Skocz do zawartości

[Pytania] Zapytaj Twilight


Kirara

Recommended Posts

Witaj Twilight. Mam kilka pytań.

1. Jak Ci się wiedzie jako Księżniczka?

2. Czy ktoś w Ponyville zna i używa powiedzenia "Lecim na Szczecin"?

3. Mogłabyś zmaterializować http://world.guns.ru/userfiles/images/smg/belgium/1287829331.jpg'>ten przedmiot i podesłać ją pod mój dom, powiedzmy że potrzebuję tej rzeczy do załatwienia pewnych spraw z niektórymi dwunogami w lozoju :D

4. Czy znasz się na czarnej magii lub/i nekromancji?

5. Lubisz Derpy?

6. Nauczyłabyś mnie teleportacji? Chciałbym odwiedzić wiele miejsc w swoim świecie, ale po prostu korzystanie z PKP (coś podobnego do Waszego "Ekspresu Przyjaźni") i samolotów ("mechaniczne ptaki/pegazy") jest ponad moją wytrzymałość fizyczną i psychiczną jak i również zasobność mojego portfela. Ponadto teleportacja bardzo ułatwiłaby mi życie i nie musiałbym męczyć się w autobusie linii 107 w drodze do Polic a na inne autobusy do Polic często czekać ponad godzinę... Mówię Ci Twi, autobusy linii 67, 75 i 107 w Szczecinie to koszmar, tam aż się tłoczy dużo dwunogów... Korzystanie z tych linii autobusowych jest ponad moje siły a natomiast inne, w których można odetchnąć od dwunogich, to czeka się nawet do 80 minut...

7. Czy znasz jakieś zaklęcie, które by... zamknęło komuś buzię, bo mama ciągle mi truje o maturze a mam dość jej słuchania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hejka Twilight, mam kilka pytań do ciebie.

1.Czy irytują Cię pytania w których aż roi się od różnych błędów? (Ja osobiście staram się pisać poprawnie, chociaż wiem, że zdarzają się literówki.) :aj5:

2.Kto uszył Ci tak śliczną suknię na twą koronację? Czyżby to była kolejna kreacja Rarity? :kUzFl:

3.Jaki jest twój ulubiony cytat i z jakiej książki pochodzi?

To tyle na dzisiaj, życzę miłego dnia. :pinkie4:

Edytowano przez kikiz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Księżniczko Twilight Sparkle, to dla mnie wielki zaszczyt zadać Ci pytanie! *klęka przed nią jak należy przed jej królewską mością*

 

Zastanawia mnie jedno, masz jakiegoś ukochanego? Podkochiwałaś się kiedyś w kimś? Wiesz, taka ukryta miłość ;) Czy zamierzasz mieć królewskiego potomka? Czy odpowiesz na te wszystkie pytania? Ostatnie pytanie: Jak się czujesz z myślą, że coś do Waszej Królewskiej Mości czuje? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj księżniczko Twilight. Zaszczytem jest móc zadać Ci kilka pytań.

 

1. Księżniczko, usłyszałem pogłoski, że zniszczyłaś mienie o wysokiej wartości w kryształowym królestwie. Czy będzie skutkować to jakimiś ruchami politycznymi na linii kryształowe królestwo-Equestria. I czy możesz jakoś to wytłumaczyć. Zamieszczam rzekomy dowód przestępstwa. twilight_sparkle_in__never_again__by_dm2

Drugie pytanie: Czy zamierzasz zostać w Ponyvielle czy jednak przeniesiesz się do Canterlotu?

Trzecie i ostatnie pytanie: Pytanie to jest bardzo delikatne. Teraz gdy zostałaś Alicornem zapewne zdajesz sobie sprawę, że stałaś się nieśmiertelna. Jakie to uczucie wiedząc że przeżyjesz nie tylko swoich przyjaciół ale i męża i dzieci (jeśli oczywiście zdecydujesz się na założenie rodziny), oraz wszystkich na których Ci zależy. (nie licząc księżniczek Cadence, Celesti oraz Luny)?

Edytowano przez Swiftbullet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam Cię Twilight! Muszę zadać Tobie kilka albo i więcej pytań:

1. Jak to jest, że wrogowie tacy jak Discord lub Królowa Chrysalis, którzy władają potężną czarną magią, są unicestwiani w tak banalny sposób?? Jesteś po prostu małym kucykiem jak wszyscy inni, a oni więksi i silniejsi. Kurcze, no ja wiem, że ty z przyjaciółkami władasz Klejnotami Harmonii, ale to jest śmieszne, że czarne charaktery po prostu już się poddają. Jak to w ogóle jest??

 

2. Teraz, jak już zostałaś 4 księżniczką Equestrii, co nadal zamierzasz zrobić?? Jak twoje życie dalej się będzie toczyć, jak już nic Ci nie zagraża i twoim bliskim?

3. Niektóre akcje, jak pojedynek z Tobą i z Wielką i Potężną Trixie albo starcie między księżniczką Cadance i z Chrysalis, można skojarzyć sobie pojedynki Harry'ego Pottera z Voldemortem. Nie zastanawiałaś się nad tym?

4. Mam pytanie odnoszące się pytania 3. Czytałaś Harry'ego Pottera?

5. Niedługo to tablety, smartfony, laptopy i inne gadżety zawładną domem ludzi, niż książki. Gdybyś zauważyła w alternatywnym świecie, że tak się dzieje, przejmowałabyś się tym czy nie? Nie zależałoby Ci na tym, żeby ludzie więcej czytali książki sobie, dzieciom itp. zamiast zachwycać się nowoczesną wygodną technologią?

6. Jak bardzo doceniasz pracę Sowalicji i Spike'a? Traktujesz ich równie?

7. Czy wiesz, że feniks księżniczki Celestii jest zwierzęciem skopiowanym z Harry'ego Pottera? Rozumiem, że za bardzo porównuję HP do MLP: FiM, ale taka jest prawda. Pojedynki i niektóre zwierzęta jak feniks można sobie skojarzyć z wątkami w HP.

8. Jaki gatunek muzyki słuchasz?

9. Wierzysz w przeznaczenie?

10. Nie uważasz, że twoja przyjaciółka Pinky Pie jest troszeczkę nadpopudliwa?

11. Oprócz książek, spędzania czasu z bliskimi, magii i misji, które Ci zleca Celestia to jakie masz jeszcze zajęcia?

12. Jestem świetny w niektórych sportach. Uważasz, że Rainbow Dash jest najlepszym sportowcem w alternatywnym świecie czy w Equestrii?

13. Wiążesz jakieś plany z kimś, kto już jest lub będzie w przyszłości twoim wybrankiem? Może to jest ogier, który ma pomarańczową sierść, niebieską grzywę i jest strażnikiem w Canterlocie oraz jest członkiem rodziny księżniczki Cadance? 

14. Jakie gatunki książek najbardziej lubisz czytać?

15. Który kucyk najczęściej zachodzi Ci za skórę?        

16. Czy życie księżniczki odpowiada Ci najbardziej niż życie zwykłego kucyka-jednorożca?

17. Drażnią Cię twoje skrzydła?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do księżniczki Twilight podchodzi człowiek ubrany cały na czarno. Jego włosy są jasno niebieskie i lekko falują, natomiast oczy są błękitne. Natomiast na jego piersi widnieje biały symbol półksiężyca. Zatrzymuje się i zaczyna mówić:

 

- Witaj Twilight! Miło mi cię poznać! Nazywam się sayback. Przybyłem tu żeby zadać ci parę pytań. Lecz muszę się pospieszyć ponieważ moja ciemna strona niedługo się odezwie. No to zaczynam:

 

1. Co myślisz o permanentnym zwiększaniu się masy wszechświata w bliżej nie określonym punkcie przestrzennym?

2. Pomogłabyś mi dostać się do słynnej komnaty z zaklęciami czasu?

3. Wiesz że masz piękny umysł? I nie tylko.

4. czy mógłbym się z tobą pouczyć? Wytłumaczyłabyś mi niektóre zawiłości czasoprzestrzenne których jeszcze nie pojmuję.

5. Czy twoja percepcja ogólno osobowa jest spowodowana twoim przyswojeniem elementów charakteru twoich przyjaciółek?

6. Czy istnieje zaklęcie które daje nieśmiertelność?

 

Człowiek szybko się kłania, po czym z wolna wychodzi, mówiąc:

 

- To do następnego razu!

 

  I posyła Twilight szczery uśmiech

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...