Skocz do zawartości

[Pytania] Zapytaj Twilight


Kirara

Recommended Posts

1/4 czasu poświęcam na MLP i trapią mnie takie pytania jak.. Może zacznę od pierwszego. W czternastym bodajże odcinku drugiego sezonu serialu dzieci państwa Cake oswoiły się ze swoimi zdolnościami z czym Twilight poradziła sobie w latach szkolnych. Co jest grane?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Twilight!

Mam do Ciebie pytanie.

W sezonie 3 zostajesz księżniczką spodziewałaś się tego ??

Mieszkasz w osobnym pałacu ???

Jak często widujesz się ze swoim przyjaciółkami ???

Chciałam bardzo zadać Ci te pytania.

Twoja najwiękasz fanka Mi amore

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Która z Twoich przyjaciółek wydaje Ci się Tobie najbliższa?

2. Co tak na prawdę sądzisz o Trixie?

3. Chciałabyś cofnąć się do przyszłości i zmienić coś w swoim życiu?

4. Lubisz mnie?

5. Jeśli tak, zostaniemy psiapsiółami? :pinkiehug:

6. Czy ten wygląd Twojej grzywy jest naturalny? Bo bardzo mi się podoba. :pinkie2:

7. Co sądzisz o czarnej magii?

8. Miałaś kiedyś jakieś inne przyjaciółki w Cantelocie?

9. Dasz huuuga? :fluttershy4:

10. Ja lubię Trixie i Ciebie, czy się za to wkurzysz? :fluttershy3:

To tyle ode mnie, bye bye Twilie! :pinkie2::flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed Twi materializuje się list a jego treść jest taka:

"Droga księżniczko Twilight ta co złączyłaś królewskie siostry, elemencie magii,księżniczko Equestri, uczennico Celesti et cetera. et cetera.

Droga księżniczko Twilight chciałbym ci życzyc by pot twoimi rządami Equestria była krajem szczęśliwym, a Canterlot był miejscem pełnym śmiechu.

Nie jestem z tego dumny ale też nie bylem szczęśliwy kiedy zostałaś Alicornem ale czy to coś zmienia? Nadal jesteś tą samą Twili tą samą osobą...

A teraz pytania:

-Gdzie obecnie mieszkasz?

-Gdzie będzie mieszkał Spike?

-Czy na zawsze opuścisz Ponyville?

-Co myślisz o plotkach które mówią że zamiast ciebie w Mane6 będzie inny jednorożec?

To wszystko Twili ale mam dla ciebie rade: W tak ważnej chwili twojego życia warto spojrzeć w wstecz przypomnij sobie jak poznałaś swoich przyjaciół, jak połączyłaś Lune i Celestie, jak uratowałaś waszą przyjaźń przed Discordem, jak uratowałaś Kryształowe Imperium i przypomnij sobie inne mniej czy bardziej ważne dni twoich studiów nad magią przyjaźni.

Twój SolarIsEpic który nigdy o tobie nie zapomni.

I jeśli pozwolisz..."

[pojawia się przed Twi i mocno ją przytula]

Przepraszam jeśli cie uraziłem księżniczko.

[Znika]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Twilight!

Pożyczyła byś mi swoje działko wiedzy (tak, to na zwoje)? Naprawdę dobrze by było wyeliminować kilku debili ze swojego otoczenia...

Przecież wiesz że jesteś długowiecznoa. Co zamierzasz zrobić z tym że twoje najlepsze przyjaciółki są śmiertelniczkami? (No na pewno masz plan kochana, prawda? :rd9: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja mam pytanie i jeśli ci to nie przeszkadza to je zadam:fluttershy5:

Czy nie zastanawiałaś się może nad tym aby napisać własną książkę, albo pamiętnika lub dziennika? Mam pewność że książki napisane przez ciebie byłyby bardzo interesujące i mogłyby pomóc( no zależy jaką książkę napiszesz)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witaj Twi.

Ja mam takie nietypowe pytanko. Mianowicie, co mam robić jeżeli znajomy/ma prosi mnie o pomoc, bez której, no powiedzmy wpadnie w głęboką depresję, to ja z szyderczym uśmiechem odpowiadam NIE. A jaką radość sprawia mi widok gdy ten/ta znajomy/ma się rozpłacze (oczywiście z mojej winy). Myślę że będziesz w stanie mi poradzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Oh, droga Twilight masz sporo do nadrobienia, niewiem czy jesteś chora, a jeżeli tak to życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Przy okazji, chciałem zadać Ci pytanie, odkąd zostałaś alicornem masz skrzydła, więc czy szybko się nauczyłaś latać :D?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Hej Twi. Mam kilka pytań do Ciebie.

1. Jakie rzeczy Cię najbardziej uspokajają? 

2. Co sądzisz o podróżowaniu? 

3. Co byś zrobiła, jeśli pozostałoby Ci kilka godzin życia?

To wszystko. Wybaczcie jak pytania się powtórzyły :dunno: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight!

 

Rzadko Ciebie o cokolwiek pytam, ale teraz mam pewną zagwozdkę. Jesteś elementem magii i wiesz tak dużo o przyjaźni, że może mi coś doradzisz.

 

Wyobraź sobie sytuację: pokłóciłaś się z pewną osobą. Nie darzysz jej sympatią, a być może nawet i szacunkiem. Działa to zresztą w obie strony, bo tamta postać też nie ma o tobie zbyt dobrego zdania. W pewnym momencie popełnia ona błąd, który w twych oczach jest karygodnym nadużyciem władzy i musi zostać potępiony. Czy w takim razie sama nadużyjesz swojej władzy, dokonując szybkiego, lecz bezprawnego jej usunięcia, czy wolałabyś przedłożyć daną sprawę przed grono innych, równoważnych Tobie władzą i powziąć wspólną decyzję?

 

Czy byłabyś w stanie kogoś potępić za to, co sama robiłaś? Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek nad podwójnymi standardami? Czy godne potępienia zachowanie innej osoby zasługuje na surową karę, kiedy ty sama jej unikasz, robiąc dokładnie to samo? Czy działałabyś impulsywnie, zezwalając emocją brać górę nad logiką?

 

 

 

Czy odrzuciłabyś przyjaciela, nawet jeśli ostatnimi czasy miałaś z nim popsute relacje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...