Skocz do zawartości

[Pytania] Zapytaj Twilight


Kirara

Recommended Posts

Witaj [b.dużo miłych epitetów] Twilie :3

Ostatnio rozmawiałem ze znajomym o nekromancji.

Wspomniał mi o tym, że jednym z takich zabiegów nekromancji jest zamienianie ludzi w kamień. Dlatego mam małe pytanie:

Skoro Discord został zamieniony w kamień to oznacza, że EoH to narzędzia nekromantów? Zauważ, że kiedy został w powrotem wypuszczony powiedział, że słyszał wszystko wokół, co potwierdza tę tezę. Mało tego, patrz chociażby na nieśmiertelność Celestii i Luny. Jak myślisz?

I na pożegnanie: *hug* c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave, Twilight! Puchałke ma parę pytań do Ciebie.

1. Na jak daleki dystans możesz się teleportować?

2. Czy posiadanie przedmiotów podczas teleportacji powoduje, że musisz skupić magię na każdym z nich oddzielnie i na sobie, czy też tylko na sobie?

3. Powiedziałaś, że nie mogłabyś nauczyć człowieka magii. Ale magia istnieje w każdej istocie, a gdyby człowiek był w Twoim świecie, to działałyby na niego Wasze prawa fizyki, a skąd możesz wiedzieć, czy ludzie nie mają zdolności magicznych, skoro żadnego człowieka nigdy nie widziałaś?

4. Słyszałaś o rycerzach jedi?

5. Czy podczas teleportacji istnieje ryzyko teleportowania tylko połowy siebie (co byłoby oczywiście katastrofalne w skutkach)?

6. Czy polowanie na zwierzęta jest w Equestrii zabronione (np. gdybym był sam w lesie i byłoby to moją jedyną nadzieją na przeżycie)?

Pozdrawiam.

Ryszard, alias PuchałkE?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Twilight.

Na początek chciałbym poinformować, iż jesteś moją faworytką spośród znanych mi jednorożców i kucyków w ogóle. Szanuję cię za twoją wiedzę, inteligencję i czarujący urok osobisty. Tak trzymać, że tak powiem.

A teraz, abyś nie poczuła się zbytnio połechtana komplementami, czas na serię pytań. Mam nadzieję, że odpowiesz na nie.

1. Za ile byłabyś skłonna sprzedać Spike'a? Przydałby mi się niewol... to jest pomocnik. :) Oczywiście żartuję. Wybacz, nie mogłem się powstrzymać. No to na poważnie...

2. Słyszałaś może kiedyś o czymś takim jak Woodstock? To taki festiwal, daleko, daleko od Equestrii. Pinkie pewnie byłaby nim zachwycona, ale co ty o nim sądzisz? Wybrałabyś się na niego, gdybyś miała okazję? Napiłabyś się piw... znaczy cydru z brodatym nerdem w mojej osobie i porozmawiała o fizyce kwantowej?

3. Zastanawia mnie pewna, dość głupia przyznam, kwestia. Chodzi o cute marki. Po pierwsze, jakie to uczucie, gdy dany kucyk otrzymuje takowy? Czuć coś, czy po prostu znaczek się pojawia? I druga kwestia... Jak to możliwe, że dany znaczek przybiera tak... dopracowaną formę? Skoro tworzy je magia, siła raczej bezosobowa, nie powinny one raczej być niekształtnymi plamami? A może raczej dany kucyk podświadomie wpływa na kształt znaczka? Od uczonej, jaką jesteś, oczekuję szczegółowej odpowiedzi :)

4. Jako fan Gwiezdnych Wojen, muszę zapytać. Co byś zrobiła, gdyby okazało się, że Discord jest twoim ojcem?

5. A teraz pytanie ze znajomości ziemskiej literatury. Jaki jest sens życia, wszechświata i całej reszty?

6. Jeszcze zastanawia mnie pewna kwestia. Twój asystent, Spike, jest smokiem. Małym smoczątkiem. Na razie. A co zrobisz gdy dorośnie? I stanie się... nieco większy? Rozumiem, że decyzja będzie należeć do niego, lecz jak sądzisz, co zrobi? Zostanie z tobą (oczywiście tylko w przenośni, bo biblioteka w Ponyville raczej go nie pomieści), czy wyruszy w świat, aby zdobyć skarb i spać z jaskini?

No dobrze, tyle na razie wystarczy. Chociaż cisną mi się na klawiaturę kolejne pytania, ale pozostawię je na kolejną porcję. Pozdrawiam, D'jall.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj droga wielka, potężna, mądra, zaradna, cudowna Twilight Sparkle

Mam pytanie które mnie dręczy...

Napisałaś że nie chciałabyś zostać Alicornem, ale skoro już wiadomo że nim zostaniesz, to czy znaczy to że zrobiłaś to bo trzeba i to twój obowiązek mimo tego że nie chcesz tego, czy co?

Pozdrawiam twoja fanka nr 1 Imka2000

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Cześć Twi :hug4: ;d

Mam dwa pytania, zaczynajmy:

1. Jak to jest być Alicornem?

2. Masz jakieś ulubione miejsca, w których lubisz wypoczywać itp?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Twilight mam do ciebie parę pytań, mianowicie:

1.Czy w Equestrii rok trwa tyle samo co u nas?

2.U was też jest 2013r.?

3.Jak u was działają prawa fizyki? Są jakieś książki które je przedstawiają?

4.Czy Pinkie Pie faktycznie zagina prawa fizyki? Jeśli u was działają inaczej to jest możliwość, że nie zagina?

5.Natknełaś się kiedyś na Wikipedie?

6.Jeśli tak to co o niej myślisz?

7. Jak ci idzie latanie?

To tyle ode mnie :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj droga Twilight! :hug4: Mam do ciebie parę pytań:

1. Czy przez bycie Księżniczka będziesz spędzała tyle samo czasu z przyjaciółkami, czy raczej obowiązki wezmą górę i będziesz miała dla nich mniej czasu?

2. Czy reszta twoich przyjaciółek zamieszka w Canterlot, czy powróci do Ponyville?

3. Wolisz mieszkać w Ponyville, czy w Canterlot? Na początku ostatniego odcinka, śpiewałaś o pięknie Ponyville, a na końcu o Canterlot, więc nie jestem do końca pewna. ^^

4. Nie pytam o to, jak ci idzie z lataniem, bo pytanie to już padło. Jednak zapytam się jedną rzecz. Na końcu odcinka, przed napisami, tak jakby "wleciałaś w ekran" (

). Już od razu umiałaś latać? :o

To tyle, do zobaczenia Twil-- Księżniczko Twillight! ;3 *kłania się nisko i odchodzi*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...