Skocz do zawartości

[Pytania] Zapytaj Twilight


Kirara

Recommended Posts

Witaj droga Twi!

Czy zanim zamieszkałaś w Ponyville na prawdę nie miałaś żadnych przyjaciół? Żyłaś przez jakiś czas z Celestią, która przez długi czas dawała Ci swoje nauki. Dlaczego tak mądra władczyni zwlekała tak długo, bo pokazać Ci - jak sama to ujęłaś - jedną z najsilniejszych magii występujących w przyrodzie? Przecież inne kucyki od młodego źrebięcia spotykały się z nią bez przykrych konsekwencji.

Czy Spike nie czuje się samotny, będąc pewnie jedynym smokiem w Ponyville? Nie tęskni za swoją rodziną? Zapewne jesteście dla niego świetnym towarzystwem, jednak czy nie tęskni on za kimś ze "swojego gatunku"?

Wiecie co się stało z Trixi? Zrobiła w Waszej wiosce wiele złego, jednak przez swoje zachowanie wołała o pomoc. Widać było, jak potrzebuje miłości i bardzo dużo Magii Przyjaźni. A kto może dać jej więcej przyjaźni jak nie Wy?

PS Twi, nawet nie wiesz jak cudnie wyglądasz na globusie patrząc "spode łba". http://s3.amazonaws.com/bronibooru/sample/ad19097b92d3d469fb5274abe68b4bab.jpg

Serdeczne pozdrowienia z krainy, gdzie flory i fauny nie trzeba pilnować śle wierny Brony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Twilight, 1. Czy kiedykolwiek miałaś kontakt z czarną magią? 2. W gruncie rzeczy twój dom to biblioteka.. czy ktoś przychodzi pożyczać od ciebie książki? 3. Dużo czytasz.. nie myślałaś kiedyś o napisaniu jakiejś książki? 4. Masz jakieś wymarzone miejsce na odpoczynek? 5. I ostatnie... czy jest to możliwe przewracać kartki nie używając magii? (w końcu masz kopytka) Your faithfull reader of your answers, Ecape

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Twi, do czego kucyki w Equestrii używają siodła? Pamiętam, jak zakładałaś je w odcinku o odejściu Zimy. Czy czasem pegazy nic nie namieszały w naszej pogodzie? Od dobrego miesiąca powinna być Zima, a Jesień nadal trzyma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Twilight... Rozpoczęłaś studiować magię wtedy, kiedy ujrzałaś księżniczkę Celestię wznoszącą słońce. Czy zaczęłaś się uczyć tylko dlatego, bo po prostu CHCIAŁAŚ, czy od pierwszej chwili ujrzenia księżniczki pragnęłaś być jej mentorką? I mam jeszcze jedno pytanie: czy prostujesz sobie włosy, czy naturalnie się tak układają? :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Twilight, Czy macie w PonyVille internet? Czy może te wszystkie nasze listy "idą przez Spike`a"? Jeśli tak, to jak on sobie radzi ze Spamem? Z doświadczenia wiem, że tradycyjne skrzynki pocztowe mają z tym problem... Biedny Spike.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Twilight, czy nie sądzisz, że postąpiłaś nieodpowiedzialnie względem Państwa Cupcakes? Okazała się dla Ciebie ważniejsza praca papierkowa dla Księżniczki Celestii niż bezpieczeństwo małych kucyków. Nie wiem czy wiesz, ale byli tak zdesperowani, że próbowali szukać pomocy nawet u Raindbow Dash. Nie mam nic przeciwko jej osobie, jednak nie jestem sobie wyobrazić, jak bezpiecznie poradziła by sobie z małym jednorożcem i pegazem. Jako znawczyni wielu ksiąg, mogłabyś mi wyjaśnić, jaka jest żeńska forma słowa "jednorożec" i "pegaz"? Jednorożczyca jakoś tak głupio brzmi... Z pozdrowieniami, Oddany Brony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga twilight mam pytanie.Oglądałem ostatnio asdf pony w którym prawie cie nie widać jedynie w kwestii a ja poczytam książki w 3 części jesteś.Czy czujesz się pominięta?

2 razy dostałaś odpał 1 raz kiedy parasprite zniszczyły ponyville i kiedy zapomniałaś wysłać list do Księżniczki Celestii a teraz pytanie:czy często zdarza ci się taki odpał?

Ale weź, proszę, nie używaj takich ciemnych kolorów, jak piszesz :P

Niklas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Twilight,: -Czy kiedykolwiek nie będąc pod żadną wrogą siłą pomyślałaś źle o jakimkolwiek kucyku? -Jak każdy dobrze wie lubisz czytać książki. Dużo książek. Bardzo dużo książek. Bardzo bardzo dużo książek. Czy zdarzyło ci się kiedyć zaniedbać swoje przyjaciółki bądź obowiązki z tego powodu? -Z całą pewnością nie jesteś przeciętna. Te wszystkie książki, nauka u Celestii, Elementy Harmonii... Czy ktoś chciał kiedyś zostać twoim uczniem? W końcu wiesz, ta cała twoja moc i inne takie... -Czy Celestia jest twoją przyjaciółką? Z całą pewnością jest twoją nauczycielką, ale czy kiedykolwiek zapoznałaś się z nią bliżej? -Czy ty... Kiedyś... No... Za-zakochałaś się w kimś...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Twilight. Piszę do Ciebie, gdyż zadręcza mnie jedno, dziwne pytanie. Co masz do powiedzenia na temat opowiadań opisujących Ciebie i innego kuca (na przykład Księżniczkę Lunę albo Trixie) jako parę? Jak się z tym czujesz? Uważasz je za kompletne bzdury, czy sama musisz przyznać, że znajduje się w nich ziarnko prawdy? Mam nadzieję, że zdrowie ci sprzyja. Niechaj Twój miecz zawsze pozostanie ostry. Twój największy fan, Vermik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witaj Twilight! Mam do Ciebie kilka pytań ,a więc... Czytałaś może Metro 2033 lub 2034 ? Jeśli tak to podobały Ci się te książki ? Czy Fluttershy NAPRAWDĘ JEST DOVASHY ? DOVAHKIN ? DRAGON BORN ? SMOCZE DZIECIĘ ? Czy krzyki istnieją naprawde ? FUS RO DAH itp. ? Pozdrawiam,twój fan Wolf !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagshemash Twilight!

Wiesz czego dotyczy prawo Joule'a-Lenza i jak je wykorzystujemy?

Teraz pytanie od mojej Pani, Wspaniałej i Potężnej Trixie, która jest zbyt wspaniała by sama tu przyjść i zapytać:

Jakie to uczucie być tylko drugim najbardziej uzdolnionym magicznie jednorożcem? (każdy wie, że na pierwszym miejscu jest Trixie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...