Skocz do zawartości

[Pytania] Zapytaj Twilight


Kirara

Recommended Posts

zapytajTwi.png

Witajcie Kucyki!
Jeśli macie jakiekolwiek pytania do mnie - skromnej jednorożec - to zadawajcie je właśnie tutaj! Wybiorę wtedy te najciekawsze i postaram się na nie jak najdokładniej odpowiedzieć!
To jawna skrzynka kontaktowa - jeśli ktoś ma ochotę zadać mi jakieś pytanie anonimowo - proszę o wysłanie mi zwoju - Spike na pewno mi go przekaże.

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUhahahahhaaaahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahhahahhaha (dobra koniec, sory ze offtop ale nie mogłem się powstrzymać, ten obrazek mnie po prostu rozwalił) BAUHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAH
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga panno Sparkle, Przez niezwykle długi okres byłem Twoim najbardziej oddanym fanem... Teraz jestem najbardziej Twym oddanym fanem z kilkoma pytaniami. A więc, po pierwsze, co podkusiło Cię do nauki magii? Może to sprawka twoich rodziców? Zmusili Cię, czy po prostu podsunęli ów pomysł? Po drugie, mogłabyś mi nieco opowiedzieć o tym, jak wyglądały dni nauki u księżniczki Celestii? Kompletnie potrafię sobie wyobrazić sobie sytuacji - ty z nosem w książce przy ławce, księżniczka nad Tobą z surową miną, w okularach i długopisem w ustach... Po trzecie, skąd wywodzi się Twe olbrzymie zamiłowanie do nauki, hę? Po czwarte, ile, do jasnej Celestii, masz lat? No i na koniec, dlaczego właśnie ty jesteś taka niesamowicie niesamowita? Mam nadzieję, że odpowiadanie na moje pytania nie zajmie Tobie zbyt wiele czasu i nie przeszkodzi w wykonywaniu codziennych czynności. Pozdrawiam - Twój największy fan, Vermiiiik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hai Twi, myślę, że nie obrazisz się, jeśli zadam ci kilka(naście) pytań :P Co sądzisz o Zecorze? Interesujesz się nowinkami technologicznymi? Jeśli tak, to jakie one są tam u was? Jak uważasz, dlaczego jesteś ulubienicą Celestii? (może to trochę nieodpowiednie dla ciebie pytanie, ale) Są w Equestrii zespoły muzyczne grające jakąś odmianę metalu? Jaki ustrój panuje w Equestrii? Brałaś udział w jakiś konkursach, gdzie mogłabyś pochwalić się swoimi umiejętnościami? Ile godzin snu dziennie potrzebuje kucyk? Czy pegazy i jednorożce potrzebują go więcej/mniej od kucyków ziemnych? Macie tam gry komputerowe? Jeśli tak, jakie? Jak spędzasz/spędziłaś święta? Co dostałaś? :P Lubisz ubrania, które dostajesz od Rarity? Co zamierzasz robić w przyszłości? Na dzisiaj to tyle, do zobaczenia Twilight :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lubisz piosenki z przesłaniem? Jakie są twoje ulubione (oczywiście jeśli masz czas żeby ich posłuchać)? Wiesz coś na temat opętania nonsensopedii przez was? Jaka była twoja najdłuższa podróż? Zadałbym ci jeszcze jedno pytanie, ale... jest ono zbyt dziwne (jak cała reszta osobowości). PS. "takiej małej jednorożec" to nie kłuje, to wręcz wypala oczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Twilight! Dlaczego Spike nie zjawił się na Twoich urodzinach? Czy zdarzyło Ci się kiedyś nie skończyć czytać jakiejś książki i zwyczajnie odrzucić ją w kąt? Próbowałaś Swych sił jako pisarka? Czytałaś dzieła Terry'ego Pratchetta? Jeśli tak, to jaką postać darzysz największą sympatią i dlaczego właśnie jest nią właśnie Bibliotekarz? Słuchasz audiobooków? Lubisz Led Zeppelin? Wiele ich tekstów nawiązuje do literatury fantasy (głównie Tolkiena).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...