Skocz do zawartości

King Sombra (Król Sombra)


Gubryś

Recommended Posts

Spodziewałem się naprawdę imponującego czarnoksiężnika, geniusza zła, a otrzymaliśmy bestię. No cóż, straszliwy śmiech to klasyczny element villaina, ale ryczenie jak raniony tygrys... Zawiodłem się. I czy tylko mi coś nie gra? Jest potężny. W pojedynkę niemal podbił Crystal Empire. Za pierwszym razem musiały go tłuc obie Księżniczki, choć jest tylko jednorożcem. Dysponuje tytaniczną mocą - przekląć królestwo na nie wiadomo ile stuleci? Nagle okazuje się, że ma inteligencję i wymowę tak wielką, że jest w stanie rzucać krótkie, pojedyncze wyrazy, jak standardowe ,,NOOOOO!", a o zdaniach nie ma co marzyć. I, Hasbro, wmawiacie mi... że taki brutal jest jednym z najpotężniejszych magów? Ale suchar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wizerunek, to bardzo ładna, dopracowana postać. Gorzej z psychiką bohatera. Jest to chyba najgorszy zły charakter w MLP: FiM, chociaż ciężko to jednoznacznie stwierdzić po dwóch odcinkach. Może w następnych jakimś cudem bohaterowi uda się znowu namącić i siać zło? ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż ja dodam obrazek jaki znalazłem na devie

Dołączona grafika

Pasuje on do teorii Ahzeka, z resztą wyglądają ładnie na nim szczególnie Wielki Władca Cienia :fluttershy5:. Sądzę, że Trixie zostanie sługą Sombry

*teraz dla zabawy rzuca zaklęcie na Sombrę*

Dołączona grafika

Tadam oto żeńska wersja Sombry - Obscura , ładna ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...