Skocz do zawartości

[Pytania] Zapytaj Twilight


Kirara

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Hej Twi, mam 2 pytania: 1.Czemu tak długo nie odpowiadasz na nasze pytania? 2.Co tam u Ciebie słychać? Pozdrawiam ^^ :hug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Exterminatore

Pytania, pytania...a już wiem, jakie zadam.Let's go: 1)Czy nauczyłaś się już czaru zmiany wieku? 2)Zdarzyło ci się kiedyś rzucić jakiś destruktywny czar? 3)Masz już jakiegoś jednorożca na oku? 4)Chciałabyś zostać księżniczką, czy wolisz po prostu być najlepszą uczennicą księżniczki Celestii i założyć własną akademię? 5)Przytulisz?:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Dobra w takim razie jedziemy: 1. Jaka magia najbardziej Ci się podoba? 2. Co sądzisz o książkach fantasy? 3. Dużo czasu zajmuje Ci rozczesywanie grzywy, bo fajna jest moim zdaniem :D? 4. Jakie jest Twoje zdanie na temat sportu? Tyle z mej strony :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Twilight. Mam dla Ciebie parę pytań. 1. Czy u was, w szkołach Equestriańskich jest chemia? Mówię o zwykłej szkole. 2. O czym miewasz sny? 3. Czy byłaś kiedyś pod wpływem alkoholu? 4. I ostatnie, najważniejsze pytanie. Możesz odpowiedzieć tylko "tak" lub "nie". Czy Twoją następną odpowiedzią będzie "nie" :trollface: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania: 1.Szczęśliwego Nowego Roku 2.Jak ty możesz tyle książek czytać przez cały czas? 3.Ile ma lat już wasz świat? Jeśli nie wiesz nie musisz odpowiadać. 4.ost.Ile ty już listów wysłałaś do Celestii? Nastęne pytania będą za tydzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Twilight, 1 Czy lubisz księżniczkę Lunę? :TWcU3: 2. Chciałabyś być alicornem? 3. Co myślisz o strzelaniu z łuku? 4. Lubisz rysować? 5. Lubisz słuchać muzyki? 6. Czego nauczyła cię Zecora? 7. O czym marzysz przed zaśnięciem? 8. Lubisz swoje imię? 7. Przytulisz? :twiblush2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Twilight. Czy po tym jak Trixie zrzuciła z siebie Amulet Alicornów myślałaś o tym by go zabrać i nałożyć ? Wtedy stałabyś się najpotężniejszym jednorożcem w Equestri byłabyś potężniejsza do Celestii a nawet mogłabyś ja obalić i zostać królową. Miałabyś nie ograniczoną władzę. Wyobrazi sobie tysiące kucyków padających przed tobą na kolana gotowych na każdy twój rozkaz. Co ty na to ? Nałożyła byś amulet i byłabyś boginią. Brzmi kusząco ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj znów droga Twilight! Powracam do Ciebie z kolejnym pytaniem. Tym razem zapytam Cię o inną grupę która włada magią(a przynajmniej czymś w jej rodzaju) są to Jedi i Sithowie. Co o nich myślisz, i co myślisz o ich zdolnościach posługiwania się mocą? Chciałabyś się z nimi spotkać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Twilight Sparkle, mam do ciebie kilka pytań: 1. Jak to jest być tą główną postacią serialu? 2. Słyszałam że w czwartym sezonie masz zostać alicornem (ale to zapewne tylko plotki). Co o tym sądzisz? 3. Jak myślisz, jakie znaczki będą miały Zdobywczynie Uroczego Znaczka (Sweetie Belle, Scootaloo, Apple Bloom, Babs Seed)? 4. Czy Księżniczka Celestia potrafi wyczarować (przewidzieć) jaki Cutie Mark będzie miał dany kucyk? Mówiła ci coś o tym? 5. Tworzysz własne zaklęcia? Potrafisz to w ogóle robić? Jeśli tak to podasz jakiś przykład? 6. Czytałaś fanfic Past Sins? Co o tym myślisz? Czy coś takiego mogłoby się wydarzyć naprawdę? 7. Czytałaś fanfic Forever Faithfull? Czy coś takiego dzieje się po śmierci? Czy mogłabyś zrobić coś takiego swoim przyjaciółkom? 8. Gdy kucyki w Ponyville widzą was (całą Mane 6) normalnie na ulicy reagują jakoś szczególnie, czy po prostu mijają jak każdego innego kucyka? Proszą o autografy? No bo przecież to ty jesteś najlepszą uczennicą Celestii. To wy tyle razy ocaliłyście Equestrię... 9. Jaki jest "stopień" twojej przyjaźni z Solarem, jak bardzo się lubicie? Duża, bardzo duża, może nawet ogromna? A może to coś więcej niż przyjaźń. To tyle ode mnie. Do zobaczenia Twilight ;3 Twoja wielka fanka, Joasia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...