Skocz do zawartości

[Pytania] Zapytaj Spike'a


Kirara

Recommended Posts

Jak to jest Spike, tak żyć w otoczeniu samych klaczy? Abstrahując oczywiście od Rarity (nie, nie wydam twojego sekretu, jest u mnie bezpieczny) Czy kontaktujesz się w ogóle z jakimiś ogierami, wychodzicie na "męskie wieczorki" albo coś w tym stylu? A może Twilight ci zabrania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema młodzian Ciekawi mnie jedna rzecz odnośnie twojej przeszłości. Jak żyło ci się z resztą rodziny Twilight? Jak cię traktowali, czy przyjaźniłeś się z Shining Armorem, czy rodzice Twi traktowali cię jak własnego syna? Ostatecznie nie każdy posiada w domu małego smoczka, toteż jestem ciekaw jak ci się z nimi żyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Witaj Spike,jeśli się nie obrazisz to zadam pytania.Więc zaczynajmy: 1.Co sądzisz o Fluttershy? 2.Jakie jest Twoje zdanie o pokoju na świecie? Dziękuję za odpowiedzi ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważasz, że powinieneś zrobić w życiu coś "swojego"? To znaczy... Zawsze byleś tragażem i asystentem Twillight, a może warto spróbować czegoś innego? Czy chodzileś do szkoly? Ktoś przecież musial nauczyć Cię pisać (choć zgaduję, że to za sprawą Sparkle, a nie jakiejś podstawówki). Czy to byl pomysl Twillight z tą zabawą "Wymyśl Spikowi zadanie"? Kogo z Mane Six najbardziej (oprócz Twillight) lubisz?


Nie uważasz, że Twillight tobą pomiata? Czy wiesz jakie to bylo zabawne, gdy w pierwszym odcinku pierwszego sezonu Twillight zapytala Cię "Spike! Czy Ty wiesz Co to znaczy?", a ty odpowiedzialeś "Nie..."?
Czy nadal boisz się Luny? Co będzie, jak tak urośniesz, że zrobisz dziurę w suficie Twillight? (Czy może rośniesz tak tylko od chciwości?) Nie sądzisz, że Twillight powinna Ci placić? Nie uważasz że za dużo tych pytań? Co ile czasu średnio będziesz odpowiadal?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ja mam kilka pytań.

1) Dlaczego nie masz skrzydeł? Należysz do jakiegoś specyficznego gatunku, czy może skrzydła wyrosną ci gdy będziesz już starszy?

2) Zastanawiałeś się kiedyś skąd pochodzisz? Kim mogą być Twoi rodzice?

3) W jaki sposób przesyłasz listy swoim oddechem? To jakaś specjalna moc którą posiadałeś od wyklucia czy może odkryłeś ją później?

4) Gdybyś miał jedno życzenie, które miałoby się natychmiastowo spełnić jak ono by brzmiało? Ale uważaj - nie można życzyć sobie nieskończonej ilości życzeń.

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Cześć Spike, kolejna porcja pytań z mej strony ^^. Zaczynajmy:

1. Jakie rzeczy Cię wkurzają/denerwują?

2. Masz jakiś ulubiony rodzaj muzyki przy którym czujesz się najlepiej?

3. Jak mieszka Ci się w Equestrii?

Pozdrawiam :hug4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Drogi Spike'u, mam dla ciebie kilka pytań:

1. Klaczy się o wiek nie pyta, więc... ile masz lat, a przynajmniej w jakim przedziale wiekowym się mieścisz? (dziecko, młody dorosły, dorosły itd.)

2. Jak tam idzie wychowywanie Peewee'go? Uczysz go czegoś?

3. Jaki rodzaj książek lubisz najbardziej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...