Skocz do zawartości

[Pytania] Zapytaj Twilight


Kirara

Recommended Posts

  • 1 month later...

Panno Sparkle. Od jakiegoś czasu dręczy mnie pewne pytanie. Mianowicie, czy użyłaś, bądź miałaś kiedykolwiek styczność z zaklęciem odmładzającym? Jeśli tak, jakie były efekty? Czy jest ono niebezpieczne? Czy jest ono długotrwałe? Czy w ogóle istnieje? :D Będę wniebowzięty jeżeli zechciałabyś zaspokoić mą ciekawość. Pozdrawiam. Z poważaniem, Sir Wilson.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Twilight! Mam taki problem: chciałbym być lepszym przyjacielem dla innych, ale nie potrafię. We wrześniu 2011 r. przechodziłem przez... może nie depresję, ale takie załamanie. Od tamtej pory moje życie wygląda inaczej. Bywam agresywny i niemiły zupełnie bez powodu a czasami po prostu łatwo się denerwuję. Nie obchodzą mnie inni. Nie widzę w moich znajomych jakiejś większej dla mnie wartości (nie we wszystkich). Kiedyś było inaczej. Teraz zdarza mi się (już mniej) negatywnie myśleć o sobie i swojej przyszłości. Jak mogę to zmienić? Wiem, że to jest trudne pytanie, ale bardzo zależy mi na odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga panno Sparkle! Na wstępie chciałbym podziękować Tobie za czas i poświęcenie z jakim zajmujesz się biblioteką w Ponyville -- dzięki Twojej sumienności i nieocenionej pomocy byłem w stanie znaleźć bardzo starą i niemalże zapomnianą księgę potrzebną do moich badań, bez których mógłbym nie oddać wyników w terminie. "Obscure Unicorn History" pióra Hampla Hoofellworth'a to rarytas dzisiejszymi dniami. Moje pytanie do Ciebie brzmi -- czy kiedykolwiek myślałaś, by przygarnąć ucznia i uczyć go tak, jak miłościwie panująca nam Księżniczka Celestia uczy Ciebie? Moim zdaniem w okolicy (jeśli nie w całej Equestrii) nie ma drugiego równie zdolnego jednorożca który nadawałby się na nauczyciela magii. Zastanawiałaś się kiedyś nad karierą nauczycielki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Twilight!!

Wiesz coś o podboju kosmosu?

Wiemy ze rakiety nie zdobędziemy, ale Scoot wpadła na nowy pomysł!

KATAPULTA!!! WYSTRZELI NAS W KOSMOS!!!!

Glupie nie?

ODLOTOWE!!!!!!

Masz jakieś rady?

Potrzebujemy skafandrów i pomocy !

Doradz nam coś. Prosimy!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Droga Twilight Jak się czujesz po wizycie swojej alternatywnej odpowiedniczki ? Mam nadzieję że cię nie poturbowała, ale jakby co to daj mi znać. Nauczę ją dobrych manier... I czy tworzysz własne, oryginalne zaklęcia czy używasz już istniejących, w codziennym życiu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Twilight. Jesteś moim ulubionym kucykiem ale w sumie powinienem przejść do pytań :). Więc: 1. Czy w Ponyville jest jakiś kucyk, który Ci dogryza? 2. Te "pasemka" na Twojej grzywie coś symbolizują czy są żeby były (wiem, że dziwnie to brzmi). 3. Jakie imię żeńskie (ludzkie) Ci się najbardziej podoba, a jakie męskie (też ludzkie:D). 4. Chciałabyś być człowiekiem na jakiś czas? 5. I ostatnie by Cię już nie męczyć. Czy jest (lub może być) jakiś sposób by dostać się do Equestri?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...