Skocz do zawartości

Zapytaj Króla Sombrę


Pawlex

Recommended Posts

Sombra dlaczego jesteś zły miałeś jakieś problemy jako dziecko, a może nadal masz jakieś problemy? A co do twojego CM to na pewno wcale nie jest epicki tylko go po prostu nie masz i nie chcesz nikomu o tym mówić, no bo widziałeś CM Luny nic bardziej epickiego nie istnieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasza Wszechmocna Wysokość... Czy mogę być następny do pracy trzymania filiżanki?

- Jeżeli bardzo tego chcesz....diabollo się ucieszy.

A mogę otrzymać dokładną date? Muszę się przecież jakoś przygotować!

- Jako iż arek zajął twoje miejsce zaczynasz....dzisiaj.

1. Sombra dlaczego jesteś zły miałeś jakieś problemy jako dziecko, a może nadal masz jakieś problemy?

2. A co do twojego CM to na pewno wcale nie jest epicki tylko go po prostu nie masz i nie chcesz nikomu o tym mówić, no bo widziałeś CM Luny nic bardziej epickiego nie istnieje.

1. - A pomyślałeś o tym, że to sprawka czarnej magii?

2. - CM Luny....epicki? Jesteś chyba najśmieszniejszym człowieczkiem jaki tu zawitał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 8 lat bawię się ogniem... czy tam z nim igram... więc wytrzymam (bawi się zapalniczką) Co do pytań do Waszej Wszechmocnej Wysokości: 1.Ile Wasza Wysokość ma lat? 2.Kto Waszą Wysokość uczył? 3.Mogę pożyczyć kilka zwojów o czarnej magii? :D 4.Mogę studiować czarną magię? 5.Mogę zostać księgowym (poźniej)? 6.Mogę już zacząć pracę? (BARDZO lubię pracować)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Wasza Wszechmocna Wysokość paczy, co załatwiłam! :sombra2:

- Nie wiem jak tego dokonałaś ale....wyrzuć ten kilof, zasługujesz no coś lepszego.

A więc co mam robić?

- Możesz zostać dowódcą oddziału sabotażystów, którzy niedługo wyruszają do Canterlotu....trochę uprzykrzyć życie jego mieszkańcom. Zobaczymy jak sobie poradzisz.

Uroczy znaczek Luny JEST epicki!!! Na pewno bardziej epicki od twojego!

Co zrobiłbyś z Derpy, gdyby oparła się o... załóżmy twój zamek i go rozwaliła?

- Hehe, najpierw myślałem że Luna ma po prostu brudny zad....dopiero później odkryłem że to jej CM.

- :lolface:

-Jeżeli Derpy zrobiła by coś takiego z moim zamkiem, to kazałbym jej zniszczyć Canterlot.

A może zatrudnisz go jako klauna?

- Jakiś fanatyk Luny moim klaunem? Nigdy.

Panie jest problem ostatnio około 30 gwardzistów odkryło jedną z fabryk nowego uzbrojenia udało sie ich wyeliminować ale kilku uciekło i nie możemy ich znaleść co zrobić rozsadzić fabryke,zbombardować teren czy spalić cały las?

- Uciekło? UCIEKŁO? JAK MOGŁEŚ DO TEGO DOPUŚCIĆ!! NO NA CO JESZCZE CZEKASZ? WYSADŹ FABRYKĘ, ZBOMBARDUJ OKOLICE, I SPAL POBLISKI LAS! A jeżeli popełnisz jeszcze jeden taki błąd, to naśle na ciebie takiego wirusa, że nic cie przed nim nie ochroni.

1.Ile Wasza Wysokość ma lat?

2.Kto Waszą Wysokość uczył?

3.Mogę pożyczyć kilka zwojów o czarnej magii? :D

4.Mogę studiować czarną magię?

5.Mogę zostać księgowym (poźniej)?

6.Mogę już zacząć pracę? (BARDZO lubię pracować)

1. - Z 1000 na pewno, dokładnie? Nie pamiętam :ming:

2. - Nie mam w zwyczaju rozmawiać o zmarłych.

3. - Możesz, o ile zdołasz przeczytać te zwoje.

4. - Jeżeli myślisz że sobie poradzisz, ale ostrzegam że możesz "niechcący" zginąć.

5. - Tak, brakuje mi księgowego, mam nadzieję że się na tym znasz.

6. - A jeszcze nie zacząłeś?

Yyy. No naprawdę. Myślisz, że są chociaż w 1% szanse, że obejmiesz władzę nad Equestrią?

- 1% szansy to mają królewskie siostry na powstrzymanie mnie.

Ja myślę, że Jego Wszechmocna Wysokość Król Sombra ma 100% szans na to, zwłaszcza że Celestia jest słaba i chronią ją tylko elementy harmonii. Prawda, o największy z królów?

- Prawda mój wierny sługo. Ale z jednym się nie zgodzę. Celestia nie jest słaba....jest już kompletnie bezużyteczna. Myślisz, że dlaczego osobiście się nie pojawiła w Crystal Empire?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmm... Jak się ogarnia bibliotekę szkolną i pomaga biblitekarce to się pamięta co jest gdzie i jak... Zwłaszcza kilka starych ksiąg znalazłem i się zaczytałem. 1. Jaką kawę chcesz, Największy z Władców? (przegląda zwoje trzymając filiżankę) Trochę to zawiłe, ale spróbuję...ciekawe jak na tą magię zareaguję szkolne łobuzy :D 2. Co się stanie, jak złoże Ci, Królu, ofiarę z człowieka lub zwierzęcia? 3. (Patrzy na Króla z podziwem) Jeśli pozwolisz Królu, to spytam się w ile nauczyłeś się czarnej magii? Bo jeśli dobrze widzę, to trochę tego jest, a także jest tu trochę niezrozumiałych dla mnie słów i wiele zagadek. 4. Na pytanie od Ciebie, Królu, odpowiem tak: Bo Jesteś dla niej za silny, a ona jest "bezużyteczna". Dobra odpowiedź? (Uwielbiam cię) PS: Celestor, nie denerwuj mnie tymi obrazkami D: Kolejna plotka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mam teraz robić?

- Najlepiej....pozbądź się Celestora. Jeżeli to zrobisz, czeka cię wielka kariera.

Ja mam avasta ale bądźmy poważni jak to zrobisz?

- Jak naśle na ciebie wirusa? Naślę na ciebie tego tłoka Pawlexa, a on ci go....."zaaplikuje".

To dla czego jeszcze tego nie zrobiłeś? ;3

- Hmmm, może dlatego że byłem zajęty Crystal Empire?

*facepalm* już widzę jak Ci księżniczka pozwoli przejąć władze, prędzej ja stanę się kucykiem *głośno śmieje się*

Naprawdę płakałeś :)

- Boże jak śmiesznie....nie wiem kto robi te dziwne obrazki, ale ten ktoś kłamie.

1. Jaką kawę chcesz, Największy z Władców?

(przegląda zwoje trzymając filiżankę) Trochę to zawiłe, ale spróbuję...ciekawe jak na tą magię zareaguję szkolne łobuzy :D

2. Co się stanie, jak złoże Ci, Królu, ofiarę z człowieka lub zwierzęcia?

3. (Patrzy na Króla z podziwem) Jeśli pozwolisz Królu, to spytam się w ile nauczyłeś się czarnej magii? Bo jeśli dobrze widzę, to trochę tego jest, a także jest tu trochę niezrozumiałych dla mnie słów i wiele zagadek.

4. Na pytanie od Ciebie, Królu, odpowiem tak: Bo Jesteś dla niej za silny, a ona jest "bezużyteczna". Dobra odpowiedź?

1. - Espresso....jeżeli tylko uronisz krople...

2. - Jeżeli tą ofiarą będzie ktoś z moich wrogów.....oddam ci Canterlot, jeżeli go niedługo podbije (na pewno podbije).

3. - Znam się na czarnej magii bardzo dobrze. Choć co prawda, jeżeli "przesadzi" się z tą magią....to mogą przyjść nieprzyjemne efekty uboczne, mi to jednak nie grozi.

4. - Czy dobra odpowiedź? DOBRA? ....perfekcyjna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Kupiłem ci,Mój Panie, super expresso. Dobrze się spisałem? 2.Właśnie dodałem Tarrethowi truciznę do napoju. Dobrze postąpiłem? 3.Czy Wasza wysokość wie, gdzie jest pokój Luny, Celestii i... kuchnia? 4.Kiedy przestanę nieść filiżankę?Nie żebym narzekał, ale ręka mi zdrętwiała. Poza tym mam plane, ale tylko takie... małe, wobec Celestii i Luny :D 5. Mam kogoś zabić ? Jeśli tak, to oferuję moje usługi, czy śmierć ma być szybka, wolna, średnio szybka, bolesna, długa czy męczarnie? Właśnie! Oto expresso dla Waszej Wysokości! Z najlepszych nasion kawy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie, podpisałaby mi się Wasza Wszechmocna Wysokość na Doublettcie? Bo zbieram podpisy moich idoli

- Niech ci będzie *podpisuje* No, a teraz możesz zacząć piszczeć jak mała dziewczynka.....którą zresztą jesteś.

Czy Wasza Wszechmocna Wysokość poszukuje dywanu? Jeśli tak to chętnie się zgłoszę.

- Jeżeli lubisz, gdy się po tobie chodzi, to czemu nie.

Panie czy mam zezwolenie na ofensywe w kierunku canterlotu i serie bombardowań szlaków zaopatrzeniowych canterlotu?

- Pozwalam użyć wszelkich dostępnych sił....ale posterunki gwardzistów się same nie zniszczą prawa?

1.Kupiłem ci,Mój Panie, super expresso. Dobrze się spisałem?

2.Właśnie dodałem Tarrethowi truciznę do napoju. Dobrze postąpiłem?

3.Czy Wasza wysokość wie, gdzie jest pokój Luny, Celestii i... kuchnia?

4.Kiedy przestanę nieść filiżankę?Nie żebym narzekał, ale ręka mi zdrętwiała. Poza tym mam plane, ale tylko takie... małe, wobec Celestii i Luny :D

5. Mam kogoś zabić ? Jeśli tak, to oferuję moje usługi, czy śmierć ma być szybka, wolna, średnio szybka, bolesna, długa czy męczarnie?

1. - Dobrze się spisałeś....ale chyba nie oczekujesz że zwrócę ci te pieniądze.

2. - Nie sądzę żeby ten fanatyk Celestii padł po pierwszej lepszej truciźnie....na niego potrzeba czegoś z dużą dawką "Kaboom"

3. - No wiesz, za bardzo mnie nie interesuje gdzie sypiają te les.....ekhm, Celestia i Luna....a do kuchni zwykle się nie udaję, ani do swojej, a ni do czyjejś.

4. - Więc podziel się tym swoim planem....a pomyślimy co z tobą zrobić.

5. - Przydałby mi się łowca solarnych i lunarnych szpiegów...możesz nim zostać, o ile ten twój plan będzie dobry.

Mogę pojechać do Ponyville i rozpraszać twoich wrogów moim śpiewem, o najmroczniejszy z mrocznych? Co? Nie umiem śpiewać, a twoi wrogowie na pewno to zauważą.

- Jeżeli twój śpiew przyniesie taki skutek, jak ta sytuacja:

to pakuj się.

1. Kogo darzysz największym szacunkiem?

2. Co sądzisz o koncepcji że z takim wyglądem na pewno nie mógł byś w życiu być kimś dobrym

1. - Mojego Lorda Protectora oczywiście. Bo jakbym mógł nie darzyć swojego osobistego doradcę i ochroniarza?

2. - Nawet gdyby mi kazali, nie zostałbym "tym dobrym"...nigdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mroczny Królu. Chciałbym jeszcze raz podziękować za współrzędne położenia Lodowego Szponu. Moje sługi odnalazły go w miejscu, który wskazywały Twe notatki. Pojawił się jednak pewien szkopuł. Mianowicie, kamień ma "brata bliźniaka" tyle, że w przeciwieństwie do Szponu mającego kolor biały, ten ma kolor czarny niczym smoła. Kamień, który jak mniemam nazywa się Okiem Demona, znajdował się w komnacie obok. To potężny artefakt po brzegi wypełniony mroczną energią. Niestety pokłady tej mocy znacznie przekraczają moje możliwości kontrolowania jej. Ja znam się tylko na magii Chaosu, a tu mam do czynienia z Czarną Magią bardzo wysokiego poziomu. Mojego Pana, Discorda nie będzie jeszcze przez długi czas, więc nie mogę mu go dostarczyć. Pomyślałem, że mógłbyś być zainteresowany tym kamieniem. Podsyłam Ci więc go w prezencie. Wierzę, że zrobisz z niego użytek. Mam również jedno pytanie. Będę zaszczycony jeśli zechcesz na nie odpowiedzieć. Czy znasz może jakieś zaklęcie pozwalające pochłaniać czystą, dobrą energię z danego otoczenia i przekształcać ją na energię o mrocznej naturze? Pozdrawiam. Namiestnik Discordii, Sir Wilson.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...