Skocz do zawartości

[Pytania] Zapytaj Twilight


Kirara

Recommended Posts

Hej Twi! Jeżeli grasz w gry to na jakie jesteś bardziej nastawiona na akcji czy na wyścigowe ? Jeżeli chodzi o mnie to ja jestem nastawiony bardziej na akcje :D . Chodzi mi o gry takie jak Crysis 2 lub Battlefield 3 :)


I mam jeszcze jedno pytanie . Czy lubisz techno ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Twi, mam parę pytań: 1. Czy była jakaś książka która Ci się nie spodobała, pomijając tą którą podarował Ci Solar (zerknęłaś chociaż do niej)? 2. Czym będziesz się zajmować gdy skończysz studiowanie u Celestii? 3. Czemu tak się boisz poddania próbie twoich umiejętności i wiedzy? Przecież jesteś jednym z najlepiej wyedukowanych kucyków w Equestrii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja droga Twilight ostatnio przeczytałem crossoverowe Ficki MLP x Lotr Fellowship is Magic i two Towers of Tolerance w związku z tym mam 2 pytanka 1. Czy gdybyś naprawdę znalazła się w Śródziemiu w czasie Wojny o Pierścień, to co byś zrobiła ?. Uległabyś złemu czarowi Pierścienia tak jak przedstawił autor czy raczej nie ? 2. W 2 przedstawionym przez mnie ficu Autor sugeruje, że odczuwasz coś do Cenistogrzywego, ale jak było gdybyście naprawdę się spotkali

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Twilight Sparkle

jestem jednym z twoich fanów pragnącym odpowiedzi na pare pytań...

Czy słyszałaś o ksiągach... Johna Flanagana Zwiadowcy!!!!????

Czy zawsze będziesz towarzyszyć książniczce Celestii?

Co będzie jak spike urośnie i sobie gdzieś pójdzie (może) a Sowalicja poleci sobie gdzieś...

znajdziesz nowego zwierzaka?

A poza tym zauważyłam że na tym zdjęciu droga twilight nie masz rogu czy to przez discorda?

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam parę pytań: Czy oglądałaś igrzyska? :] Czy często widujesz się ze swoją rodziną? Czy teraz, po ślubie twojego brata jesteś powiązana z rodziną królewską? No i dlaczego akurat Cadance była twoją opiekunką? Przecież jest księżniczką? Czyżbyś miała jakieś "wtyki" w dworze królewskim już od najmłodszych lat? :3 Serdecznie cię pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Twilight czy mogę ci zadać jedno pytanko ? Jak wiesz Spike kocha się w Rarity, czy nie lepiej powiedzieć mu by sobie odpuścił bo może jedynie się rozczarować ? No chyba że twoim zdaniem to minie, ale ja wątpie. No i Spike nigdy nie miał prawdziwej matki, a ty oczywiśćie mu jej nie zastapiłaś. Czy kiedykolwiek nieświadomie dawał jakieś znaki że nigdy nie czuł matczynej miłośći ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Twilight Sparkle Zastanawiam się, czy nie znasz jakiegoś zaklęcia, które zmieniłoby mnie w kucyka i przeniosło do Equestrii. Jeśli tak, to zamawiam bilet w jedną stronę na przyszły piątek. :pinkiehappy: Chciałem jeszcze zapytać, czy teleportowanie kogoś wymaga tyle samo czy więcej energii niż teleportowanie siebie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Twilight. Mam kilka pytań, tak jak każdy w tym temacie ;) Oto one: Co sądzisz o ludziach? Jesteś bardziej humanistką (albo raczej ponyistką ;)) czy raczej umysłem ścisłym? Lubisz historię? Jak myślisz, czy rozwój technologii (którego jak przeczytałem, niezbyt akceptujesz) pozwoli kiedyś kucykom na opuszczenie swojej planety i postawienie chociażby pierwszego kopyta na Waszym księżycu? ;) Czy na Waszej planecie istnieje tylko Equestria, czy są jeszcze jakieś inne krainy, rządzone przez kogoś innego niż Miłościwie Nam panująca Księżniczka Celestia? Mówił Ci już ktoś, że cholernie słodko wyglądasz, jak zrobisz takie duże oczy i przechylisz głowę? ;) No, jak narazie to tyle, może kiedyś wymyślę jakieś nowe pytania, to napiszę. Twój Fan, ShadowRider

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Twilight czy myślałas kiedyś o tym żeby być Alicornem nie w celu władzy, ale po to by móc tworzyć nowe zaklęcia i wiecznie uczyć się czegoś nowego? I w tedy np stworzyć czar pozwalający odwiedzać zaświaty by nigdy nie musieć żegnać swoich przyjaciół na zawsze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...