Skocz do zawartości

Zapytaj Króla Sombrę


Pawlex

Recommended Posts

*Zieaeeew* Do sali tronowej niepewnym rokiem wszedł znajomy króla. Stanął obok niego, i założył mu słomkowy kapelusz. Chwila relaksu po czym dwa słowa przeszyły salę "dobra starczy" słomkowe kapelusze zniknęły a rządny wiedzy człowiek został z pytaniem

1 jak tam po wakacjach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Tak, to byłby dobry pomysł, ktoś kto umie się wczuć w postać, ktoś to dobrze zna uniwersum MLP, ktoś kto ma bardzo dużo czasu, może jakiś były opiekun działu? Znasz kogoś takiego?

Niestety, nie wiem kto przygarnął by Sombre. Ja bym to chętnie zrobił, ale 1 nie mam czasu nawet na swój dział :'( 

2 wiem o nim tyle że to jakiś zuy, co kryształowe królestwo terroryzował :v 

Nie mam pojęcia, trzeba by popytać.

Hej ludzie i inne istoty :P kto chce tą zapytajkę przygarnąć? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Królu, królu! Tragedia się dzieje!
- Co się stało, że przerywasz mi planowanie obalenia Tej, Której Imienia Nie Wolno Wymawiać, A Która Bezprawnie Włada Moim Państwem?
- Rewolucja, wasza wysokość! Ludzie, którzy pragnęliby, byś udzielił im audiencji chcą przejąć tę zapytajkę!
- Rychło w czas, niech przejmują.
- Zaraz, jak to?
- Wiesz, kiedy ostatni raz zorganizowałeś audiencję?
- Em...
- Tak więc wypad, na odchodnym zorganizuj konkurs na mojego nowego pomocnika.
- Dobrze, wasza wysokość. Vox populi, vox Dei, w końcu mamy demokrację. Biorę się do...
- Zaraz, co powiedziałeś? Że CO mamy w MOIM królestwie? Niby kto wprowadził te "rządy ludu"?
- Księżniczka Cadence, wasza wys...
- BLUARGH! NIE WYMAWIAJ TEGO IMIENIA! Tak nie może być! W moim państwie takie wynalazki się nie przyjmą! Tu jest tyrania! Tutaj prawa wyborcze ma każdy, pod warunkiem że jest królem Sombrą! Gandzia, masz natychmiast zakończyć tę rewolucję i zacząć odpowiadać na pytania.
- Ale właśnie zostałem...
- ODPOWIADAJ NA TE $^#(%&@%# PYTANIA, ALBO TWOIM JEDYNYM PROBLEMEM STANIE SIĘ BRAK RĄK!
- Zatem ten... Gdzie ja posiałem listę zapytań... O, jest. BestiaAOG pyta:

Czy gdybyś mógł użyć broni nuklearnej na księżniczkach Equestrii, a dokładnie uderzyć stolice ich królestwa użyłbyś jej? W końcu to one cię pokonały...

- Broń atomowa? Proszę cię. Broń atomowa drastycznie zmniejsza ilość niewolników pozyskiwanych w czasie podboju i ma denerwującą tendencję do bycia wykradzioną i wybuchniętą przez jakichś herosów w środku pałacu Złego Lorda. Znam lepsze sposoby na pozbycie się dwóch denerwujących klaczy.
- Ile z nich zadziałało?
- Tyle, ile kończyn będziesz posiadał, gdy skończę odpowiadać na te pytania.
- Wszystkie, ok, rozumiem. Uszatka jest ciekawa:

Jest coś czego się boisz?  

- Nie.
- Tak.
- Niby czego, na przykład?
- Wasza wysokość wspominał coś na temat utraty władzy, rewolucji i małych smoków?
- Z kolei ty ponoć boisz się utraty rąk?
- Em... Pyta milka sonic.

Co byś zrobił  pierwsze królu z Equestrią gdybyś pokonał wszystkie księżniczki i powierniczki elementów harmonii?

- Wiesz, długo nad tym myślałem i nawet sporządziłem małą listę. Obecnie liczy ona trzysta siedemdziesiąt jeden pozycji i wciąż rośnie. Na początek zatańczyłbym na grobie jednej z księżniczek, już nie powiem której. Następnie kazałbym ten grób usunąć, trupa spalić, a popioły rozsypać nad oceanem. Tak dla pewności. Potem zbudowałbym sobie pomnik w Sombragrodzie, dawniej Canterlot, ale taki skromny, tylko dwieście metrów wysokości... Oczywiście to tylko początek. O pozostałych trzystu sześćdziesięciu ośmiu punktach opowiem kiedy indziej.
- Arceus pyta:

 

jak tam po wakacjach?

- A, w miarę dobrze, dziękuję. Za rozwiązanie krzyżówki w Miesięczniku Złego Lorda dostałem darmową wycieczkę do Mordoru. Zwiedziłem tamtejsze twierdze, zobaczyłem lokalne wioski niewolnicze, skosztowałem grillowanego hobbita. Polecam taką formę spędzania wolnego czasu, pobawicie się, a i możecie dowiedzieć się, jak inni Źli Lordowie radzą sobie z problemami, które trapią i was.
- Dorregaray chciałby wiedzieć:

Doszły mnie wieści, że Thresh składa Cie na combo. Czy to prawda?

- Kim, do wszystkich kryształów, jest Tresh? Gandzia, widziałeś tu jakiegoś Tresha?
- Nie, wasza wysokość, aczkolwiek przez ten czas tylu ludzi przetoczyło się przez twój pałac...
- Tak czy inaczej, odpowiedź brzmi: nie.
- Znowu kilka pytań od Uszatki.

Masz poczucie humoru? 

- Tak. Każdy Zły Lord musi mieć poczucie humoru, to bardzo pomaga w budowaniu image'u. Gdy ostatnio sprawdzałem, jak pracują moi niewolnicy, usłyszałem głośne kichnięcie. "Kto kichnął", spytałem. Nikt się nie odezwał. Kazałem pozbyć się pierwszych dwudziestu nierobów. Spytałem drugi raz, znów nikt nie odpowiedział i kolejna dwudziestka poszła pod topór. Dobrą setkę martwych niewolników później jeden z nich zdobył się na odwagę i gdy spytałem, kto kichnął, wystąpił na środek i ze strachem przyznał się. Nachyliłem się do niego i z uprzejmym uśmiechem odpowiedziałem: "Na zdrowie!". BUAHAHA!
- Mało zabawne.
- ...
- Znaczy... HAHAHA, super dowcip! Mam nadzieję, że śmiejecie się równie głośno, bo inaczej zostaniecie kolejnym niewolnikiem króla Sombry!

Dlaczego postanowiłeś być tyranem skoro mogłeś być dobry dla kucyków i rządzić po kres swoich dni? 

- Em... Co znaczy "mogłeś być dobry"? Przecież jestem dobry. Daję moim niewolnikom jeść, dostają kromkę chleba nie tylko na kolację, ale i na śniadanie - a przecież śniadanie to najważniejszy posiłek dnia!

Co jest takiego fajnego w schodach? 

- Wiele rzeczy. Ładnie komponują się z innymi elementami mojej siedziby, wkurzają ludzi i są takie... takie... Takie schodowate.

 Masz dobrą kondycję? 

- Owszem, dużo ćwiczę, głównie mięśnie nóg. To kolejna zaleta schodów.

Lubisz zimę? 

*Król Sombra wygląda przez okno swojego zamczyska i spogląda w zalegający aż po horyzont śnieg.*

- Wydaje mi się, że jakbym jej nie lubił, moi niewolnicy właśnie odśnieżaliby ten cały biały puch.
- Albo przeprowadzilibyśmy się na jakąś pustynię.
- Wiesz, wolałbym niewolników zwalczających zimę łopatami.
- Pytania od Rexa *Monster* Crusadera.

1. Jak można Ci służyć?

 - Jak najlepiej, jak najdłużej i jak najwięcej. Chęci nie wymagam, od tego mam kucyki z batami.

2. Kiedy można spodziewać się twojego powrotu?

- Właśnie wróciłem po dość długiej nieobecności. Cieszysz się z tego powodu?
- Arceus z pytaniami dwoma:

czo tu tak cicho?

- Gandzia, powiedz nadzorcom niewolników, żeby wzięli się do roboty i mocniej walili tymi batami. Nie słychać krzyków rozpaczających niewolników.

 Potrzebuje król nowego rzecznika prasowego?

- W sumie to nie, stary się znalazł.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witaj Sombra (o ile jeszcze istniejesz, bo nie wiadomo, co się z tobą stało)!

1.Dlaczego jesteś taki straszny i groźny?

2.Czy słyszałeś o czymś takim, jak człowiek?

3.Nie jesteś zbyt wygadany, prawda ;) ?

4.Jeśli jakoś znów urośniesz w siłę, to planujesz krwistą zemstę?

5.Skąd ty się właściwie urwałeś? Kim byli twoi rodzice, skąd masz te wszystkie moce?

6.Sprawia Ci przyjemność myśl, że pogrążyłeś na 1000 lat Kryształowe Królestwo w niebycie i przyczyniłeś się tym do stragizowania historii tego miasta?

7.Jak podobasz się sobie z głosem Mikołaja Klimka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^Widać mamy nowego :D

To atrybut Mrocznego Lorda, każdy Mroczny Lord taki jest.

Ostatnio kilku się tu pałętało.

Ma od tego miniony jak Gandzia, czy czasami ja Serox przyjazny CIEŃ ŚMIERCI!

SOMBRA CAŁY CZAS JEST SILNY! Tylko zapewne ma jakieś plany by jego zwycięstwo było bardziej epickie.

Dobra rada, nie zadawaj niewygodnych pytań o przeszłość władcy.

Na pewno bardziej by mu odpowiadało widzieć to z tronu w kryształowym księżniczkolestwie.

Mi się bardziej podoba jak mówi Sombra, a nie ktoś go w tym wyręcza (Hipokryta Motzno!!!oneoneone)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kto tam się znowu dobija do drzwi? Nie dadzą w spokoju zaplanować podboju świata...
- Zapewne kolejni ludzie ciekawi świata mają kilka pytań, wasza wysokość.
- Szkoda, że nie jehowi, chciałem wypróbować na nich moją nową pułapkę. Wpuść ich!
- Pierwsze pytania są od SebastianaRichCountryOwnera.

1.Dlaczego jesteś taki straszny i groźny?

- To element image'u. Poza tym, ktoś w tym kraju musi utrzymywać jakiś standard Złego Lorda.

2.Czy słyszałeś o czymś takim, jak człowiek?

- Takich śmiesznych, łysych małpach, które ciągle tu przyłażą, zadają pytania i chcą koniecznie wylądować w lochu, tudzież zapisać się do mojej armii? Pierwsze słyszę.

3.Nie jesteś zbyt wygadany, prawda ;) ?

- Nieprawda, mówię dość dużo, jeśli widzę w tym jakiś cel. To, że w czasie ataku na Kryształowe Imperium wypowiedziałem raptem kilka słów nie znaczy, że przed szturmem nie walnąłem krótkiego monologu.

4.Jeśli jakoś znów urośniesz w siłę, to planujesz krwistą zemstę?

- Tak! Moja zemsta będzie tak krwawa, że opowieści o niej będą opowiadane głosem pełnym przerażenia! Zmiażdżę księżniczki, rozerwę Kryształowe Serce, zduszę wszelki opór!
- Meliski?

5.Skąd ty się właściwie urwałeś? Kim byli twoi rodzice, skąd masz te wszystkie moce? 

- Rodzice byli parą jednorożców, żyjących gdzieś w Equestrii. Raz dali mi szlaban na wychodzenie z domu. Nudząc się, zacząłem przeglądać książki. Znalazłem jedną taką, Kuconomicon się nazywała. Przeczytałem ją, po czym przy użyciu nowo zdobytej wiedzy dałem rodzicom szlaban na życie, na ich szczęście bardzo krótki, bo dożywotni.
Moc przyszła z czasem. Jej zdobycie było zasługą wielu lat badań, ćwiczeń i wyrzeczeń.

6.Sprawia Ci przyjemność myśl, że pogrążyłeś na 1000 lat Kryształowe Królestwo w niebycie i przyczyniłeś się tym do stragizowania historii tego miasta?

- Owszem, w końcu to jedno z moich najgłośniejszych osiągnięć. Żałuję jedynie, że to bycie w niebycie Kryształowego Imperium trwało tak krótko.

7.Jak podobasz się sobie z głosem Mikołaja Klimka?

 
- Dubbing wyszedł zaskakująco dobrze. Co prawda mógłby być nieco bardziej mroczny, ale w ogólnym rozrachunku wychodzi na plus.
- Teraz pytania od... Zaraz... SEROX MI SIĘ W KOMPETENCJE W[cenzura]DALA!
- I do tego robi to źle. Do lochu z nim!
- Pytania od Arceusa.
 
Sombrerinio, kolego, powiedz co się dzieje? 
 
- Na razie nic się nie dzieje. Wraz z armią wybieram się na wycieczkę krajoznawczą po krainie Chrysalis. Będziemy palić kiełbaski przy płonących wioskach, złupimy stoiska z pamiątkami, zburzymy zabytki...
 
Wiesz, że tym razem mam fajniejszą broń niż ostatnio? xD
 
- Świetnie. Możesz ją zabezpieczyć, położyć na ziemi i podnieść ręce do góry. Ewentualnie użyjesz jej, by popełnić harakiri.
- I znowu Serox.
 
Nic nie przejąłem. Po prostu znam odpowiedź na te pytania :crazy:

- Zmieniłem zdanie, już nie idziesz do lochu. Czeka na ciebie wieża zegarowa. Miłego spadania.

 
Edytowano przez Gandzia
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest taki średni pomysł, po za tym nie polecam, pamiątki drogie :vAle po za tym spoko miejsce na grilla, nie tak dawno robiłem ;)

zaproszenie nie dotarło?

Cóż... Ok skoro pan prosi...

*Podnosi ręce do góry, a na ziemi tańczą jego dłonie* 

Osobiście remontowałbym :} *sala tronowa robi się włochata i różowa*

Tak... Szerzę miłość i uroczoć *serduszkowe konfetti, a dłonie tańczą na głowie króla*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

1.Niewolnicy bywają problematyczni (wyżywienie itp.) , a więc czy zastanawiałeś się nad armią magicznych maszyn/robotów?

2.Z kryształem można robić wiele rzeczy, ale czy tworzenie kryształowych wojowników jest możliwe? 

3.Planujesz zawarcie przymierza z podmieńcami? W końcu i one mają na pieńku z Eqestrią i z Ca...  Nic nie mówiłem! 

Edytowano przez GreenFire
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witaj, Królu Sombro! Mam kilka pytań, do Waszej Wysokości. 

1. Którą z sióstr wolisz bardziej: (Nadętą) Lunę czy Celestię?

2. Gdybyś miał posiąść magię którejś z księżniczek, to którą byś wybrał?

3. Co sądzisz o Fluttershy?

4. Czy mogę Cię shipować ze złą Fluttershy, albo Flutterbat? Tak do siebie pasujecie... :3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...