąd i poprawisz swoje postępowanie.

Ad. 2 Wszyscy się pytają o moją rodzinkę :P. HUE HUE HUE. Ciekawość to pierwszy stopień do cupcakesów, wiesz?

Ad. 3 Z pewnością nie cupcakesami :P

Ad. 4 Co to za pytanie? I AM NOT AMUSED...

Każdy lubi lizaki.

:rd7: Droga Rainbow...

Mam do ciebie kilka pytań.Oto one:

1.Lubisz pływać?

2.Czy grałaś kiedyś w jakąś grę komputerową?Jeśli tak,to w jaką?

3.Mogłabym kiedyś zostać twoją przyjaciółką?

4.Jaka jest twoja ulubiona postać np.z kreskówki?

5.Jaka jest twoja ulubiona potrawa?

-Twoja wieeelllka fanka, RainbowDash123456789

Ad. 1 Uwielbiam! Sport to sport :D. Każda forma takiej *zdrowej* rywalizacji jest zajefajna i godna mego zainteresowania.

Ad. 2 Pełno, pełno. Nie sposób mi wszystkiego wyliczyć. Tyle tego było, że określenie w co grałam jest po prostu IMPOSSIBRU

Ad. 3 Jasna sprawa :D! Każdy może! O ile oczywiście nie jest obleśnie creepy, jak Avan >_<

- słyszałem... Jak wrócisz na chatę, to masz z bani.

- ;_;

Ad. 4 Ulubiona? Te dokładne pytania :P. Zawsze lubiłam wszelakich superbohaterów i też sama trochę chciałam być kimś takim ;). No cóż... Wszystko przede mną.

Ad. 5 SUPPLE :P

Hej Rainbow,jeśli pozwolisz to zadam Ci pytania :rbd: oto i one:

Co sądzisz o dredach i osobach które je noszą?

Masz jakiś ulubiony rodzaj muzyki?

Hmm i ostatnie pytanie,co sądzisz o uzależnieniach?

Dziękuję,jeśli odpowiesz i to nie będzie dla Ciebie problem ;))

Dredy są w porzo, ale nie każdemu pasują. No i KUPA roboty jest z nimi, więc odradzam ten typ fryza każdemu sportowcowi i każdej osobie, ceniącej sobie wolny czas.

O muzyce już mówiłam :P. Słucham wszystkiego, zależnie od nastroju. Najbardziej to chyba jednak podchodzą mi takie "szybkie" kawałki.

Co do uzależnień. Oczywiście, że są złe. Nie wiem, jak można sądzić inaczej :rd8:...

Supple

Supple

SUPPLE!

Kochana Rainbow dash,

Ile Ci płacą za kontrolowanie pogody? Bo wydaje mi się, że to taka epicka praca, prawie cały czas nic nie robisz, a masz z tego hajs. Też tak chce.

btw. Nie irytują Cię niektóre masakryczne błędy ortograficzne jakie popełniają niektóre osoby w swoich pytaniach? bo mnie na przykład baardzo to delikatnie mówiąc irytuje.

Hah Cuddly. Ujmę to tak: mieszkam w zamku z chmur i stać mnie na wszystko co potrzebuję. Z pewnością nie należę do biedoty :rd6:, więc płacić muszą nieźle. Ale o forsie się nie gada.

Błędy ortograficzne to plaga każdego forum >_<. W pewnym momencie jednak już straciłam serce do poprawiania ich wszystkich.

Droga RD, pozwól, że zadam ci parę pytań filozoficznych i "co by było gdyby?".

1. Swego czasu Discord wypaczył osobowość twoją i twych przyjaciół. Stałaś się samolubna i nielojalna. Co więc było twoim priorytetem w życiu? Obrona tej żałosnej chmurki? Może spełnianie swych mrocznych zachcianek?

2. Spotykasz w Ponyville swoje demoniczne alter-ego (powiedzmy, że coś na wzór mojego avka), element zdrady, najgorszej zbrodni wobec przyjaźni. Sam widok tej karykatury napawa cię obrzydzeniem :lkBLv: , bo uwidacznia twe najgorsze wady i wypacza zalety. Co byś zrobiła, gdyby celem tego stworzenia było skorumpowanie twych przyjaciół na swoje podobieństwo? Zapewne podjęłabyś bezpośrednią walkę 1vs1, ale czy byłoby to rozsądne biorąc pod uwagę pochodzenie tej "abominacji"?

3. Podobnie jak pytanie nr.2, tyle, że spotykasz nie swoje alter-ego, a jednego ze swych przyjaciół w tym stanie. Byłabyś w stanie zrobić wszystko co się da, by uratować np. Applejack?

4. Czy coś się w tobie zmieniło po "przygodzie" w kanionie, wtedy gdy wybierałaś swojego zwierzaka? Może stałaś się bardziej odpowiedzialna za bezpieczeństwo innych? Czy mi się tylko tak wydaje?

O LITOŚCI... Zobaczmy...

Ad. 1 Rozumiem, że chodzi Ci o priorytety mojej zdiscordowanej formy. Ciężko powiedzieć, szczerze mówiąc. Nastąpił konflikt lojalności: moja ojczyzna, albo przyjaźń i misja od księżnej. Wiadomo co wtedy wybrałam, choć przydzielone mi zadanie było dużo ważniejsze, niż bezpieczeństwo mojego domu.

I chyba nawet nie chodzi o dokonany wybór, a raczej o sposób w jaki to zrobiłam. Uciekłam w chmury, a kiedy okazało się, że to był jedynie wybieg Discorda, nie wróciłam by pomóc reszcie.

Ad. 2 A jaki pozostaje mi wybór? Poddać się i patrzeć jak przyjaciele cierpią, albo walczyć w nierównym pojedynku, mając jednak szansę na uratowanie ukochanych? Lojalność ponad wszystko, kochany.

Proste pytanie, prosta odpowiedź.

Ad. 3 Oczywiście. Przyjaźń nie polega na tym, by zostawić drugą osobę na pastwę losu, kiedy zrobi coś głupiego. Należy jej pomóc, bo ... Tak po prostu należy zrobić. Musisz mieć na świecie kogoś, na kim wiesz, że możesz polegać. Kto cię nie zostawi i kto cię wesprze w potrzebie... Tego samego inni chcieliby od ciebie.

Ad. 4 Wydaje mi się, że przestałam patrzeć na kucyki z góry. A przynajmniej już inaczej podchodzę do pewnych spraw. Czasem ktoś, kogo na wstępie skreślasz, okazuje się być w rzeczywistości dużo lepszy... Ach, ta powierzchowna ocena.

Ale cóż na to poradzimy? Jesteśmy tylko kucykami.

czemu czasem jesteś chamska i nie lubisz sie tulić?

jak można sie nie lubić tulić ej!

Ja? Chamska?

Zdychaj :ming:. Huga dziś nie będzie.

Rainbow, czy gdybyś spotkała zponyfikowaniego killmera jako pegaza czy zgodziłabyś się uczyć go latać?

Uczyć latać? Przecież każdy pegaz ma TO w sobie i prędzej czy później, własnokopytnie to ogarnie.

Oh wait... Scootaloo

:lol:

DROGA RAINBOW DASH, CO SIĘ STAŁO Z TWOJĄ RODZINĄ ?

DROGIE EBA2002. CZEMU SIĘ DRZESZ? :ming:

No co za ludzie... Jak małpy na wybiegu, tylko trochę mniej owłosione. Zupełnie jak Avan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Rainbow! Chyba nadszedł czas dla Twoich cudownych fanów!

lol, czyli nie dla Ciebie, nie jesteś cudowna...

Czytałaś "Cupcakes"' date=' "Rainbow Factory"? A jak tak, to co o tym myślisz? :cGfSS:[/quote']

Tak, jasne, że czytałam... ludzie, którzy to napisali muszą mieć naprawdę nasrane.

Ad.1 Z reguły nie pochwalam praktykowania bezsensownej przemocy ale... Jasne, dostaniesz mogę Cię jeszcze skopać do nieprzytomności, porwać niczego świadomego Ciebie w górę i zrzucić na beton z wysokości czterech metrów co najmniej.

Ad.2

Dołączona grafika

Ad.1 Może... ale na bank byłoby ciężko

Coś się skromna nagle zrobiłaś

Ad.2 No pewnie, chciałabym być najsławniejszym, niezaprzeczalnie najszybszym, najbardziej znanym wśród najbardziej znanych sportowców kucykiem.

Ad.3 No jasne :rdhug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

To co Rainbow kolejne pytanka?

Jasne, Piesku. Trzeba poświęcić trochę swojego wybitnie niezwykłego czasu dla takich stworzeń jak fani.

hejka Rainbow dash mam do ciebie 4 pytania

1.pytanie kturego się urodziłaś:rd6:?

2.pytanie ile razy udało ci się zrobić sonic renboow :pinkie2:?

3.pytanie czy ty kochasz spika:rd5:?

4.czy wonderbolt przyjeli cie do składu:sorainfire:?

od eby 2002

Gratuluje, zabiłeś właśnie ortografie.

Ad.1 Burego i tyle w tym temacie.

Ad.2 Nie robiłam nigdy czegoś takiego jak "sonic renboow", nie znasz nazw moich najsłynniejszych sztuczek, spłoniesz na stosie.

Ad.3 Tylko i wyłącznie jako przyjaciela, nic więcej.

Ad.4 Jeszcze nie.

1.RainbowDash czy zdradzisz nam co będzie w kolejnym odcinku 3 sezonu MLP?

2. Masz już jakiegoś chłopaka na oku ?

3.Ile Tank ma lat?

4.Ile książek masz w swoim domu?(kucharskie się nie liczą ani encylopedie)

5.I czemu ludzie ciągle się ciebie pytają ''Ile Masz Lat'' nobo przecież dziewczyn niewypada pytać o wiek ???

6.Czemu jesteś tylko 20% COOLER a nie np 100%coooooooler??

7.wiedziałaś że masz konto na you tubie? https://www.youtube.com/user/Dash09471?feature=mhee

8.zobacz sobie ten filmik i powiedz mi swoją opinie o nim

Ad.1 Haha... chyba nie

Ad.2 Takie informacje zostawiam dla siebie.

Ad.3 Nie wiem, trzeba by zapytać Fluttershy ale to żółw więc pewnie dużo.

Ad.4 Nie zbyt dużo, w końcu dawniej nienawidziłam czytania ale od czego jest bibliotek Twi.

Ad.5 Bo za pewne są ciekawi ile mam lat.

Ad.6 Jakbym miała być o 100% bardziej cool, to oznaczałoby, że wcześniej w ogóle nie byłam cool, a ja przez całe życie jestem cool.

Ad.7 Nie mam. Ktoś się pode mnie podszywa ale nie martw się ten ktoś raczej długo nie po istnieje.

Ad.8 Mój głos został tak zmiksowany, że brzmię jak pisząca kaczuszka do kąpieli, bit słaby, animacja również nie powala. Jestem na NIE.

Mam Dwa Pytania Rainbow Dash Co Wolisz?

Dusptep - :pinkie2:

DrumBass - :fluttershy5:

Techno - :fluttershy5:

I Czy Grasz W Cos Na Kompie ,a Jezeli Tak To W Co?

Ad.1 Nie wiem co to jest Drumbass... więc z tego zestawienia wybieram dubstep.

Ad.2 Gram. W gry. Różne.

Hej Rainbow Dash!

Lubisz grać w Tomb Raider? Spodobałoby ci się, bo klimaty są podobne jak w książkach o Daring Do ;)

Nie wiem, nie grałam w to. W ogóle to Wy wszyscy pytacie o gry, a nie wiecie jak trudno gra się jak ma kopytka, a nie palce.

Czy to prawda o Tobie i Fluttershy :D?

A może wolisz AJ?:twilight3:

Idź zobaczyć czy jeszcze żyjesz.

Hejka Rainbow.

Co byś zrobiła, gdyby któryś z nas był w twoim świecie ? ;d

Wiesz to zależy kto, jakie by miał nastawienie do nas, czy był by miły czy nie i ogólnie od bardzo dużej ilości czynników. Bo na przykład jakby taka Cuddly doggy się tam napatoczyła to zrobiłabym wszystko by wysłać ją na księżyc.

Wspominałam Ci kiedyś jak bardzo jesteś miła?

Więc... na tym pierwszym mam bardzo fajny ogon, niestety kolor ścieżki zlewa się z idącą obok Applejack ale ja wyszłam całkiem nieźle, a to najważniejsze. Na drugim mam pyszczek jak muminek, a to bardzo psuje mój wizerunek.

Ej RD.. Pozwól ..

czy być była zazdrosna kiedy Spitfire przebaczyła Lightning dust i uczyniła ją członkiem wonderbolts? NIE odpowiadaj mi "że to jest nie możliwe" bo to mnie wkurza ;d

*^*

Nie pozwalam.

1.masz jakiegoś strażnika jeśli nie to mogę się przydać.

2.czy ty kochasz twilight sparkle:twilight4:.

Ad.1 Potrafię bronić się sama więc nie, dzięki.

Ad.2 Jako przyjaciółkę, to tak. Obdarzam ją tylko i wyłącznie przyjacielską miłością.

Czołem Rainbow Dash :salut:

Mam do ciebie pytanko...

W piosence "At the gala" w śpiewałaś:

"Znów śniłam krótką chwilkę

Że jestem gwiazdą CYRKU

I Wonderbolts w tym pięknym śnie

Szybowali obok mnie

Na figle pod chmurami

Szansę mi wielką dali

I wierzę w to, że, zjawią się na wielkiej Gali!"

Przecież Wonderbolts to nie jacyś tam cyrkowi akrobaci, tylko bardziej hmm... lotnicy, piloci wojskowi (isn't it?) :rarity5:

Tak więc, What's going on??? Chyba jako wielka, jak nie największa fanka Wonderbolts nie powinnaś porównywać ich do jakiegoś tam CYRKU, to tak jakby na Orkiestrę Symfoniczną powiedzieć Kapela Garażowa (oczywiście nie mam nic do Kapel Garażowych, chodzi mi tylko skale :flutterblush:)

Miłośnik pokazów lotniczych- Minor Sax :crazy:

W oryginale śpiewałam tak:

Been dreaming, I've been waiting

To fly with those brave ponies

The Wonderbolts, their daring tricks

Spinning 'round and having kicks

Perform for crowds of thousands

They'll shower us with diamonds

The Wonderbolts will see me right here at the Gala!

I nie jest tam nawet słowem o cyrku wspomniane, a jak przetłumaczyli tak przetłumaczyli, mnie za to nie wiń.

Hejka Rainbow Dash :rd8: Mam znowu kilka pytań:

1. Grasz w gry komputerowe, czy to może nie jest dla Ciebie?

2. Lubisz słodycze? :rainderp:

3. Preferujesz noc czy może wolisz dzień?

Ad.1 Lubię.

Ad.2 Jasne, jak można ich nie lubić :rd5:

Ad.3 Oh, nocą gorzej się lata, nie mam wzorku kotów i niezbyt dobrze widzę przeszkody, jednak jak chce należeć do Wonderbolts to muszę umieć latać w każdych warunkach również nocą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Rainbow, kocie, słyszałam, że ktoś nie może doczekać się Twoich odpowiedzi więc podnieś swój tęczowy ogonek z łóżka i do roboty!

Jeszcze pięć minut CD, jeeeeszcze... tylko pięć

Hej c:

Co myślisz o strzelaniu z łuku?

Czytałaś coś ostatnio?

Przytulisz mnie? :octcry:

Gotowa by dzielić się z Wami moją niesamowitością! A więc zaczynam:

Ad.1 Strzelanie z łuku, nigdy tego nie robiłam jednak nie uważam to za jakiś mega fascynujący sport. Ale dużo ciekawszy od szachów... nie lubię szachów.

Ad.2 Tak! Kolejną część przygód Daring Do. Bardzo ciekawa zresztą

Ad.3 Jasne :rdhug:

Jak Ci się podobała zbroja? Moim zdaniem wyglądałaś fantastycznie! Wprost nie mógłbym oderwać oczu, gdyby nie Luna :enjoy:

http://fc05.deviantart.net/fs70/i/2012/196/c/7/rainbow_dash_vector___rainbow_dashes_new_armor_by_anxet-d57bae6.png

No jasne, była niesamowita! "Gdyby nie Luna" tylko tak mówisz! A to nie prawda po prostu nie chcesz by gniew Luny skierowany był w Twoją stronę!

zrobimy razem Ponaddźwiękowe Bum? :D

Mam nową część Darling Do chcesz przeczytać?

Ad.1 Chyba śnisz:lol:

Ad.2 Też ją mam, przeczytaną już! Ale dzięki za propozycje

Dlaczego tak żadko śpiewasz? Słyszałem cię tylko no nie wiem 7 razy.A tak przy okazji Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Bo tak mało jest niesamowitych, godnych zaśpiewanych przeze mnie piosenek

1.Pamiętasz ten odcinek z Scootaloo teraz jest twoją adoptowaną siostrą czy tylko koleżanką?

2.Dlaczego wybrałaś to forum do odpowiadania na pytania fanom?

3.Lubisz jak nagrywają nowe odcinki?

O, to znowu Ty

Ad.1 Pamiętam... można powiedzieć, że adoptowaną siostrą.

Ad.2 Bo na żadnym innym forum, nie ma tak niesamowitego Regenta!

To było pytanie do mnie... Idź umrzeć.

Ad.3 lol, jeśli to odcinki o mnie to oczywiście, że tak. Chociaż czasami ludzie bywają tacy męczący, poznałam już dużo takich

Hejka Rainbow,to znowu ja ;)

1.Podoba ci się strój z Akademii Wonderbolts'ów?

2.Co dostałaś na święta? (oczywiście jeśli mogę zapytać)

3.Co sądzisz o tej "super formie"?

4.Czytałaś ostatnio jakąś nową część "Daring Do"?

5.Lubisz swój kryształowy wygląd? (Sezon 3.Odc.2)

6.Grałaś kiedyś w serię "Sonic" i jeśli grałaś to co o nim sądzisz? (przepraszam,ale jak zwykle mam fazę... :P)

To chyba tyle.A tak!Bym zapomniała...zrobiłam dla Ciebie cydr

A witaj, witaj.

Ad.1 Jasne, jest fajny

Ad.2 Same niesamowite rzeczy! Przygody Daring Do, nowy plakat Wonderbolts i mnóstwo ciastek.

Ad.3 nie powala ale może być

Ad.4 lol, wszyscy się o to pytają. TAK

Ad.5 Wyglądałam niesamowicie kryształowo

Ad.6 Nope

Hejo

Sorry za tamto pytanie, brat dorwał się do komputera *wrzeszczy na brata*

A tak, pytanie:

Co byś zrobiła, gdybyś naprawdę była w takiej sytuacji jak w ,,cupcakes"? Wiem, że to niemożliwe, ale co byś zrobiła?

Spoko, wybaczam Ci ale najpierw przygotuj się na swoją śmierć, mwahahahaha

Nie byłabym taka głupia i nie dała się w takie coś wkręcić, a jeśli coś takiego by się stało i bym umarła nawiedzałabym Pinkie jako duch i zatruła jej babeczkę

1. Wiesz co to paralaksa?

2. Próbowałaś kiedyś zbudować hipersześcian?

3. Czy możliwe jest, że nie ,,stoimy" w kosmosie tylko nieustannie jesteśmy przyciągani przez jakieś ciało i za jakiś gimbazylion lat w nie uderzymy (oczywiście jeżeli wcześniej nie ,,zje" nas słońce)? (moja teoria ,,końca świata" )

4. ɔzʎ ʇoqıǝ ʇǝż zpɐɹzɐ sıę dısɐć po ƃóɹʎ uoƃɐɯı¿ Bo mnie nie.

5. Czy wielkość ma jakąś granicę? W sensie, czy coś może być nieskończenie małe, lub nieskończenie duże?

6. Co się stanie, gdy spalimy siarkę w CO2?

8. Jeżeli fale dźwiękowe lepiej rozchodzą się w cieczy niż w powietrzu, to dlaczego pod wodą słabiej słyszymy?

9. Wybierz poprawną odpowiedź:

a) Półprosta ma tylko jedną oś symetrii.

b) Rozwinięcie dziesiętne liczby π do 15 cyfr po przecinku to: 3,131592653589793.

c) Złoty podział oznaczamy literką Y

10. Co się stało z pkt. 7?!

11. Jak ci minął sylwester? Bo ja nie pamiętam (z tą herbatą od początku było coś nie tak )

12. Przybijesz kopytko? /)

Myślę, że na razie to wszystko. See ya!

Więcej pytań nie dało się zadać?

Ad.1 Wiem

Ad.2 Co? Nie, mam co robić w wolnym czasie.

Ad.3

Dołączona grafika

Ad.4 Zmień dilera, kotku.

Ad.5Nie ma granic, dla serc bijących w rytmie miłości.

Nie ma granic, dla serc idących drogą mądrości.

Nie ma granic, o nie ma granic,

o nieeeeeeee.

Nie ma granic, dla serc stojących w imię wolności.

Ad.6 Wanna do it?

Ad.8 Gdy jesteśmy na powietrzu odbieram dźwięki o częstotliwości 20tys Hz, natomiast pod wodą możemy odbierać dźwięki do 200tys Hz częstotliwości. Więc co Ty chłopie pier*olisz?

Ad.9 Wybieram tą drugą z lewej

Ad.10 Nie napisałeś go bo nie umiesz poprawnie liczyć do dziesięciu?

Ad.11 Wszystkie jazdy na zerwanym, które robię na imprezkach

to najlepsze wspomnienia, gdybym tylko je pamiętał

Ad. 12 NIEEE!

Hejka Dashie. Widzę że ten wątek pasuje do mojej serii pytań.

A o to i one:

1.Czy masz zamiar dogadać się Lightning Dust.? Jeśli tak, to jak spróbujesz ją przekonać.?

2.Oprócz Sonic Rainboom jest jeszcze jakaś inna sztuczka, taka bardziej spektakularna.?

3.Czy uważasz siebie za arogancką i oschłą.? (Pytanie wynikające, że większość użytkowników forum tak mówi. Przynajmniej ja tak nie uważam.)

4.Oprócz "Przygód Daring Doo", coś innego czytasz.?

5.Czy jesteś przesądna.? (Np: Czy wierzysz w koniec świata ).

6.Czy jesteś wrażliwa pod względem takim, że ktoś Cię zaczepia.? (Np: Jak Cię ktoś wkurzy, to potrafisz na niego całą swą złość wygarnąć.?)

7.Jak byłaś mała, przebywałaś w Akademii lotniczej, jak myślisz, dlaczego Ci frajerzy (Te 3 ogiery), Ci dokuczali.? Jak sądzisz.?

8.Jak zakolegowałaś się z Gildą.? Jak do tego doszło.?

9.Lubisz jak pada deszcz.? Opisz mi dlaczego.?

10.Jak sądzisz co powinnaś zmienić swoim zachowaniu, aby stać się lepszą klaczą.? Uzasadnij swą wypowiedź co najmniej w dwóch zdaniach.

Mam nadzieje że te pytania nie będą dla Cb takim wielkim wyzwaniem, pozdrawiam Cię gorąco i serdecznie.

Twoja Wyznawczyni.

~Phinbella781

Ad.1 Nie

Ad.2 Chwilowo nie

Ad.3 Ja arogancka i oschła? No chyba nie

No chyba tak.

Nie wtrącaj się Psie.

Ad.4 Tak, przeróżne poradniki jak być dobrym lotnikiem, trochę o historii Wonderbolts i takie tam

Ad.5 Nie

Ad.6 Jak ktoś mnie wkurzy to ma wpie:yay"dol

Ad.7 lol, kropka przed znakiem zapytania :lol:

Nie wiem ale kto zrozumie frajerów?

Ad.8 Gilda była cool też lubiła psikusy i nie lubiła frajerów. Dobrze latała więc zaprzyjaźnienie się z nią było tylko kwestią czasu, a poznałyśmy się na obozie Młodych Lotników.

Ad.9 Lubię jak pada deszcz bo sama go robię i fajnie się patrzy na niesamowite efekty swojej pracy. A najbardziej lubię mały deszczyk w sumie, bo lubię skakać po chmurach robiąc go i patrzeć jak dany kucyk moknie jak ja jestem sucha :lol:

Ad.10 NIC NIE POWINNAM ZMIENIAĆ

A teraz możesz złożyć mi w ofierze coś fajnego

Hej RainBow Dash Potrafisz Zrobić Ponaddźwiękowe BUM Ale Masz Niezłego Konkurenta Jest Nim Felix Baumgartner

http://iv.pl/images/38330144792928539424.jpg

Leciał Z Prędkością Ponad 1342 km/h Z Wysokości 39 Kilosów i 43 metrów Spadał 4 Minuty i 19 sekund Przekroczył Bariere Dzwieku.

Powodzenia i Uważaj Żeby cie Nie Pokonał!

Twój Wierny Fan Dj.Neon

Dołączona grafika

lol ale tęcza za nim się nie ciągnęła i nie wytworzył tęczowego grzyba atomowego.

Siemka Dash mam parę pytań:

1. Czy tak wyglądała twoja reakcja na spotkanie z Pinkie Pie po przeczytaniu "Cupcakes"-http://death-driver-5000.deviantart.com/art/Was-it-something-I-said-209052254

2. Czy wymyśliłaś jakiś nowy dowcip

3. Co zrobiłaś gdy dowiedziałaś się że to Luna strollowała Cię na końcu 30 odcinka

5. Zauważyłaś brak czwartego pytania

Ad.1 Można tak powiedzieć

Ad.2 No, ale to tajemnica

Ad.3 To był 30 odcinek?

Ad.5 Zauważyłam, że wszyscy lubią opuszczać jakąś cyferkę i pytać mnie czy zauważyłam. Na przyszłość, NIE, NIE JESTEM ŚLEPA!

Dlaczego jesteś taka popularna w Ponywhill?

Bo jestem tak strasznie niesamowita!

Dobra znowu ożywię ten temat jednym pytanie lub dwoma.

1.Kto jest twoim najlepszym przyjacielem (jeden).

2.Kiedy pierwszy raz wzleciałaś w powietrze?

Nie zaszkodzi jeszcze jedno pytanie:

3.ost. Jak się czułaś kiedy pierwszy raz zobaczyłaś Ponywhill?

Ad.1 Rainbow zostawiła żelazko na gazie więc ja ją wyręczę- jasnem że ja- Cuddly doggy, to jest jej najlepsza przyjaciółka, jej niesamowitość nie ma granic!

Mogę już wyjść z tej piwnicy?

Jeszcze moment, Rainbow.

Ad.2 Gdy byłam małym źrebaczkiem.

Ad.3 Dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Wraz z Cuddly chciałyśmy by na początku był wywiad z kimś znanym i ważnym w waszym świecie, oczywiście nikt nie jest tak znany i ważny jak ja ale nie ważne...

zapytałyśmy więc Bear Gryllsa co sądzi o Rainbow dash.

NUuw5oz.jpg

To tyle z jego strony, przechodzimy do pytań prawda, Dashie?

Siemka RDRainbow 2;) Nowy jestem. Mogła byś mi pomóc w opanowaniu mocy latania ma ulubiona przyjaciółko???

No patrz, od razu przyjaciółko... a ja tego pana nawet nie znam i słowa z nim jeszcze żadnego nie zamieniłam ale nie ważne. Co do latania, każdy pegaz powinien mieć to we krwi, oczywiście mogę Ci dać parę rad ale wiesz tak oderwać się od ziemi Ci nie pomogę. Jak ogarniesz podstawy dam Ci parę rad jako bardziej utalentowana koleżanka.

lol, 404 Not Found... nie, to dziwne zwierzątko i literki nie są moimi rodzicami

Czy często rozbijasz się o czyjś dom

Nie... prawie nigdy

Na którym lubisz być miejscu' date=' 1 czy 2. [/quote']

Ale GŁUPIE pytanie!

TpJSO2m.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

23.png

-Um... odpowiedzmy na te pytania, wszak ym... moim powołanie jest być przebojową i... um... jestem najszybszym lotnikiem w... um...

-Ja... Ty... Co? Wat?! Co jest grane! Hej zabierz mnie! Zabierz mnie z tego miejsca! Co jest grane!!! HALO!

-Ale... to jest moje powołanie, by um... tu być...

-Ale to nie Twój... i to nie są... a ja... kanapka?! Zjadłbym coś... albo... to sen? Tak, chyba tak... niech będzie. Zabawie się z Tobą śnie Ty!

-Um... dobrze się czujesz? Może... oczyścimy pogodę na miasteczkiem?

-Y... A może... odpowiedzmy na te pytania, co tu się legną do... RAINBOW DASH?! No tak... teraz wszystko jasne... Zabawne śnie... zabawne... No nic! Odpowiedzmy więc na nie Flu...Rain...FlubowShasch!

Czy mógłbym spędzić z tobą dwa tygodnie ? Polatamy se i takie tam...

-Och... oczywiście! Uwielbiam latać, bo... um... to jest sens mojego życia!

-Zastrzelę się...

Mam do ciebie kilka pytan...

1.Zakochaląś się w soarinie?

2.czy chcesz mieć dzieci?

3.Kręci cie Soarin?

4.Lubisz Thunderlana?

5.Najlepsze danie?

6, z jakim ogierem z Eqeustrii Byś się umówiła?:rd8::rd5::rd6::rd7::rd9:

1. -Och ale ja... um... nie mam czasu na takie rzeczy, bo... muszę się zajmować innymi... ja... za dużo mam na głowie, gdyż muszę... oczyszczać niebo... i ścigać się...

-Jak to szło? Okręć się trzy razy i powiedz "nie ma jak w domu"...?

2. -Um... dzieci to taki... wstydliwy temat... ja... nie wiem... chyba nie miałabym na nie czasu... tak jak na miłość

-Tia... zaczynam się bać...

-Um... a czego? Może... będę w stanie pomóc?

-Mnie już nawet psycholog nie pomoże teraz...

3. -Och on jest... jest bardzo szybki i jest w Wonder... i taki... och...

-MOJE OCZY! ONE CIERPIĄ! MOJE USZY! ONE GŁUCHNĄ!

4. -Um... jego grzywa jest urocza, ale... nie wydaje się być taki... um... męski... ale lubić go lubię.

-Zdecyduj się! To jesteś nieśmiała, czy jaka?! Nosz! Arrrrrggggggggggghhhhhhhhh

5. -Om... Chyba... na 100% a nawet 20% więcej! I czadowiej...

-Co? Jak? Gdzie?

-Jest to pieczeń...

-Ale mięso! I co... i jak? Załamałem się...

6. -Och ja nie... nie chadzam na randki... ale... um... chyba z takim, który by mnie pokonał w wyścigu... um...

-Y... Mój zakres padł tutaj... Obudź się! Budź! Budź!

-Um... Stachul... coś się dziwnie dziś zachowujesz... Wszystko dobrze?

-Ja... ja? JA?! Ale...

-Och. Nieważne. Następne... um... pytania.

1. Który kucyk najbardziej cię denerwuje? :rd8:

2. Masz jakiś ulubiony słodycz? :rd5:

3. Twoja grzywa jest naturalna czy farbowana? :rd6:

1. -Och. Żaden mnie nie... um... denerwuje...

-No... to jest w stylu Fluttershy!

-Ale drażnią mnie... um... powolne pegazy...

-Co...?

2. -Słodycz? Um.. słodycze nie są dobre... do diety są złe... aby utrzymać moją formę, muszę jeść dużo białka...

-Zwykle nie przeklinam... ale zaraz to zrobię...

3. -Och... naturalna! Fara by ją... um... zmniejszyłaby jej prześlizg powietrza i by mnie... um... spowalniała...

-Prepare for nuclear attack...

Elo.

1. Ulubiony awatar z tych jakich miałaś? A regent?

2. Czy chciałabyś się ścigać z Fleetfoot?

1. -Hym... ja nie... um... chyba Stachul... ale Regent? Nie wiem... dużo ich miałam, ale mało który mi dorównał prędkością...

-Ja nic nie wiem o wychwalaniu się :lie:

2. -Om... tak! Bardzo chętnie... pokonałabym ją... um... bez problemów... tak!

-Nie pytaj mnie... ja nie pytam Ciebie... CO JEST GRANE?!

Temat eventowy z tankiem został zamknięty ale proszę zapytaj go jak to jest być żółwiem xD

-Um... zwykle nie rozmawiam ze zwierzętami...

-E?

-Ale Tank to wyjątek... i on... ma się dobrze i fajnie mu... um... być żółwiem...

-Może jak sobie wyleję wiadro wody na głowę... tak! To jest to!

Rainbow Dash - Znasz się z Sonikiem?

-Och... pomyliło Ci się coś... um... ja Fluttershy znam się z nim, bo um... prześcignęłam go... wiele razy...

-I robi się dziwniej i dziwniej...

Rainbow skąd wytrzasnęłaś takie fajne śmigło dla tanka?

-Um... znów mnie mylicie, ale nic nie... um... szkodzi. Dostałam je w prezencie od pewnej grupki... um... nieważne... nie musicie wiedzieć.

-Oj to nie w stylu FS... oj nie...

Chcę być pegazem! xD Podoba Ci się jakiś ogier Rainbow?:rd12:

-A ja jestem pegazem! I um... nie... ale może jakiś mi się podoba, tylko um... musi mnie prześcignąć, by był mnie wart.

-Mózg roz...

1. Rainbow dlaczego śnisz mi sie po nocach????

2. Powiedz mi gdy zobaczysz mojego avatara (Heat Gaze) w ponyville, bezczelnie uciekła mi z domu. Taaaa... Przechodzi okres buntu :P:TWcU3:

1. -Och bo... um... jestem tak dobra i wspaniała, że nawet w snach się pojawiam... :fluttershy5:

-...

2. -Och. Jasne, że powiem... um... przyprowadzę nawet do domu... jak chcesz... dla mnie żaden problem. Chwilka roboty...

-Bez komentarza...

hej rainbow

jak tam wasze stosunki z twilight odkąd została księżniczką?

:garbl:

-Och... wciąż dobrze się bawimy razem i um... latamy tu i tam... jest jak było dawniej...

-Oj nie jest... przynajmniej nie teraz...

Rainbow,

1 Masz jakąś siostrę

2 jak tak, to jak ona się nazywa?

3 Czy umiesz zajmować się dziećmi?

4 Kim dla Ciebie jest Fluttershy?

1. -Um... może mam, może nie... ale co się będę o rodzinie wypowiadać? Ja um... nie wchodzę na te tematy...

-To przypomina starą FS :lunaderp:

2. -Um... nie mówiłam, że mam. Nie mówiłam, że em... nie mam

-Jednak wszystko stracone...

3. -Em... jeżeli dziecko jest w stanie nadążyć, to um... umiem, ale jeżeli nie, to... cóż... niestety...

-Tak oto nadchodzi apokalipsa!

4. -Fluttershy to ja.

-Derpłę! xD

-Um... nie. Jest dla mnie zbyt wolny i za mało... fajny... brakuje mu tych 20%...

-Czy ja nie... co ja... nieważne...

Witaj RD

cytat"2:)Ścigniemy się moja maszynka jest gotowa trasa wgrana do komputera pokładowego.(11200 km/h):D

X-43A. Twoja odp. Ty naprawdę chcesz się zemną ścigać czymś tak brzydkim?.."

Sugeruje po tej odp że cię strach obleciał:fluttercry: i nie nie możesz wypić miksturki od twi :P wiesz po tej co zrobiłaś double rainboom :P

-Ja?! MNIE STRACH OBLECIAŁ NIBY?! DAWAJ MI TO SWOJE BADZIEWIE I JUŻ TERAZ! POKAŻ NA CO CIE NIBY STAĆ CO! A MOŻE TO TY SIĘ BOISZ?! CO?! JUŻ NIE TAKI MOCNY, CO?!1!!!1!!!!

-Aż się jedynki pojawiły... ale... :wat:

Hej RD

1. Co myślisz o Scootaloo?

2.Jak duża jest twoja rodzina?

Jeżeli takie pytania już były to przepraszam.

1. -Ona jest... um... trochę poćwiczy i będzie kiedyś dobrym lotnikiem i em... jest niczego sobie klaczą... ale... zdania większego o niej nie mam...

-Smutłę ;_;

2. -Och... to już wspomniałam... nie będę się powtarzać... nie rozmawiam o rodzinie.

-Smut...

Hej!

(1)Co byś zrobiła, żeby wrócić do Cahira? Czy może wolisz, Twoich teraźniejszych opiekunów?

(2)Czy w waszym świecie(kucykowym), jest coś takiego jak Rainbow Juice?

(3)Poświęcasz czasem czas dla Twych kochanych fanów?

(4)Jak Ci idzie w Akademii jako nowa prowadząca? Myślę, że dajesz sobie radę, łap moje poparcie!

(5)Nie zastanawiałaś się, żeby zawrzeć znajomość z Fleetfoot, albo z innym członkiem WB? O wiele lepiej się lata jeśli się ma u boku znajomego (zwłaszcza członka Wonderbolts!), z którym możesz trenować i dzielić się razem swoimi sztuczkami :)

(6)Jakiś hug dla fana, tak na koniec? :octcry:

1. -Um... a kim jest Cahir? Bo ja em... nie pamiętam takiej osoby... ale może... coś było... um... nie wiem. Może. Cóż no... teraz jest mi dobrze i aktualni opiekunowie są bardzo fajni, więc... um... nie mam po co ich zmieniać... jeszcze.

-No cóż...

2. -Um... nie wiem, lale jest Rainbow Factory, gdzie kiedyś um... zdarzało się latać i psocić... i może pracować, ale em... nie będę się na ten temat wypowiadać...

-Czy ja serio śpię? A może dowcipy to jakieś? Nie wiem... zgubiłem się...

3. -Oczywiście! Ja... latam tu i tam, ale... e... zawsze mam czas dla fanów, by ich odwiedzić... nie wszystkich, ale um... kilku tak... czasem zloty... W końcu taka popularna jestem!

-Pfff popularność :trollface:

-Co?! M1sz z tym problem jakiś?

-No ja problemu z popularnością nie mam :dunno:

-To masz szczęście, bo jak Cię... ym... lubię, tak byś... dostał!

-Ok ok. Sorki.

4. -Dzięki! Um... idzie mi doskonale! W końcu to ja... a nie ktoś inny, więc... um... zawsze idzie dobrze! Ale... poparcie się przyda...

-Nie wiem co powiedzieć... pomilczę...

5. -Och ja... zawieram z nimi znajomości, ale um... powoli... jeżeli mogę rzucić taki żart... bo um... oni są niby szybcy, ale... czasem brakuje im tego um... przyspieszenia...

-Co ja słucham?

6. -Oczywiście! :fshug:

-Dobra... to chyba tyle z naszej y... pracy?

-Już?! Mało! Wciąż mam pokłady... um... energii... może się... em... ścigamy?

-Może lepiej nie...

-Co... strach... um... obleciał?!

-Nie...

-No chodź... kurczaku... um... pokaż swoje skrzydełka...

-Jestem smokiem...

-Nie... um... jesteś kurczakiem... *pok pokpok pok*...

-Nie dać się sprowokować... nie dać się... ostoja spokoju... to ino sen...

-Och! Ale Ty... um... nudny ostatnio jakiś! Taki... mało żywy!

-Dobra! Mogę się ścigać... ech...

-Ha! Tak więc... um... chodź!

-Raczej leć...

-Nieważne! 3! Um... 2! Y... 1! Start!

-Nie wierzę, że to robię... Ech...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Po raz kolejny zapytaliśmy pewnego znanego człowieka o to co sądzi o Rainbow dash.

 

Tym razem był to Donald Tusk.

 

311yQ.jpg

 

Lol, nie wiem skąd wytrzasnęłaś kogoś, kto nie ma pojęcia kim właściwie jestem.

 

 


ktoś jeszcze buja się w saorinie?

 

Chodzi Ci o Désirée Saorin? Tego aktora, który grał kowal w Huzarze? Niestety nie posiadam tego typu informacji i w sumie nie interesuje mnie kto, w którym aktorze się buja.

 

 


Czy według ciebie on jest najładniejszym Pegazem??

 

312ur.png

 

 

 

Zerwałaś z nim?:(

 

Co Ty ćpiesz przyjacielu? Ja z nim nawet nie byłam w związku? Po za tym daj już spokój temu staremu człowiekowi, którego cała kariera aktorska kończy się i zaczyna w mało znanym filmie HUZAR, którego nawet ja na oczy nie widziałam, cieszę się, że znasz tak mało znanego aktora i jak widać jesteś jego wielkim fanem. Rozumiem, że chcesz aby poznali go wszyscy, bo może jego gra aktorska jest super, mega epicka ale daj sobie może z tym lepiej spokój. Kochaj go tak w środku swojego serduszka, po cichu i nie męcz mnie nim.

 

 


1.masz komputer albo laptop?

 

313a1.png

 

 


2.grasz w,,World of Tanks" albo w ,,Minecraft"?

Ale wy jesteście mało aktywni... mnóstwo osób pyta mnie czy gram w to czy w tamto, a nikt nie pomyśli, że od siedzenia przed komputerem to ja wolę się ruszać! Wy też byście mogli, bo jak się nigdy nie będzie ruszać to nie będziecie tak fajni jak JA. Chociaż wątpię by ktokolwiek kiedykolwiek stał się tak FANTASTYCZNYM kucem ale zawsze można być trochę mniej fajnym, niż dużo mniej fajnym. To robi sporą różnice.

 

 


3.jak sie nazywasz na World of Tanks lub Minecraft?

A jak się Ty nazywasz podczas biegania lub podczas pływania? O latanie nie pytam bo wiem, że nie umiesz. Nie jesteś tak fajny by posiadać możliwość posiadania skrzydeł.

 

 


4.czy byś przyleciała do ludzkiego świata?

 

rainbow_dash_mig_31_facts_by_anarchemiti" />

Szukaj mnie pod postacią myśliwca!

 

 


5.czy twoi rodzice przywieźli cię do Ponyville w pudle????????????????????????????????

tumblr_lzri39ewad1r3k1m8o1_500.png

 

 

1.Bierzesz sterydy lub doping?

Nie, po prostu dużo trenowała i nadal dużo trenuje. Wiem, że w waszym świecie ludzie robią różne rzeczy by być TAK szybcy jak ja, ale ja to uzyskałam ciężką pracą, bo u nas w Equestrii nie istnieje coś takiego. W prawdzie może i Twilight umiała zrobić czary-mary magią i wyczarować komuś mięśnie, takie jakich nigdy nikt nie miał, ale nie wiem czy by się zgodziła. Pewnie nie. I słusznie!

 

 

 

2.Jak szybko umiesz lecieć?

Sorry, podczas latu nie mam ze sobą nic służącego do pomiaru prędkości więc nie wiem. Ale wystarczy obejrzeć jak robię Sonic Rainboom by stwierdzić, że umiem latać naprawdę szybko. Widzisz co się dzieje wtedy z powietrzem? Taaak szybko umiem latać! Ale jak chcesz znać dokładny wynik to następnym razem jak będę robić Sonic Raonboom to możesz mi mierzyć czas.

 

 

Farbujesz włosy?

Nope. Już kiedyś odpowiadałam na to pytanie! I to już kilka razy... wymyślcie coś kreatywnego... No chyba, że chcecie zanudzić mnie na śmierć to jesteście na dobrej drodze.

 

Lubisz wchodzić na sekcje /b/ 4chan'a?

Są tam fajniejsze sekcje, ale ta też jest w porządku. Szkoda tylko, że nie ma sekcji Rainbow dash- najszybszy, najbardziej epicki, najsilniejszy, najpiękniejszy pegaz na całym świecie!

 

Jaki rozmiar stanika nosisz?

dvVDO3Z.png

 

 

Jakich chłopców lubisz?

 

 

 


Czy spadła ci kiedyś kanapka masłem do góry?

Chyba nie, chociaż, gdy pewnego dnia jadłam sobie kanapkę na balkonie mojego fantastycznego domu to z moich fantastycznych kopytek zupełnie przez przypadek wymsknęła się kanapka... i nigdy już nie wróciła. Nie wiem więc jak spadła, może akurat ta kanapka spadła masłem z górę i teraz jest bohaterską kanapką, która przemierza morza i oceny, góry i jeziora by chwalić MOJE imię!

 

 


Hej Dash :) Jaki jest Twój sposób na smutek?

Na smutek? Phi... Ja nigdy nie jestem smutna!

 

No Rainbow każdemu się to kiedyś zdarza, przecież wszyscy widzieliśmy jak smutno ci było, gdy wszyscy twoi fani, poszli oglądać Tajemniczą Wybawicielkę, zamiast wielbić Ciebie

 

Ano, w takim wypadku będę chyba kogoś obdarzać morderczym spojrzeniem... i robiąc to powiem, że na smutek najlepszy jest wysiłek fizyczny, zrobię parę pompek, oblecę parę razy Ponyville i tak dalej i tak dalej i smutek mienie! Zastąpi go niesamowita chęć do działania! Polecam naprawdę. Nie dość, że przestaje się być smutnym i to problem się rozwiązuje!

 

 

Czy lubisz Soarina z Wonderbolts, ale wiesz lubisz lubisz?

Co wy z tym Soarinem i innymi ogierami? Czy ja was pytam z kim wy jesteś w związku, kogo lubicie, a kogo nie? No właśnie tego nie robię, bo  nic mnie to nie obchodzi. Możecie nawet całować się z dżdżownicami na rogu co drugiej ulicy, mnie i tak to nie będzie obchodziło. I nie Soarin nie jest miłością mojego życia. W ogóle nie mam czasu na bycie w związkach, by zostać jednym z Wonderbolts muszę duużo ćwiczyć. Ale już kiedyś o tym pisałam...

 

 

Jak życie co u Ciebie?

A wszystko w porządku, dzięki za troskę. Nadal jestem tak samo fantastyczna jak byłam, a może i nawet jeszcze bardziej, więc wiesz, po staremu. Do tego wymyśliłam mnóstwo nowych, epickich trików, które muszę tylko trochę podrasować i będzie FANTASTYCZNIE! Zobaczą je ci z Wonderbolts i nawet nie będę musiała kończyć Akademii by się do nich dostać i...

 

Tak Rainbow, wiem, zostaniesz ich kapitanem i zbudują ci pomnik, a Twój wizerunek umieszczony zostanie na papierkach w które obwijane są cukierki.

 

 

Czy znasz jakieś sztuki walki?

No znam, chociaż zazwyczaj w praktyce wygląda to tak- z kopyta po mordzie, poprawić kopniakiem i prawie każdy kuc zwiewa przerażony. Mało który kucyk szuka zaczepki więc i walki się rzadko kiedy zdarzają. A jak się zdarzają to z reguły prowokują ci słabi, co nie umieją się bić.

 

1. Gdybyś chciałabyś coś w sobie zmienić to co byś, zmieniła?

Nic nie chce w sobie zmieniać! Jestem już wystarczająco niesamowita, co za dużo to nie zdrowo!

 

2. Czy twoje hobby to jedynie: ćwiczenia, akrobacje oraz odpoczywanie na chmurce czy jest coś jeszcze?

No tak, głównie to.

 

Chyba tylko to... Raczej rzadko robisz coś oprócz tego.

 

Do pracy chodzę, ale to nudne jest i bezsensowne. Ile można kontrolować pogodę.... Nie spełniam się tam całkowicie, powinnam pracować gdzieś gdzie jest fajniej... Ta praca kompletnie nie wiąże się z moim hobby.

 

3.Jakie jest twoje ulubione ćwiczenie po południu?

Wiesz co, tak to nie działa, moje ulubione ćwiczenie jest takie samo zarówno rano, jak i po południu. A jakie jest ulubione? Trudno powiedzieć... Może pompki na skrzydłach?

 

 

4.Czy te pytania są słabe?

Zależy które. Ciężko mówić tak ogólnie... raz się zdarzają fajne, inne są do czterech liter, a jeszcze inne są tak fantastyczne, że aż nie wiem co powiedzieć... ale te od Ciebie póki co mogą być.

 

5.Czy mogę jeszcze tobie zadawać pytania czy już lepiej nie?

A proszę bardzo! Jeszcze nie odkryliście do końca jak bardzo niesamowita ja jestem! A to bardzo ważne by fan miał o tym pojęcie... po za tym wiecie, ja ZAWSZE znajdę czas dla moich fanów, nie ważne ilu, nie ważne kiedy byle tylko nie przeszkadzali mi za często w drzemkach lub nie męczyli podczas wykonywania akrobacji czy ogólnie przy ćwiczeniach.

 

 

1.Czy czytałaś wiedźmina A.Sapkowskiego??

 

udhPLMc.png

Jest on prawie tak samo bohaterski jak JA. Prawie tak samo fajny i potrafi robić prawie tak samo epickie rzeczy jak JA!

 

 

2. Jakiej lubisz najbardziej słuchać muzyki?

Najbardziej to piosenek które głoszą cześć moją i chwałę! Które pokazują moją całkowitą niezwykłość! Są szybkie, epickie, niesamowite i o 20% fajniejsze od innych! Ważne, żeby nie były nostalgiczne, bezsensowne, pełne użalania się nad sobą i żeby nie było w nich jakiś babskich wątków jak na przykład o miłości! Takie coś jest po prostu nie fajne!

 

 

3. Co lubisz pić?

 

b9yrw63.png

 

 


5. Co sadzisz o A-10 tunderbolt II?

 Wiesz co, no w sumie samolot dobry, odporny, podczas I wojny w zatoce perskiej zastrzelił, a raczej zastrzeliły bo kilka ich było, a nie jeden, mnóstwo czołgów, pojazdów wojskowych czy stanowisk artylerii, same mając nie wielkie straty ale wiesz... dla mnie liczy się szybkość. A ten samolot jest wolny, no wiem, że może i takie są potrzebne... ale ja za nim nie przepadam i nigdy w życiu nie chciałabym być tym samolotem. Chociaż w sumie jeszcze bardziej nie chce być samolotem pasażerskim, to w ogóle musi być masakrycznie niefajne.

 


6. Dasz huga?

No w sumie Twoje pytania miały sens i były w miarę ciekawe więc masz :rdhug:

 


1.Skąd wzięły się pogłoski że jesteś emmm....no że lubisz klacze ? Mnie to osobiście denerwuję....(jak dla mnie jesteś po prostu zajefajna i ci zazdroszczą)

Dobrze mówi, polać mu! Zazdroszczą i wymyślają głupie plotki... No cóż za pewne wpłynęły na to stereotypy funkcjonujące w waszym jakże zabawnym świecie. Że tęcza to od razu homoseksualista, że chłopczyca to od razu lesbijka. Bezsens.

 

 


2.Ulubiona potrawa ?

 

 

 

 


3.Lubisz ścigacze ?(takie motocykle...odpowiednikiem w twoim świcie powinien być nieco z tuningowany skuter scootaloo :1xkfz:)

Lubię, czy ja wiem czy odpowiednikiem tego jest skuter Scootaloo, zawsze myślałam, że odpowiednikiem tuningowanego skutera Scootaloo jest skuter. I nadal uważam, że tak jest, nawet nazwa się zgadza. Prawdę mówiąc, jestem o wiele szybsza od waszych ścigaczy, jednak trzeba przyznać to, że wiele z nich ma styl i klasę, DOKŁADNIE TAK JAK JA.

 


4.Jak tam tank ^^

Tank... całkiem w porządku, nadal jest żółwiem, nic się w tej kwestii nie zmieniło. Je, żyje, lata ze mną na spacery, jest cały czas najfajniejszym żółwiem na świcie.

 

 


5.Jakbyś zareagował będąc otoczona przez Alkaide

Co to jest Alkaida? Jakiś mój fanklub w waszym świecie?

 

Rainbow to chyba nie jest Twój fanklub, chociaż kto wie...

 

Jak to nie jest? Jak nie jest to po co niby ma mnie otoczyć?

 

Żeby Cię zlikwidować na przykład? Bo to taka organizacja terrorystyczna, mała.

 

To bym ich pokonała! Nikt przecież nie dorównuje mi w szybkości! Więc pewnie nawet by mnie nie otoczyli.

Edytowano przez YarvinleCretin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

What are we going to do tonight, Dashie?
 
FwcyTq7.png
 
No chyba nie... Będziemy odpowiadać na pytania!
 
 
 

Na początek pytania od... SoarinLoveRainbowDash13
 
lol, bardziej kretyńskiego nicku się nie dało wymyślić?
 
Rainbow!


1.Co sądzisz o thunderlane? :angelscoot:

To ten czarny ogier z taką grzywą? On jest całkiem szybki i sprawny, chociaż daleko mu do MNIE. Zresztą, komu do mnie blisko? Wszyscy są za mną daleko w tyle.
 
Widzę, że bardzo skromna jesteś dzisiaj.
 
O, tak. Też to zauważyłam!
 




2. Czy chciala bys pogadac na osobnosci z całą grupą wonderbolts? :rainderp:

Wydaje mi się, że wbrew pozorom to całkiem spora grupa, więc rozmowa w takim tłoku byłaby trochę tak... dziwna? Nie żebym nie umiała przemawiać, ale zakładam, że wszyscy będą chcieli się o coś mnie zapytać i się zrobi harmider, bo każdy będzie mówił naraz i w końcu nie pogadamy.
 
PO ZA TYM... LOL, NIE UŻYWASZ POLSKICH ZNAKÓW, NAWET JA, KTÓRA NIE MAM PALCÓW, UMIEM NACISKAĆ W KLAWISZE TAK, BY SIĘ ZROBIŁO "ł" LUB "ć". A ROBIĘ TO POSIADAJĄC TYLKO KOPYTA! JESTEM TOTALNIE, NIESAMOWICIE UZDOLNIONA!
 




3. Czy wtedy na ślubie w Canterlocie tanczyłaś z Soarinem?

Wtedy to żeśmy popiły. Taka jazda była, że aż... Nie, nie tańczyłam z nim.
 




4.Jak tak to ci się podobało? :portalface:  :portalflank:

To czyli co? A... już wiem:
7160863.3.jpg
Chodzi Ci o ten film...  Przykro mi, nie oglądałam go jeszcze.
 




5. Byłaś w kiedyś w Filidelphi? :party:

Fillydelphia- o to Ci chyba chodzi?
b8jKiIM.png
Byłam, zwiedziłam, wróciłam. A Ty w tym czasie zdążyłeś mrugnąć. Taka jestem szybka!
 




6.Czy kiedyś zamierzasz mieć źrebięta? LOL :rarity4:

Nie wiem, nie zastanawiałam się nad tym jeszcze. Chociaż źrebięta? Ona są dla zwykłych klaczy... nie dla takich niesmowitości jak JA. Chociaż w sumie tej niesamowitości szkoda by było nie przedłużać. Tak epickie geny nie mogą się zmarnować...
 




7.Rozmawiałąś kiedyś z Soarinem....

Czy co z nim robiłam? Rozmawiałąś? Co to jest? A... nie, nie, jeszcze się nie przekonałam co do Kamasutry.
 




8. Soarin w swoim wątku napisał że jesteś ładna.... LOL. jAK SIE TERAZ CZUJESZ? :rainbowglasses:

mzg3TJH.png
 
RainbowFire też ma do Ciebie pytanie
 




Czy chciałabyś znaleźć się w świecie ludzi?

Czy ja wiem? Nie ma tu innych kuców, macie dużo wysokich budynków, o które można by się rozbić i w ogóle, te spaliny, zanieczyszczenia... Chyba jednak wolę Equestrię. Wasz świat też ma dużo plusów.
 
Aretra Dashu




(1) Co byś zrobiła, żeby wrócić do Cahira? Czy może wolisz Twoich teraźniejszych opiekunów?

Hahahaha, Ty naprawdę jesteś taka naiwna? Nie potrzebuje ŻADNYCH opiekunów, lol, jakie pytanie. Ale dobre, dobre... zapamiętam sobie, opowiem ludziom z akademii będzie FUN!
 
 




(2) Czy w waszym świecie(kucykowym), jest coś takiego jak Rainbow Juice?

rainbow_juice_billboard_by_doctorredbird
A Ty myślałaś, że skąd się ono wzięło w waszym świecie? :lol:
 




(3) Poświęcasz czasem czas dla Twych kochanych fanów(oprócz teraz)?

Taaa... odpowiadając na ten pytanie i te jeszcze poprzedniejsze i te jeszcze, jeszcze bardziej poprzednie. To naprawdę składa się na dużo czasu. Uwierz mi. Tak duuużo, że aż nie do zliczenia. Po za tym, czasami rozdaje autografy, pozuje fotografom i udzielam wywiadów. Jestem niesamowita!
 




(4) Jak Ci idzie w Akademii jako nowa prowadząca?

Już nie taka nowa... chociaż w sumie, pamiętam jakby to było wczoraj jak oblewałyśmy mój sukces z koleżankami. Zabawa była przednia! Do tej pory w Akademii nie zauważyli braku kilku tych ich sprzętów, które właściwie nie wiadomo do czego służą... chociaż w sumie to pewnie dlatego, że zabrałyśmy klamkę od tamtych drzwi, albo jak... a zresztą nie ważne.
 




(5) Nie zastanawiałaś się, żeby zawrzeć znajomość z Fleetfoot, albo z innym członkiem WB? O wiele lepiej się lata jeśli się ma u boku znajomego (zwłaszcza członka Wonderbolts!), z którym możesz trenować i dzielić się razem swoimi sztuczkami :)
Łap moje poparcie!

Ale ona jest już członkiem Wonderbolts, prawda? A ja jestem dopiero w Akademii, nie? Więc nie latałybyśmy razem w drużynie, bo ja się jeszcze uczę... Więc zawieram znajomości z innymi kucykami z Akademii.
 




(6) Jakiś hug dla fana, tak na koniec?

Dla którego fana?
 
Phinbella Flynn postanowiła się najpierw przywitać:





Witaj Rainbow Dash. :) Niepowtarzalna, niespotykana, nietuzinkowa, niezwykła, okazjonalna oraz awesome :lunaderp: lotniczka z Ciebie. Tak czy inaczej pewnie jesteś zajęta swoim treningiem do pokazów lub do innych wyjątkowych rzeczy które masz zamiar zrobić. Nie chce zabierać Ci dużo czasu. Wiem, że moje pytania mogą być nieco dziwne i irytujące ale mnie bardzo ciekawią takie rzeczy. :D To zajmie wyłącznie chwilkę. Więc do rzeczy:

Ok, po takim powitaniu to mogę odpowiadać, czemu każdy tak do mnie nie pisze?
 
Nie wiem, Rainbow, naprawdę. Ale rzeczywiście trzeba to zrobić. Zrobimy szabloniki, przygotujemy specjalny tęczowy papier i w ogóle wszystko...
 




Gdyby była możliwość założenia przez Ciebie zespołu muzycznego, jaki rodzaj muzyki byście grali?

Zespół muzyczny? Taki zespół w którym się opierdalasz całymi dniami, ćpasz, sypiasz z ładnymi przedstawicielami płci przeciwnej i od czasu do czasu tworzysz muzykę? Grałabym taki rodzaj muzyki, który by nie przeszkadzał w tym co wymieniłam przed chwilą.
 
Takie trochę stereotypowe jest to co napisałaś.
 
Bardzo fajnie stereotypowe.
 




Uważasz ,że pieniądze są najważniejsze w życiu?

Nie, najważniejsza jest lojalność, przyjaźń, uczciwość i ogólnie dążenie do celów. No chyba pokazałam to wam już w serialu. Więc nie rozumiem skąd pytanie.
 




Vans vs Supra?

Buty kontra samochód. Wydaje mi się, że samochód jest bardziej wartościowy, więc SUPRA. Ale nie wymieniłabym swoich skrzydeł na nic. One są lepsze od samochodu, a co dopiero od butów.
 




Szalona rzecz zrobiona w życiu?

NEdK.png
Zostanie Iron Pony, Applejack jest taka przebiegła, ale dzięki internetowi dowiedziałam się, że to było sprytne i chodziło o żelazko.
 




Jakie jest najśmieszniejsze imię usłyszane przez Ciebie?

KINGA
 
Czemu akurat Kinga?
 
No bo King, a czego ona jest niby królem? No chyba, że ona należy do króla... to wtedy miałoby trochę sensu, chociaż nie, nie miałoby.
 




Ile twoja chłopak musi mieć lat?

"Twoja chłopak"? Naprawdę?
 ma to jakieś znaczenie w ogóle?
 




Uderzyłbyś dziewczynę?

To chyba nie do nas pytanie. Nie jesteśmy mężczyznami... chociaż może jestem tak nieziemsko męska, że aż niektórzy mnie biorą za mężczyznę. Chodźmy dalej, to pytanie się tu znalazło przez przypadek... mam nadzieje, że to nie jest jakiś spam i że zaraz nie będą mi kazać kupować butów lub samochodów... czekaj.
 




Jaki posiłek był tak pyszny, że nie możesz go zapomnieć?

Chodzi Ci o taki co długo leży na żołądku i się nie da potem normalnie żyć, albo o taki po którym się ma dłuuugo nie świeży oddech? Cuddly, to chyba jakiś spam, reklama tabletek na wzdęcia czy coś...
 




Czy łatwiej jest wybaczyć czy zapomnieć?‎

A to nie to samo? Jak się wybacza to się w pewnym sensie zapomina, a jak się zapomina to się zapomina i nikogo wtedy nie obchodzi czy się wybaczyło czy nie. To pytanie nie ma sensu.
 




Ile masz wzrostu?

Tyle ile każda niesamowita klaczka. A nie, przecież tylko ja jestem NIESAMOWITA. Nie wiem, nie obchodzi mnie, ale pewnie to niesamowita liczba jest.
 




Ile masz listów w skrzynce?

Sc3NLQa.png
Głupszego pytania się nie dało?
 
A może ona chce Ci coś sprzedać... na przykład ochronę antyspamową?
 
Domokrążca? To by się zgadzało, najpierw miłe powitanie, żeby wpuścić i przekonać do siebie klienta, potem niby coś mimo chodem o butach i samochodach, potem tabletki na wzdęcia lub gumy do żucia, teraz to. Domokrążca jak nic.
 




Co dzisiaj robiłaś?

18969__safe_rainbow%2Bdash_solo_animated
 




Podobają ci się creepersy?

Czy co mi się podoba? Wujek google twierdzi, że Ci o buty chodzi... lol, moda
mlfw888_1317140179633614.png
Idź z tym do Rarity.
 




Jaki masz kolor oczu?

Serio? Do tej pory nie zauważyłaś. Co z Ciebie za fanka... żadna, pewnie rzeczywiście domokrążca. Dziękujemy, nic od Ciebie nie kupimy. Do widzenia.
 
RainbowPony69
lol, kolejna osoba z "Rainbow" w nicku. Naprawdę myślą, że jak będą mieli w nicku moje imię, bo choć trochę tak fajnie jak ja




Cześć Rainbow Dash :) Mam do Ciebie 2 pytania: Czy lubisz pływać i czy lubisz Transformers?

Pływanie może być, te podwodne akrobacje, w których jestem tak samo dobra jak powietrznych. Transformersy mogą być, chociaż uważam, że jestem od niech sto razy lepsza, jak nie dwieście lub trzysta.
 
fanRD też ma do Ciebie pytania!
lol, ten samozwańczy mój asystent. Ciekawe...




Jak się buduje dom z chmur?

Nie jestem ani budowniczym, ani inżynierem, ja jestem sportowcem! Najlepszym na dodatek i najlepiej ze wszystkich dbam o pogodę, chociaż czasami to trochę nużąca praca, jak na przykład trzeba układać chmury na deszcz. Mają leżeć tak, a nie inaczej, lol. Jakby kogoś to obchodziło jak leżą chmury, z których zaraz będzie woda lecieć.
 




Pomagasz Twilight w oswajaniu się ze skrzydłami?

ta, można tak powiedzieć, chociaż mistrzem w lataniu to ona nie będzie. Czasami trochę to nudne, bo wolno ma być i ostrożnie. NUUUDY, a nie wolno i ostrożnie.
 




Czy jak trzeba to bronisz scoot?

Kolego, ja bronię cały Ponyville, a nawet całą Equestrię! Więc obrona jednego, małego kucyka nie jest dla mnie problemem. No chyba, że jestem zajęta, to wtedy nie.
 
MasterDash




A gdyby był to cydr z jabłek zap, to ile byś wypiła kufli?

Oh, tu powinno być pytanie "ile beczek", mój drogi fanie. Odpowiedź brzmi WSZYSTKO, mogłabym wypić cały cydr. Nie ważne, że następnego dnia miałabym mega kaca, grunt, że będę mogła się napić.
 




Co do ostatniego pytania, chodziło mi bardziej, gdybyś musiała wybierać jedną tych czynności?

Oh, zrozum, nie ma takiej opcji. Jak zginie świat, zginą też moje przyjaciółki i ja też, więc nie miałoby to sensu. Wybieram RATOWANIE świata. Zadowolony?
 




Jak długo się znasz z Derpy?

Od kiedy mieszkam w Ponyville, czyli prawie od zawsze. Ale nie przyjaźnie się z nią jakoś specjalnie, działamy na zasadzie "cześć" "cześć, co u Ciebie", "Wszystko dobrze." "do widzenia" "pa". I tyle.
 
 




4. Czy lubisz Fluttershy "kochasz"? (specjalnie kaszlę)

Tak, lubię Fluttershy, ale nie w taki sposób w jaki za pewne byś chciał, żebym lubiła. W ogóle, jacy wy ludzie jesteście ciekawscy i niewyżyci.
 




5. Jak Ci się żyło w Akademii z Gildą?

lol, w jakiej akademii? Gilda nie chodzi ze mną do akademii, bo do akademii chodzą tylko pegazy, lol. Gryfy- nie. To chyba trochę rasizm, ale co poradzić, ja zasad przyjęcia nie ustalam. Po za tym, po tym, co ostatnio ona odstawiła w Ponyville nie wiem, czy bym mogła się znowu z nią tak bardzo przyjaźnić, jak wtedy na obozie.
 




6.  1cz. Gdybyś wylądowała w świecie Warhammera i byś musiała służyć siłom Chaosu to którego Mrocznego Boga wybrałabyś? Khorna, Nurgla, Slaanesha czy Tzeentch'a? 2cz. Gdybyś trafiła do świata Naruto, to do jakiej wioski chciałabyś należeć?

pIQMc1o.png
Przecież wiadomo, że stałabym się nowym bogiem Chaosu. Tak! I to najpotężniejszym ze wszystkich.
 




Jest jakiś kucyk którego nie darzysz sympatią?

Trixie? Król Sombra? On się chyba zalicza do kuców, co nie?
 




Chciałabyś być górą?

Takim czymś co jest wysokie, stoi i się na to wspina? Zdecydowanie NIE. Bo to nuuuudne być musi, takie stanie bezsensu. Chyba, że Ci chodzi o bycie "górą" jako bycie lepszą od innych. To wtedy... TAK. Chociaż, już jestem lepsza od innych.

Edytowano przez Cuddly doggy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Oh, Rainbow, czyżbyś znowu pominęła pewne pytania?

Zdarza się, nadrobimy to teraz!

 

Pierwsze pytanie jest od Lulu22

 

Droga Dash dlaczego lubisz latać :rdhug:

 

A dlaczego niektórzy ludzie lubią grać na komputerze czy jeździć tramwajami? Odpowiedź jest prosta: SPRAWIA MI TO PRZYJEMNOŚĆ. Po za tym wyobraź sobie, że znajdujesz się w powietrzu, tak wysoko, jak żaden kucyk nigdy nie był, wiesz co się wtedy czuje? Całkowitą wolność, ten wiatr w grzywie, ogon powiewający niczym chorągiewka, tego nie da się opisać. Trzeba spróbować.

 

Rozzy3, teraz jej kolej

 

1. Dlaczego w moim śnie znalazłam cię w zamrażarce? O dziwo żywą?

 

Pewnie dlatego, że jesteś dziwna. Może Twoja zamrażarka to portal do Equestrii. Próbowałaś tam wchodzić? Jak nie to spróbuj, a wyniki tej ekspedycji opisz mi koniecznie.

 

 

2. Dasz z kopytka mojemu bratu - kretynowi?

4usHT.png

 

 

3. Zjemy razem kisiel?

A może urządzimy wyścig? Ja kontra Ty? W sumie z góry już wiadomo kto wygra, to będę JA, ale zawsze możesz spróbować. Ruch jest lepszy od wsuwania słodyczy.

 

4. Jaka jest twoja ulubiona część Daring Do?

Pierwsza, niezaprzeczalnie ona. Od niej zaczęłam przygodę z Daring Do, ona była tą nowością i na tym sporo zyskała. Tym bardziej, że wcześniej nie czytałam dużo. Prawdę mówiąc, w ogóle nie czytałam, no chyba, żeby wziąć pod uwagę poradniki o tym jak wykonać daną sztuczkę. To to czytałam, ale byłam wtedy małym pegazem.

 

 

5. Jadłaś kiedyś Skittlesy?

Tak, nawet występowałam w ich reklamie.

http://www.terrariaonline.com/attachments/25553-rainbow-rainbow_dash-skittles-jpg.6243/

 

6. Na koniec: Dostanę huga, mimo zabrania Ci cennego czasu?  :rd7:

Jeśli uda Ci się wygrać ze mną jakiś wyścig to tak, inaczej- nie ma opcji

 

Teraz będą dłuugie pytania, Rainbow. przygotuj się.

Ja zawsze jestem gotowa, by sprostać każdemu wyzwaniu... no chyba, że jakieś jest nudne, to sobie odpuszczę.

Więc teraz Aretra.

 

Siema, najlepsza, najfajniejsza RD! Mam dla Ciebie kilka pytania, na różne tematy. Jedna seria pytań(lecz długa) co miesiąc, trzymam się własnej tradycji. Myślę, że me pytania Cię zaciekawią i że z chęcią na nie odpowiesz.

Oby takie były.

 

Wyobrażasz sobie znaczki u CMC(a przynajmniej u Scootie, rozumiem, że nie znasz ich wszystkich do końca)? Jak według Ciebie, by wyglądały?

Sweetie Bell ładnie śpiewa, ma znakomity talent muzyczny, więc powinna dostać znaczek powiązany ze śpiewem. Applebloom, pewnie dostanie coś związanego z pracą na farmie, w końcu u nich to rodzinne. Scootaloo, no nie wiem. Może coś związanego z jej skuterem? Całkiem fajne sztuczki wykonuje nim, raz jej o tym chyba nawet wspomniałam. Jednak bądź co bądź skuter nie zastąpi prawdziwego LATANIA.

 

Jak to jest teraz ze Scoot, po tym, kiedy wzięłaś ją pod własne skrzydła? Myślę, że nauczyłaś jej, kilku sztuczek..

Scootie nie umie latać, więc nie mogłam jej nauczyć ani jednej sztuczki. Parę razy próbowałyśmy, żeby wzniosła się w powietrze, jednak efekty są fatalne, widać, że nie wychowywała się w Cloudsdale, tam kuce od razu umieją latać, bo nie mają innego wyjścia. Tutaj zawsze mogą chodzić po ziemi. Może Scootaloo będzie takim ziemskim pegazem?

 

Przylatuje czasem do Ciebie na śniadanie, albo po prostu w odwiedziny, do Twojego domku? Spędzacie ze sobą dużo czasu?

Śniadania to ona je w domu, do mojego domu nie wejdzie, bo nie umie latać. Czy dużo czasu? Nie wiem. Mam jeszcze własne zajęcia i obowiązki, ale o Scoot pamiętam.

 

Hmm.. Za pewne pokazywała swoje figle na hulajnodze. Co ogólnie sądzisz, o swojej małej siostrzyczce?

To jest chyba skuter, tak na marginesie. Całkiem spoko jest mała.

 

Masz inną, jakąś taką samą, super sztuczkę, oprócz Sonic Rainboom? Dobry lotnik, powinien mieć coś, równie niesamowitego w zanadrzu.

4ux8O.jpg

 

Co sądzisz o swoim dziale, opiekunach(i ogólnie o całym forum)?

Mój dział jest niesamowity, bo jest poświęcony MI. Forum może być, bo jest o kucykach, chociaż mogło być tylko o mnie. A opiekunowie... sama bym sobie też poradziła, ale skoro już muszą być..

Tak, ciekawe jak sama byś sobie poradził ze stukaniem w klawiaturę, na przykład

 

Jaki jest Twój ulubiony transport(oprócz skrzydeł.. Jeśli by Ci wpadła na myśl, by wspomnieć o skrzydłach)?

Samoloty, helikoptery, bo też są w powietrzu i niektóre są całkiem szybkie. Balony są zbyt powolne i nie fajne, więc one od razu odpadają. Kiedyś chciała spróbować z motolotnią, ale brak przeciwstawnych kciuków może być małą przeszkodą. Tramwaje są zabawne, momentami tak śmiesznie się trzęsą, a i wasze pociągi też są zabawne, chociaż wasza kolej nie umywa się do naszej. Co wy tam jeszcze macie... czołgi! Może nie są szybkie, ale są ogromne, opancerzone i jadąc tak mogą być strach. SO AWESOME.

 

Jaka jest Twoja opinia, właśnie na temat wojny?

Wojna nie jest dobra, bo stworzonka mordują się wzajemnie, zabijają nawet tych niewinnych, no ale, na wojnie można wykazać się męstwem, bohaterstwem, potem będą Cię wszyscy chwalić jak wrócisz i zrobią fajną defiladę i wszyscy będą też wiwatować na Twoją cześć. Ogólnie to trudno wypowiedzieć się na temat wojny tak ogólnie, bo też zależy o co ta wojna, bo wojna o wolność jest rzeczą jak najbardziej godną pochwały.

 

Nazwałaś swojego żółwia, "Tank", dlatego, bo lubisz czołgi, czy dlatego że po prostu wygląda jak czołg?

Szczerze? I to, i to.

 

Skąd, masz ten piękny dom, przy Ponyville? Moja opcja, to to, że po prostu go sobie kupiłaś, za zarobione fundusze.. Czy się mylę?

NAD Ponyville. Strzał w dziesiątkę- kupiłam go.

 

Zapewne, jeszcze przed przeprowadzeniem, do tego domku, mieszkałaś w Clodsdale(jak zgaduję, każdy młody pegaz), od kiedy w nim mieszkasz?

W moim wspaniałym domku?

kfqwyh.jpg

 

Jak wyglądało Twoje dzieciństwo? Gdzie mieszkałaś, co robiłaś.. Co się z tobą działo?

Mieszkałam w Cloudsdale, chodziłam do szkoły, jak każdy. Jak każdy też się bawiłam z rówieśnikami, ścigałam się, trenowałam, prowadziłam bardzo aktywny tryb życia. Jeździłam na obozy dla młodych lotników.

 

Mam nadzieję, że zapamiętałaś z przeszłości, choć jeden dzień młodości...

Sama nie czuję jak rymuje, joł ziom, joł ziom.

 

A teraz powraca Twój ulubiony fan- eba2002 (chyba jakaś nowsza wersja)

4uxaR.jpg

Jak chcesz, Rainbow jest w tej chwili nieobecna, więc nie odpowie na Twoje pytanie. Sorry.

Już poszedł?

Chyba tak.

To jedziemy dalej. kto następny?

maisha737

 

Czy to prawda że Discord może cie prześcignąć ?

Discord_talking_and_tricking_Rainbow_Das

Naprawdę? Nie, raczej nie może. KŁAMSTWO

 

Rainbow dash ;)

 

1. Lubisz śpiewać?

Śpiewanie jest cool, tym bardziej, jak się śpiewa z przyjaciółmi, pod oknami nieznajomych, żebyś Ty tylko widziała, jak się zabawnie w pewnym momencie robi. Rzucają przedmiotami, drą są, grożą, że wezwą służby porządkowe i takie tam. A potem trzeba uciekać, szybko, to dobre dla zdrowia. POLECAM! Nie zapomnij opisać swój wrażeń, jak już to zrobisz.

 

2. Czy lubisz gdy PP cię przytula?

No w sumie, ona czasem to robi zbyt mocno, a to nie jest w stu procentach fajne.

 

3. Do czego według ciebie najlepiej pasuje dżem z jabłek Zap?

Do pieczywa.

 

Rainbow Blitz zadaje bardzo ciekawe pytanie:

 

Gdyby ktoś oddał ci władzę kompletną nad tym uniwersum(to znaczy, że mogłabyś robić wszystko co chcesz np. zamienić Drzewo w banana :rainderp:), co byś zrobiła?

Takie pytania to ja lubię. Tak... no to wprowadziłabym kult jednostki czyli mnie. Wszyscy by mnie wielbili i by pomniki na moją cześć budowali. Użyłabym jakiejś dziwnej magii by wprowadzić więcej przyjaźni. Stworzyłabym szybkie, wysportowane i niesamowite społeczeństwo. Ludzie by się lubili, byliby zdrowi i szczęśliwi. A potem nadszedł by koniec świata, bo zrobiłoby się nudno.

 

Twajlajt

 

Jak ci się udało zrobić ot tak sobię ponad dźwiękowe boom to przecierz jest niemożliwe. :cmc:  :rd5:  :cadance:

Jak Ci się udało ot tak sobie napisać "sobie" przez "ę", a "przecież" przez "rz", a do tego nie używać przecinków, to przecież jest niemożliwe

 

Kazon69

 

1 Wiem ze to nie wypada ale.. gdzies w internecie znalazlem schemat twoich urodzin wzrostu itp czy to co na tym obrazku pokazuja to prawda ?

Chyba tak, nie pamiętam jak wyglądałam gdy byłam całkiem mała i nie wiem jak będę wyglądać jak będę całkiem dorosła, więc na chwile obecną ciężko powiedzieć. Za kilkanaście lat porówna się zdjęcia i będzie wiadomo.

 

2 Czy Jest Jakaś Mozliwosc By Sie Dostac Do Waszego Swiata Bo Duzo Czytam w internecie o equestri i podobno istnieje ten świat ale strasznie daleko od ziemi

No cóż, powiem szczerze, sadząc duże litery prosto z tyłka na pewno tego nie osiągniesz. Ale są portale, dzięki którymi można podróżować między światami, ale żeby je znaleźć musisz zapytać Księżniczki, słyszałam, że w Anglii między innymi jakaś jest, zapytaj jej, może Ci pomoże.

 

3 Pozdrow Tanka.

Ok... właściwie bardzo fajne pytanie, tylko nie wiem jaka jest odpowiedź.

Może to jest szyfr?

No... Cuddly, chyba masz racje, ale nie wiem jak go złamać. Lecimy dalej.

 

 

4  Czy to prawda ze twoj glos podkladali pod polski dubbing? bo na wiki o my little pony tak pisze.

Nie, mój głos podkładała jakaś aktorka.

 

5 Czy moge dostac huga?

Nie, piszesz szyfrem, nie zasłużyłeś.

 

6 Czy w waszym swieciie tez byly kataklizmy np "powodzie"?

Tak, nawet w odcinku, w którym Twi wariowała, bo ją ona sama z przyszłości odwiedziła pilnowaliśmy między innymi czy żadne kataklizmy się nie wydarzą. Bo się zdarzały, ale u nas jest łatwiej, bo wszystko szybko można załatwić i doprowadzić do porządku

 

Jak Wy Kucyki Z Nami sie komunikujecie na forach macie komputery czy co?

Komputery na forach? To forum jest taką rzeczą, na której można postawić inną rzecz?

 

i jesli jak macie mozna zobaczyc schemat jak mniej wiecej one wygladaja?

 

Ale co? Komputery, które są poukładane na forach dyskusyjnych? Nie, nie można, bo jednak tak się nie da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Rainbow! Dział ożywić trzeba! Chodź, odpowiesz na kilka pytań.

Ale naprawdę muszę? Jest ich strasznie dużo! A ja właśnie czytam nową Dzielną Do!

Dziesiąty raz! Chodź, nie będzie tak źle.

Dobra...

Czy to prawda że przez 15 lat wychowywał Cię człowiek w ludzkim świecie?  :kuv81:

Co? Nie. Skąd taki pomysł?

Chyba stąd, że jest taki fanfick o tobie. Tam jest coś takiego.

E tam, to nie prawda. Nie było tak.

G.I.G.N vs FBI. Kto wygra i dlaczego?

NIe mam pojęcia. Nie znam ich. U nas nie ma czegoś takiego.

Jakie było Twoje największe osiągnięcie w historii wszystkich zawodów, w których uczestniczyłaś?

Najbardziej skomplikowana akrobacja jaką wykonałaś to?

Największe? Ponaddźwiękowe Bum. Wtedy, gdy uratowałam Rarity i Wonderboltsów przed spadnięciem. Tak epicko, tuż przed ziemią i...

Dobra, znamy tę historię. A ja szczególnie. Już zdążyłaś mi ją z pięć razy opowiedzieć.

Bo to było takie epickie, że...

Wystarczy. Idziemy dalej.

Cześć 

1. Jak byś zareagowała jakby Soarin spytał cię o chodzenie???

2. Wiesz że Soarina bez przerwy pytają o ciebie?

1. Soarin? Mnie? Pomijając to, że to praktycznie niemożliwe...

Przez twój charakter

...to nie wiem, czy bym się zgodziła. Soarin jest spoko, ale jako... No nie wiem, taki idol. po za tym, ja nie szukam chłopaka. To nie dla mnie.

2. Tak, a mnie bez przerwy pytają o niego.

Tu się zgodzę. Przeglądałam te pytania i oprócz poniższych, duża część jest o nim.

Przepraszam usera TW Soli, ale Rainbow Dash nie dał sobie rady z tymi pytaniami. 

Fajna grzywa, czy mi ją wyprzedasz?

 

 

Nie! Nie wyprzedam-dam jej.

Wyprzedasz-dasz. Wyprzedam-dam. Całkiem spoko.

Czy chciałabyś być alikornem ??

Może. Jako pegaz jestem tak czadowa, że bardziej nie będę. Albo będę.

Tylko Rainbow Dash może być bardziej czadowa od Rainbow Dash.

Dokładnie!

Wolisz czekoladowe lody czy waniliowe ?

Czekoladowe. Lody czekoladowe są przeczadowe!

Dashie! Mam 2 pytania: Czy podoba Ci sie swój wygląd?, Czy masz coś do swojej kolorowej grzywy?

Podoba mi się. A do grzywy nie mam nic. Jest wygodna i wygląda epicko.

I jest puszysta! *Bawi się włosami Rainbow*

Weź te ręce!

mów prawdę rainbow!zakochałaś się w sorainie?!czekam na odpowiedź!

Znowu to samo... Nie, nie zakochałam się w nim.

Kisiel czy budyń ? 

Budyń waniliowy z bitą śmietaną. Pychota!

ile owoców zbierasz tu w 1 minutę aplecack    

 

czekam na odpowiedzi 

Co? To chyba do Applejack.

Ta. Nie ten dział.

Droga Rainbow,

Chciałabym być taka fajna jak ty. Ale nie jestem. Co zrobić, jak żyć??

By być jak ja musisz być mną. Wypij butelkę tęczy, to pogadamy.

Dashie, zadam ci tylko jedno pytanie. Czy podobałabyś się sobie gdybyś wyglądała tak:

princess_rainbow_dash_by_nianara-d4pl1zq

:rainderp:  I czy czujesz się niezręcznie, kiedy widzisz zdjęcia ciebie całującą się z Applejack? I umiesz się przemienić w Ultimate Rainbow Dash? :

super_rainbow_dash_by_geogo999-d4rffbx.p

1. Pewnie, żebym się sobie podobała. Wygląda przefajnie!

2. Szczerze? Nie oglądam takich zdjęć. A jeśli już jakieś jest...

To pokazujesz mi, zamykasz się w pokoju i czytasz Dzielną Do.

W sumie tak... Ale staram się ich nie oglądać.

3. Jestem pewna, że tak! Ale nie próbowałam. Niby jak?

Jak blade jest blade pojęcie?

Jaki wynik otrzymam jak pomnożę pi razy drzwi?

A jak Ty pomnożysz pi razy drzwi to jaki wynik otrzymasz?

Jak mnożę pi razy drzwi, to mnożę liczbę pi przez obwód czy pole drzwi? A może przez coś innego? Przez co?

Jak sine jest siną dal?

Wolisz żużel czy wpierdol?

Dlaczego detektyw lubi przebywać na plaży?

A dentysta?

Chodzisz do dentysty?

Jak często kucyki chodzą do dentysty?

Myjesz zęby? Jak?

1. Blade pojęcie jest blade. Bardzo.

Po co w ogóle... Nieważne

2. Pi razy drzwi równa się... Drzpi! :rainderp:

Od takich pytań ona wariuje! Przestańcie!

Wcale nie!

3. Pi razy drzwi to drzwi.

Widzę w tym ukryty sens. Albo nie.

4. Dalej...

5. Sine.

6. Żużel.

7. Bo ma niedaleko dowody

Ba dum tss

8. Ja idę! Emily, odpowiedz na resztę pytań.

Ta. No pewnie. Ech

9. Tak. Chodzi. Rzadko, ale chodzi.

Bo tak epickiemu kucykowi nie potrzebny jest dentysta!

10. Kucyki do dentysty chodzą od czasu do czasu. Zresztą to od kucyka zależy. Jak ktoś ma problem ze słodyczami, to chodzi często. Mi wystarczy raz do roku.

11. Normalnie chwytasz w kopyto szczoteczkę, wkładasz do buzi i myjesz.

Jednorożce mają łatwiej, bo mogą użyć magii.

Edytowano przez Emily Vans
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Namówiłam Rainbow Dash na systematyczne odpowiadanie na pytania!

Nieprawda! To ja zaproponowałam kolejne odpowiedzi.

Ale nie zrobiłabyś tego, gdybym ci nie przypominała. Dobra, nie chcę się z tobą kłócić.

To dlatego, że moje argumenty zawsze cię pokonują.

Zacznijmy.

Jak bardzo nie lubisz nie fajnych rzeczy ?

Niefajne rzeczy są takie... nie w moim, czaderskim typie. 

Denerwuje cię to, że wszyscy mylą cię z Twalotem Twilight?

Jak można mylić mnie z Twilight? Jestem zupełnie inna niż ona!. Ona to tylko książki, nauka i magia. Ja wolę pędzić!

Z kim bierzesz ślub? :ajawesome: Pewnie z kimś kto lata tak szybko jak ty :pinkiehappy:

Nie biorę ślubu i nie mam takiego zamiaru. 

A jeżeli miałabyś...

Nie miałabym. Koniec dyskusji.

Soarin? Czy ktoś inny?

:facehoof:

Dashie, Dash czy jak tam chcesz skoczysz ze mną po cydr? AJ ma podobno jeszcze w stodole ale wydałam forse na balony u Pinkie :pinkie4: , pomyślałam że jak ty do niej pójdziesz to ci popuści trochę jako że jesteś jej przyjaciółką co ty na to? Bierzesz 50% towaru  :soawesome: 

Applejack gdyby mogła, z pewnością oddałaby mi trochę za darmo.

Ale jakim cudem jej zostało? Myślałam, że na cydr rzuca się tyle osób, że...

Na pewno zostawiła dla mnie. Umowa stoi. Jutro pod ratuszem.

Czy jesteś od czegoś uzależniona?

Uzależniona? Ja? No pewnie, że nie!

Oprócz tęczy, czytania Dzielnej Do i spania.

To są potrzeby życiowe, a nie jakieś uzależnienia. Poza tym po tak długim byciu czadowym mam prawo na trochę drzemki!

Dałabyś 400 złotych za kałacha?

 

Wysyłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2

400 złotych? Żartujesz? 400 złotych to tak z 1000 bitsów.

A to naprawdę drogo...

-Czy chciałabyś być jednorożcem?

-Chciałabyś się cofnąć do czasu młodości?

-Co byś robiła gdybyś nie poznała Twilight i reszty swoich przyjaciółek?

-Czy myślisz,że w całej Equestrii jest pegaz szybszy od Ciebie?

Jednorożcem? I stracić skrzydła? Nie ma mowy!

Do czasu, gdy byłam małym źrebakiem? To brzmi całkiem spoko, ale teraz jestem o 20% fajniejsza!

Pracowałabym w fabryce pogody, marzyła o byciu w Wonderbolts.

Czyli to, co teraz?

Dokładnie

Nawet w całej Equestrii nie ma szybszego pegaza. Czy ktoś oprócz mnie zrobił ponaddźwiękowe bum?

- Jaka jest twoja ulubiona potrawa?

- Czy to prawda, że lubisz leniuchować?

- Czytałaś coś innego niż serię o Daring Do?

-Jaki jest twój ulubiony rodzaj muzyki?

- Wolisz "Igrzyska śmierci" czy "Niezgodną"?

- Lubisz Bubbletea?

- Czy kojarzysz Derpy i co o niej sądzisz?

- W jakim sklepie kupujesz ciuszki?

- Pijesz napoje energetyczne?

- Czy w sezonie piątym dostaniesz się do Wonderbolts?

- Komu i jaki psikus zrobiłaś na Prima Aprilis?

- Wolisz Celestię czy Lunę?

- Lubisz czekoladę extra mleczną?

I na koniec najtrudniejsze:

- Czy to prawda, że jesteś w związku z Soarin'em? :twilight8:

1. Kanapka ze stokrotką. Jest pyszna i łatwa do zrobienia. Uwielbiam ją!

2. Co to za pytanie? Lubię, ale bez przesady. 8 godzin na dzień wystarczy.

:facehoof:

3. Pfff Ja i inne książki? Przestań! może czytałam kilka, ale tą serię uwielbiam!

4. Zdecydowanie elektroniczna. Byle była w moim tempie.

Na pewno się taka znajdzie.

5. Nie wiem, nie oglądałam. Nie miałam czasu i chęci.

6. Bubble tea? Co to jest?

7. Oczywiście, że ją kojarzę! Byłyśmy kiedyś przyjaciółkami. Może i nie lata tak zwinnie i nie zawsze robi wszystko dobrze, ale jest miła!

Miła? Tylko tyle?

 Lubię ją, ale kiedyś zepsuła mi projekt z latania. Nie żeby mi się wtedy chciało go robić.

8. Rarity robi mi ubrania za darmo! Ale dziwi mnie, że nie zauważyłaś, że nie noszę ich na co dzień .

9. Nie, nie piję ich. Moja energia bierze się ze mnie. Nie potrzebuję ich.

10. Nie wiem. Z pewnością oni sami chcą mnie przyjąć, ale przyszłości nie znam.

A ja znam... Ale ci nie powiem.

No weź...

Wiesz, ile mogłoby się wtedy zmienić? Mowy nie ma!

11. Och, wszystkim! Umówiłam się z Pinkie Pie i robiłyśmy kawały wszystkim oprócz siebie. Jej imprezowe gadżety bardzo się przydały.

12. Jestem lojalna Equestrii i obu księżniczkom. Chociaż Celestii byłam od początku, a Lunie od pewnego czasu.

13.Oczywiście, że tak! Jest ekstra.

14. Nie...

Znowu...

Nie, to nie prawda. Nie rozumiem, czemu wszyscy tak mówią.

To właśnie jest fandom.

jak się trzyma Tank?????? żyje jakoś??????????

Żyje. Nieźle całkiem. Zdążyłam przyzwyczaić się, że w każdą zimę zasypia.

To była jedna zima...

1. Jak to robisz, że twoja grzywa zachowuje tak piękne kolory? 

2. Zdarza ci się, że bolą cię skrzydła po powietrznych akrobacjach bądź wyścigach? 

3. Gdzie najdalej doleciałaś? 

4. Wiem, że uwielbiasz wszystkie swoje przyjaciółki, ale która z nich jest ci najbardziej bliska? 

5. Kogo z Wonderbolts lubisz najbardziej? 

1. Stosuj szampon z tęczy, a twoja grzywa będzie żywa! A na poważnie, tak to już z nią jest.

To kraina kolorowych kucyków, tutaj wszystko jest możliwe.

2. Jeżeli latałabym bez przerwy przez cały dzień, to na pewno bolałyby, ale po kilku akrobacjach nic się nie stanie.

3. Najdalej? Kiedyś poleciałam do kuzyna w Los Pegasus. To prawie pół Equestrii.

4. Z Fluttershy znam się już od obozu młodych lotników. Chyba ona.

No ja rozumiem, ale czemu akurat Fluttershy?

Któregoś dnia zobaczyłam, jak się z niej wyśmiewają i postanowiłam jej pomóc. Chyba na dobre wyszło?

5. Wszystkich ich uwielbiam!

Czy to pytanie już nie było?

Nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dashie!
Zzzz...
Daaaashie!
Jeszcze 5 minut...
RAINBOW DASH!
Aaa! Co?! Dobrze już dobrze wstaję... A co to? Nowe pytania?! Do mnie?! Racja, najwyższy czas popatrzeć co tam ciekawego w skrzynce na listy. 

 

Spoiler

 

 

8.04.2015, 00:19:26 Nightbringer napisał:

Cześć tęczota. Co u ciebie ?

1 Co byś zrobiła gdyby Twilight niechcący zmieniła cie w ogiera i nie umiała tego odwrócić ?

2 Co myślisz o tej scenie

z góry mówię że jest to prawdziwa scena z filmu a nie przeróbka 

3 Jak się robiło spojler ?

 

1. Nieważne czy ogier, czy klacz... Ważne, że wciąż byłabym najszybszym pegazem w caaałej Equestrii!
2. Nie mam pojęcia co to za technologia, ale jak ktoś mógłby chcieć coś innego niż pluszową wersję mnie :rd8:


 

23.05.2015, 08:48:13 FlutterDash1006 napisał:

Hejka Rainbow  :rd5:

Jak tam u CB? :) Mam do CB pare pytanek:

1. Jaka by była twoja reakcja na róg?

2. Chciałabyś, żeby Dzielna Do i ty byłyście siostrami?

3. Jakie jest twoje naj, naj, naj większe marzenie?

4. Chciałabyś chociaż na jeden dzień wyprobówac bycie alikornem?

5. Ile masz lat? xD

No to by bylo na tyle  :ziew:

Pa pa RD :rbd:

 

Hej! U mnie super, już dawno się tak dobrze nie wyspaaaałam.

1. Jeśli oznaczałoby to utratę skrzydeł to chyba pierwsze zaklęcie którego bym się nauczyła to przyzwanie ich z powrotem.
2. No jasne! Razem przeżywałybyśmy najlepsze przygody. I jeszcze móc potem o tym przeczytać w książce!
3. Zostać kapitan Wonderbolts. Zasługują na kogoś takiego jak ja.
4. Nie czuję takiej potrzeby. Jestem super w obecnej postaci i nieważne czy z rogiem czy bez.
5. 21 w naszych latach. Zastanawiasz się już ile świeczek dać mi na torcie?

 

Papa :rd5: 

 

21.07.2015, 12:38:07 maks123 napisał:

1. Zakochałaś się w Solarinie :lazyrainbow::rd3::rd2::rainderp::salut::rdblink::wut::rd9::rd7::rd10::rd4::rainbowglasses::rdhug:

 

1.  Nie mam pojęcia o czym mówisz... Mam ważniejsze sprawy na głowie.

 

31.07.2015, 18:38:03 Protoplasta napisał:

Sonic szybszy :P

 

1.Nie znam Sonica ale skoro jest taki szybki to niech przyjdzie się zmierzyć!

 

14.08.2015, 23:53:58 RainbowDash303 napisał:

Cześć Rainbow dash mam pytanko jak poznałaś dawną przyjaciółkę Gilda (Gryfa) chciałbym to wiedzieć :D RD LOVE !!!! 

post-2987-0,94767900-1439589236_thumb.jp

 

1. Hej! Gildę poznałam dawno temu za czasów Szkółki Lotników w Cloudsdale.

 

24.08.2015, 20:23:10 Twilight <3 napisał:

czy pojechałabyś do takiej energylandi ale w wersi ekstremalnej? bała byś sie czy nie?:ohmy:

 

1. Ale co to jest ta Energylandia?

Takie wesołe miasteczko z różnymi ekstremalnymi atrakcjami.

Pff to nie bałabym się nawet trzykrotnie bardziej ekstremalnej wersji! Ja się przecież niczego nie boję!

 

25.08.2015, 12:05:25 Ziemowit 04 napisał:

Rainbow! Czy lubisz Toruń i czy pocałowałabyś Big Maca?

 

1. Nie znam tego miasteczka, ale dziwną ma nazwę. Chciałabym kiedyś je odwiedzić.
2. Ale Big Maca to sobie z głowy wybij!

 

4.09.2015, 15:41:19 SebastianRichCountryOwner napisał:

200_s.gifrainbow_tours__dash__by_golden_fly-d58nk

Przepraszam, że się podlizuję, ale jesteś taką piękną klaczą. Zdecydowanie masz w sobie to "coś" :)

Oto pytania:

1.Pościgamy się? (nie to żart, wynik byłby przesądzony :P)

2.Słyszałaś o czymś takim, jak człowiek?

3.Co sądzisz o osobach, które nie lubię rywalizacji albo w ogóle nie lubią sportu?

4.Czy jesteś w stanie w jakiś sposób dotrzeć do planety Ziemia, a dokładnie, to do podwarszawskiego Serocka w Polsce?

5.Lubisz być fanatycznie uwielbiana przez innych, nawet jeżeli ich uwielbienia wynika głównie z tego, że bez zastanowienia podążają za tłumem?

6.Może pytanie nie ma sensu, ale lubisz mnie?:flutterblush:

7.Grałaś kiedyś w grę "Doom"? To taka gra, gdzie zabija się potwory, klasyka gatunku :)

8.Przytulisz mnie?

9.Czy pomogłabyś Fegeleinowi zrobić kawał na Hitlerze?

10.Jak podobasz się sobie z głosem Agnieszki Mrozińskiej-Jaszczuk?

 

Oh przestań... Ale dziękuję Ci!
1. Przegrać ze mną to zaszczyt to może jednak spróbujesz? :rd4:
2. Podobno to jacyś kosmici z innej świata, ale niestety wiele nam o nich nie wiadomo. Może dopytam Lyry o co chodzi...
3. Nie wiedzą co tracą! Jednak szanuję wszystkie takie kucyki i nie mam z tym najmniejszego problemu.
4. Musiałabym spytać księżniczki, ale nie sądzę, że się uda.
5. Każdy lubi być podziwianym. Także ja! Ale ma to sens tylko wtedy, gdy takie uwielbienie jest przemyślane i ma jakieś podstawy.
6. Miło mi się z Tobą gada. Jasne że Cię lubię!
7. Niestety nie wiem co to. Ale chętnie skopałabym tyłki paru potworom!
8. Jasne :rd6:
9. Są to jakieś nieznane mi postacie.
10. Dziwne imię jak dla kucyka. I jak to? Mam drugi głos?!

 

29.09.2015, 10:49:35 TalkativeCloud napisał:

Jaki jest twój ulubiony kolor z filmu czarno-białego? he? :shiarmor:

 

1. Czarny bo bliżej mu do grzywy Daring Do!

 

9.10.2015, 18:44:38 bialywilk napisał:

1. Kogo najbardziej lubisz z Wonderboltsów?
2. Czy uważasz się za najszybszego pegaza na świecie?
3. Czy wygrałabyś wyścig z Discordem?
4. Jak bardzo zależy Ci na przyjaciółkach?

 

1. Ciężko byłoby mi wybrać mojego ulubionego Wonderboltsa, ale naprawdę podziwiam Spitfire!
2. Dopóki nie znajdę na swojej drodze pegaza, który by mnie prześcignął to tak!
3. Co za problem! Władca chaosu czy nie pff! Parę Elementów do pomocy i pójdzie jak z płatka.
4. Przyjaciółki są dla mnie najważniejsze. W końcu przyjaźń jest esencją naszego świata.

 

12.10.2015, 11:48:19 Raffcio napisał:

Jaka jest twoja ulubiona piosenka? :v

 

 

1. https://www.youtube.com/watch?v=f6H6TgZodPI

Oh yeaa!

 

15.10.2015, 20:55:01 Dashidania napisał:

Hej Rainbow Dash, jakie są najważniejsze cechy u przyjaciół?

i jeszcze jedno pytanie:

Czy lubisz jak silniejsi dokuczają słabszym?

 

Czy pocałowałabyś soarina? I na ile go lubisz?

 

 

 

1. Najważniejsze cechy moim zdaniem to lojalność i szczerość wobec przyjaciół.
2. Nie powinno się ranić drugiego kucyka. Tym bardziej gdy istnieje widoczna przepaść w pewnych
aspektach między nimi!
3. Lubię go, ale proszę bez takich insynuacji!

 

15.10.2015, 20:58:25 Silicius napisał:

Czarny to nie kolor(tylko jego brak), więc pozostaje jedynie biały :v (który jest mieszaniną wszystkich kolorów z kolei)

A do RD mam jedno ważne pytanie:

– Czemu nie masz całej tęczy w kolorach grzywy?

 

1. Fioletowe kolorki tęczy postanowiłam oddać Twilight :rd2:

 

16.10.2015, 08:54:28 TalkativeCloud napisał:

ehh. no to jeszcze jedno pytanie! Co zrobiłaś kiedy sie dowiedziałaś że jesteś kucykiem?! :soawesome:

 

1. Wiele nie mogłam zrobić po urodzeniu, a kto by to pamiętał co się wtedy działo.

 

25.10.2015, 10:18:01 ComingTrueMusic napisał:

Wiesz dlaczego chmury są białe ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

 

1. Jakbym mogła nie wiedzieć skoro pochodzę z Cloudsdale głuptasku!

( ͡~ ͜ʖ ͡°)

 

3.11.2015, 22:14:30 Patriot1939 napisał:

Rainbow. Mam pytanie.

Przeczytałabyś książkę ''Zwiadowcy"?

 

1. Nazwa brzmi zachęcająco to może znajdę na nią chwilkę pomiędzy moimi sesjami czytania Daring Do.

 

 

To chyba tyle?
Niestety nie mamy więcej do ogarnięcia.

No to dziękuję wam wszystkim za miłe pytanka!
Ale na niektóre mniej chętnie odpowiadałaś :kappa:
Ej ej co sugerujesz?!
Nic nic spokojnie Dashie! Chyba możesz wracać do spania.

Edytowano przez FrozenTear7
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...