Skocz do zawartości

Zapytaj Króla Sombrę


Pawlex

Recommended Posts

A kto jest na liście osób do pozbycia się, Wasza Wszechmocna Wysokość?

- Ty jesteś od trzymania kawy pachołku, nie od czytania moich prywatnych list.

Czy mógłbym także pomóc choć w niewielkim stopniu Waszej Wielkiej Wysokości? Co zrobiłbyś, gdybyś objął władzę nad całą Equestrią?

- Widzę że wielu z was pali się do pomocy, może i na coś się przydacie.

Jeżeli objął bym władzę na Equestrią....stworzyłbym wielką armie moich krwiożerczych sług, a potem wyruszyłbym na podboje innych krajów.

Wasza Wszechmocna Wysokość, zamówić już taki witraż

- Jeżeli pozbędę się tej ulubienicy Celestii....to może i coś takiego udekoruje mój pałac......No co się tak patrzysz? Wracaj do trzymania kawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie sądzisz, że gdyby Celestia stworzyła wielki wiatrak, to mogłaby trzymać cię z dala od królestwa? W końcu jesteś z dymu ;x Zauważyłem, że lubisz czarny. To jakiś bunt przeciwko ludzkości, czy po prostu ulubiony kolor? Wiesz, że i tak nigdy nie wygrasz, bo występujesz w typowej opowieści, gdzie dobro zawsze zwycięża?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki i potęrzny czemu masz zaostrzony róg

- Zaostrzony róg lepiej wbija się w nieposłusznych niewolników.

tak między nami, potężny, nie potęrzny :P

Lubisz tabasco i Sombrerra?

- Lubię tabasco, a zwłaszcza krzyki moich poddanych, gdy polewam ich oczy tym złowrogim sosem.

Sombrero......nie, nie bawię się w noszenie jakiś czapeczek.

Czy Wasza Wszechmocna Wysokość lubi czekoladę? Ciemną jak noc?

- Lubić lubię, jednak nie interesują mnie za bardzo słodycze.

1. Czy nie sądzisz, że gdyby Celestia stworzyła wielki wiatrak, to mogłaby trzymać cię z dala od królestwa? W końcu jesteś z dymu ;x

2. Zauważyłem, że lubisz czarny. To jakiś bunt przeciwko ludzkości, czy po prostu ulubiony kolor?

3.Wiesz, że i tak nigdy nie wygrasz, bo występujesz w typowej opowieści, gdzie dobro zawsze zwycięża?

1. - Może to będzie dla ciebie szokiem ale...umiem przybrać oryginalną postać ;x

2. - Od małego lubiłem czarny, można powiedzieć że dodaje mi sił.

3. - Wspominałem już aby wpisać cię na listę moich celów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zjada Wasza Wszechmocna Wysokość smoki na śniadanie?

- Skąd ci w ogóle takie pytanie przyszło do głowy...chociaż, tego małego szczura Twilight bym zjadł.

No i przestań już trzymać tą filiżankę, przecież jesteś pachołkiem a nie stolikiem.

Czcz czyżbyś o mnie z zz zapomniał o wielki i wszechpotężny władco?

- Nie, nie zapomniałem....o właśnie zwolniło się miejsce jako stolik do kawy, co ty na to mój fanatyku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem cię "królu" podobno jesteś bardzo potężny silny i wogóle taki [nie powiem jaki bo dostanę warna]. A dałeś się tak pokonać, że na twoim miejscu zaszyłbym się w kąt i płakałbym ze smutku. Według mnie to ty leszcz jesteś nie król ale pytanie trzeba zadać: Czemu żeś nie użył swej mocy wcześniej tylko bawiłeś się w podniecanie ze straszenia kucyków?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś kiedyś o współpracy z Królową Chrysalis?

- Nie. Nie interesuje mnie współpraca z tymi dziurawymi odmieńcami.

Jedno pytanie: jesteś bardziej wzorowany na Sauronie czy Morgothcie?

- Już bardziej wolę Saurona, niż Morgoth'a, jednak nie interesuje mnie to wasze "LOTR".

Z odległych krain przybyłem aby móc zostać bardem nadwornym Waszego Majestatu. Wiernym, rozpowszechniającym wzdłuż i wszerz krainy wieść o Waszym powrocie. Czy zgodzisz się Królu na mą skromną propozycję?

- Naprawdę nie spodziewałem się, że aż tyle osób przejdzie na moją stronę. Zostaniesz bardem, jeżeli spodoba mi się twoja muzyka.

Gdzie, kiedy i w jaki sposób posiadłeś swoją ''mroczną magię''

- Powiem ci tak między nami..........uczyłem się jej potajemnie na szkolnych przerwach ;)

Czemu żeś nie użył swej mocy wcześniej tylko bawiłeś się w podniecanie ze straszenia kucyków?

- Podniecanie się ze straszenia kucyków jest takie podniecające, dlatego się bawiłem.

.

.

Aha, widziałeś już moją listę osób do wyeliminowania? Nie? Szkoda. W takim razie sam się wpisz.

a ja chciałem cię spytać o Potężny Władco Cienia jak wygląda twój CM, Bo ci Głupcy z Hasbro go nie pokazali, Czy jak się domyślam jest to Kryształ Cienia z zielono fioletową poświatą ?

- Mój CM jest tak epicki, że oślepiłby swoją wspaniałością każdego kto chciałby go zobaczyć, dlatego ciągle muszę nosić płaszcz. Nawet Pawlex go nie widział. I nie zobaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Słuchaj no ty... Czy chciałyś chodzć z: a) Chrysalis b)Luną/Nightmare Moon 2.Czem odpisujesz na te du... patania? 3.Wiesz, że twoje imię jarzy mi się z Cąbrem? (bo chyba jest taka przyprawa) 4.To nie jest pytanie tylko informacja, ale chcę Ci powiedzieć, że chyba jesteś jedynym czarnym charakterem, którego nie lubię! (chyba, bo jeszcze nie widziałam pierwszego odcinka trzeciego sezonu) 5. ;)= (pokazuje język)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko wpisze się daj tylko długopis i tą listę :) Raczej ci się nie uda mnie wyeliminować bo zanim znowu wrócisz by przegrać minie naście lat a mnie już może nie będzie (nie zamierzam długo się męczyć na tym świecie). Miałbyś dużo czasu na podniecanie się ze straszenia kucyków jakbyś zdobył serce i pokonał mane6. 1. Ulubiona potrawa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...