Skocz do zawartości

[Pytania] Zapytaj Twilight


Kirara

Recommended Posts

Hej Twili, myślę że nie było tak egzotycznego pytania: Czy jakby nastała zima stulecia, a tobie by skończył się opał, i jedyną możliwością żeby się ogrzać było palenie książek, to zgodziła byś się? Akurat do wiosny byś wypaliła wszystkie - chyba że wolisz marznąć - biednemu Spikowi już nos odmarzł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Twilight ni traktuje spika jak murzyna i nie jest okrutna ...Jest Najlepszym kucykiem na zawsze! :D ) Droga Twilight Sparkle Gdybyś musiała wybrać między Księżniczką Celestią a Przyjaciółkami kogo byś wybrała? Wiem to jest trudne pytanie i jak nie chcesz odpowiadać to cię nie zmuszam ale wiec że twoja odpowiedz bardzo mi się przyda. Pozdrawiam Twoja fanka nr 1 Imka2000

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Gwiazdeczko Mam takie pytanie na temat Spike'a. - Jak traktowała go twoja rodzina, po tym jak go przygarnęłaś po wykluciu? Bardziej jako zwierzaka, czy może raczej jako faktycznie członka waszej rodziny? Jak zareagowali na niego twoi rodzice i brat? - Co tam u ciebie ogólnie słychać? - Czytałaś już może My Little Twinkie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć Twilight 1.są jakieś szczegulnie trudne zaklęcia? 2.Ile znasz zaklęć? 3.Czy jest takie zaklęcie ktore zmieni człowieka w kucka (najlepiej pegaza)? 4.A jeśli tak czy byś mnie zmieniła? 5.Jak żyje ci się w ponyville? 6.Jaką ksiązke polecasz? 7.Czy chciała byś być pegazem? 8.Co jest twojm największym marzeniem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Twilight! Czy wiesz, że to z tobą z klaczy z Mane 6 najbardziej się utożsamiam? (dobrzę się uczę, lubię czytać książki, lubię mieć wszystko zorganizowane) :twilight2: Czemu Lyra najpierw była w Canterlocie, a później przeniosła się do Ponyville (tak samo kilka innych jednorożców)? :lyra2: Czy jesteś nadal trochę obrażona na Applejack i Rarity za zepsucie dziewczyńskiego wieczoru? :despair: Czy Lyra naprawdę ma obsesję na punkcie ludzi? :lyra: Czemu gdy kucyki są małe, to mają trochę inne fryzury niż w wieku dojrzałym? :fluttershy: Czemu wszystkie Changelingi są alicornami? :changeling:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Twilight Sparkle Mam do ciebie parę pytań : 1 . Czy gniewasz się gdy nazywają cie kujonem? (Ja cie tak nie nazywam bo jesteś moim wzorem i kucykowym odzwierciedleniem /)^3^(\ ) 2.Czy bałaś się gdy stanęłaś oko w oko z NightmereMoon ? 3.Czy oddała byś życie za RD,FS,Rarity,AJ lub PP? 4.Czy gdyby któraś z twoich przyjaciółek umarła złamała byś zasady i użyła czarnej magi by ją ożywić? Pozdrawiam twoja fanka nr 1 Imka2000

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Hej Twi,mówię od razu że nie jestem Twoim wielkim fanem ale w sumie każdy kucyk ma jakieś plusy i każdy jest fajny na swój sposób. Jeśli chodzi o pytania: 1.Co sądzisz o ludziach mniej inteligentnych? 2.Czy masz jakąś ulubioną książkę? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi ^^ :muffin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Twilight , znów mi się nasuneły pytania które ci z chęcią zadam : 1. Czy u was w Ponyville są zawody , typu piłka nożna itp. ? 2. Jak tam u Spike ? 3. Boisz się Trixie ( gdybym był tam to bym ją chyba z*****ł , za to co próbowała zrobić , bo ty Twilie jesteś najlepsza ) ? 4. Jak często odwiedzasz Cadence ? , jak tam u brata ? Proszę o odpowiedź , i pozdrawiam cię :twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga twilight co zrobisz jeśli trixie powróci ? Którą z przyjaciółek lubisz najbardziej? Czy gdy jechalas do ponyville by sprawdzić przygotowania do święta letniego słońca trudno było ci.się rozstać z bratem? (Przepraszam że piszę tak ogólnie ale piszę na telefonie ) pozdrawiam twoja ranka nr 1 imka2000

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka Twilight, Piszę do ciebie pierwszy raz. Wiem że magia twojej przyjaźni jest wielka i działą kojąco na otaczający Cię świat. Mam nadzieje że obserwujesz nasz wymiar oraz to forum. Powiedz czy twoja Magia zdoła załagodzić konflikt jaki wynikł z nadużyć i braku roztropności wyższych kucyków, którzy pilnują porządku nad tą krainą? Chcieli dobrze czyszcząc forum, a wyszło jak zawsze. Mam nadzieje że pomożesz nam w tym ciężkich chwilach. Niestety nasze społeczeństwo popełnia ostatnio zbyt dużo takich błędów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...