Skocz do zawartości

King Sombra (Król Sombra)


Gubryś

Recommended Posts

Mi się ta postać nie podobała... to znaczy mogłaby być fajna ale spartaczyli, właśnie przez to, że nie dali mu się wykazać. Bo on po tych odcinkach kojarzy mi się tylko z latającą głową. Mogli mu dać osobowość, charakter, zrobić z niego epicką postać ale nie, bo latające głowy są fajne i nie mają charakteru ale za to latają i są głowami, może uznali, że skoro to coś lata i jest przeważnie głową to jest już wystarczająco ciekawą postacią.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie, Tia i Luna zmieniły go w wielki i zły Cień + zamknęły w lodach północy. Co innego może zrobić Cień niż tylko latać i od czasu do czasu zaśmiać się złośliwie? Duży minus dla producentów, że nie wymyślili czegoś ciekawszego jak np. dla Discorda. Heloł! Przecież to Equestria, gdzie żyją sobie swobodnie pegazy, jednorożce, alicorny, Celestia wie co jeszcze, a nie wymyślili czegoś lepszego dla Sombrera, nie wierze, że tak zawiedli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna teoria spiskowa. I realna. Tyle' date=' że Jego Wszechmocna Wysokość to jednorożec, a nie alicorn. Mam nadzieję, że Trixol wskrzesi Jego Wszechmocną Wysokość w jakiejś czarnej mszy *trzyma kawę*[/quote']

Jest jeszcze opcja, że Sombra był tylko pionkiem w większej grze "złego alicorna". Pognijemy, zobaczymy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak będzie to się okaże, ale nie jest to tak oklepana i tania teoria spiskowa jak z zakończeniem "Indoktrynacja" w Mass Effect 3. Logika mówi już, że takie potraktowanie głównego złego jest co najmniej strzałem w stopę. Jest też szansa, że to będzie pierwszy villain, który będzie i na początku i na końcu sezonu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...